عروسی مجلل دختر قالیباف(شهردار سابق تهران) درپارک لویزان!!


واکنش قالیباف به شایعات جنجالی عروسی دخترش


+ 
261

- 
27

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)

 • قطعا حمایت شما از برجام هم دروغ بوده، پیشرفت را بر عدالت مقدم دانستن
  دروغ بوده، تراکم فروشی هم دروغ بوده. واردات واگن از چین هم دروغ بوده .
  پلاستیکی کردن سطلهای زباله درست قبل از فتنه 88 و با وجود هشدارهای
  امنیتی دروغ بوده ، ماجراهای شرکت جهان و بانک شهر دروغ بوده و قربانی
  کردن مسجد برای تئاتر شهر دروغ بوده، اعلام آمار 3 میلیون شرکت کننده در
  تظاهرات 25 خرداد 88 هم دروغ بوده، استفاده از امکانات شهرداری برای زدن
  بنرهای تبلیغاتی هم دروغ بوده و .. کلا ما هم در تمام دوره شهرداری شما
  در اوج نفهمی و توهم بوده ایم و خبر نداشته ایم. اینها همه خواب و خیال
  بوده است.

  داستان جشن مختلط برای افتتاح یک مسجد جنجالی !! را بخوانید.
  http://roshangari.ir/video/56286

 • سگ قالیباف به لیبرال هایی که ازش حمایت میکنی شرف داره. جالبه از روسای فتنه گرا حمایت میکنی ولی قالیباف رو به دلیل تبعیت از فتنه میکوبونی. این بازیا نخ نما شده خخخخخخخخخ

 • من لیبرال نبوده و نیستم. اما یک لیبرال علنی مثل آخوندی شرف دارد به یک لیبرال نقاب دار مثل قالیباف.

 • بیشترین صفتی که در تو و امثال تو و احمدی نژاد موج میزنه حماقت و بلاهت و بیشعوری است .
  این که قالیباف یک کوچولو از برجام دفاع کرده و هیچ نقشی در تصویب ان نداشته و حالا هم به اشتباه خود پی برده دلیل نمیشود خدمات او به اسلام و وطن و مردم را نادیده بگیریم.
  احمق بیشعور تو فکر کرده ای دلیل این همه حملات بهاری ها به انقلابیون را نمیفهمیم. شما فکر کردید که اگر این افراد را تخطئه کنید ما به احمدی نژاد کافر رو می آوریم ؟ حاشا و کلا
  اولا که جریان انقلابی حداقل صد نفر رجل سیاسی قابل تایید شورای نگهبان برای ریاست جمهوری دارد که فقط به خاطر مصلحت است که شورای نگهبان افراد انقلابی را رد صلاحیت میکند. و گر نه دست جریان انقلابی پر است.
  دوما فرضا همه ی این صد نفر شهید شدند مطمئن باش و بهت قول میدم در صورت تایید صلاحیت احمدی نژاد مشرک ؛ رای جریان اصیل انقلابی یا سفید است یا جواد ظریف است.چون ملاک جریان انقلابی حق است و پیروزی و به دست اوردن قدرت هیچ ارزشی برای ما ندارد. و در ضمن سگ جواد ظریف خائن که کاملا مشخص است چکاره است برای ما شرف دارد نسبت به احمدی نژاد منافق مشرک
  (و این را هم بدان شاید کار احمدی نژاد به 1400 نرسد و با حمایتش از اشوب گران فتنه 98 برای همیشه به زباله دان تاریخ بپیوندد.
  این پیش بینی امثال پور مسعود است که البته با راهی که احمدی نژاد در پیش گرفته من بیسواد هم میتوانم از این پیش بینی ها بکنم.)

 • هیچگاه از طرفداران قالیباف نباید انتظار منطق داشت. افرادی لجوج و متعصب بر افکار باطل و فاقد هر نوع آزادگی و شجاعت پذیرش خطا.

  کلاه خود را چرا قاضی نمی کنید؟ یک حساب دو دوتا چارتا است. براستی اگر یکی از این همه جنایات قالیباف که اسم بردم را کسی غیر از او کرده بود باز هم او را انقلابی می نامیدید؟
  بگویید فریب انگشتر عقیق و تسبیح و چفیه را خوردید.
  عین پیروان عبدالله بن زبیر که او را مسلمان واقعی می دانستند!

