انتقادات صریح مجری تلویزیون از عملکرد روحانی


میلاد دخانچی مجری تلویزیون در ویدئویی که به تازگی منتشر کرده، انتقادات صریحی نسبت به عملکرد روحانی مطرح کرده است.


+ 
1

- 
1

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • مهمان 16/11/27 ساعت 11:21

  احسنت

 • سلام بسیار عالی و دلچسب بود
  احساس کردم هر چی که تو این چهارسال بورینگ شده بودیم رو یک جا جواب داد
  دلم خنک شد
  دمت گرم

 • سلام علیکم جمیعاً. برای توصیف دولت فعلی عجب واژه ای بکار برد :: boring :: ، ملال آور، کسل کننده، خسته کننده که بهترین ترجمه است. انسان وقتی از یک چیزی خسته شده فقط دوست داره زودتر تموم شه. ولی ای کاش همونطور که آقای دخانچی گفت، واقعاً آقای روحانی هیچ کاری نمی کرد. فکر کنم اون موقع وضع مملکت بهتر از این بود.

 • رضا 123 16/11/27 ساعت 19:33

  با سلام خدمت شما دوست گرامی ..
  قبول دارم هر کسی جهت گیری خاص داشته و کاملا طبیعی که شما با برخی سیاست گذاری ها و اعمال و رفتار دولت موافق نباشید.
  اما اینکه بود و نبود اون رو یکی بدونید و یا نبودش را بهتر بدانید کمی ، کم لطفی ست.
  بالاخره : حتی قانون بد از بی قانونی بهتر است.
  یک لحظه فکر کنید که ما در سه چهار سال اخیر که دنیا بسیار ملتهب بوده مخصوصا منطقه ما ، دولت نداشتیم ....
  چه فاجعه هایی به بار می آمد !
  اگر قبول نمیکنید که دولت تاریکی محض نیست ، حداقل قبول کنید بودنش از نبودش بهتر است و البته لازم.
  یا حق.

 • علیکم السلام. دوست عزیز من که نگفتم دولت نبود بهتر بود، گفتم اگه هیچ کاری نمی کرد بهتر بود. البته اگه دولت هم نداشتیم ... هیچی، ولی قبول کنید واژه boring رو خوب گفته.

 • رضا 123 16/11/27 ساعت 19:58

  بنظر بنده :بستگی دارد خطکش مان در اتلاق صفت خسته کننده چه باشد ..
  اگر منظور از غیر خسته کننده و اکتیو :
  تشویش اذهان عمومی ، نشان دادن عکس زن و بچه مردم در رسانه ملی ، رسوایی های مالی اطرافیان و .... است و خطکش این است.
  بله ... خیلی خسته کننده و و حتی بی روح و insipid بود...
  که این بود ، جای بسی سجده شکر دارد. ... البته.

 • دوست عزیز من فقط حول واژه boring صحبت کردم و نه چیز دیگر و البته بنده نگفتم دولت هیچ کاری نکرده، گفتم ای کاش هیچ کاری نمی کرد. اگر اجازه بدید، راجع به مسائلی هم که مطرح کردید( تشویش اذهان عمومی و ...) حرفی نزنم چون ممکنه بحث به جاهای باریک و نامربوط بکشه که اصلاً دلم نمی خواد. یا علی

 • رضا 123 16/11/27 ساعت 20:18

  بله...درسته...حق با شماست.
  پوزش بابت مطرح کردن موارد بی ارتباط.

 • 5soldjer77 16/11/28 ساعت 13:11

  بی عزتی و بی اقتداری ایران از این دولته ...دور موندن از التهابات جهانی و امنیت امروزمون فقط به خاطر وجود رهبر با بصیرت وبا تدبیرمونه نه دولتمون ... اگر این دولت نبود یک دولت دیگه ... این وجود رهبریه که با بیانات زیباشون ما رو روشن میکنن و ترس ووحشت عجیبی در دل دشمنامون مین دازن برای شلامتی رهبر صلوات

 • دوست عزیز خیلی عالی گفتی

 • مهمان 16/12/22 ساعت 19:27

  در بزرگی و قدرت حضرت آقا حفظ الله هیچ شکی نبوده و نیست.
  اما ، اینگه گفته شود : این دولت نشد یک دولت دیگر ، کاملا اشتباه است.
  با این جمله نظام جمهوری کاملا زیر سوال میرود.
  با بیان این جمله ، رای مردم در انتخاب هر دولتی بی ارزش و بی هدف جلوه میکند.
  دولت ها ، با داشتن اشتباهات متعدد ، به عنوان بازوی جرا در نظام بمار میروند و انتقاد احساسی و نا سازنده به آنها ضربه به خود نظام است.

