اولین فیلم از جانباختگان حادثه ازدحام جمعیت کرمان


متاسفانه به دلیل ازدحام بیش از حد جمعیت، چندین نفر در مراسم تشییع جان خود را از دست دادند.


+ 
49

- 
27

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • مهمان 98/10/23 ساعت 16:31

  خانواده ها و جوانان مراقب باشند.
  بر اساس شنود مکالمات اعضای سازمان منافقین مشخص شد به تمامی حامیان این فرقه خطرناک دستور داده شده در تجمعاتی که برگزار می شود، مردم عادی را هدف گلوله قرار دهند تا اینگونه القاء شود نیروهای انتظامی و امنیتی به سمت مردم شلیک کرده‌اند. در این راستا توصیه شده اولویت با دختران جوان، خانم‌ها و افراد کم سن و سال می‌باشد تا با کشته شدن آن‌ها بتوان جو مسموم در کشور ایجاد نمود.

  با توجه به این خباثت فرقه تروریستی رجوی به مردم و خانواده‌ها توصیه می‌کنیم مراقب فرزندان خود باشند و حتی برای کنجکاوی و تماشا هم در منطقه‌ای که توسط افراد آشوبگر و اشرار آلوده شده حضور نداشته باشند.

  اخبار دریافتی حاکی از آن است که نیروهای امنیتی نظام موفق شدند چندین تیم مسلح تروریستی را در کشور شناسایی و دستگیر کنند اما شرط عقل پرهیز از مناطق خطر و آلوده است.

  این هشدار را به همه خانواده های ایرانی برسانید چرا که آمریکا و اسرائیل برای رسیدن به اهداف پلید خود، جان انسانها برایشان بی اهمیت ترین چیز است.

 • مهمان 98/10/22 ساعت 13:25

  یکی از یکی بسیارعزیز، باشماکاملا موافقم. یقین دارم که میگم؛ عمدی درکاربوده ازطرف اوناییکه چشم دیدن حاج قاسم عزیزمونو هیچ وقت نداشته ن .

 • مهمان 98/10/18 ساعت 02:58

  عجب اینان اگه شهید نباشن در رتبه کسانی که به مرگ معمولی از دنیا میروند نیستن و اجر و قرب دارن

 • مهمان 98/10/18 ساعت 14:57

  من اونجا بودم مدیریت مسیولین شهری کرمان در حد صفر بود هیچ امکاناتی برای مردم کرمان وبا اینکه میدونستند چند ملیون مهمان خواهند داشت وجود نداشت به چشم خودم دیدم که مردم وزنان و بچه ها برای یه دستشویی به گریه افتادند و تمام محلهایی که دستشویی بود در باز نمیکردند از خود چند میلیون که به کرمان رفتند شاهدند مسولین بی لیاقت شهر کرمان ابروی مردم مهمانواز کرمان را بردند وخانواده شهدای عشق سلیمانی باید از این بی تدبیری شهر کرمان دادخواهی وشکایت کنند استاندار وشهر دار و شورای تامین شهر خیلی کوتاهی داشتند

 • این ماجرا تشابه زیادی با فاجعه منا داره... اون واقعه فقط یک سوء مدیریت از طرف آل سعود نبود... یک سوء قصد از جانب اونها بود!
  رها کردن احتمالی کپسول یا شیء مشابه منتشرکننده گاز یا عامل بی رنگ و بوی موثر بر سیستم کنترل اعصاب و تعادل مغز توسط منافقین حاضر بین جمعیت محتمل است. در ازدحام این عمل فاجعه میآفریند!
  و اگر نه چطوریه که ما سه چهار روزه که شاهد ازدحام جمعیت در تشییع و پاسداری حرمت سردار دلهامون هستیم و در جای جای این مملکت حضور میلیونها ایرانی شانه به شانه هم چنین فاجعه ای رو نداشت(الحمدللّه)... اما یکباره در کرمان این رخداد واقع شد!
  خدا شر دشمن رو از این مرز و بوم کم کنه...

