نماهنگ «کبوترانه» با صدای حسن خلج


دوباره مرغ روحم هوای کربلا کرد....


+ 
13

- 
0
ارسال در 1398/6/24 ساعت 15:01 2019-9-15 15:01:11
mohsen
توسط mohsen


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • چگونه می شود من در آوردی گرایی و خرافه گستری را دفاع از دین و مذهب نامید؟؟؟!!!
  ---
  چرا اکثریت ما شیعیان و حتی دین شناسان ما تا انتقادی از گرایشهای متضاد با قرآن و عقل دین داری و مذهب داری پیروان مذهب می شود با خرد گریزی بی هر گونه تأمل و تدبر سراسیمه با روی آوردن به مجملات قرآن در تضاد و تعارض با محکمات مفصل این کتاب آسمانی و با قیاسها و تمثیلهای باطل مخالف اصول منطقی آسمان به ریسمان می بافیم و به من در آوردی گرایی خود دامن می زمنیم تا بی پایه مدعی شویم به مذهب اهل بیت (ع) حمله شده است و بی هیچ دلیل استوار شعار وا مذهبا سر می دهیم و علیه منتقدان دلسوز و وفا دار به مذهب اهل بیت سیل تهمتها و افتراها و بهتان های دروغ و باطل را سرازیر می کنیم؟؟؟!!!
  چرا و با چه دلیل انکار ناپذیر ما با جهل و غفلت از حقایق حد و مرزهای دین داری و مذهب داری قرآنی مذبوحانه تلاش می کنیم اصل مذهب تشیع را که از جانب اهل بیت پیامبر بر پایه های استوار محکمات قرآن و عقل بنا گردیده با روی آوردن به احادیث و روایات جعلی دروغ که با این محکمات تضاد و تعارض آشکار دارند بنفع دشمنان مذهب من در آوردی گرایی و خرافه گستری جلوه دهیم؟؟؟!!!
  چرا همیشه من در آوردی گرایی و خرافه گستری قرآن ستیز و خرد گریز را بی هیچ گونه ضبط و ربط علمی دفاع از دین خداوند و دفاع از مذهب حق اهل بیت می نامیم؟؟؟!!!
  آیا ما با اصرار بر گرایش کور کورانه به این گونه قرآن ستیزی و خرد گریزی به مذهب اهل بیت وفا داریم یا به این مذهب دانسته و ندانسته پیوسته خیانت می کنیم؟؟؟!!!
  چگونه و با کدام دلیل مستحکم قرآنی و عقلی علمی قطعی انکار ناپذیر می شود اصرار بر دفاع از من در آوردی سازی و خرافه گستری را دفاع از دین و مذهب نامید؟؟؟!!!
  رویه اصرار بر من در آوردی گرایی و خرافه گستری ما با فراخوان قرآن به خرد گرایی و تدبر عالمانه در دین داری و مذهب داری چه سنخیت و چه هماهنگی قابل اثبات می تواند داشته باشد؟؟؟!!!
  چگونه و با چه رو و با کدام دلایل قرآنی و عقلی قطعی انکار ناپذیر با این گونه دین داری و مذهب داری آمیخته با انبوه من در آوردیها وخرافات فردای قیامت در محضر خداوند دانای مطلق حساب گر و پیامبر اکرم (ص) و اهل بیت مطهر آن حضرت (ع) پاسخگوی دین داری و مذهب داری خود خواهیم بود تا بتوانیم روسفیدی خود را با افتخار به رخ خلق الله در محشر بکشیم؟؟؟!!!
  آیا تصور می کنیم پیامبر (ص) و اهل بیت آن حضرت (ع) در قیامت در محضر خداوند به من در آوردی گرایی و خرافه گستری ما که دین و مذهب را بدنام و منفور کرده اند خواهند بالید؟؟؟!!!
  چرا و برای دنبال کردن چه هدفی به جای پرداختن همیشگی به برجسته کردن جلوه های قرآنی و عقلی اهداف والای نهضت انسان ساز عظیم عاشورای حسینی پیوسته اصرار می کنیم این نهضت را آمیخته با انبوه من در آوردیها و خرافات به جهانیان عرضه کنیم؟؟؟!!!

 • ترویج من در آوردیها نشانه ی صداقت در گرامی داشت نهضت عاشورا نیست
  ---
  چگونه با پشت کردن به حد و مرزها و بایدها و نبایدهای شناختهای فرهنگ اصیل دین داری قرآنی و ترویج من در آوردیها و خرافات ساخته و پرداخته ی ذهن ناتوان بشر که با اصول قرآنی و عقلی تضاد آشکار دارند ما می توانیم صداقت خود در ادعای گرامی داشت نهضت قرآنی انسان ساز عاشورای حسینی و پاس داری از این نهضت را ، که سید الشهدا و یاران وفا دار مکتب او برای مبازه با کج رویهای دینی و مذهبی یزیدیان و مصون نگه داشتن دین خدا از تحریف در آن جان خود را فدا نموند ، به اثبات برسایم؟؟؟!!!
  شگفتا!!! حسین علیه السلام شهادت را در راه دفاع از دین خد و دفاع از حرمت و قدسیت احکام و اعتقادات سرشت نشین قرآن پذیرفت و جان خود را در این راه فدا نمود ولی ما این فداکاری خدا پسندانه را با ترویج من در آوردیهای متضاد با قرآن و عقل و ساخته و پرداخته ی تخیلات ذهن شیطان زده ی خود سودا می کنیم.