عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • این کلیپ را برای دوستانتان ارسال کنید

 • ح 18/8/13 ساعت 08:02

  اگرخائن نیستید موزیک هاراازکلیپ ها حذف کنید

 • چطور حسن عباسی بگه آقای روحانی استعفا بده مشکلی ندارهولی اگه احمدی نژاد همینو بگه مشکل داره؟

 • ali23 18/8/13 ساعت 18:34

  چون باعث و بانی این بدبختی ها و گرفتار شدن مردم به خاطر خود رای های احمدی نژاد است و ریشه در خراب کاری های احمدی نژاد داره و احمدی نژاد حرف آقا را گوش نکرد در شروع دولتش که اقا گفت اگر به خاطر اشتباهات شما (دولت وقت) اگر این حرکت زمین بخوره دیگه احیا کردنش سخت است که احمدی نژاد همین کاررا کرد و دوست داشت که روحانی رای بیاره تا خودش را منجی معرفی کنه اگه دولت به جای احمدی نژاد اون زمان دست قالیباف بود اصلاح طلب ها در رویا هم به قدرت نمی رسیدن

 • اینکه روحانی باید برود یا گزاره درستی است یا غلط. چه ربطی به گوینده اش دارد؟ چرا من قال برایتان مهم است و نه ماقال؟
  ثانیا خدا را شکر که ماهیست پلید خودتان را لو دادید.
  آری. قرار بود در دولت مافیایی دلخواهتان به رهبری قالیباف در سال 84 یک شرکت سهامی اصولگرایانه تشکیل شود که احمدی نژاد نگذاشت و همین شد منشاء کینه شما از احمدی نژاد تا به الان!
  آنهم چه قالیبافی؟ باید به هوش نداشته شما اصولگرایان آفرین گفتاصولگرایانی که قهرمان خود را قالیباف قرار داده اید! و شاهکارهای قالیباف را فراموش کرده اند:
  1- حمایت از برجام و اجتناب ناپذیر نامیدن آن.
  2- توزیع فقر نامیدن عدالت و ادعای اینکه اول برویم پیشرفت کنیم تا بعدها عدالت را هم درست کنیم! که رهبری قاطعانه آن را رد کرد.
  3- تخریب مسجد و تبدیل آن به دخمه و قربانی کردن آن در مقابل تئاتر شهر.
  4- تبدیل سطل های زباله به پلاستیک قبل از فتنه 88 باوجود هشدارهای نهادهای امنیتی و اطلاعاتی مبنی بر خطر آتش زدن این سطلها.
  5- اعلام بی سند حضور سه میلیون نفر در شورش روز 25 خرداد 88 در حالی که ششصد هزار نفر در بالاترین حالت بیشتر نبودند. آنهم در حالی که شهرداری
  ابدا وظیفه ای برای اعلام تعداد تظاهر کنندگان ندارد.
  6- خرید واگن های مترو از چین در حالی که واگن سازان داخلی برای تامین نیاز متروی تهران اعلام آمادگی کرده بودند.
  7-نقش بانک شهر در حوادث ارزی و سکه ساله 90.
  8- فروش بی سابقه تراکم برای گران کردن مسکن و به شکست کشاندن مسکن مهر.
  9- استفاده از عوارض مردم در تهران در نمایش تبلغاتی کمک به زوار اربعین بدون هر نوع مجوز رسمی از شورای شهر.
  10- تبدیل فرهنگسراهای به مراکز فساد و تئاتر و هنر معلوم الحال در حالی که قبل در زمان شهردار قبلی به تالار عقد و ازدواج تبدیل شده بودند.
  و بسیار موارد دیگر.
  می دانم اصولگرایان حاضر به اعتراف به این چیزها نیستند.

  چرا که در کابینه خیالی قالیلباف سهم های قدرت مثل گئوشت قربانی تقسیم شده بود! و همه به آن راضی بودند! همین مساله و سکوت آنها در مقابل قالیباف به
  بهانه کارآمدی وی نشانه اوج رفتار پراگماتیستی و بی صداقتی اصولگرایان در شعارهایشان است. مردم مومن هم متوجه این ریاکاری و بی صداقتی شده اند.