  آیا قالیباف یک دفاع کوچولو از برجام کرده است؟ بارها و بارها و حتی در رسانه ملی کوچولو است؟ آنهم بعد از آن همه هشدارهای رهبری و افراد دلسوز؟ موفقیت نامیدن دادن امتیاز نقد در ازای وعده نسیه اشتباه کوچولو است؟
  آیا حالا متوجه اشتباهش شده؟ خوب اگر راست می گوید برود کنار و بگذارد همان افراد بصیری که از روز اول خیانت بودن برجام را فهمیدند جای او را بگیرند. وقتی آب هست تیمم جایز نیست.

  آری. قالیباف تجسم منافقان است آنجا که بعد از اثبات حقانیت مومنان ناگهان می خواهند خود را جزو آنها حساب کنند!
  ینادونهم الم نکن معکم قالوا بلی ولکنکم فتنتم انفسکم و تربصتم وارتبتم و غرتکم الامانی حتی جاء امرالله و غرکم بالله الغرور- آیه 14 سوره حدید
  و اگر مثلا برجام به رفع تحریم و ارزانی منجر شده بود باز هم از آن دفاع می کردند و اصلا برایشان مهم نبود که اصل پذیرش ولایت کفر و اجازه گرفتن از شیطان بزرگ برای یک مساله داخلی عین خروج از ولایت الله و ارتداد است.

  قالیباف انقلابی است؟ پس ضد انقلاب کیست؟
  انقلابی ممکن است بگوید اول پیشرفت بعد عدالت؟ انقلابی ممکن است آمارسازی برای فتنه گران روز 25 خرداد بکند؟ انقلابی ممکن است برای جذب رای هنرمندان و حفظ قداست تئاتر شهر مسجدی را خراب کند؟ انقلابی می تواند تراکم بفروشد؟ انقلابی هزاران رنگین نامه تبلیغاتی از پول بیت المال مسلمین برای خود منتشر می کند؟ انقلابی با وجود آمادگی صایع داخلی از چین واگن وارد می کند؟ انقلابی توسط سازمانهای ماسونی جهانی تایید شده و شهردار منتخب می شود؟ انقلابی در یک روز دهها یلیارد تومان وارد بازار سکه و ارز می کند تا جایی که مصلحی فقط بتواند سربسته بگوید گرانی سکه و ارز کار خودیها بود؟ انقلابی درست قبل فتنه سطلهای آشغال را پلاستیکی می کند؟ انقلابی متروهایش بناهان برای سرویس دادن به فتنه گران منظم می شوند؟ انقلابی تازه یکسال بعد از فتنه یاد اظهار نظر می افتد؟

  خیر. دست جریان انقلابی خالی خالی است. چون انقلابی های واقعی تریبون و امپراطوری رسانه ای ندارند و آنها هم که دارند مشتی منافق مثل قالیباف هستند.
  مشکل نظام هم با احمدی نژاد برخی افکار لیبرالی و انحرافی او نبود. بلکه دقیقا با نقاط مثبت او مثل عدالتخواهی و باج ندادن به پدرسالاران و احزاب مشکل داشتند. والا می بینید که چقدر با روحانی خوب کنار آمدند! قالیباف هم قولهای زیادی داده بود برای تقسیم غنایم با آنها. برای همین دوستش دارند و چشم بر جنایاتش می بندند.

  و از همه بدتر اینکه رای را نشان حقانیت پنداشته ای! خیال کرده ای کسی در راه حق تنها بماند به ضرر او است؟
  پس تو پیرو یزید هستی. چون حسین علیه السلام تک و تنها ماند به جرم دفاع از حق.
  یک زمانی مردم مسلم بن عقیل را تنها گذاشتند و متهم به افراطی گری کردند. یک زمانی هم پای علم جبت و طاغوت سینه زدند.
  در انحراف و بی دینی امثال شما همین بس که نمی دانید قرآن در مورد اکثریت چه می گوید:"
  و ان تطع اکثر من فی الارض یضلوک عن سبیل الله ان یتبعون الا الظن و ان هم الا یخرصون- سوره انعام آیه 116


  و در نهایت اینکه در بی منطقی و بیشرمی شما همین بس که موضوعوی که هیچ ربطی به احمدی نژاد نداشت را به او مرتبط کردید. چرا؟ چون دستتان از منط و استدلال برای دفاع از قالیباف خالیست. خیال کرده ای جهنم رفتن احمدی نژاد قالیباف را بهشتی می کند؟ یا گناه او قالیباف کثیف را تطهیر می کند؟

  بگذریم که اصلا من احمدی نژاد را منحرف از نظر اعتقادی می دانم اما او خائن نیست. فردی مانند آلنده و لومومبا است که صادقانه قصد داشت برای مردم و عدالت کار کند مثل قالیباف دیگران ریاکار و خبیث نبود.

