کشف حجاب نوه امام؟!


بازار شایعه در هفته گذشته داغ بود تا جایی که خبر کشف حجاب نوه امام خمینی که در سال 94 هم مطرح شده بود، بار دیگر در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد.


+ 
110

- 
23

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • عمو 18/7/31 ساعت 12:14

  واقعا جای تاسف داره که نوه ی امام یه همچین کسی است که چنین شایعاتی به او میچسبد.
  هر چند شایعه باشد. ولی عکسهائی از او در فضای مجازی وجود دارد که اگر چه نیمه عریان نیست ولی چندان هم محجبه نبوده و ارتباطی به مشی و تفکر آیت الله ها و خدای آنان ندارد.

 • banoo 18/7/31 ساعت 15:55

  واقعا متاسفم واسه این همه شایعه ...

 • به نظرم موقعش شده که انتشار شایعه جرم شناخته بشه و پلیس فتا دستگیرشون کنه. چون خیلی داره به ما خسارت میزنه. نصف بیشتر بخش های خبری رادیو و تلدیزیون و سایت ها داره به تکذیب شایعات و توضیح درباره اونها میگذره!

 • حالا من در مورد ایشون شناختی ندارم ولی می دونم ایرانی ها زرنگن هم از توبره می خورن هم از آخور .خیلی از بچه های مسئولین و حتی امام جماعت ها و ... هستند که اصلا به تیپشون نمیاد که پدرشون در نظام کاره ای باشه و برعکس خیلی از خانم های محجبه هم هستند که هیچ کس و کاری در نظام ندارند و به خاطر خدا حجاب دارند . ولی خوب مردم از روی ظاهر قضاوت می کنند . گاهی فکر می کنم باید مثل بعضی ها زرنگ بود ، که هم از مزایای نظام به خاطر شغل پدرشان استفاده می کنند و هم تیپ روز را دارند .

 • ف 18/8/1 ساعت 13:00

  اقا اصلا نوه امام کشف حجاب کرده به فرض ، به ما چه؟ بعد اصلا چه ربطی داره که امام و صلاحیتش زیر سوال بره؟ مگه همه ما تفکراتمون و عقایدمون شبیه پدر و پدربزرگمونه؟ یعنی چون امام خمینی ادم حسابی و ولی فقیه بوده باید تا 10نسل بعدش همه ادم حسابی و درست کار باشن؟
  ما مردم ایران شایعه پرداز که هستیم هیچی تازه چیزایی که به هم مربوط نیست هم به هم ربط میدیم.حتی به نظرم جواب دادن به این شایعه هم اشتباهه .دلش میخواد شل حجاب باشه یا عریان یا اصلا کشف حجاب کنه به ما چه؟ ما اگه میتونیم به دین و مذهب و حجاب ظاهر و حجاب چشم خودمون رسیدگی کنیم ...

 • آفرین بر بصیرت شما. مگر جعفر کذاب که بود؟؟یا پسر نوح علیه السلام؟

 • البته دقت کنید که همه جامعه به ما مربوط است. در اسلام "به ما چه" نداریم. کلکم راع کلکم مسوول
  مثل ساکنان یک کشتی که نمی توانیم بگوییم به ما چه که دیگری جایش را سوراخ می کند.
  برای همین امر به معروف و نهی از منکر حتی تا درجه جهاد واجب است.

 • اینی که شما می گین درسته ولی تا وقتی که دستشون توی بیت المال نباشه . اینا دارن پول می گیرن که خط امام رو ادامه بدن

 • سلام ،بله این که تفکرات هر شخص از جمله نوه امام راحل مربوط به خودش است و منسبت به پدر بزرگ ایشان نمیشود کاملا درست و منطقی و اخلاقیه ، ولی زندگی لاکچری ایشون و خانواده امام راحل و مسئولین سطح یک انقلاب که با شعار حمایت از مستضعفین انقلاب کردندوعمدتا نیز ازمنظرمالی در ان زمان هم سطح اقشارضعیف بودند ،کاملا حق طبیعیه هر ایرانیه که بدونه که اجداد و اقازاده های سران مملکتش ایا با رانت به جاه و جبروت شاهانه رسیدند یا عرق جوین و ارث حلال پدر ؟؟؟؟

 • https://telegram.me/binazir909
  https://telegram.me/abrakgraphic
  http://bazarchemehr.ir
  http://abrakgraphic.ir
  http://binazirgraphic.ir
  http://binazirgraphic.ir/telegram
  http://binazirgraphic.ir/domain
  https://telegram.me/binazir97
  http://binazirgraphic.ir/estekhdam

