حاج عبدالرضا هلالی | بین دیوار و درم فضه بیا


یکشنبه ششم بهمن ماه ١٣٩٨

حاج عبدالرضا هلالی | واحد، بین دیوار و درم فضه بیا...


+ 
5

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • مهمان 98/11/26 ساعت 12:00

  بد ترین دشمنی علیه دین و مذهب و اهل بیت در لباس دوستی
  ---
  اصرار روز افزون و پیوسته و بی پروای شاعران و مداحان و روضه خوانان و خطبای منبر بر بستن فراورده های تخیلات بی پایه ی ذهن خود از من در آوردیها و خرافات متضاد و متعارض با محکمات مفصل قرآن کریم و با اصول متین استدلال عقلی با بهره جویی از احادیث و روایات جعلی اثبات ناپذیر و با بهانه ی دروغین دفاع از ولایت مداری و مودت اهل بیت مظلوم پیامبر اسلام بد ترین دشمنی علیه خدا و پیامبر و بد ترین دشمنی علیه دین خدا و مذهب تشیع است و دادن برنده ترین سلاح به دست دشمنان برای تخریب اذهان مسلمانان علیه دین و مذهب تشیع و برای تامین اهداف پلید استعمار گران است که پرچم منحوس آن را سر کردگان مزدور تشیع لندنی دین فروش امروز در دستان پلید خود گرفته اند و صدها میلیون مردم پاک دل محب اهل بیت را با این سلاح در ترویج کاسبی حرام دین فروشی و مذهب فروشی خود سر کیسه می کنند و می چاپند.
  مطابق با هشدارهای محکم و مفصل قرآن سهم جنایکارانه ی بزرگ و ننگین این دشمنی علیه دین و مذهب و علیه خدا و رسول و اهل بیت مظلوم آن حضرت را روز قیامت دین شناسان خاموش یا مدارا کننده با این ظلم فجیع به دوش خواهند کشید و نتیجه ی شوم آن را خود ناگزیر در صحیفه اعمال خویش خواهند دید و پیامدهای نابود کننده آن را خود ناگزیر تا ابد تحمل خواهند کرد.

 • اثبات ظلم مولویان و ماموستاها و مفتیان مذاهب عُمَری به مردمشان و دیگر مردمان
  در بخشی از ترجمه خطبه فدکیه حضرت زهرا(سلام الله علیه):
  ...از آن پس، خداوند ایمان را به خاطر شرک زدایى از شمایان، برنوشت و نماز را براى رهایى شما از کبر و خودبزرگ بینى و زکات را براى تزکیه ى نفس و افزونى روزیتان و روزه را براى پایدارى اخلاص آورد و حج را براى استوارى دین و احیاى سنّت ها و اعلان عمومى شریعت [اسلام] و عدالت را براى همسویى دل ها و تثبیت دین و پیروى ما اهل بیت را مایه ى هم آهنگى ملّت قرار داد.
  امامت ما را امنیّت از پراکندگى و جهاد را شکوه و بزرگى اسلام و شکیبایى را ابزار جلب پاداش، پیشنهاد داد. هم چنین امر به معروف را مصلحت مردمان و نهى از منکر را سبب دورى آیین از کاستی ‏ها و نیکى به پدر و مادر را نگهبان از ناخشنودى خداوند و رسیدگى به ارحام وخویشان را زمینه ى درازى عمر و افزونى شمار مردمان توصیه فرمود. قصاص را براى حفاظت خون ها و وفاى به نذر را زمینه ى آمرزش، کمال و پُرى پیمانه ها و ترازوها را براى جلوگیرى از کاستى اموال تشریع کرد.

  ناروایى شراب خوارى را مایه ‏ى دورى از پلیدى و پرهیز از نسبت ناروا به بانوان پاک دامن را حصار از طرد و لعن. پرهیز از دزدى را موجب پاکى و عفّت آورد و پارسایى و خوددارى از تصرّف اموال یتیمان و خوردن آن را براى دورى از ظلم و ستم قرار داد.

  بازدارى از زنا را براى حصار از ورود خشم الهى و عدالت در احکام را مایه ى اُنس مردمان و رعایا و ترک ستم در حکم قاضى را زمینه ى اثبات وجود کیفر و جهنّم، سفارش نمود و براى اخلاص در بندگى پروردگار، از شرک بازداشت.

  هان! «حقّ تقواى الهى را رعایت کنید و جز با شرف اسلام نمیرید». (آل‏ عمران / ۱۰۲) و از فرمان الهى روى برنتابید و از خداوند فرمان برید و از آن چه بازداشته، خوددارى کنید و از دانش الهى پیروى کنید و به آن چنگ در زنید «که در میان بندگان، تنها دانشوران از خداوند می ‏هراسند». (فاطر / ۲۸)

  پس اکنون ثناگوى خداوند باشید که آسمانیان و زمینیان به وسیله ‏ى بزرگى و نور او، در بندگى وسیله مى‏ جویند و البته ما هستیم وسیله ى او در میان آفریدگان و ماییم خاندان رسول او و ویژگانش و جایگاه قدس و حجّت و برهانِ نهانِ او و میراث ‏دار پیامبرانش..
  ----
  از این بیانات حضرت زهرای مرضیّه(سلام الله علیها) معلوم میشود که مولویان و مفتیان و ماموستاها به دلیل مُنکر شدن اطاعت از ائمه هدی از عترت اهل البیت رسول الله و نپذیرفتن ولایت و امامت الهی آنها باعث تفرقه و پراکندگی در جوامع و بی نظمی در دین شده اند
  و به دلیل نپذیرفتن پیروی در اعتقادات و احکام از ائمه هدی(علیهم السلام) که معلمان حقیقی قرآن و بیانگر اسلام ناب هستند، خود و مردمشان را دچار بافته های دروغین و کفرآلود یهود درباره خداوند و پیغمبران الهی و تهمت زدن به آنها کردند و در احکام هم احکام غیر اسلامی را اسلامی جا زدند
  ---
  پس در واقع عامل بر هم زدن وحدت اعتقادی که از آن پراکندگی و بی نظمی و درگیریها در جوامع ناشی میشود همین مولویان و ماموستاها و مفتیان عُمَری هستند که ولایت ائمه هدی از عترت رسول الله و امامت الهی آنان را نپذیرفتند و از اطاعت آنها رویگردان شدند بنابراین حق را نپذیرفتند و از مردمشان مخفی کردند و آنها را فریب دادند تا بر گُرده شان سوار گردند و آنها را بچاپند و بنده ی حکّام ظالم کنند