رقص دختران مسلمان در مقابل مسئولین در انظار عموم!


(همایش مسئولین فدراسیون‌های ورزشی در قصرشیرین)
خاک بر سر آن مسئول بی‌غیرتی که به اسم اسلام و انقلاب پست گرفته و نمی‌فهمد شأن زن مسلمان ایرانی، رقاصی و زینت‌المجالس شدن در مقابلش نیست...

ورزش هم بهانه ای شده برای سوء استفاده از زنان و دختران ایرانی!+ 
202

- 
87

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • رقاصی حتی در ایران قبل از اسلام هم مال کنیزان و پست ترین قشر زنان بود. تا صد سال قبل هم همین طور بود. حالا چه شده که نماد روشنفکری شده است؟

 • از نظر مراجع این رقص محسوب میشه؟آخه از خود این دختر ها بپرسین می گن داریم ورزش میکنیم !

 • اگه رقص محسوب نمیشه، پس حاضری خواهر و مادرت هم اینجوری جلوی انظار عموم ورزش کنن!!
  راستی معنای رقص رو هم اگه میشه برای ما روشن کنید ممنون میشم!!

 • متاسفانه بله بعضی ها راضی اند خواهر ومادرشون در جامعه عمومی برقصند...این یک واقعیت انکار ناپذیر اجتماعیست ...البته که اقلیت هستند اما طرز پیام شما به هیچ عنوان به دردهای جامعه کمک نمیکند....

 • اگر هم این کار هم رقص نباشد، در شان یک زن نیست که در انظار این کار ها رو انجام بده

 • ریما 19/2/18 ساعت 21:35

  رقص دسته جمعی در آمریکا و اروپا و هندوستان...، از این قیبل حرکاته. حتما نمونه هاشُ دیدین. بهش میگن ورزش اروبیک. ولی در حقیقت همون رقص پا هست. مربیان اروبیک هم به اسم رقص هزار گام میشناسن. مثلا زومبا نوعی رقص تند هست که از حرکات تند پا یا همون اروبیک تشکیل شده. بهش ورزش زومبا هم میگن.
  حتی اگرم کسی اینکارو رقص ندونه، چه اصراریه که از زن و دختر مردم با رنگ شال قرمز در ملاعام بخوان اینکارهارو انجام بدن!!
  اگه ریگی به کفششون نیست، چرا از مردها برای اینکار دعوت نکردن؟! چرا چهره زن رو دارن در حد نمایش و دکور و تبلیغات پایین میارن؟! به عنوان سند این مدعا، چند وقتِ پیش، شهرداری در خیابان ، بنری طراحی و نصب کرده بود که در آن از زنان شهر خواسته بود، چهره شهر را رنگارنگ کنن؟!
  بهتره خودمونُ به خواب نزنیم. اون پشت خبرهایی هست که بعدها گندش درمیاد.

 • دوست 19/2/23 ساعت 10:29

  حاضری مادر خودت جلو همه از اینکارا بکنه

 • خاک بر سر این دولت ویرانگر از اون وزیر فرهنگ و ارشاد و این وزیر ورزش بخدا باید جواب تک تک شهدا رو بدن

 • والا

 • اشه دیلر دا اشه

 • سما 19/2/18 ساعت 15:09

  ببخشید از کجا فهمیدید مسلمون هستند ؟!! مسلمونی فقط به یه تیکه روسری و مقنعه سر کردن هست ؟!!! شاید مسیحی باشند شاید زرتشتی باشند ؟!! نمیدونم تعریف شما از اسلام چیه ؟!! سریع موضع نگیرید صبر کنید و ببیندی چه دینی دارند اینجوری اسلام رو هم خراب می کنید ؛ تصویر اسلام ناب محمدی رو به تصویر بکشید بقیه حساب کار دستشون میاد

 • ریما 19/2/18 ساعت 21:38

  فرض کنیم همه بانوان این رقص دسته جمعی، مسلمان نباشند، مسئولین که دیگه مسلمان هستند. اونا چرا مطابق عرف جامعه و دین رفتار نکردند؟!