  واقعا مردم از احمدی نژاد متنفر بودند؟
  خوب چرا او را تایید صلاحیت نکردید تا خودش بیاید و رای نیاورد و حذف شود؟ اینکه برایتان کم هزینه تر بود!
  سا باید باور کنم شورای نکهبانی که کاندیداهای دزد انتخابات 96 را تایید کرد نگران عدم صلاحیت احمدی نژاد بود؟! دزدهایی که در جلوی چشم دهها میلیون نفر اسناد دزدی های همدیگر را رو کردند!

  واقعیت خیلی ساده و آشکار است. احمدی نژاد هر چه قدر هم بد بود اما مستقل بود و کسی نبود که زیر بار بتن ریزی رآتور اراک برود.
  برخلاف قالیباف که اینکار را اجتناب ناپذیر می دانست و هنوز هم آن را موفقیتی بی نظیر می داند!
  پس باید به هر قیمت ممکن حذفش می کردید.

 • ali23 18/8/14 ساعت 16:24

  آقای احمدی نژاد چی من نه قالیبافی چی هستم نه احمدی نژاد چی من طرفدار خط رهبری هستم شما و امثال شما انگار در رویا زندگی می کنید مثل دولت روحانی که همه را خطاب قرار می دهد الا عملکرد خودش مثلا می گه باید فلان شود یا فلان نشود و امثال احمدی نژاد هم الان جوری حرف می زند انگار نه انگار 8 سال دولت دستش بوده و چقدر عملکرد خراب داشته و عملکرد خوب داشته احمدی نژاد از وقتی خراب شد که با خط رهبری فاصله گرفت و تو زمین دشمن ناخدا گاه بازی کردو.... که این جا جاش نیست بگویی
  نکته دیگر این که انگار شما اصلا کار اجرایی نکردی یا ندیدی تو ام مثل رئیس جمورت احمدی نژاد که فکر می کرد داره یک سازمان یا یک اداره را مدیریت می کند و حواسش نبود که داره کشور اداره می کنه یک دفعه یک تصمیم می گرفت کل مملکت را به هم می ریخت کار اجرایی سخت است مخصوصا در ایران ما که داریم از قالیباف طرفداری می کنیم بحث مقایسه بین داشته هاست نه بحث مقایسه در رویا اون موقع کشور درست خواهد شد که اقا امام زمان علیه السلام بیاید و درست کند وگرنه احمدی نژاد و.....عددی نیستن که بخوان عدالت واقعی را پیاده کنن یا قالیباف ، بحث این جاست که هر ادمی خوبی دارد و بدی من نظر این است که اگر قالیباف بود کشور اباد تر بود تا الان مثل شهرداری که احمدی نژاد هم شهردار بود قالیباف هم شهردار بود ولی از نظر عملکرد این کجا و آن کجا
  نکته دیگر شخصی که رئیس جمهور می شود رئیس جمهور کل کشور است یا شهردار و در دولت یا شهرداری قبیله یا روستا یا هم حزبی های تو که نیستن انواع ادم ها در آن دارن کار می کنند با سلیقه های مختلف با درجه بندی ایمانی مختلف هنر این است که بتوانی با این سلایق همه را مدیریت کنی و کشور را به پیشرفت برسانی که قالیباف به نظر من این مدیریت را داشت ولی احمدی نژاد نه
  یک مسئله دیگر که باید گفته شود این است قالیباف از برجام دفاع کرده است جواب این است که ما یادمان نرفته که در اواخر دولت احمدی نژاد این احمدی نژاد بود که می خواست با امریکا مذاکره کند و دوست داشت که دولت ضعیفی مثل روحانی بالا بیایید و نکته اش این است که همان طور که گفتم قالیباف برای این از برجام دفاع کرد که این کار اتفاق افتاده بود و کار تمام شده بود

