عمامه های انگلیسی

عمامه های انگلیسی

آسیب‌ شناسی جریان‌های افراطی و تاثیر آنها بر مکتب تشیع بررسی اقدامات : یاسر الحبیب (شبکه فدک) آیت الله سید صادق شیرازی (شبکه امام حسین) محمد هدایتی (شبکه سلام) حسن اللهیاری (شبکه اهل بیت)

عمامه های انگلیسی و شیعیان افراطی

کلیپی از سخنرانی شنیدنی استاد علی اکبر رائفی پور
mohsen
توسط mohsen

عمامه های انگلیسی

کاذب شیرازی
sarbaz iran
توسط sarbaz iran

مستند عمامه های انگلیسی / قسمت چهارم

مجموعه مستند عمامه های انگلیسی با موضوع شیعیان افراطی و شبکه های تلویزیونی افراطی وابسته به صادق شیرازی را می توانید در ذیل مشاهده و با لینک مستقیم دریافت کنید. گفتنی است قسمت چهارم این مستند که به تازگی منتشر شده است نیز در این مجموعه آماده دریافت و مشاهده می باشد.

قسمت سوم مستند عمامه های انگلیسی - بخش دوم

سومین قسمت از مجموعه مستند عمامه های انگلیسی با موضوع شیعیان افراطی و شبکه های تلویزیونی افراطی نظیر شبکه امام حسین و مرجعیت وابسته به صادق شیرازی را می توانید مشاهده کنید.

قسمت سوم مستند عمامه های انگلیسی - بخش اول

سومین قسمت از مجموعه مستند عمامه های انگلیسی با موضوع شیعیان افراطی و شبکه های تلویزیونی افراطی و وابسته به صادق شیرازی را می توانید مشاهده کنید.

مستند عمامه های انگلیسی / قسمت دوم

دومین قسمت از مجموعه مستند عمامه های انگلیسی پس از استقبال بی نظیر از قسمت اول ، منتشر شد. آسیب‌شناسی جریان‌های افراطی و تاثیر آنها بر مکتب تشیع توجه : بخش هایی از سخنرانی مورد استفاده در این قسمت ، متاسفانه سانسور شده است . در صورتی که سخنرانی بدون سانسور به دست ما برسد ، از آن در قسمت های بعدی...
مستند عمامه های انگلیسی / قسمت دوم

مستند عمامه های انگلیسی / قسمت اول

آسیب‌شناسی جریان‌های افراطی و تاثیر آنها بر مکتب تشیع بررسی اقدامات : یاسر الحبیب ( شبکه فدک) آیت الله سیدصادق شیرازی ( شبکه امام حسین) محمد هدایتی ( شبکه سلام) حسن اللهیاری (شبکه اهل بیت)
مستند عمامه های انگلیسی / قسمت اول