درباره سید حسن آقامیری + پادکست علی زکریایی + نکاتی درباه پشتوانه تاریخی سخنان آقامیری و شایعات


در طول صدها سال گذشته همیشه افرادی بوده اند که برای جذب بیشتر مردم به اطراف خود از تکنیک های مختلف شنیداری استفاده کرده اند . برخی از این افراد پا را فراتر گذاشته و گاهی بدون استناد به منابع تاریخی سخنانی را به زبان می آورند که عواقب بسیاری دارد .

فردی که این روزها با روش های گوناگون در شبکه های اجتماعی معروف شده است . آقای سید حسن آقامیری است .

به فرموده بزرگان دینی ما می توانیم بدون قضاوت عجولانه درباره افراد و بدون غیبت کردن و به نیت بررسی و تحلیل سیاسی اجتماعی سخنان افراد مختلف را بررسی کنیم و آن سخنان و جملات را با کتب تاریخی و سخنان مهم تاریخی یا قرآن کریم تطبیق دهیم و مقایسه کنیم تا صحیح یا غلط حرفی تایید شود

به بررسی چند نکته درباره سید حسن آقامیری می پردازیم . شما می توانید فایل صوتی بررسی علی زکریایی درباره سید حسن آقامیری را دانلود کنید . این فایل به تازگی منتشر شده است و نکات مهمی دارد . متاسفانه این فایل صوتی خیلی کم دانلود شده است . تصمیم گرفتیم با انتشار آن قدمی در راه آگاهی بخشی جامعه برداریم … در ادامه مطلب برخی از مطالب منتشر شده در دیگر سایت ها درباره آقای سید حسن آقامیری را معرفی می کنیم

نکته اول این که آقای سید حسن آقامیری یک برادر به اسم سیدحسین آقامیری هم دارند . بسیاری از افراد فضای مجازی این دو نفر را اشتباه می گیرید . هرقدر آقای سیدحسن آقامیری سخنان بدون پشتوانه تاریخی دارند و کلیپ های هیجانی و همراه فریاد زدن دارند ، آقای سید حسین آقامیری برعکس هستند

بسیاری از مراکز و موسسات مهم از آقای سید “حسین” آقامیری برای سخنرانی دعوت میکنند . اما چون از نظر لحن صدا و صورت و… بسیار شبیه برادرشان هستند ، بسیاری از مردم این دو فرد را جابجا در نظر می گیرند .

نکته دوم اینکه کلیپ های هیجانی سید حسن آقامیری باعث جذب بخشی از جوانان و نوجوانان شده است که به اقضای سن و سال خود به دنبال هیجان است اما باید توجه کرد که صدای بلند این فرد لزوما به معنای حرف صحیح نیست .


****
صحبتهای علی زکریائی درباره سید حسن آقامیری و مغالطات و انحرافات در سخنرانی های این فرد
دانلود mp3 با حجم شصت مگابایت »»»» http://bit.ly/2REKw4B

***

صفحه استاد زکریائی : alizakariaee2

منبع صوت mp3 : کانال رادیومون @radiomoon در برنامه بله » https://ble.im/radiomoon


***
در ادامه مطلب برخی از مطالب منتشر شده در دیگر سایت ها درباره آقای سید حسن آقامیری را معرفی می کنیمآقامیری: قرآن تحریف شده، نظم قرآن بهم خرده، امام حسین برای شمر گریه کرد / نقد آقامیری توسط سیدنیماحسینی
لینک » http://www.tvshia.com/fa/content/49550


مخالفت حسن آقامیری با حکم قطعی قرآن / قصاص با فطرت نمی سازه… بخشش واجبه
لینک » http://www.tvshia.com/fa/content/48072

نقد شبهات سید حسن آقامیری قسمت اول – حدیث معراج | لینک ادامه مطلب .
لینک » http://www.tvshia.com/fa/content/47997

دروغ بستن حسن آقامیری به علامه طباطبایی در مبحث قصاص
لینک» http://www.tvshia.com/fa/content/49474

نقد سخنان سید حسن آقامیری با استناد به آیات قرآن / مگر چند آیه در مورد حجاب داریم که آن را این قدر بزرگ جلوه می دهید و این همه در مورد آن مانور می دهید
لینک » http://www.tvshia.com/fa/content/47928

انحرافات حسن آقامیری / مرجئه شیعی
لینک » http://www.tvshia.com/fa/content/48030

مخالفت آقامیری با مرجعیت و تقلید ۲ / یا باید تقلید کنید یا احتیاط
لینک » http://www.tvshia.com/fa/content/47930


***


+ 
54

- 
7

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • مهمان 18/11/10 ساعت 00:20

  راه پیروزی بر من در آوردیها چیست؟
  ---
  حسن آقا میری اگر به شناختهای فرهنگ دین داری قرآنی بگونه ای موضوعی و طبقه بندی شده از آیات محکم و مفصل پراکنده در قرآن کریم در زمینه های خدا شناسی و دین شناسی و قرآن شناسی و پیامبر شناسی و انسان شناسی و رفتار شناسی در نویدها و هشدارها و باید و نبایدهای رفتاری قرآن و به اصول منطقی استدلال عقلی آگاه و مسلح باشد با استدلال به این شناختهای سرشت نشین رسا و گویا با یاری خداوند توانا بر کل منتقدان خود در مبارزه با من در آوردیهای تخیلات بشر که به دین و مذهب افزوده شده اند به آسانی پیروز خواهد شد.

 • الاغ عقب افتاده خود آقامیری منافق با دروغ های من در آوردی دین رو به لجن کشیده.

 • مهمان 18/11/10 ساعت 06:52

  حسن آقامیری به درستی فهمیده است که کسی با خدای خالق مشکلی ندارد. آن خدای رب است که مردم انکارش می کنند! خدایی که فقط بنا است و دنیا را خلق کند و برود پی کارش و بگوید هر کس هر کاری کرد می رود بهشت را که همه دوست دارند! اما خدایی که قانوگذار است و مجازات دارد و.. آزادی انسانها را معدود می کند و لهذا وجودش را انکار می کنند!
  آقامیری هم به خیال خودش می خواهد خدا را خلع سلاح کند تا مثلا مردم جذب ا شوند! پاپ هم به همینجا رسید و گفت باور ندارد خدا جهنم را خلق کرده باشد!

  خوب با این خدای بی خاصیت و بی شریعت می شود همه را به یک دین من درآوردی جذب کرد! اما این دین دیگر ربطی به اسلام و تعالیم انبیا ندارد. چون اگر خدا صرفا کارش بهشت بردن بود که دلیلی نداشت مردم در طول تاریخ اینهمه انبیا را آزار و اذیت کنند یا بکشند.


  حسن آقامیری مثل زائری و نقویان سایر آخوندنمای های متقلب که برای کسب مرید و پامنبری از هر راه کثیفی وارد می شوند این لباس را دزدیده است. متاسفانه دادگاه ویژه روحانیت هم اخته شده است و به جای برخورد با اینها می رود با امثال رسایی برخورد می کند!

 • شک نکنید این اخوند چی چی میری شجرنامه نداره واحتمالا از اون خانواده های مارونی است