 • اقلا صداقت داشته باش و بگو فدایی قالیباف هستی. اما بدان

  اولا تصویر عملکرد افراد در جامعه را رسانه ها می سازند. نه واقعیتها. امپراطوری رسانه ای قالیباف با صدها خبرنگار و سایت شبکه رسانه ای کجا و احمدی نژاد با چند تا سایت پیزری که دایم هم توقیف می شدند کجا. حتی ایرنا مورد حمله مسلحانه و بی سابقه نیروی انتظامی قرار گرفت که تاریخ رسانه های دولتی دنیا بی نظیر است. سپاه با همه توان و هستی و امکانات پشت قالیباف بود چون از قبل سهم را مثل گوش قربانی قسمت کرده بودند. تمام خبرگزاری های اصلی کشور که دست سپاه هستند نظیر فارس و مشرق و فردا و تابناک و...یا رسما نوکر و پادوی قالیباف بودند یا متمایل به او. اگر حتی یکی از موارد خیانتهای بیشماری که قالیباف انجام داد را احمدی نژاد انجام می داد چه با او می کردند؟ قالیباف یک تونل توحید را با عجله و هدف انتخاباتی افتتاح کرد که هنوز مشکلاتش برطرف نشده! احمدی نژاد هم 2000 کیلومتر تونل با بهترین کیفیت در دوره ریاست جمهوریش ساخت که اصلا مردم خبرش را نشنیدند!
  قالیباف خط بی آرتی را درست کرد که نتیجه آن باریک شدن خیابانها و ترافیک قفل شده در خیابان انقلاب بود ( در همه جای دنیا ابتدا خیابان را تعریض می کنند و سپس بی آرتی اضافه می کنند) ولی هیچ کس اعتراض نکرد! اما احمدی نژاد طرح موفق منوریل را که شهر 29 میلیون نفری توکیو- یوکوهاما دارد به طور موفق از آن استفاده می کند را می خواست اجرا کند که برخلاف تراموا و بی آرتی مساحت خیابان را اشغال نمی کند و برخلاف مترو نیازی به هزینه سرسام آور حفاری زیرزمینی ندارد. اما تمام شبکه رسانه ای کشور متحد شدند تا جلوی این اقدام را بگیرند. هم در قم با بهانه های مختلف مانع اجرای آن شدند و هم در تهران وبهانه آوردند که لکوموتیوش خارجی است! اما همین قالیباف حتی واگن مترو را هم از چین وارد کرد و کسی صدایش در نیامد!

  ثانیا قالیباف آنقدر نزد رهبری منفور است که وقتی با تیراز میلیونی کتاب بابانظر را بارها و بارها چپ کرد و به رایگان در تمام میتینگ هایش توزیع کرد رهبری بر خلاف همه کتابهای دیگر در مورد شهدا حاضر به تایید و نوشتن تقریظ بر آن نشد. چون می دانست هدف این کتاب معرفی عمو باقر است نه بابا نظر. تا جایی کهشایع شد رهبری با این شهید بزرگوار مشکل دارد. اما رهبری در سفر به مشهد با خانواده این شهید دیدار علنی کرد تا همه بدانند علت تایید نکردن کتاب بابانظر خود آن شهید نیست بلکه سوء استفاده عمو باقر است. عموباقری که رسما عدالت را توزیع فقر خواند و پیشرفت را مقدم بر عدالت نامید! و با کمال وقاحت از برجامی که رهبری خسارت محض خواند حمایت کرده و می کند.
  اما حمدی نژاد حرف رهبری را گوش نکرد؟ کار خیلی خوبی کرد. چون رهبری تحت تاثیر امثال ابوترابی ها نامه ای نوشت که همان ها آن را لو دادند. جالب اینکه رهبری صرفا نگران سرخوردگی همین حضرات بود. اما چه بهتر که سرخورده شوند کسانی همه آنها خود را در ماجرای برجام لو دادند و فهمیدید که چه کاره اند. امثال ابوترابی و لاریجانی و توکلی و..
  11 روز خانه نشینی کرد؟ آنهم کار خوبی بود.
  چون اگر او بعد از شهادت احمدی روشن این کار را نکرده بود هرگز رهبری زیر فشار قرار نمی گرفت که با دخالت اطلاعات سپاه در امور وزارت اطلاعات موافقت کند ( تا جایی که مصلحی علنا گفت نهادهای امنیتی به تیپ هم نزنند) و در نتیجه دستیار مصلحی که جاسوس موساد بود به همراه عده ای دیگر در اردیبهشت 92 اعدام شدند.

