حاج محمود کریمی | مست و مستور از آبشخور حق مینوشم


مولودی زیبا از حاج محمود کریمی ( میلاد حضرت زینب(س))


+ 
8

- 
1

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • هر کس برای جذب مردم دین دار مذهبی بنام دین و مذهب به ترویج من در آوردیهای متضاد با قرآن و عقل که تولید تخیلات ذهن قاصر او ودیگران اند و به ترویج منقولات غیر قرآنی مخدوش به جعل منسوب به دین و مذهب که با داده های قرآن و احکام عقل هیچ سنخیت و هماهنگی ندارند بپردازد بحکم قرآن جزو دین فروشانی است که برای رسیدن به منافع و عیش و نوش دنیوی زود گذر دین و مذهب را بازیچه قرار داده و با خدا و پیامبر و اهل بیت و دین و مذهب دشمنی کرده و بی تردید پیرو شیطان شده و جای او و پیروان او در قعر دوزخ است زیرا خدا ودین و مذهب و پیامبر و اهل بیت از این کار او بیزار اند و او را بخاطر تحریف دین خدا و مذهب اهل بیت نفرین می کنند.

 • دین داری عالمانه ضرورت ایست اجتناب ناپذیر
  ---
  « أَفَحَسِبَ الَّذِينَ كَفَرُوا أَنْ يَتَّخِذُوا عِبَادِي مِنْ دُونِي أَوْلِيَاءَ إِنَّا أَعْتَدْنَا جَهَنَّمَ لِلْكَافِرِينَ نُزُلًا . قُلْ هَلْ نُنَبِّئُكُمْ بِالْأَخْسَرِينَ أَعْمَالًا . الَّذِينَ ضَلَّ سَعْيُهُمْ فِي الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَهُمْ يَحْسَبُونَ أَنَّهُمْ يُحْسِنُونَ صُنْعًا. أُولَئِكَ الَّذِينَ كَفَرُوا بِآيَاتِ رَبِّهِمْ وَلِقَائِهِ فَحَبِطَتْ أَعْمَالُهُمْ فَلَا نُقِيمُ لَهُمْ يَوْمَ الْقِيَامَةِ وَزْنًا » ﴿آیات ۱۰۲-۱۰۵ سوره کهف﴾
  خطاب این آیات بینات محکم به کسانی است که دین داری خود را با نادیده گرفتن و هیچ انگاشتن حد و مرزهای تعیین شده در شناختهای سرشت نشین رسا و گویای فرهنگ دین داری اصیل قرآنی ، که حاکم و ناظر بر همه ی منقولات غیر قرآنی منسوب به دین و مذهب اند ، تعیین و تنظیم می نمایند.
  اصرار بر پرداختن به زندگی شخصی و سرگذشت و سرنوشت بندگان مقرب بعنوان بخشی از دین و مذهب ، بجز در زمینه ی توصیه به عبرت و پند آموزی از سنت و سیرت دین داری عالمانه ی آنان برای شناخت چگونگی دین داری خدا پسندانه ، در فرمان و سنت وحی الهی که پیامبران و اولیای صالح خدا خود را در پیروی و دفاع از آن ملزم می دانسته اند ، در هیچ عرصه ی دیگری از زندگی آنان جایگاه قرآنی و عقلی ندارد.
  کافر به کسانی گفته می شود که با اصرار و لجاجت و جهل حد و مرزهای دین داری خدا پسندانه را در شناختهای فرهنگ دین داری قرآنی نادیده می گیرند و هیچ می انگارند و با هوا و هوسهای نفسانی و تخیلات ذهن بی نهایت قاصر خود و هم نوعان خویش و با گرایش به من در آوردیهای متضاد با فرهنگ دین داری قرآنی دین داری می کنند و به هیچ پند و اندرز و هشدار و باید و نباید قرآنی توجه نمی نمایند.

 • سلام*
  و اذا خاطبهم الجاهلون قالوا سلاما
  ----
  به سبک خودت آقای جاهل وهابی که فاقد هر نوع استدلال و منطقی هستی!

 • با سلام / چهارشنبه 10/11/1397
  ---
  انتقاد منطقی متکی به قرآن و عقل از طرز رایج و مشوب به خطای دین داری و مذهب داری مردم و از روش غیر علمی آموزش دین و مذهب دفاع از دین خداوند یکتا و مکتب توحیدی مذهب اهل بیت علیهم السلام برای رسوا سازی من در آوردیهای بشری متضاد با قرآن و عقل است که ظالمانه به دین و مذهب نسبت داده می شوند و هرگز با قصد جسارت به ساحت مقدس ارزشهای الهی انجام نمی گیرد.

 • ظلم بزرگی به مذهب مظلوم تشیع اهل بیت پیامبر است که امثال تو دین فروش دغل باز با جهل مرکب خود بنمایندگی دروغ از این مذهب با حماقت و سفاهت و بی شرمی یاوه گویی کنند و چهره ی تابناک مذهب را با من در آوردیهای متضاد با قرآن و عقل و با تاویل وارونه ی مجملات قرآن برای ارضای هواهای نفسانی خویش وبرای بزرگ نمایی در دنیا و فریب پیروان پاک دل مذهب با دغل بازی تیره و تار کنند و دست خوش جهالت و تجاوزات وهابیان منحرف از خدا بی خبر نوکر صهیونیست سازند و بهانه های آماده برای راه اندازی کشتار توسط داعشیان نوکر استکبار علیه پیروان بی گناه مذهب تشیع فراهم نمایند!!!
  حقا که تو یا خود شیطان یاری نوکر استعمار انگلیس و صهیونیسم هستی یا یکی از شاگردان خود فروخته ی وفا دار مکتب شیطانی اویی.

 • علیرغم همه احترامی که برای مداحان اهل بیت علیهم السلام قائلم
  اما یه انتقاد دارم که سالهاست برام بی جواب مونده

  آقا اسلام میگه مست و مستی و شراب نوشی حرام و نجسه
  حالا چرا ما رابراه توی مدح و مولودی هامون از واژه مست و مستی و شرابخواری دم میزنیم

  آقا جان حضرت زینب(س) و امام حسین(ع) همونطور که کلب(سگ) و قمه زن نمیخواد،مست و شرابخوار هم نمیخواد

  وقتی حتی گفتن أنا کلب رقیه و ...ایراد داره
  مسلماُ گفتن من مستم و من شرابخور حقم و... هم ایراد داره

 • می و مستی رو ول کن سیبیللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللوووووووووووووووووو بچسب، داش می و مستی در اینجا مراد از یه عشق مقدسه نه الکل و نمی دونم اتانول....

 • اگه می و مستی در اینجا مراد از یه عشق مقدسه
  اونی هم که مدام توی مداحیش داد میزنه " انا کلب الرقیه ، انا کلب الحسین ، انا کلب الزینب " منظورش سگ بودن نیست که اونم منظورش وفاداری به اهل بیته

  نمیشه اونا رو بخاطر این جمله کوبید و این جمله رو مراد از عشق مقدس دونست

  پس اگه کلب گفتن بده ، می و مستی گفتنم بده