دلار پسابرجام فقط 4000 تومان!/ چی فکر می‌کردن، چی شد؟


در حالی که بعد از روی کار آمدن دولت جدید، برخی‌ها انتظار کاهش قیمت‌ها و مخصوصا پایین آمدن قیمت دلار را داشتند، نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه بعد از نزدیک به چهار سال فعالیت دولت تدبیر و امید، قیمت دلار به مرز 4 هزار تومان رسید.


+ 
0

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • بالا رفتن قیمت دلار به شکل کاملا طبیعی میباشد.
  پایین بودن آن(قبلا) تا حدودی غیر منطقی است.

 • دلار که "ارز دروغین" ، آنهم واحد پول یک کشور سلطه گر چون امریکاست، یکی از ابزارهای کلاهبرداری و در شرایط بسیار بد، ابزاری جنگی، در دستان شیاطین غرب است!
  اولاً "دلار " علی الاصول در مفهوم یک واحد پولی برای یک یا چند کشور بیش نیست، تعریف کردن آن به عنوان « ارز مبنا» برای کشورهای جهان، به طوری که خودش به خودی خود، قابلیت خرید و فروش داشته باشد یک ظلم بزرگ است!
  انتفاعات ناشی از این تحمیل، مصداق بارز دزدی و کالاهبرداری از اقتصاد دیگر کشورهای جهان است!
  یک نمونۀ آن همین تعریف «قیمت» برای یک واحد پولی است! یعنی وارد کردن مفاهیم کاملاً انتزاعی به عرصۀ مادی و اقتصادی و سپس بازی کردن با آن به منظور دزدی دارایی ملت ها!!!
  بالا و پایین کردن قیمت دلار در إزاء پایین و بالا آوردن قیمت منابع طبیعی واجد ارزش مادی حقیقی چون طلا یا نفت و گاز و ..، یک کلاهبرداری بزرگ، شایع و پذیرفته شده در جهان است!!!
  در رصد و سنجش موقعیت های مختلف کشورها از جهات مختلف ضعف و قوتشان، به هدف تعیین بهترین موقعیت جهت «چاپیدن» آن ها، ساز و کار تحمیل ارز دروغین مثل واحد پولی کشور غربی، از قوی ترین ابزار های موفق است!

  در پاسخ به «بهداد»!
  اصولاً به رسمیت شناختن یک واحد پولی انتزاعی جهت ارزشگذاری بر اقتصاد «غیر منطقی» است برادر!

 • وقتی شش سال اول دکتر احمدی نژاد عادل دلار گران نشد کسی صدایش را هم در نیاورد که دلار طی شش سال گران نشد ولی گران شدن دلار در سال آخر به 2400 تومان کم مانذه بود اخلال طلبان (اصلاح طلبان ) کشور را ویران کنند و بر اخلال در کشور می پرداختند که آن گرانی سال آخر عالی جناب احمدی نژاد هم از خرید های خدعه آمیز دلار از کف بازار برای تخریب بهترین دولت هفت هزار سال اخیر یعنی دولت دکتر احمد بود تا چیزی برای ارائه نظرات آلوده خود داشته باشند تا مهره کافر خود را به روی کار بیاورند که البته آوردند و مملکت را با لیبرالیسم خود به گند کشیدند و نوکر آمریکای شیطان شدند حال نمی دانند چگونه گند خود را ماست مالی کنند. آخر نوکری آمریکای دجال شیطان بزرگ را کردند و وضع مملکت به قول خودشان بدتر هم شد مرگ بر آمریکا پرستان داخل و خارج درود بر دکتر حسن عباسی و احمدی نژاد عادل و سعید جلیلی قدرت گرا البته دلار گران شود بهتر است چون واردات کمتر می شود ولی منظورم به دری وری های روحانی کافر در مورد قیمت دلار است در تبلیغات انتخاباتی لعنت بر اقتصاد دلاری دلار یک ابزار برای آمریکای کثیف برای صادر کردن تورم 400 درصدی آمریکا به کشور های مصرف کننده دلار است تا با این کار مفت اقتصاد و نفت و طلا و الماس دیگر کشور ها را غارت کنند و دلار یا کاغذ مفت بدهند و تورم را با دادن کاغذ کثیف )دلار) صادر کنند و اقتصاد آلوده سرمایه داریشان را حفظ کنند و به راحتی با دود پشت سر مانده شان چشم کشور ها را کور کنند و با کوهی از طلا ژندگی کنند و کاغذ بدهند و دودشان به چشم دیگر کشور های وارد کننده دلار نجس برود آنها فقط یک چشم دارند آن هم چشم دنیوی تزویر و ریا است دجال همین آمریکای جهان خوار است دنیای کثیف او را خدا می داند و اخلال طلبان هم اقتصاد نجسی مثل آنان را تبلیغ می کنند لعنت بر دجال پرستان فرموده همه پیامبران الهی و امامان معصوم سمت دجال نروید که عاقبتش جهنم است هر زمانی یک دجال وجود داشته که آخرین دجال آمریکای جهان خوار است