 • نکند خیال کرده ای برای مسیحیان و یهودیان و حتی زرتشتی ها رقاصی حلال است؟ در تمام ادیان الهی حجاب واجب و این رفتارها حرام بوده و هست. اتفاقا شرط اینکه اهل کتاب در جامعه اسلامی اجازه زندگی دارند هم عمل به شریعت خودشان است نه اینکه به اسم مسیحی اما مثل بت پرستان زندگی کنند.

 • خدد لعنت کنه این اصلاح طلبان بی وطن رو

 • سلام این نوع حرکات دقیقا الهام گرفته از شیطان است که کم کم و نم نم رواج بی حیایی در جامعه اسلامی است حالا اگر هم کسی اعتراض کند میگویند ورزش است شیاطین انسی سرطان اصلاحات

 • واقعا تمامی رفتار این دولت مشکوک هست
  عدم ثبات اقتصادی ، تمرکز بر روی حواشی و اسرار بر آن ... خدایا ما حجت تو را دوست داریم . به حق غریبیش این دوستداران اهل بیت را کمک و راهنمایی فرما .

 • لیبرالیسم که باشد؛
  واجب و مستحب - حرام و مکروه ،بی معناست؛
  و همه چیز و همه کار مباح است؛
  لیبرالیسم جامعه جهانی راآلوده کرده است؛
  لیبرالیسم بگونه ای درتار و پود علوم و معرفت ها پیچیده که قوه تشخیص خوب و بد – زیبا و زشت- عدالت و شقاوت را از بشریت گرفته ؛
  متاسفانه لیبرالیسم مانند ویروس همه راآلوده کرده ،طوریکه درایران اسلامی و انقلابی ما،حتی قوه فرقان را ازبعضی مومنین گرفته و بسیاری را می بینیم که چطور ساده اندیشانه در چاه ویل لیبرالیسم افتاده‌اند و دست و پا می زنند.

 • خاک بر سر پدر و مادر و برادر و شوهر و پدر شوهر و برادر شوهر و همه تماشاچی های
  بی غیرت

 • عمو دنبال غیرت نگردین غیرت سال 96 انتخابات مرد که 23 ملیون بی غیرت رای به شهوت پرستی دادن وسلام

 • خاااااک

 • این یک نوع ورزشه به نام ایروبیک البته اگه از حالت خودش خارج نشه

 • ریما 19/2/18 ساعت 21:43

  اروبیک همون رقص پاست. چرا به قول شما برای این ورزش، از آقایون استفاده نکردن؟! چرا هر جا جنبه نمایشی و تبلیغاتی و دکوری داره از خانمها دارن استفاده میکنن؟!
  مگه شهرداری چند وقته پیش بنر نصب نکرده بود و از خانمهای تهرانی نخواسته بود چهره شهر را رنگارنگ کنن؟!
  این در ادامه همون پازل طراحی شده.

 • شاید دارن ورزش صبحگاهی انجام میدن.
  چرا اینقدر بی انصافید.اخه مسئول گناه کرده که فقط بالا پایین پریدن ممه های خارجی ها رو ببینه.زیاد سخت نگیرید.چند وقت دیگه بابا کرم میرقصن.علی برکت الله