 • اگه قالیباف تجسم منافقان هستش، پس روحانی تجسم چیه؟ اگه شرف داری جواب بده ...

 • قالیباف و روحانی هر دو از یک قماشند و رای دادن به هر دو حرام است.
  عینا آل زبیر و آل امیه

 • من لیبرال نبوده و نیستم. اما یک لیبرال علنی مثل آخوندی شرف دارد به یک لیبرال نقاب دار مثل قالیباف.

 • درود بر قالیباف عزیز و محبوب و انقلابی و دانا وکاردان ومتفکر و مدیر ومدبر

 • تزویر سکه ای دو رو است که یک رویش نام خدا و روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل بصیرت ابلیسش.
  فرق قالیباف و روحالنی فرق آل زبیر و آل امیه است.


  خسته نشدید از این زنده باد و مرده بادهای کورکورانه؟
  به خدا چی جواب می دهید؟
  از کی حمایت می کنید؟
  از منافق خطرناکی مثل قالیباف؟

  اینها مواضع کیست؟
  ۲۰ بهمن ۹٧ | قالیباف در برنامه بدون توقف شبکه سه سیما: افکار عمومی باورش شده بود که اگر امروز مذاکره کنیم مشکلات حل می‌شود؛ حضرت آقا از اول هم گفتند آمریکا قابل اطمینان نیست؛ در برجام رفتیم چه اتفاقی افتاد، نه مشکلات اقتصادی ما حل شد، نه مشکلات سیاسی ما حل شد، نه دشمنی‌شان رفع شد؛ ما نباید در روش مبارزه بدسلیقه‌گی کنیم و به اصطلاح گاف بدهیم؛ عقیده من این است که ما باید روحیه پیش‌دستانه و بازدارندگی داشته باشیم، ما این روحیه را در حوزه دفاعی داریم

  ۱۱ اردیبهشت ۹۶ | قالیباف "در ایام انتخابات" در شبکه دو سیما: من هم از برجام پاسداری می‌کنم؛ هر دولتی غیر از این دولت، همین مسیر را می‌رفت

  ۵ مهر ۹۵ | قالیباف : مذاکره با دشمن نیز به نوعی مبارزه است! بنده با برجام موافق هستم|تسنیم

  ۱۸ آبان ۹۴ | قالیباف : برجام بطور کلی و بدون شک، موفقیت بزرگی است! بنده هم به سهم خودم هر جا که فرصتی شد و دستی بر قلم بردم سعی کردم تا از دستگاه دیپلماسی قدرشناسی کنم|فارس

  ۲۴ تیر ۹۴ | قالیباف خطاب به ظریف : خداقوت دوست عزیز، وظیفه خود می‌دانم از تلاش‌های مجاهدانه تیم مذاکره‌کننده ایران و به‌خصوص دوست عزیزم جناب آقای دکتر ظریف تقدیر نمایم و به همه‌ آنها خسته نباشید بگویم


