کار آقامیری بعد از خلع لباس، به تمسخر آیات الهی و بهشت رضوان رسید!


اینو خلع لباس کردن حالا داره با کت و شلوار میره به اراجیف گفتنش ادامه میده


+ 
18

- 
12

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • مشکلات مملکت ما بر می گردد به جهانبینی غلط و جاهلانی که ادّعای دین داری دارند ولی آنطور که باید دین را نفهمیده اند و برای مردم آنطور که باید معرّفی نکردند

 • آیه ای در قرآن در سوره محمّد(صلّ الله علیه و آله) است که از بودن خمر در بهشت حکایت دارد؛ ولی این خمر بهشتی آن شراب الکلی دنیوی نیست که برای آن هم نام خمر گذاشتند
  برای همین برای بعضی توهم شده که در بهشت هر چیزی در دنیا حرام باشد حلال است یا اینکه تناقض در قرآن است
  که در بهشت نوشیدن خمری از عمل شیطان است وجود دارد

  «يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا إِنَّمَا الْخَمْرُ وَ الْمَيْسِرُ وَ الْأَنْصابُ وَ الْأَزْلامُ رِجْسٌ مِنْ عَمَلِ الشَّيْطانِ فَاجْتَنِبُوهُ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُونَ (المائده، 90)

  ترجمه: اى كسانى كه ايمان آورده‏ايد، همانا باده و قمار و بتها و تيرهاى قرعه، پليد است و از كارهاى شيطان. پس از آن [ها] دورى كنيد باشد كه شما رستگار شويد.

  و هم چنین به آیاتی اشاره نموده که در بهشت نهرهای از «خمر» وجود دارد که موجب لذت بهشتیان می‌گردد. مانند:

  «مَثَلُ الْجَنَّةِ الَّتي‏ وُعِدَ الْمُتَّقُونَ فيها أَنْهارٌ مِنْ ماءٍ غَيْرِ آسِنٍ وَ أَنْهارٌ مِنْ لَبَنٍ لَمْ يَتَغَيَّرْ طَعْمُهُ وَ أَنْهارٌ مِنْ خَمْرٍ لَذَّةٍ لِلشَّارِبينَ وَ أَنْهارٌ مِنْ عَسَلٍ مُصَفًّى وَ لَهُمْ فيها مِنْ كُلِّ الثَّمَراتِ وَ مَغْفِرَةٌ مِنْ رَبِّهِمْ كَمَنْ هُوَ خالِدٌ فِي النَّارِ وَ سُقُوا ماءً حَميماً فَقَطَّعَ أَمْعاءَهُمْ (محمّد ، 15)

  ترجمه: مثل و صفت آن بهشتى كه به مردم با تقوى وعده‏اش را داده‏اند اين است كه در آن نهرهايى از آب تازه و نمانده و نهرهايى از شير هست، شيرى كه طعمش تغيير نمى‏كند. و نهرهايى از شراب است كه براى نوشندگان لذت بخش است و نهرهايى از عسل خالص است و ايشان در بهشت از هر گونه ثمره برخوردارند و مغفرتى از پروردگارشان دارند آيا چنين كسانى مثل آن كس است كه جاودانه در آتش قرار داشته آبى جوشيده مى‏نوشند كه اندرونشان را پاره پاره مى‏كند؟

  پاسخ: نه اصل شراب «خمر» بد است و نه اصل «شهوت» بد است، نه اصل «لذت» بد است و نه هیچ چیز دیگری که خداوند متعال خلق کرده است، چرا که حق تعالی خیر از محض است و از او شر صادر نمی‌گردد. منتهی کار شیطان (اعم از جن و انسان)، بدل زدن است و همه‌ی انحراف انسان نیز از قرار دادن «بدل» به جای «اصل» به صورت عمدی یا سهوی نشأت می‌گیرد. إله‌های کاذب را به جای «الله» می‌گذارند، مبحت به دنیا را به جای محبت به خدا قرار می‌دهند، مکاتب باطل را بدل کتاب و دین الهی ترویج می‌کنند، امام باطل را به جای امام حق بر کرسی می‌نشانند و پیروی‌اش می‌کنند، نام فساد را لذت می‌گذارند، نام فحشا را شهوت می‌گذارند، نام دیکتاتوریشان را دمکراسی می‌گذارند و ... .

  همین طور نام «خمر» را بر نوعی از نوشیدنی‌های مست کننده، گیج‌کننده، بی‌خود کننده، بیمار کننده و کشنده [مسکرات] می‌گذارند و می‌گویند: «این شراب است». سپس شبهه ایجاد می‌کنند که اگر شراب بد است، چرا خداوند متعال در بهشت نهر شراب جاری می‌کند؟! در حالی که این دو هیچ شباهتی به هم ندارند. یکی اصل است و دیگری بدل.

  پس، نه آن خمری که بشر درست کرده، شراب و خمر است – نه لذتی که می‌برد در واقع لذت است و نه شراب خمری که در بهشت به صورت نهر روان است، شراب و خمری به دست آمده از تخمیر انگور، سیب یا سایر میوه‌های دنیاست که سر درد و مستی بیاورد. و این دو شراب [خمر] فقط اشتراک لفظی با یک دیگر دارند.

