خیانت خانم مولاوردی از زبان رائفی پور


آمارهای زنان بد سرپرست و بی سرپرست رو اهدا کردن به سازمان ملل.....


+ 
58

- 
2

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
  • مرگ بر حسن روحانی(فریدون) جاسوس خائن انگلیس
    این شخص باید محاکمه گردد

  • چرا نمی گوید کجا بردند ؟ خوب چرا برخورد نمی شود با اینها ؟ اگر خیانتشان روشن است که هست خوب محاکمه شوند از روحان و ظریف بگیر تا این زن فاحشه.

  • اگر قرار بود انقلاب کنیم بعد در آن انقلاب امثال محمد خاتمی و روحانی ریس جمهور شوند همان شاه می ماند بهتر بود لاقل ظاهر و باطنش یکی بود اون از اول اونطور غربی رشد پیدا کرده بود هر چی بود شرف نظامی گری داشت . ولی روحانی و خاتمی و دار و دسته شان دارند از روی آگاهی به نظان و انقلاب ضربه می زنند . می خواستند مشت رهبری خالی کنند تا آمریکا به ایران حمله کند هسته ای که نابود کردند. خدا نابودشان کنند روحانی و ظریف باید محاکمه شوند.

  • به خدا دولت روحانی دولت جاسوسان و منافقین هستند . همشون جاسوس اند از روحانی بگیر تا آخر . پس کرونا هم زیر سر این روحانی است . کرونا راراه انداختند تا رهبری بگیرد بمیرد. به خدا سردار سلیمانی همین روحانی و ظریف به آمریکا لو دادند قاتل سردار سلیمانی روحانی است نه ترامپ . دار و دسته کثیف روحانی آمدند برای نابودی خط امام و انقلاب و رهبری . مقصر شورای نگهبان است این جاسوس تایید صلاحیت کردند . احمدی نژاد یادش بخیر چقدر باشرف و دلسوز ایران بود.