  راستی
  اگر روحانی مسجدی را خراب کرده بود برای حفظ قداست تئاتر شهر چه می کردید؟
  اگر مشایی گفته بود برجام موفقیت بزرگ است چه می کردید؟
  اگر خاتمی گفته بود پیشرفت بر عدالت مقدم است چه می کردید؟
  اگر بقایی دستور داده بود سلطهای زباله تهران درست قبل از فتنه 88 پلاستیکی شود- با وجود هشدارهای امنیتی- چه می کردید؟
  اگر شرکتی جز شرکت جهان و بانکی جز بنک شهر دستش در گران کردن سکه و ارز در سال 90 بود جه می کردید؟
  اگر استاندار تهران دولت احمدی نژاد می گفت سه میلیون نفر در تظاهرات 25 خرداد 88 شرکت کردند چه می کردید؟
  اگر احمدی نژاد یک کتاب در مورد سوابق جبهه اش در کردستان نوشته بود و آن را به اسم یکی از دوستان شهیدش می نوشت و با بودجه بیت المال چاپ می کرد و به رایگان به همه هدیه می داد و می برد برای رهبری اما رهبری از تایید و تقریض کتاب خودداری می کرد تا جایی که چو را می افتاد رهبری با آن شهید مشکل دارد اما رهبری به دیدار خانواده آن شهید می رفت اما باز هم کتاب مزبور را تایید نمی کرد چه می کردید (دقیقا ماجراهای کتاب بابا نظر).
  اگر کسی جز قالیباف برای سوء استفاده تبلیغاتی بودجه شهرداری تهران را صرف کمک به زوار اربعین می کرد چه می کردید؟ باز هم تاییدش می کردید؟ نمی گفتید ریاکاری و از محل بیت المال است که فقط قرار بوده در تهران خرج شود؟
  اگر یک وزیر احمدی نژاد با وجود اعلام توان داخلی اقدام به واردات واگن از چین می کرد چه می کردید؟
  اگر تبلیغات احمدی نژاد با بودجه شهرداری انجام می شد چه می کردید؟
  اگر شهردار فعلی تهران به طور انفجاری تراکم بفروشد تا مسکن را گران کند چه می کنید؟ کاری که قایباف فقط برای به شکست کشاندن مسکن مهر انجام داد تا اثر کاهش قیمت را خنثی کند و وقثیحانه تر اینکه رسانه های بی شمار تحت امرش در وارونه نمایی محض گفتند گرانی مسکن به دلیل ساخت مسکن مهر است و احدی هم نپرسید مگر تولید کار می تواند سبب گرانی آن بشود؟
  اگر کرباسچی مثلا یک پروژه با چندین برابر هزینه اولیه تمام می کرد و آنهم با عجله و آنهم بدون رعایت استانداردهای مهندسی چه می کردید؟

  سیاه رو تر و کثیف تر از قالیباف کیست؟

  قالیباف دشمن خود خدا است. تجسم راستین شیطان. فردی که کپی اخلاقی و شخصیتی هاشمی رفسنجانی است و هر نوع حمایت از او در اعلام جنگ رسمی با امام زمان علیه السلام است.
  قالیباف همان گزینه اولیه اصلاح طلبان برای انتخابات 92 بود تا پیش از آنکه کاندیداتوری حسن روحانی و حمایت هاشمی از او قطعی شود.
  قالیباف همان انگلی است که وقتی دید رای ندارد برای فرار از سومین شکست ریاکارانه و مزورانه کنار کشید تا اگر رییسی برد مدعی حق و سهم شود و اگر روحانی برد بتواند ادعا کند اگر من مانده بودم رای داشتم!!

  لعنت خدا بر او و بر همه حامیان و دوست دارانش.

 • لعنت خدا بر تو
  که همین دروغهای بزرگ و شاخدار و دروغهای محض رو به قالیباف نسبت دادی
  تو قطعأ جز همان دار و دسته ای هستی که به دروغ عروسی دختر قالیباف رو منتشر میکردی
  متنی نوشتی سراسر مغلطه و کذب محض
  اول متن نوشتی ؛ خسته نشدید از این همه زنده باد و مرده باد , کورکورانه
  آخر متن نوشتی ؛ لعنت خدا بر او و همه حامیان و دوست دارانش
  احمق خودتی , لعنت خدا بر خود خودت نه ما دوست داران این مرد صادق و خدمتگزار دوست داشتنی

 • حرام زاده ای بیش نیستی .دروغ نیست میگویند در اخر الزمان شیطان بچه های حرام زاده اش را که در درون رحمهای هوس باز ریخته تمام انها را به خط میکند برای زدن حق . امثال قالیباف در قلب مومنین و اهل حق جا دارند و پیشرفت او سم کشنده نطفه های ابلیس هست .

 • همه طرفداران قالیباف همینطورند.
  هیچ پاسخی برای دفاع از او ندارند جز فحاشی و انکار

 • من اتفاقا کورکورانه لعن نمی کنم.
  خیانتهای بی پایان قالیباف و تزویر بی نظیر او را می بینم و بر او لبعنت می فرستم. و فریب رسانه های بی شمار تحت امرش و انگشتر عقیقش و چفیه اش را هم نمی خورم.
  خدا او را با قاتل حضرت زهرا علیها السلام محشور فرماید.
  شما را هم با او.

