ارسال در 2019/2/12 ساعت 10:12 2019-2-12 10:12:05
mohsen
توسط mohsen


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • ناظر 19/2/12 ساعت 13:02

  قابل توجه مسئولین . مردم را دیدید . خجالت بکشید . اینقدر به بیت المال دست درازی نکنید . اینقدر رانت نخورید . اینقدر با دین و ایمان مردم بازی نکنید . از خدایی که نمیترسید بترسید . قبل از اینکه عزرائیل سراغتان بیاید توبه کنید شاید خدا قبول کند . جهنم پشت سرتان است .

 • لبیک یا خامنه ای

 • زر نزن عمو
  سوز اومده؟
  برو آب بریز روش
  آره منافق!!!!!!!!!

 • مبارز54 19/2/12 ساعت 20:58
  ................................................................

 • در این مملکت چیزی که گران شد دیگر ارزان نمی شود .
  اما در مورد رفتن به راهپیمایی باید بگویم با این شرکت پرشور مردم در 22 بهمن 97 هم از سمت خارج تحریم ها در سال دیگر شدیدتر خواهد شد و هم حکومت پرروتر شده اجناس از امسال هم به مراتب گران تر می شود و پدر ملت را می سوزانند .
  دیگر از یک ملت جاهل بیش از این انتظاری نمی توان داشت .

 • اولا حکومت گرون نمی کنه و بعضی مسئولین گرون می کنن تقصیر نظام چیه این وسط ثانیا همین مقصرای گرونی مخالف راهپیمایین چون ایجاد گرونی و تنبلی بعضیا اساسا برای زمین زدن انقلابه و نباید بذاریم به این هدفشون برسن ثالثا اگر ما به راهپیمایی نریم اجناس ارزونتر نمیشه چون اونا(غربزده ها) فکر میکنن هرچی گرونتر بشه به هدفشون نزدیکتر میشن. آره . برا همینه میگیم راهپیمایی نکردن به امید ارزون شدن اجناس فقط یک وعده و فریب از طرف دشمنه.و در آخر اینکه:
  ((مشکل از انقلاب نیست از انتخابه))
  انتخاب لیبرال مسلک ها و افراد غربزده .

 • ترجمه حرفهای لیبرال به زبان فارسی ساده:

  گرانی ها کار خودمان است. یعنی ما لیبرال داخلی در دولت و لیبرالهای خارجی. حالا که دیدیم باز هم تسلیم ما نمی شوید باز هم فشار را زیاد تر می کنیم.
  و همان بلایی که سر شیلی و آلنده آوردیم سر شما هم می آوریم.