عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • مسئولان جمهوری اسلامی خفه خون نگیرید؛ کاری بکنید وظیفه انسانی دینی مان را فراموش نکنید؛مسلمانان را در هند دارند شکنجه میکنند و میکشند
  خداوند متعال در سوره النساء قرآن فرموده: شما را چه شده که در راه خدا و [رهایی] مردان و زنان و کودکان مستضعف[ی که ظالمان هرگونه راه چاره را بر آنان بسته اند]نمی جنگید؟ آن مستضعفانی که همواره می گویند: پروردگارا ما را از این شهری که اهلش ظالمند، بیرون ببر و از سوی خود، سرپرستی برای ما بگمار و از جانب خود برای ما یاوری قرار ده.(۷۵) - پیغمبر خدا فرموده: هركس صبح كند و توجّهى به كارهاى مسلمانان نداشته باشد مسلمان نيست،و هركس فرياد كمك‌خواهى مسلمانى را بشنود و به او پاسخ نگويد و دادخواهي اش نكند مسلمان نيست.

 • مهمان 98/12/13 ساعت 22:34

  رائفی پور باید خود را از شر اطرافیان چاپلوس و متملقی که دایم برایش استاد استاد می گویند نجات دهد و قدری تحمل پذیرش انتقاد را داشته باشد.

 • مهمان 98/12/13 ساعت 19:26

  این آقای به اصطلاح استاد چی میگه !!!!!!!!؟؟ صدا و سیمای بدبخت که صبح تا شب در حال دروغ پراکنی و فریب مردم هست دیگه باید چیکار کنه واستون !!!!!!؟؟

 • مهمان 98/12/13 ساعت 22:37

  اگر وقت کردی بی بی سی و منوتو را ول کن چند دقیقه ای هم صدا و سیمای جمهورزی اسلامی را ببین!
  چطور صدا و سیما همه جوره در همه مراسم ها کارش نمایش سلبریتی ها هست و به امثال عراقچی ساعتها تریبون یکطرفه بدهد عیب ندارد..
  اما احیا اگر شبکه افق یکی دوبرنامه با انتقادلات ملیج از دولت پخش کند باید تعطیل شود و ضبط شده پخش شود؟

  در این مورد حق با رائفی پور است. صدا و سیمای لیبرال زده ای که عملا نان جمهوری اسلامی را می خورد و کارش ترویج ارزشهای لیبرالی است و البته گاهی با پخش روضه و مداحی و دعای ندبه می خواهد سر متدینان را گول بمالد.

 • مهمان 98/12/13 ساعت 18:09

  رائفی پور دارد مزد حمایت از لیست وحدت را می گیرد والا فارس نیوز هرگز به او محل نمی گذاشت.
  تصاویر متعدد یک نفر از خودش روی دیوار اتاق خودش هم ..
  جای تاسف دارد.

 • خداوند پشت و پناهت باشه مرد ، انشاالله