طنز سیاسی دکتر سلام - قسمت 41


طنز سیاسی دکتر سلام کاری از خبرگزاری دانشجو


+ 
30

- 
2

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • jhmvd 93/3/21 ساعت 04:43

  بنده بعنوان خادم مردم شریف ایران عزیز یک بچه شیعه بسیجی و جانباز 50% دفاع مقدس که از اول انقلاب تا کنون در امر انتخابات فعالیت داشته ام وظیفه دارم دین خود را به اسلام انقلاب امام(ره) رهبری مردم و دولت منتخب حضرت حجت السلام والمسلمین دکتر حسن رو حانی ادا کنم و مقدار اندکی از ویژگی های ارزشمند حداقلی ایشان را بیان می کنم :
  بسم الله الرحمن الرحیم
  1- صد درصد مسلمان ، مؤمن - دلسوز ، مدیرو مدبر ، عالم و آگاه به علم روز ، دلیرو شجاع ، راستگو و نترس ، دردآشنا و ازجنس مردم .
  2 - معتقد به احکام اسلام و معتقد به اجرای احکام اسلام ، مخالف مکتب های انحرافی و عمل به موازین اسلامی غیرمرتبط به کانون های قدرت و ثروت .
  3- کمک به ارتقاع جایگاه ایران در ساختار جدید جهان ، مبارزه با زور گویی و ظلم ، بر خورداری از استعداد بالا و دارای ویژگی های قابل توجه ، ارائه اندیشه های نو و ایده های جدید برای بشریت .
  4- مظهر مردم سالاری دینی والهی ، ابتنان تمدن بر معنویت و آمیختگی دین و زندگی در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی .
  5 - رصد و هدایت جریان علمی و نو آوری در کشور ، تبیین نقش و تاثیر گذاری نگاه سلامت محور بجای درمان محور ، استفاده از مبانی دینی و آموزه های اسلامی در مباحث اقتصادی به ویژه در اصلاح الگوی مصرف و اقتصاد مقاومتی و اقتصاد در خدمت عدل.
  6- استفاده از ظرفیت بالای نخبگان و اساتید اقتصادی به عنوان اطاق فکر اقتصادی کشور ، تهیه و تدوین طرح اقتصادی ضد تحریم.
  7- تشکیل اطاق فکر صنایع بزرگ با حضور صاحب صنایع و استادان و محققان دانشگاه ها و تشکیل هم اندیشی استادان جهان اسلام ، تشکیل حلقه های علمی با حضور اساتید صاحب فن بسیج و دانشجویان .
  8- تشکیل کارگروه برای تحول در علوم انسانی و کار گروه های جنگ نرم ، تحو ل در عرصه هنر و تقویت هنر برآمده از انقلاب اسلامی ، استقلال بیشتر دانشگاه ها برای روند تسریح .
  9- باور عمیق به توانایی متخصصان داخلی ، حمایت بیشتر از محققان و ایجاد بانک نیازهای صنعتی کشور ، تمرکز بر طرح دانش افزایی اعضای هیات علمی دانشگاه ها و تقویت ظرفیت های تربیتی و معرفتی اساتید .
  10- اقتصادی بر مبنای اخلاق اسلامی ، اقتصاد اخلاقی مکمل اقتصاد مقاومتی ، بررسی موانع و افزایش سرعت پیشرفت علمی کشور .
  شادو قدرتمند باشید خادم مردم بهرام محمدی
  www.jhmvd.ir - jhmvd.ir@gmail.com

 • jhmvd 93/3/21 ساعت 04:33

  تمام ظنزها جالب بود و این سایت http://roshangari.ir/ روشنگر پیام بسیار مهمی به کشور ایران اسلامی و کشورهای جهانی میباشد و نمی توان به سادگی از این بیانات گذشت پخش این فیلم ها و مانند این ها چه در شبکه های تلویزیونی بویژه شبکه خبری و این سایت مردمی و ولایت مدار این تغییر مهم و تاثیر گذار را در دولت تدبیر و امید روشن می کند که واقعا ایشان بدور از هر گونه ریا و... برای رضای خداوند رهبری و مردم مدیریت اجرایی بزرگترین کشور قدرتمند جهانی را پذیرفته است و پخش این فیلم ها بیانگر دموکراسی منحصر بفرد یک کشور با اقتدار 100 درصد اسلامی که پیرو واقعی اسلام ، انقلاب ،امام(ره) و رهبری است .
  بیداری کنونی دنیای اسلام و شوق روز افزون توده های مردم به آرمان های اسلامی نتیجه حرکت پیش رونده جمهورد اسلامی ایران در افکار عمومی دنیای اسلام است واما هدف اصلی قدرتهای استکبار از اعمال تحریم ها، مردم ایران هستند تا فشارها باعث شود که مردم به ستوه بیایند و از نظام اسلامی جدا شوند اما در این توطئه شکست خواهند خورد. تلاش همه جانبه آمریکا برای محاصره جمهوری اسلامی ایران در حالی است که آنها خودشان امروز محاصره مشکلات جدی و غیر قابل حل هستند .
  تا کنون در هیچ دولتی چنین شجاعتی سابقه نداشته در شبکه تلویژی ملی و در تمام سایت ها بشود از شخص اول مملکت پس از رهبری (مدظله) انتقاد کرد یا ظنز ساخت ادامه دارد...

 • jhmvd 93/3/21 ساعت 04:14

  جامعه و سیاست روز
  پیشنهاد به دولت و مجلس شورای اسلامی 25
  خود کفایی در تامین و ساخت تجهیزات و اقلام دفاعی ، رونق بخشیدن به پیشرفت های فنی دفاعی رزمی و علمی. www.jhmvd.ir - jhmvd.ir@gmail.com