 • ندا 19/2/24 ساعت 08:24

  تو خودت اگه زن پاک ونجیب و باشخصیتی بودی، هر حرف و عبارت کثیفی به دهن ناپاکت نمیومد، حالا مثلاً میخواسی با این طرز حرف زدن وقیحانه رقص یا ورزش این افرادو زیر سوال ببری یا مثلاً قصدت این بود که رفتار این دسته افراد یا مسئول مسئولیت نشناسی زننده جلوه کنه در حالیکه رفتار و طرز بیان خودت به مراتب زننده تره؟؟؟!!!
  کجا اسلام و دین ومذهب وپیامبر ص و ائمه علیهم السلام با عین تو موافقن ؟ یه نفر که از کمترین درجه ی حیا و نجابت بی بهره ست وبا این طرز حرف زدنش معلوم نیست، خودش کیه و چیه و پیش خدا چقد آبرو داره یا نمیدونه خودش به شخصه چقد پیش خدا روسیاهه، هیچوقت نمیتونه منتقد درست وسالمی باشه، امثال تو هستن که نظر افراد ساده لوح رو نسبت به اسلام برمیگردونند، آخه چطور امکان داره یه نفر بفهمه نجابت چیه و بعد خودش سرشار از بی نجابتی باشه!!!!!!!!! پس نجابت زبان تو کجا رفته؟! چقدر آیات قرآن و سخنان معصومین علیهم السلام وجود داره که نشون دهنده ی اینه که پاکی ونجابت فقط در ظاهر خلاصه نمیشه و پوشش درست ظاهری فقط یک بخش از لوازم ضروری برای رعایت اخلاق ونجابت یه خانومه، بقیه ش برمیگرده به شخصیت و رفتار واخلاق و طرز بیان که مسلماً تو هیچ بویی از بقیه ش نبردی و فقط اداشو در میاری.

 • ندا 19/2/24 ساعت 10:15

  من خودم به حجاب صددرصد باور واعتقاد دارم وبهش پایبندم ، اما بزار یه چیزیو خیلی واضح به تو و امثال تو که به گمان باطل خودشون اگر درفضای مجازی هرطور دلشون بخواد حرف بزنن ، مهم نیست ، اینو بگم که :
  صدمتر پارچه که سهله اگه هزارمتر پارچه ی ضخیم بندازی رو سرت ، اما طرز بیانت انقدر زننده و عاری از هرگونه حیا و نجابت وشخصیت و اخلاق باشه ، شک نکن در درجه اول پیش خداروسیاهترینی و بعدم پیش بنده های خدا، یه نفر باید خیلی احمق وجاهل باشه که فکرکنه حرکات اون خانومها در انظار عمومیه اما حرف زدن ناپاک خودش در فضای مجازی خارج از انظار عمومیه واز چشم خدا دوره !!!!!!! شاید دیگران تورو نبینن و نشناسن ولی خدا داره میبینتت ، شاید دیگران متوجه نشن این طرز بیان زننده متعلق به کدوم مدعی حمایت از اخلاقه ، ولی مسلماً این طرز بیان از سمت یه زن که مثلاً طنزگونه و البته وقیحانه منتقد این کلیپ محسوب میشه اثر خودشو بر افکار جامعه واجتماع خواهد گذاشت ، اثری که رفتار تو و مثل توخواهد گذاشت و اتفاقی که امثال تو مسببشن اینه که یه عده خیلی راحت به این نتیجه میرسن که اگه طرفدارای حجاب چنین افراد وقیحی هستن ، همون بهتر که بی حجاب باشیم، پس خیلی غرور ورت نداره ، چون امثال تو بهترین وسیله برای شیطونن که یه عده از مردم رو با میل ورغبت هرچه بیشتر و هرچه سریعتر و زودتر به سمت بیراهه ها و ناپاکی ها و بی حجابی ها بکشونند.
  حجاب بدون حیا و نجابت زبانی و رفتاری از هزارتا بی حجابی بدتره و کمترین مطابقتی با مفهوم آیات قرآن و سخن معصومین علیهم السلام نداره.
  (( حضرت علی علیه السلام : ایمان ندارد هرکه حیا ندارد.))
  پس ذره بینت رو روی شخصیت واخلاق و رفتار خودت نگه دار ، شاید رفتارای زشت تر و زننده تری رو نسبت به حرکات اون دخترها در خودت دیدی وپیدا کردی . بعد اگه از اون رفتارها و عبارات به مراتب بدترت توبه کردی ، و بارعایت اخلاق و حیای زبان و رفتار زندگی کردی ، در این صورت رفتار سالمت خودبه خود میتونه افرادی رو به سمت پاکی وحجاب جذب کنه و در غیر این حالت اون حجاب صرفاً باعث زدگی و بیزاری دیگران از حجاب میشه وبس . اصلاً چطور ممکنه رفتار اون دخترها زشت باشه و گفتار تو زننده و کثیف به حساب نیاد ؟!!!! چطور ممکنه رفتار تو در ذهن خیلی اشخاص که پیامت رو به عنوان منتقد این نمایش میبینن و میخونن ، حس تضاد شدید بین مفهوم نوشته و گفتار خودت رو سبب نشه ؟!!!!!! و چطور امکان داره که رفتار و کردار وگفتار امثال تو که حس تنفر و زدگی افراد و مردم از دین وحجاب رو باعث میشه ، جزو رفتارهای
  (( در انظار عمومی )) به حساب نیاد ولی رفتار این دخترها (( در انظار عمومی )) به حساب بیاد و با لحن زننده ی تو به مسخره گرفته بشه؟؟!!!!!!
  در آخر : برو در خلوت خودت و پیش خودت و خدای خودت و لااقل به خودت راست بگو که آیا رفتار و گفتار تو زشتتر و زننده تر بود یا رفتار و حرکات این دخترها ؟؟؟
  اگه از من بپرسی میگم رفتار و نمایش جمعی این خانومها در مقابل یه عده مرد درست و خداپسندانه نیست اما رفتار وگفتار شخص تو در مقابل اینهمه زن ، مرد، بچه و نوجوون که به فضای مجازی وارد میشن، جز رفتار کثیف وشنیع هیچ اسم دیگه ای نداره.