 • مهمان 98/10/18 ساعت 03:11

  سپاس از اطلاع رسانی شما کاملا موافقم در این شرایط حتی اگه یه حادثه اتفاقی باشه نباید اتفاقی دید

 • فلونی عزیز ، کمی صبر داشته باش یقین داشته باش پرچم امریکا پایین کشیده میشه . حادثه در همه حال هست . حادثه با بی تدبیری فرق میکنه انشاالله که سواد فهم جمله رو داشته باشی

 • فلونی 98/10/17 ساعت 21:29

  عجب انتقام سختی !!
  قرار بود از آمریکا انتقام بگیریم نه اینکه
  زنو بچه و پیر و جوون خودمون رو زیر دست و پا له کنیم
  شما که نمیتونید اینهمه جمعیت رو کنترل کنید و یه مراسم رو درست رنامه ریزی کنید
  چرا اینهمه جو سازی میکنید
  خدارو شکر جون آدمی زاد در سیاست های کلان این مملکت ارزشی نداره و لازم نیست کسی پاسخگو باشه
  اگه هم کار به پاسخگویی کشید شهید حسابشون میکنن همه چی خوب میشه

 • مهمان 98/10/17 ساعت 17:19

  خدا قبول کنه از اونایی که برای اینکه مثلا دستشون رو برسونن به یه تابوت با هل دادن باعث مرگ دیگران شدن!

 • این را به همه مردم تعمیم نده و اصلاً ممکن است توطئه و عمدی در کار بوده،.. به هر حال اینها هم به فضل پروردگار شامل رحمتند؛..
  إن شآء الله خیلی دشمنان ما از خبیثان و ظالمان صهیونیست و ترامپ و آمریکایی ها و وهابی ها و بهائی ها و امثال اینها در توالت بمیرند و روحشان در جهنّم انداخته گردد

 • خاک تو سرمون
  تو شرایط جنگی یه کاری کردیم رسانه های غربی دارن ازمون طنز درست میکنند. کی میخوایم یکم مسلمونی یاد بگیریم. کی میخوایم یکم انسانیت یاد بگیریم.
  دیروز جلوی من تو متروی تهران یه بچه ی ۵ ساله به خاطر هل دادن، به خاطر اینکه یه سری نفهم نمی خواستند ۱۰ دیقه صبر کنند تا مثل آدم سوار قطار های بعدی، بشند له شد.

 • این را به همه مردم تعمیم نده و اصلاً ممکن است توطئه و عمدی در کار بوده،.. به هر حال اینها هم به فضل پروردگار شامل رحمتند؛..
  إن شآء الله خیلی دشمنان ما از خبیثان و ظالمان صهیونیست و ترامپ و آمریکایی ها و وهابی ها و بهائی ها و امثال اینها در توالت بمیرند و روحشان در جهنّم انداخته گردد

 • مهمان 98/10/17 ساعت 13:32

  چقدر ما بی فرهنگیم! وقتی دم یه در که میرسیم ۲۰ بار بیخودی به هم تعارف می کنیم ولی پاش که برسه تو تشییع جنازه و حرم هیچ رحمی به هم نداریم.

 • مهمان 98/10/18 ساعت 15:09

  اونجا چون مسول سعودی بودند مقصرند اینجا چون بی لیاقتی مسولین دولتی وشهری بوده اسمش میشه ازدحام

 • امثال خودت را به همه مردم تعمیم نده،.. اینها هم به فضل پروردگار شامل رحمتند؛..
  إن شآء الله خیلی دشمنان خبیثان و ظالمان از صهیونیستها و ترامپ و آمریکایی ها و وهابی ها و بهائی ها و امثال اینها در توالت بمیرند و روحشان در جهنّم انداخته گردد


 • إن شآء الله خیلی دشمنان ما از خبیثان و ظالمان صهیونیستها و ترامپ و آمریکایی ها و وهابی ها و بهائی ها و امثال اینها در توالت بمیرند و روحشان در جهنّم انداخته گردد