 • جناب مهمان95/10/2 ساعت 19:27
  این چه استدلالی است؟
  دورۀ قانونی ریاست هر دولت در جمهوری اسلامی ایران چهار ساله است!
  حال اگر تا دو دوره اجازۀ إبقاء یک شخص آن هم ذیل تصمیم گیری مردم به انتخاب مجدد او داده شده است دلیل نمی شود که هر رئیس جمهوری الّا و لابد دو دوره در کار اجرا بماند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  قاعدتاً دور اول ریاست جمهوری زمان محک هر رئیس جمهور توسط مردم است!
  نارضایتی از عملکرد یک دولت به مفهوم اتمام فرصت خدمت از جانب ملت به اوست!!!!!! قانونی و شرعی و عرفی و...
  نظام یک کشور وقتی زیر سؤال می رود که خائنین بر آن حکمران و مجری باشند!!!
  نظام یک کشور وقتی زیر سؤال می رود که مردمش، سالاری رهبرشان (ولی فقیه زمان) را فدای خائنین پر مدعای پوشالی دست نشاندۀ نفوذی کنند!!!!!!!!
  این جملۀ پایانی شما مبنی بر «انتقاد احساسی و نا سازنده به دولت ضربه به خود نظام است» مطابق با کدام منطق است؟
  منظورتان قابلیت برداشت های عدیده و نامطلوبی دارد، شفاف کنید...

 • دوست عزیز...
  اگر فحش نمیدی دو کلوم حرف دوستانه باهات دارم..

  کی حرف دوره و ابقا و حکمرانی خائن و غیر خائن و فدا کردن حضرت آقا و این مسائل رو زد..؟!؟!

  اصلا چه ربطی داشت ؟!
  حرف چیز دیگس.

  انتقاد ناسالم و از روی مسائل شخصی بد است.
  همین.
  چه به شما، چه به من، چه به دولت.
  چیز عجیب غریبی بیان نشده که شما زحمت کشیدین این همه صغری کبری بی ارتباط چیدین.

 • انتقاد هیچ کسی به یک دولت شخصی نمیشه!
  وقتی عملکرد یک دولت تا این حد زیر سؤاله!
  وقتی تداوم یک دولت به معنای تهدید رسمی حقوق یک ملت یا یک دین بزرگه!
  صغری کبری شما بی معناست!
  جناب شناس به تکه کلام هایی چون:
  صغری کبری! فحاش! که در کلام هم دوستیتون اثبات شده است....!!!!!

 • با سلام حضور آقای دخانچی!!!
  ضمن «خسته» نباشید به شما !!!!
  Boring ! صفت-واژۀ منتخب شما برای آقای روحانی! خوب این سلیقه و استنباط شخصی شماست! که تا مادامی که فقط از حیث سلیقه به آن نگاه کنیم جای اشکال نیست اما نکته برای من زمانی جالب شد که حضرتعالی جهت تقابل با این صفت، «عجیب غریب» بودن را طرح کردید!!!!!! و جالب تر آنکه ایشان را در قیاس با آقای دکتر احمدی نژاد قرار دادید!!!!!!!!!! و مهم آنکه عجیب بودن را در امور زیر در این قیاس وارد کردید، که جسارتاً بنده نظرم را حول نظرتان در قالب مثال های تجربه شده عنوان می کنم:

  1- رفتار عجیب جناب آقای روحانی: چه کسی جز آقای روحانی می تواند آنقدر اعجاب انگیز : -قریب به سی و اندی سال در شورای امنیت ملی این مملکت باقی باشد!
  -در کسوت روحانیت ، خود را مجاز به تغییر نام به «روحانی» بدون پسوند بداند و چنان کند که..در شأن روحانیت مورد نظر امام خمینی(ره) و اساساً اسلام نیست!!! (مهمترینش: پنهان از مسئولین نظام دیدار آنچنانی با عوامل صهیون اسرائیلی) دیگر بی اعتنایی به فعالیت بربوی بانک ها و بورس قمار و ناپدید شدن پول ها در گوشه و کنار مملکت و دولت به انحاء مختلف و رواج صادرات قاچاق منابع خام و واردات قاچاقی کالاهای بی ارزش و خام فروشی و عدم توازن واردات و صادرات و سرازیر شدن کشاورزی و محیط زیست به ورطۀ نابودی و فتح ابواب مملکت رو به آمد و شد جاسوس ها ی خارجی و قس علی هذا.!!

  2-حرف عجیب جناب آقای روحانی: إلی ما شاءاللّه ... از «ب» بسم اللّه حاکمیتشان در قوۀ مجریه به ویژه در حوزۀ امور خارجه « لزوم جلب اعتماد غرب و باغ گلابی برجام و ..» و همچنین در لکه دار کردن حیثیت سیاسی جناب آقای احمدی نژاد و دیگر انقلابیون و دلسوزان، به عدد موهای سر گیسوکمندان، ایشان از گفتن های عجیب و غریب کم نگذاشته اند!!!

  3- دشمن عجیب و غریب آقای روحانی: چه چیز از این عجیب تر که یک ملتی به شخصی جهت اعتماد رأی دهند و بعد از إفشای حقیقت ها، ...

  4-دوست عجیب و غریب آقای روحانی: می توان حدس زد تا همین چندی پیش و نه حال، تمام دوَل اروپائی و شاید هم امریکا و ... لا اقل خود را در دل هم که شده از دوستان ایشان قلمداد کرده باشند!! چرا که نه وقتی ایشان مسبب انتفاعات بی شمار برای آنان بوده اند!!!

  5-کار عجیب و غریب آقای روحانی!: که در تقابل اساسی با جناب دخانچی باید بگویم نه تنها موضع آقای روحانی و دولتشان انفعالی نبوده، که برعکس کارنامۀ ایشان سرشار از کارهای عجیب و غریب است:
  5-1- تخریب اعتبار و حیثیت و عملکرد دولتمردان قبلی
  5-2- تخریب ماحصل تلاش های دولتمردان قبلی (مثل مسکن مهر و دانش بنیان و نظام آموزشی و..)

  جناب دخانچی عزیز؛
  جای تعجب از عمل شماست که در حمایتی پنهان از رویکرد دولت یازدهم در یاری بی شائبه از ایشان برای تحکیم دولت آیندۀ لیبرال:
  درجائیکه آقای روحانی سیاستمدار برمَلا شده ای است جهت جبران خسارت فقدان ایشان در دولت آینده، به شیرین کردن آقای «ظریف» در کاندیداتوری 96 پرداخته و علی رغم خراب کردن عجیب و غریب ماحصل تلاش ها و زحمات شهدای هسته ای به دستان مبارک ایشان در این دولت، برایش تبلیغ غیر مستقیم هم بکنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  سپاس از این همه ریاکاری که در خدشه به روشنگری روا کردید...!!!

 • آی زکی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • در کامنت 95/9/8 ساعت 21:18 زیر ویدئوی «کنترل جدی سپاه پس از برجام» من رو نخود آش خطاب کردی که البته جای پاسخ نداشت و به قدر لازم جوابت رو دادم .
  اینجا محض هشدار می گم: «فرد مورد خطاب من جناب (دخانچی) بودند!»
  مسئله: بیابید نخود آش را!!!