 • ندا 19/2/24 ساعت 11:58

  قدیما و حتی در حال حاضر هر دختر و زنی که مثل تو صحبت میکرد، بهش میگفتن و میگن زن نانجیب و وقیح و دهن پاره ، بعضیا هم به افرادی مثل تو میگن دریده ، حالا نمیدونم چی باعث شده توهم اینو پیدا کنی که تو از دخترای این فیلم بهتری یا به خیال خودت خیلی مثلاً شخصیت و وجاهت داری که میتونی دیگران رو به راحتی انتقاد کنی، اونا حداقل یه پوشش ظاهری دارن ، تو اگه پوشش ظاهریم داشته باشی با دوصد من ادعا و این طرز حرف زدن وقیحانه وکثیفت ، حجابتو بی فهوم و بی تاثیرکردی ، چون غیرممکنه که خدا به یه نفرکه طرز حرف زدنش اینه ، بگه آفرین که حجابتو رعایت کردی .

  بعید نیست با این طرز حرف زدن توهم اینم داشته باشی که جات وسط بهشته !!!!!!!
  اگه تو بری تو بهشت ، بهشت کجا بره ؟؟؟!!!خداکنه هرشخصی حداقل اندازه ی ادعایی که میکنه باشه ، هرچند اونایی که پیش خدا واقعاً آبرو دارن و اهل ریا و متقلب و دوچهره نیستن ، ادعایی هم ندارن

 • ندا 19/2/24 ساعت 12:56

  دفعه ی بعدیم که خواستی از این حرفا که نه ، از این ضرا بزنی ، قبلش محکم بزن تو دهن خودت، یه جوری که پره خون بشه و نتونی دریه فضای عمومی هرطور میلته ودلت میخواد نظر بنویسی. انتقاد کردن از دیگران رو هم فراموش کن ، به خودت برس، بیشتر از دیگران نیاز به تربیت شدن و رعایت چهارچوبهای اخلاقی و اجتماعی داری.

 • اگر اسم این رقصه پس جمیله داشته تمام عمرش ورزش میکرده لابد

 • خدایا هرکس با اعمال شیطانی که میخواهد در جامعه مسلمانان رواج دهد وپاروی خون شهدا میگذارد زیر لگدهای قدرتت لهش کن آمین

 • ناظر 19/2/18 ساعت 17:52

  انوقت ان اقایان تماشاچی از کدام طویله بوده اند . بی شرفی و بی حیایی را هر جا جلویش را میگیری از جای دیگری بیرون میزند و مطمئنا این مسئولین بی شرف و ناموس و بی غیرت پشتوانه از بالا دارند و خیالشان راحت است . جالب است که عده ای شهید میشوند تا از حریم اسلام در عراق و سوریه دفاع کنند و خناسان هم در اینجا دارند اسلام را به باد میدهند و وقتی که فلسطین ازاد شود انوقت دیگر اسلامی در ایران وجود ندارد و نبودن اسلام برای غرب و شیطان پرستان بسیار مهمتر از اسرائیل است و ما فکر میکنیم داریم پیروز میشویم در حالیکه شیطان پرستان پیروز میدانند چون دارند اسلام را نابود میکنند .