 • لعنت خدا بر تو و هم فکران روان پریش و دروغ گویت. احمق جان قالیباف جز سرداران بزرگ سپاه و مغز متفکر و مشاور سپاه است ان وقت امده سطل را پلاستیکی کرده ؟ میدانستی شهر های موشکی کار قالیباف بوده می دانستی قالیباف اولین کسی بوده که می خواسته به سوریه برود که آقا گفتند به شما در اینجا بیشتر احتیاج داریم تو در کنارم بمان قاسم تو برو . اینها تمام حرف های فرماندهان بزرگی همچون سردار حاجی زاده و سلیمانی است . آن وقت مهجور العقلی همچون تو آمدی ادعای منورالفکری امنیت می کنی؟ وضع مملکت اگر اینگونه شده فقط به خاطر کودن های رنگ پرستی همچون تو و رفقایت است

 • بله عزیزم. آتاتورک یا همان مصطفی کمال پاشا قهرمان بزرگ عثمانی و فاتح بزرگ نبرد گالیپولی و ناجی اسلامبول که نیروهای متحد انگلیس و فرامسه را شکست داد هم یک یهودی دونمه بود و عامل سقوط عثمانی.
  تا کی به این سوابق پفکی افتخار می کنید؟
  واقعا یادت رفته و یا بچه بودی که یادت نیست چطور دقیقا در بهار 88 سطهای زباله تهران پلاستیکی شد؟
  قالیباف می خواسته سوریه برود؟ آن وقت سوریه کجا برود؟ بگو قالیباف این قصه را ساخته که امثال تو را خر کند. والا راه باز و جعده دراز. خیال کرده ای خون او از خون امثال شهید همدانی فاتح بزرگ فتنه 88 رنگینتر بود؟
  همینکه رهبری حاضر نشد حتی روی کتاب بابانظر تقریظ بنویسد خود گویای همه چیز است. عوامل قالیباف چو انداختند که رهبری گویا با این شهید مشکل داشته اما رهبری به دیدار خانئواده این شهید در مشهد رفت تا مردم بدانند مشکل او با بابانظر نیست بلکه با عموباقر است که به اسم بابانظر کتاب در مدح خود نوشته و به رایگان با پول بیت المال در میتینگهایش توزیع می کند و اهدا می کند!

  درد و ننگ از اینکه چشم خود را بر حقایق عینی بسته اید خود را با روایاتهای جعلی گول می زنید.
  دم خروج بدجور پیداست و قسم حضرت عباس را باور کرده اید.

 • برو فکر کن چرا شهرداری تهران برای تظاهرات 25 خرداد 88 آمار داد - کاری که اصلا در وظایف و صلاحیت شهرداری نیست- و ثانیا آن را سه میلیون اعلام کرد!
  حالا اصلا فرض که ماجرای سطلها و مسجد جلوی تئاتر شهر و تراکم فروشی و همه چیز دیگر از بیخ دروغ است!

 • خجالت آوره...لعنت برتو ..برهمه حامیان فتنه

 • بزرگترین حامی فتنه همان قالیباف خبیث بود که دست به آمار سازی برای تظاهرات 25 خرداد 88 زد و گکفت س میلیون برای حمایت از موسوی تظاهرات کردند. و همان خبیثی که با وجود هشدار های امنیتی همه سطلهای تهران را پلاستیکی کرد تا فتنه گران کمبودی نداشته باشند.

 • خداوندا ما را از شر وقایع آخر الزمانی در امان بفرما

 • جانم فدای رهبر و قالیباف

 • هرچه دوست دارید بخورید و ببرید هرچه دوست دارید و در توان دارید زوز بزنید تا قالیباف را خراب کنید چون با این اراجیف شماها او نزد ما و ایرانیان عزیز تر خواهد شد.این از نفهمی شماها است که گوشت کیلویی 150 هزارتومانی باید بخورید. خلایق هر چه لایق

 • خدا او را خراب کرده. خودش خودش را خراب کرده. منافقی که نقابش افتاده اما شما هنوز مثل اهل جمل پای شترش سینه می زنید.

 • یار دیرین انقلاب انقلابی بمان قهرمان
  رهبر خیلی تنهاست

 • کارنامه قالیباف در شهرداری قابل قبول بود یک نیروی انقلابی خوب هست چون نمیتونن مثل اون باشن دارن تخریبش میکنن بعد قالیباف برای تهران چکار کردن؟

 • م ب 19/2/18 ساعت 22:28

  اینا فرافکنی میکنند.با تهمت زدن به افرادانقلابی میخوان ننگ های خودشونو بپوشونن.چرا یکی از برادر دزد روحانی و جهانگیری نمیگه....الحق که خار چشم دشمنان نظام واسلام هستی .زنده باد قالیباف

 • این شمایید که فرافکنی می کنید. گناه روحانی و جهانگیزری ذره ای از خیانتهای قالیباف را تطهیر نمی کند.

  لعنت خدا بر قالیباف و مرگ بر او.