 • دهانت و فکرت و حرف هایت طلا را حقیر کرد حرف حق این روز ها نایاب تر از الماس است طلا که ارزشی ندارد در حرف های حقی که در مورد شیطانی چون روحانی(فریدون) وطن فروش میزنی حرف حق است درود بر تو که از عالی جناب احمدی نژاد که درود خدا بر او باد حرف میزنی و حقانیت او را به چالش میکشی درود بر یاران واقعی اسلام و احمدی نژاد کور باد چشم کافران داخلی و خارجی از حقانیت دکتر احمدی نژاد هر چند آنان کورند چون دجال یک چشم دارد و آن چشم دنیا بینی است و چشم آخرت بینی اش کور است این کافران آن یک چشم را هم ندارند که علاوه بر خدمات معنوی احمدی نژاد خدمات بی نهایت احمدی نژاد را در مسائل دنیوی هم ببینند ده ها برابر بزرگراه و آزاد راه و پل هوایی و راه آهن و خود کفایی در ساخت اکثر صنایع مورد نیاز که در برکت تحریم ها به وجود آمد تحریم ما را به خود کفایی می رساند و هر چه تحریم می شد اکثر آن ها را دانشمندان خودمان می ساختند تا هم منبع خودمان باشد و هم درآمد صادرات به کشور های دیگر که در تحریم دجال هستند باشد تا آن ها بیشتر به حقانیت ما پی ببرند و هم جیب سگی چون آمریکای جهان خوار را پر نکنند و جیب مسلمانانی چون ایران پر شود در دوران دکتر احمدی نژاد به خاطر همین بود که آمریکا روز به روز به بستن تحریم ها نا امید می شد چون می دید کسی مثل ایران آن را خیر می داند چون بیشنر خود کفایی ایران آن ها را به سکته وا می دارد و تا تعامل ایران با سگانی چون غربی ها تعامل ایران وقتی ارزش دارد تا چیزی برای صتدرات داشته باشی نه راه کشور باز باشد تا مصرف کننده باشی کمترین بیکاری در دوران احمدی نژاد بود چون کشور به راه خود کفایی روز به روز می رسید لعنت بر شیاطینی چون آمریکا و نوچه های شیطان صفتش در داخل کشور چون خرحانی (فریدون) و سگانش اخلال طلبان ( اصلاح طلبان) که آرمان های اسلام را چون موریانه می جوند درود بر احمدی نژاد کعبه سیاست که هر کس به راهش ادامه دهد و با روش های دکتر حسن عباسی روش پیش گیرد ان شاء الله به ظهور امام زمان خواهیم رسید تا هم شیاطین داخل و خارج نفسشان به جهنم برسد و هم دنیا به بهشت بی گناه قبل از گناه آدم و حوا و بهتر از آن برسد و دلیل آفرینش ثابت گردد بر مومنین نابود باد ستمگران نابود باد دجال مرده باد شیطان لعنت بر نوچه های آمریکای جهان خوار در داخل و خارج جهنم بر شما اخلال طلبان که دنبال رو شیطان و خود دست کمی از روباه ندارید مرگ بر آمریکا

 • درود بر تو یکی از یکی درود بر مسلمان واقعی

 • سلام و درود به شما حق گویان حامی حقیقت.
  سپاس

 • سخنان بالا از من مختص شماست که طلا را حقیر کردی یه وقت اشتباهی به آن دخانچی ابله مطلق نشود یکی از یکی طلا را حقیر کردی درود بر سعید جلیلی و احمدی نژاد درود بر حسن عباسی الماس

 • pkhs 16/12/15 ساعت 18:15

  نظر جالبی بود.

 • راستی جناب دخانچی!
  دوستان یاری دادند و طنزی در سایت قرار داده اند
  پیشنهاد می شود در تکمیل عرایض بنده حول تبیین واضحات کارهای آقای روحانی که به قول شما تخریب نبوده و نیست! رجوع بفرمائید به «انیمیشن طنز پادشاه بی شرم» !
  به فرم و مدل ریش آقای ظریف جهت جوان پسندی ایشون هم اشاره شده هااااااا!