 • خدا اينا رو هدايتشون كنه و لعنت كنه اونايي كه باعث شدن قبح اين جور كارا از بين بره

 • خاک بر سر این زنان و این مسئولین چشم چران

 • از خدا میخوام‌نوامیس این مسئولین بی‌حیا به بدترین شکل ممکن به حراج بره و آبرو براشون نمونه.‌.
  البته اگر بفهمن ناموس چیه!

 • از اون موقعی که بجای واژه رقص از واژه حرکات موزون استفاده شد، باید فکر این مسائل را هم می کردیم

 • چرا دخترا باید نرمش کنند مثلا اگه پسرا بودند عیبی داشت؟ خوب با انتخاب دخترا معلومه که بی غیرتند و میخوان بی غیرتی را رواج بدن.از حجاب و مسلمونی بیااید بیرون

 • به آنهائیکه ازاین رقص وامثال آن دراین پست دفاع کرده اند و یا بعدا دفاع خواهند کرد:
  سلام علیکم؛
  نظام مملک ما جمهوری اسلامی ایران است؛
  جمهوریت ایران ما اسلامی است؛
  دموکراسی مملکت ما اسلامی است؛
  مردم سالاری مملکت ما ،مردم سالاری دینی یا الهی است؛

 • در شریعت ناب اسلام که از حضرت آدم(ع) تا حضرت موسی(ع)،حضرت عیسی بن مریم(ع) و حضرت محمد(ص) ادامه دارد ؛
  وتا انقلاب جهانی حضرت حجة (عج) که آخرین حجة خدای متعال برعالم است؛
  ادامه خواهد داشت؛
  یک سری اعمال حلال و ((#واجب)) است، که انجام آن لازم مى باشد و ترک آن عذاب دارد؛

 • یک سری اعمال حلال و ((#مستحب)) است،که به کارهایى گویند که انجامش نیکوست و ثواب دارد، ولى ترک آن عذاب ندارد؛
  یک سری اعمال ((#حرام)) است، کارهایى است که ترک آن لازم و انجامش عذاب دارد؛
  یک سری اعمال ((#مکروه)) است، کارى است که ترک آن نیکو مى باشد و ثواب دارد،ولى انجامش عذاب ندارد،ولی کراهت دارد؛
  یک سری اعمال ((#مباح)) است، به کارهایى گویند که انجام و ترک آن مساوى است، نه عذابى دارد و نه ثوابى؛
  برای سعدات وخوشبختی دراین دنیا ودرآخرت، به واجب و مستحب(معروف الهی) ،امرشده ایم؛

 • واز حرام ومکروه(منکرالهی)، نهی شده ایم؛
  و دستور داریم،دیگران را هم امربه معروف و نهی ازمنکرنمائیم؛
  حال اگرمملکت ما جمهوری ایرانی بود ؛
  آنوقت می شد دموکراسی ایرانی؛

 • آنوقت می شد،لیبرال دموکراسی ایرانی؛
  در مكتب ليبراليسم، اعتقاد و اصالت به « #Liberty » مابه ازاء واژه ي «اباحه» است،داده شده است؛
  كه از ريشه ي لاتيني«Liber» به معناي آزاد و رها، مشتق شده است؛
  اصالت اباحه، تبيين مولفه هائی است كه چون بشر را «رها» می‌داند؛

 • لذا ،چهار مفهوم شریعت پیامبران الهی ازجمله پیامبران اولو العزم(حضرت نوح<ع>- حضرت ابراهیم<ع>- حضرت موسی<ع>- حضرت عیسی بن مریم <ع> و حضرت محمد <ص>)،واجب ومستحب- حرام و مکروه جائی ندارد؛
  همه چيز براي او «مباح» درنظر گرفته می‌شود و «حلال»، «حرام»، «مستحب» و «مكروه» نفي می‌گردند. ازاین رو لیبرالیسم را باید اباحه گرایی دانست؛