 • لعنت خدا برکسانی که بخواهند چهره نیروهای انقلابی کشور رو خراب کنن واونها رو وارونه نشون بدن
  و در ثانی هزینه وخرج کرد عروسی به عهده داماد است و ربطی به اقای قالیباف نداره

 • کسانی که از آن همه خیانتهای عظیم قالیباف فقط یک جشن عروسی بی اهمیت را می بینند مشتی بیشعورند.
  قالیباف منافق لیبراتل و اشعث بن قیس زمان برای جنایاتش هزار بار مستحق اعدام است.

 • دولت شیخ حسن خاک بر سر توانایی کنترل و حفاظت چند هزار گاو وگوسفند مملکت را نداره که دزد ها نبرند بعد میخواد برای 80 ملیون ایرانی زندگی و رفاه بیاره

 • لعنت خدا برکسانی که بخواهند چهره نیروهای انقلابی کشور رو خراب کنن واونها رو وارونه نشون بدن
  و در ثانی هزینه وخرج کرد عروسی به عهده داماد است و ربطی به اقای قالیباف نداره

 • banoo 19/2/20 ساعت 22:04

  هی حضرت علی میگفت :دهن مردم نمیشه تا آخر عمرت بست تو کار خودت بکن این جماعت برا پیغمبر خدا و خود خدا هم حرف میسازن ...

 • ببینم کور بود که برنامه های تبلغاتی قالیباف از رسانه ملی در سال 96 را ببینی؟ چه کسی چشم در چشم مردم گفت عدالت توزیع فقر است؟ چه کسی گفت برجام موفقیت بزرگ و امر اجتناب ناپذیر است؟

 • banoo 19/2/21 ساعت 21:47

  آغا درست صحبت کن مث اینکه منظور من نفهمیدی برات متاسفم :( من میگم این رسانه ها جز شایعه پراکنی و انگ به اینو اون کاری ندارن .زود قضاوت نکن من منظورم شایعه سازی رسانه هاست بازم میگم هم برا تو هم رسانه هایی که شایعه میسازن متاسفم .من الله توفیق

 • از کدام شایعه حرف می زی؟ نبودی و ندیدی؟ خواب بودی؟
  سگ را دید و گفت ایشالا گربه است!
  https://www.bultannews.com/fa/news/592753/

 • banoo 19/2/22 ساعت 19:47

  هیچی آغا تو خوابی ....

 • آل زبیر و آل امیه هر دو از یک قماشند و بیعت با هر دو حرام.

 • دولت شیخ حسن خاک بر سر توانایی کنترل و حفاظت چند هزار گاو وگوسفند مملکت را نداره که دزد ها نبرند بعد میخواد برای 80 ملیون ایرانی زندگی و رفاه بیاره

 • banoo 19/2/21 ساعت 21:56

  تورمو بدبختی مردمو تو این چند سال ریاست حسن روحانی رو همه میدونن و میدونن چه اتفاقاتی افتاده شما نیازی نیس توضیح تفسیر کنی مثل آب در هاون کوبیدن است ...ما میسپاریم دست خدا خدا کمک کند والا.و من الله توفیق

 • دست بردار از نفاق پراکنی اگر دلسوزی که نیستی هیچی بدتر از ایجاد تفرقه نیست ، تهمت زدن راحت است و تفرقه افکنی راحت تر و این از ابزار نفاق است . مواظب ادعایمان باشیم که باید در روز موعود پاسخ گو باشیم . خدا حفظ کنه خادمین مردم و اسلام را .
  جانم فدای رهبر

 • کسی که نمی خواهد حقیقت را ببیند به چشم هم خیانت را ببیند انکار می کند. حب الشی یعمی و یصم.
  می گوید تهمت است! ایشلا گربه است!
  قالیباف یک نفوذی و منافق خطرناک در سپاه است. تاکنون بارها نیش و ضربه خودش را زده اما منتظر فرصتی برای ضربه بزرگ است.

  خود قالیباف گفت برجام احتناب ناپذیر و موفقیت بزرگ بود. از رییسی هم چیزی علیه برجام نشنیدم. یقین دارم اگر این دو نفر بودند هم همین راه روحانی را می رفتند
  اما با این تفاوت که حزب الهی ها کاملا قورباغه آب پز می شدند و اعتراضی نمی کردند.
  حداقل خوبی روحانی این است که کفرش علنی است و کسی در ارتداد او شک ندارد جز کسی که خودش کافر و مرتد باشد.