 • فداییان رهبر و همه برادران و خواهران ایمانی! از این بعد هر جا دشمن در تلگرام و نظایر آن فراخوان داد شرکت کنید و با مشتهای گره کرده و یکصدار صدار دهید "خلخالی روحت شاد. خلخالی روحت شاد". این شعار دو معنی دارد اول خطاب به مسوولان فاسد نظام که ما در آرزوزی اعدام انقلابی مفسدان هستیم. دوم خطاب به منافقین و بهاییان که این شعار آنها را تا ته خواهد سوزاند و ضمنا خواسته واقعی مردم هم بیان می شود بی آنکه دشمن مجال سوء استفاده یابد.

  پس این پیام را به همه برادران و خواهران حزب اللهی که می شناسید انتقال دهید.

  خلخالی روحت شاد.

  خلخالی روحت شاد

 • فداییان رهبر و همه برادران و خواهران ایمانی! از این بعد هر جا دشمن در تلگرام و نظایر آن فراخوان داد شرکت کنید و با مشتهای گره کرده و یکصدار صدار دهید "خلخالی روحت شاد. خلخالی روحت شاد". این شعار دو معنی دارد اول خطاب به مسوولان فاسد نظام که ما در آرزوزی اعدام انقلابی مفسدان هستیم. دوم خطاب به منافقین و بهاییان که این شعار آنها را تا ته خواهد سوزاند و ضمنا خواسته واقعی مردم هم بیان می شود بی آنکه دشمن مجال سوء استفاده یابد.

  پس این پیام را به همه برادران و خواهران حزب اللهی که می شناسید انتقال دهید.

  خلخالی روحت شاد.

  خلخالی روحت شاد


 • رییس جمهوز سگوت می کند تا در این فرصت رسانه های داخلی و خارجی او را
  تطهیر کرده و مشکلات را به گردن رهبری نظام بیندازند.
  سپس در مجلس یا گفتگوی تلویزیونی حاضر خواهد شد و خواهد گفت "" مردم درک
  می کنند که دولت هر آنچه در توان داشت را انجام داد. ما بدون تعامل بین
  المللی و پذیرش قوانین جهانی نمی توانیم در دنیای جدید زندگی کنیم. اما
  برخی افراد که کاسبان تحریمها هستند اجازه ندادند مسیر تعامل با جهان
  ادامه یابد. مانع یوستن به FATF شدند و با پرتاب موشک برجام را به شکست
  کشاندند!"
  و البته مطلقا هم اشاره نخواهد کرد که برجام چرا فاقد هر نوع ضمانت
  اجرایی و امکان شکایت از نقض پیمان بود و هرگز هم نخواهد گفت که معنای
  کنار گذاشتن موشکها و حمایت حزب الله معنایی جز دعوت دشمن به حمله نظامی
  به ایران ندارد. مردم بیشعور هم طبق معمول باور خواهند کرد.
  حسرت می خورم به حال ترکها که رییس جمهوری مثل اردوغان دارند که جطور از
  مردمش می خواهد دلارها را آتش بزنند.

 • احسنت... احسنت... احسنت که سخن از دل ما می گویی

 • یک سند و مدرک بیارید که ایشون نوه امام نیست و لطفا در خصوص منابع مالی و حامیان سایت هم روشنگری کنید به قول خودتون امیدوارم هدفتون فقط روشن گری باشه نه ابله فرض کردن مردم

 • خداوند دانای مطلق کل جهان با چند مثال روشن سرشت نشین در قرآن کریم بشر را به این حقیقت آگاه کرده که فرزندان یا سایر بستگان انسانهای پارسای خدا پرست بویژه پیامبران الهی امکان خطا پذیری و انحراف و افتادن در دام شیطان را با خود دارند و این یک امر طبیعی در جهان آفرینش است و به هیچ وجه گناه انحراف آنان تاثیری در پاکی پدران و نیاکان و بستکان پارسای آنان نخواهد داشت و هرفرد صرف نظر از رشته های خویشاوندی که دارد فقط مسئول گناهان خویش وگناهان دیگرانی که تحت تاثیر او منحرف می شوند است.
  در ضمن پخش تصویر و فیلم در شبکه های اجتماعی که هرداستانی را بگونه ای که بخواهند می توانند تلفیق و فتو شوپ کنند هرگز نباید توسط انسانهای مؤمن وسیله ی بی آبرو کردن مخالفان و رقبا قرار گیرد زیرا چنین کاری گناه محض است و خداوند در این زمینه مؤمنان را به پرهیز و تقوا دعوت کرده است .