 • دربطن «#ليبراليسم»<<# Liberalism>> مفهومی وجود دارد بنام «#لسه فر» ،( Lasseze Faire#)؛
  ولش کن،بگذارهرچه می خواهدانجام دهد،بی بندوبار؛
  در لسه فر آن چه که اجازه ی عرض اندام پیدا می کند، «هوای نفس» انسان است؛
  و نتیجه ی آن، «اصالت هوی» است.

 • لسه فر یعنی انسان اجازه دارد هرکاری می‌خواهد انجام دهد؛
  و دراين راه هيچ امر و نهي، شرعي را برنمی تابد؛
  که می شود و شده ،سکولاریسم – دنیویت ،یعنی آزاد و رها از قید خدای متعال (الله)؛
  از دل #هوای نفس است،که اصالت فرد(individualism)،اصالت لذت(hedonism) و کل رذالت ها بیرون می زند.

 • وقتی می‌گفتیم نه شرقی و نه غربی، منظور فقط مخالفت با آمریکا و شوروی آن زمان نبود، منظور نفی لیبرالیسم و مارکسیسم به عنوان دو مکتب فکری مسلط آن زمان بود.

 • واقعا شرم آور بود .یه لحظه خودم رو جای اونها تصور کردم،خجالت آوره
  واقعا زنان جامعه ام به کجادارن میرن؟تا کی و کجا میخوان به این به اصطلاح خودشون آزادیشون ادامه بدن؟
  تاکی میخوان با رعایت نکردن شئون یک زن به زندگی مجردی ومتاهلی دیگران آسیب بزنند؟
  بزرگواران درمان فقط امربه معروف و نهی از منکر و آگاهی دادن هست
  واجبی که همه فراموشش کردیم و حالا از هرنظرفرهنگی ،اقتصادی،سیاسی،مذهبی و..گرفتار شدیم

 • از این دولت لیبرال همین مونده که با استفاده از زنان همفکر خودش دیسکو و فاحشه خونه هم راه بندازه
  دیروز رهبری عزیز اعلام کردن شهادت پاسداران جاده خاش نشون داد امنیت با خون امثال این عزیزان بدست اومده
  اما توی مملکتی که براش امنیت درست شده ببین چه جولانهایی دارن میدن
  فردای محشری هم هست ...

 • احسنت به این مسولین بی غیرت

 • حدیث 19/2/19 ساعت 14:58

  لعنت بر بی حیایی و بی غیرتی و بی دینی و عاملان و مسببان آن.مظلومیت جمهوری اسلامی تا کجا!!!کاش مسئولین دولتی یه مقدار دلسوز بودن و کشور رو انقدر به بی راهه نمی بردن و اندکی تدبیر داشتن و جلوی هر گونه فسادی رو می گرفتند.

 • قدرت شیرینه!!حلال رو حرام و حرام رو حلال میکنه..!!
  برا اینکه یه مسئولی اون جا خواسته خودشیرینی کنه پیش مافوقش یا رای جمع کنه از مردم ،دخترای مردم رو برقصیدن گرفته .....
  فقط بخاطر موقعیت بالاتر!!!!

 • قدرت شیرینه!!حلال رو حرام و حرام رو حلال میکنه..!!
  برا اینکه یه مسئولی اون جا خواسته خودشیرینی کنه پیش مافوقش یا رای جمع کنه از مردم ،دخترای مردم رو برقصیدن گرفته .....
  فقط بخاطر موقعیت بالاتر!!!!

 • قدرت شیرینه!!حلال رو حرام و حرام رو حلال میکنه..!!
  برا اینکه یه مسئولی اون جا خواسته خودشیرینی کنه پیش مافوقش یا رای جمع کنه از مردم ،دخترای مردم رو برقصیدن گرفته .....
  فقط بخاطر موقعیت بالاتر!!!!