 • اقای دخانچی هم چون احمدی نژاد اخرش را خراب کردی ها .منظور خاصی داشتی اینقدر ظریف نافرجام رابردی بالا

 • درود بر احمدی نژاد و درود بر دکتر حسن عباسی ودرود بر مسلمانان واقعی هر آنچه ابلهانی چون دخانچی می گویند را ولش کن و بچسب به واضح سخن و حقیقت گو دکتر حسن عباسی و احمدی نژاد قدرتمند باقی کفار را ولش

 • Doctor abbasi .ir دنباله رو باشید

 • واقعا به بحث جالبی اشاره کرد
  اتفاقا منم چند وقت بود داشتم به این فک میکردم که فرق دولت روحانی با احمدی نژاد چیه به این نکته رسیدم که احمدی نژاد مشکل رو میدید و سعی میکرد درستش کنه مثلا یه مدت بود میخواست واحد پولی رو تغییر بده یا پایتخت رو عوض کنه و ... و کلا به این نتیجه رسیدم که احمدی نژاد برای مشکلات حد اقل یه راه حلی حالا درست یا اشتباه ارائه میکرد ولی این آقای روحانی نمیدونم یا متوجه مشکلات نیست و یا اینکه متوجه هست و حیفش میاد راه حلی براشون پیشنهاد بده گمونم ایشون منتظرن از آمریکا یه نفر بیاد مشکلات ما رو حل کنه غافل از اینکه اونا خودشون هم مشکل دارن
  در یک کلام فرق احمدی نژاد و روحانی اینه که احمدی نژاد در مواجه با مشکلات یه کاری میکرد ولی روحانی هیچ کاری نمیکنه !
  (البته گمونم این فرق روحانی با همه دولت های قبلیه نه فقط احمدی نژاد!)

 • pkhs 16/12/15 ساعت 18:08

  بارک الله بارک الله

 • آفرین ... باور کن این توصیف هم خیلی بیشتر از حد روحانی و ظریف و هم طیفانش هست ... ظریف هم فاجعه ست ... تو تاریخ ایران بدتر از این دولت نبوده ... حتی قاجارها هم ی خورده ، سرسوزنی غیرت هم داشتن ... این لیبرالها هیچی ندارن ... جز فاجعه

 • یک 16/12/20 ساعت 14:21

  روحانی یه ترسو است موقع مذاکره هسته ای با اینکه می دانست مقام عظمای ولایت با مذاکره با امریکا مخالف است و تنهابه خاطر دوقطبی نشدن جامعه اجازه دادند و حتی فردی با ضریب هوشی 10 هم این موضوع را می دانست اما روحانی ترسوی بزدل در سخنرانی روز دانشجو در دانشگاه تهران بعد از انتقاداتی که به او شد در مورد برجام به راحتی خود را کنار کشید و گفت هر کاری کردیم با موافقت رهبری بود من فقط یک سوال دارم: اقای روحانی مگر شما نبودید که در خلال مذاکرات بعد از سخنان رهبر عزیزمان گفتید برجام یک دستاورد بزرگ است و نباید دیگر هر کس هر چه دلش خواست بگوید حالا می گویید با موافقت رهبری بود؟ ترسو کاش حداقل جرات داشتی بگویی اشتباه کردم . کاش می توانستم حلق تو را پر از سیمان کنم ترسو

 • انشاء الله ای وضعیت خسته کننده تغییرکند ودولتی جوان وکارآمد وپرکار ومردمی ودلسوز وازقشرمحرومین روی کاربیاید که درد مردم را بفهمد. ونگوید مسکن مهر مزخرف است وخودش در ویلاهای آنچنانی درلواسان وغیره باشد

 • سلام ودرود خدا بر شما و لعنت خدا بردولتی که بخواهد در مقابل غرب کمر خم کند من از لحاظ مالی وضع خوبی ندارم فقط از شما تشکر میکنم خدا به شما توفیق دهید .

 • اره والا.الحق ک اقای دخان چی راست میگن... من یکی خدایش موندم این دفعه ب کی رای بدم!!

 • سرکار پرستو 96 کامنت یکی از یکی 95/9/8 ساعت 21:24 را دربارۀ همین ویدئو ببین. آقای دخانچی اگر راستگو بودند، آن زمان حرف خود را آلودۀ هزار نیرنگ نمی کردند! آن وقت حرف ظریف بود. حالا اسحاق جهانگیری!!!!
  ضمناً اگر این قدر در تشخیصتان برای انتخاب اصلح مسئله دارید که در غیر از گزینۀ سوخته برای انتخاب مستأصل می شوید، اندکی در نوع نگرشتان تأمل و تغیر کنید...