رائفی پور | سانسور عجیب اهل بیت در کتاب ها !


سانسور عجیب اهل بیت در کتاب های اهل سنت


+ 
21

- 
1

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • در دفاع از دین و مذهب انتقادهای سالم را پیشه کنیم
  ---
  جناب آقای رائفی پور!!! انتقاد علمی سالم خدا پسندانه در زمینه ی دین و مذهب آن است که با روش علمی تحلیلی و به دور از هرگونه تعصب مذهبی منطق گریز به احکام و اعتقادهای غیر قرآنی باشد که ناهمگنی و ناهماهنگی یا تضاد و تعارض در آنها با اعتقادها و داده های شناختهای فرهنگ دین داری قرآنی آشکار و اظهر من الشمس است و با هیچ دلیل علمی سالم نمی توان آن را انکار کرد.
  پرداختن به انتقاد از سوای این احکام و اعتقادات با پرداختن به مناقب و مثالب اشخاص و برجسته کردن این مناقب و مثالب که جزو ضرورتها و اصول مکتب توحیدی قرآن نیستند روش منطق گریزی است که زمینه ی تفرقه افکنی و فتنه انگیزی میان مذاهب بنفع دشمنان را فراهم می سازد.
  خداوند دانای مطلق در قرآن کریم با هشدار به مسلمانان چنین روشی را بعنوان طایفه گری تفرقه افکنانه شدیدا نکوهش وتقبیح کرده است (آیات و سوره های: 159 أنعام و 31 و 32 روم و همچنان 65 أنعام).
  آی کاش همه ی ما با پیروی صادقانه از رهنمودهای وحدت گرای حکیمانه ی رهبر معظم انقلاب از انتقادهای غیر علمی ناسالم در دفاع از دین و مذهب پرهیز نماییم و برای دخالتهای شیطنت آمیز دشمنان تفرقه افکن در جهان اسلام ناخواسته و ندانسته زمینه سازی نکنیم.

 • میگم برای جلوگیری از تفرقه و وحدت چطور همه بریم اهل سنت بشیم که دیگه دشمن هم سو استفاده نکنند مطالب روشنی بود مثلا

 • من هم تا حدودی با دوست مهمان اول موافقم- یعنی میگم شاید بهتر بود این طور بحث ها را در جلسات خصوصی تر بیان شود نه جاهایی که داره فیلم برداری میشه و میتونه حساسیت زا باشه.
  هرچند واقعا آقای رایفی پور توهینی نمیکنه و بحث درست و منطقی را هم دارند انجام میدهند و حداقل برای خود من که خیلی جالب بود ولی مطمینا بیان نکات مشترک و وحدت بخش خیلی مفید تر میتونه باشه تا بیان موارد اختلافی.

 • خداوند دین و مذهب را از کج روی جاهلان و غافلان نجات دهد
  ---
  این نهایت حماقت و کودنی است اگر تصور شود برای ایجاد الفت و هم دلی میان انسانهای حاضر خرد گرای پاک سرشت پیرو یک کیش در هر دوران آنان را در تضاد باقرآن و عقل بجای دعوت به ترک سخن تفرقه افکنانه در باره ی اختلافات مجهول الدیل پیشینیان ، که هیچ تاثیری در سرنوشت آنان ندارد (آیه 134 سوره ی بقره) باید به ذوب شدن در یک مذهب ، که هر یک دلایل منطقی خود برای مخالفت با آن را دارد ، دعوت نمود.
  قرآن و عقل حکم می کنند حاضران پیرو یک کیش که دارای مشرب مذهبی تاریخی خرد گرای متفاوت باهم هستند اگر مشترکات دینی - منطقی آنان بیش از عوامل اختلاف فکری آنان است برای تقویت زمینه های اتحاد میان هم در مقابل دشمنان در کمین نشسته باید محض رضای خدای واحدی که می پرستند به ترک دامن زدن به اختلاف مذهبی تن بدهند.
  ظاهرا شما صاحب کامنت فوق که پیروان یک کیش را به ذوب شدن در یک مذهب فرا می خوانید با اصول اجتماعی حیات بخش و وحدت آفرین قرآن و عوامل عقلی جذب خدا پسندانه مخاطب هم کیش به هم دلی و هم بستگی بیگانه اید و لذا با غفلت و جهل همه ی این اصول را در این زمینه دانسته یا ندانسته در راستای ارضای شیطان هم صدا با دشمنان دین به تمسخر می گیرید.
  این چه تصوری و چه منطقی است و با چه دلیل قاطع آشکار انکار ناپذیر ، پیروان جایز الخطای هر کیش با دوری از اصول وحدت بخش قرآن و با نادیده گرفتن اصول استدلال عقلی ، طایفه ی مذهبی خود را با اندیشه ناچیز ذهن ناتوان خود ، تزکیه می کند و فرقه ی ناجیه معرفی می نماید و با این ذهن دیگران از هم کیشان خود را بر خلاف دستور قرآن به باد تهمت و افترا و بهتان می گیرد؟؟؟!!!

 • حاجي خداييش خودت فهميدي چي گفتي؟

  روزي دوتا بخور خوب ميشي

 • عزیز دل نه دارین مسخره میکنن نه دارن وحدت پراکنی... دارن نقد میکنن شیعه هم حاضره برادران عزیز اهل سنت از شیعه انتقاد کنه ...