 • لعنت بر روحانی خائن جاسوس
  جای نیکویی در جهنم خواهی داشت ای سرباز ابلیس

 • اگر هم می خواهند ورزش کنند جلوی مرد نامحرم نباید باشد... بیچاره این دخترها که این قدر بی شخصیت هستند

 • حالا چرا دخترها را می آورند این حرکات میمون وار را انجام بدهند خب پسرها را بیاورند مگه مریضند آشغال ها

 • خیلی جالبه توی سازمان ملل یک مرد لخت و نیمه عریان و شلوارک پوش نمی بینی ولی همانجا زنان نیمه عریان و یقه باز و دامن کوتاه و ... می بینی... واقعا این یک ظلم مردان به زنان است... چرا یک زن نباید محیط مخصوص و به دور از نگاه مردان نامحرم برای ورزش داشته باشد... آیا این حرکات باعث نمایش حجم بدن زنان و دختران به آن مردان چشم چران نمی شود؟ چرا زن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا این برای من یک سوال بزرگ است... همش زیر سر مردان شهوتران است... خدا ما را از شر این نفسانیات مردان نجات دهد

 • امیر 19/2/20 ساعت 13:10

  یه مشت ادم اومدن نظر دادن و یکی نیست بگه به هیچکدوم از شما هیچ ربطی نداره اونا چیکار میکنن
  دلشون میخاد
  نوکر و کلفتن مگه ؟ دلشون میخاد برقصن ، زمانه عوض شده ولی یه عده موندن تو زمان ایران باستان ، یه عده موندن تو اسلام ، یه عده موندن تو انقلاب ، یکی نیست بگه به شماها چه ؟ مگه مجبورشون کردن ؟ دوس داشتن رقصیدن ، هرکی مخالفه نبینه ، اگه مسلمونی ، که عملا اسلام گفته هیچ اجباری تو دین نیست و تو داری با نظرت خودتو کافر نشون میدی ، اگه به ایران باستان خیلی اهمیت میدی ، اون زمان دزدی و دروغگویی و ... صد تا چیز دگم بد شمرده میشده حالا چسبیدین به شادی چندتا دختر ؟؟؟ الان شما کافرین یا اونا ؟ اونا ی بار رقصیدن تموم شده ، (اگه بازم بخان بازم باید بتونن برقصن)ولی شماها تا مدت ها درمورد کاری که به فکر خودتون زشته نظر میدید و بحث میکنید
  شماها از اسلام و تمدن ایران ، فقط شعار دادنش ر و یاد گرفتید و بس

 • اصلاً خدا آمده است تا جلوی خواسته های دل و نفس ما را بگیرد خدا دین را برای ما فرستاده تا جلوی دلم میخواد دلم میخواد را بگیرد دوست عزیز

 • آخه بی انصاف اگه یه نفر مدفوعش رو در دستش بگیره و بیاد تو خیابون و بگه دوست دارم دلم میخواد عشقم میکشه این کارو بکنم چی بهش میگی؟

 • اگر مرض ندارند چرا اصرار دارند جلوی همه برقصند؟ قر تو کمرشان مانده؟ خوب تو خانه خودشان برقصند.
  یکی هم دلش می خواهد خودش را بکشد! برود بکشد. چرا قبلش خانواده و اهل محل را می کشد؟

 • الان داری از چی حمایت میکنی ما خون دادیم ما شهید دادیم تا فساد و تباهی از کشورمون دور بشه از همین شادی کوچیک شروع میشه که تبدیل بشیم به یک جامعه سکولار یا یک فرهنگ غربی عقب مونده

 • اصلا آقا جون باشه قبول کردیم این حرکات ورزش بوده. اما چه دلیلی داره که ورزش بانوان در ملا عام انجام بشه و همه ببینند؟شنا هم یک ورزشه. چرا بانوان در انظار عمومی شنا نمی کنند؟ آهان یادم نبود شما دنبال این هستید که زنها این کار را هم بکنند.