  ثالثا در نهایت مدیریت همه سلایق شعاری بیش نیست که معنای آن سکولاریزه کردن حاکمیت و نفی حاکمیت مکتبی است. اتفاقا قالیباف برای احترام به سلیقه ضد اسلامی هنرمندان بود که مسجدی را در مقابل تئاتر شهر تخریب و تبدیل به دخمه کرد. جالب اینکه مشرق نیوز مفضلا در مورد مسجدی که برای تئاتر ذبح شد نوشت اما اشاره ای به ناک کثیف قالیباف خائن نکرد.
  https://www.mashreghnews.ir/news/179992/

  رابعا: ثبات مدیریت و تصمیم گیری معنایی جز قابل پیش بینی شدن ندارد. مدیریتی هم که قابل پیش بینی شد قابل مدیریت کردن می شود و می توانند زیر دستان با تنیدن تارهای های فساد باقی بمانند. آنچه باید ثبات داشتنه باشد قانون است نه اشخاص مدیر. وزیر خارجه ای که خائنانه می رود و طرح آپارتاید اتمی روسیه را که مورد اعتراض شدید سلطانیه و اعضای جنبش نم است به رسمیت می شناسد ( طرحی که بر اساس آن فقط کشورهای خاصی حق غنی سازی دارند و باید بانک سوخت ایجاد کنند و بقیه از آنها بخرند!) و در ماجرای لو رفتن کشتی حامل اسلجه ایران برای شورشیان سنگال که توسط نیجریه توقیف شد، خود را به آن کوچه می زند و بعد هم وقیحانه و بی اجازه برای دیدار رییس جمهور سنگال می رود، باید عزل شود. همینطور همه مدیران خائن دیگر. مدیری که بخواهد به سایر مدیران احترام بگذارد جرات ایجاد شوک سیاسی ندارد می شود روحانی که حتی از عزل یک وزیر هم عاجز است. عینا عملکرد قالیباف در شهرداری تهران.

  بگذریم. نظام فاسدتر ازآن است که بتواند رییس جمهور سالمی مثل احمدی نژاد را تحمل کند.
  چنان شبکه هوشمندی از فساد شکل گرفته است که هر کس با آن در بیفتد خودش متهم به فساد و ضدیت با ولایت فقیه شده و حذف می شود.

 • تو سایت شما دو نفر به روحانی گفتن استعفا بده، یکی دکتر عباسی و یکی دیگه دکتر احمدی نژاد .... یکی انقلابی و دیگری منحرف .... تناقض تا کجا آخه

 • یعنی روشگنری حسابی به درویی دچار شده. یک جمله از احمدی نژاد کفر است و همان جمله از حسن عباسی ایمان!

 • اون بیستو سه میلیونی که پارسال بهش رای دادن مطمئن باش الانم بهش رای میدن آقای عباسی انقدر از جانب یه عده صحبت نکنین بعدا خیت میشین درست نیست

 • راست می گویی. مردم فقیر دیگر رای نمی داند و پولدار ها که رای می دهند هم دردشان فقط رسیدن غذای سگ از فرانسه است.
  برای همین تفکر روحانی باز هم رای خواهد آورد.
  البته با این رویه به نظام و بلکه خود ایران از روی نقشه های جهان حذف می شود و دیگر رییس جمهور لازم نخواهد داشت.