 • واقعااااا که
  وقتی خود زن شان خودش رو اینقدر پایین میاره دیگه نباید از کسی توقعی داشت
  خود اون خانمها نباید قبول میکردن درسته که به اسم مثلا ورزش هست ولی هرکی یکبار ایروبیک رفته باشه میدونه
  خودشون هم میدونن تو باشگاه های ورزشی به اسم رقص زومبا و رقص پا آموزش داده میشه حالا هرچی بخواهیم توجیه کنیم که ورزش هست!!!

 • بهشت جایی هست که شما متحجر ها نباشین...کی تموم میشین اخه شما ها ؟ جالب اینجاست که همیشه هم نظرتون اینه که اکثریت جامعه هستین:)

 • ما ازاول تاریخ تا حالا بودیم و کارمان هم زهرمار کردن عیش شیطانی شما بوده است. تا قیامت هم به کارمان ادامه خواهیم داد.

 • هدف قبح زدایی است و بس.مملکت اسلامی و خون شهدای عزیز پاش ریخته شده و ما سکوت کنیم.ما امت حزب الله خار تو چشم دشمنان به ظاهر روشنفکر و بی غیرت هستیم...

 • احسنت ....
  هدف قبح زدایی است؛
  چگونه اندلس ،اسپانیا شد؟
  با قبح زدایی شروع شد.

 • اندلس = اسپانیا و پرتغال

 • اندلس ،800 سال مسلمان زیست بود؛
  حالا حتما متوجه شدید چگونه علوم از اسلام وارد اروپای آنروز شد؟

 • هدف قبح زدایی است و بس.مملکت اسلامی و خون شهدای عزیز پاش ریخته شده و ما سکوت کنیم.ما امت حزب الله خار تو چشم دشمنان به ظاهر روشنفکر و بی غیرت هستیم...

 • اینکه ورزشه یارقصه بماند اماچرااینجور وقتا ازمردا استفاده نمیکنند.عجیب خانمهایی هستن که خودشونو اینقدر جلوی این موجودات هرزه کوچیک میکنن.اینم بجای حل مشکل مردم اونارو کردن عروسک تفریحات و وقت گذرونیهاشون.

 • سلام
  مشکل یک کلمه بیشتر نیست
  بی غیرتی
  چه از طرف بعضی از خانواده ها چه از طرف بعضی از مسئولین
  مسئولینی که باعث و بانی این مایه ننگ بودین اجرتون با حضرت عزرائیل

 • اونچنان رونق ورزشی و فرهنگی ایجاد کنم .....

 • رقاصی
  پناه برخدا جلو مردان و مسئولین در قصر شیرین که اینقدر شهید داده
  مردها چه حالی میکنن

 • کاری که نتونستن برای مردم بکنن . در فساد را بگشایند شاید مردم کمی سرگرم شوند.

 • banoo 19/3/17 ساعت 22:55

  دوستان عزیز هر کسی گلیم خودشه از آب بکشه بیرون ...بعضیاتون بی ادبی میکنید بعضیا فوحش میدین این چ وضعشه فوحش های شوما از صدتا چیز دیگه بدتره با فوحش دادن چیزی حل نمیشه نشستی یه مشت حرف تایپ میکنید بابا اونا میرقصن چکاره شومان ک قضاوت میکنید هان! ----->((اگه ورزشه خب ورزشه ولی نباید بیرون از ورزشگاه باشه!!! جلو چندتا نامحرم! والا بخدا برن تو خونشون انجام بدن برن تو کلاسشون انجام بدن والا))<----- این حرف درسته این حرف پس قاضی خداس

 • لعنت بر روحانیت بی حال وکون گشاد که ایران عزیز را ویران کردند

 • banoo 19/3/19 ساعت 14:16

  آقا درست صحبت کن بی ادب :-/

 • لعنت خدای متعال بر لیبرالیسم و لیبرال ها؛
  که با اجرای تئوری های لیبرالی (درسیاست ، در اقتصاد ،درفرهنگ و روابط اجتماعی ) نه تنها ایران ،بلکه جهان را ویران کرده اند؛
  جهل جهانی امروز، بیسوادی نیست ،بلکه اصرار بر دانسته های غلط و باطل است.