  اگر خداوند متعال در قرآن کریم فرمود که نهری از شراب (خمر) در بهشت جاری است، در ضمن فرمود،‌ شراب بهشتی «طهور» است. یعنی پاک است و از هر گونه رجس به دور است.

  «عالِيَهُمْ ثِيابُ سُندُسٍ خُضْرٌ وَ إِسْتَبْرَقٌ وَ حُلُّوا أَساوِرَ مِنْ فِضَّةٍ وَ سَقاهُمْ رَبُّهُمْ شَراباً طَهُوراً» (الإنسان، 29)

  بر اندام بهشتيان لباسهايى است از حرير نازك سبز رنگ و از ديباى ضخيم، و با دستبندهايى از نقره تزيين شده‏اند، و پروردگارشان شراب طهور به آنها مى‏نوشاند.

  و فرمود نوشیدنی‌های بهشت سر درد و مستی نمی‌آورد:

  «لا يُصَدَّعُونَ عَنْها وَ لا يُنْزِفُونَ» (الواقعه، 19)

  و کسی که می‌خواهد مدعی شود در قرآن کریم تناقض دارد، لابد باید دست کم یک بار روخوانی کند. پس اگر به این کار مبادرت ننموده و یا روخوانی نموده و این آیات را نیز دیده و چنین قضاوت می‌کند، پس مغرض است.

 • بترس از از خدا خیلی ها آیات او را استهزائ کردن و به عذاب الهی گرفتار شدند وای بر تو ای تابع نفس

 • بترس از از خدا خیلی ها آیات او را استهزائ کردن و به عذاب الهی گرفتار شدند وای بر تو ای تابع نفس

 • یک کوچولو ته دلم ارادتی به این آقا داشتم (ارادت که نه , احترامی براش قائل بودم)
  که اون هم با این چرت و پرت و اراجیفی که الآن ازش شنیدم , به کل پرید ...
  تمسخر آیات مسلم کلام الله مجید , تمسخر قرآن , زیر سوال بردن بهشت , آنهم با این ادبیات؟؟
  اما باز هم براش دعا میکنم , امیدوارم خدا نجاتش بده از گمراهی که در پیش گرفته .... ان شاءالله

 • ?

 • پناه بر خدا از شر شیطان رانده شده

 • إن شآء الله خداوند آقامیری را فهم بدهد و هدایت کند, ولی این را بدانید آخوندی که فاسد باشد و دانسته اعقاید انحرافی را ترویج کند باشد از کفّار و مشرکین و نواصب و شیاطین بدتر است

 • صدای پامنبری های بیسوادتر از خودش رو با دقت بشنوید که چطوری که جوگیر شدن و تائیدش میکنن!

 • آقامیری یه روز از این دنیا میری
  توبه کن قبل از اینکه بمیری

 • هه
  حاجاقا واسه ما ملا نقطه گیر شدی
  این حکایت غلطاش از نقطه و فتحه و کسره گذشته کل حکایت باید بازنویسی بشه که تو این دوره طالب داشته باشه
  من هیچ ندانم که مرا هرکه سرشت
  از اهل بهشت کرد یا دوزخ زشت
  جامی و بتی و بر بتی بر لب کشت
  این هر سه مرا نقد و تو را نسیه بهشت

 • یعنی نمیدانی که خداوند تو را خلق کرده و پیغمبرانی برای هدایت بشر فرستاده تا جهانبینی درست و امر و نهی إلهی را به مردم برسانند؟
  یعنی جبر مسلکی و اختیاری در اعمالت نداری؟
  ما به بهشت و دوزخی که خدای متعال در قرآن معرّفی کرده اعتقاد و اعتماد داریم نه حرفهای مزخرف آقامیری و شعرهای واژگون شاعران نادان

 • آقامیری با حرفهای خلافی که زده باعث بدحجابی و بیخیالی بعضیها نسبت به رعایت دین خدا شده
  و البته آنان هم نبایست عقلشان را به چنین اشخاصی بدهند بایست خودشان تحقیق کنند و دین را از سرچشمه آن یعنی قرآن و کلام اهل البیت(علیهم السلام)بشناسند و عمل کنند

 • ?

 • ثُمَّ كَانَ عَاقِبَةَ الَّذِينَ أَسَاءُوا السُّوأَىٰ أَنْ كَذَّبُوا بِآيَاتِ اللَّهِ وَكَانُوا بِهَا يَسْتَهْزِئُونَ
  وقتی بری سواحل کفر تو ماه مبارک عشق و حال نتیجه اش هم تمسخر آیات الهی است

 • ?

 • خداوند به ایشان فهم و سواد بدهد

 • ?

 • ناظر 98/5/24 ساعت 18:03

  همیشه تاریخ پیروان خدا کم و پیروان شیطان زیادند و این اقامیری نجس حتی در حد یک الاغ هم نیست . فهمش در مورد ایات قران کوته بینانه و منافقانه است . بیشرفی که خودش را به بهای اندک دنیا فروخته . اینها سفیانی های زمانند که یا خدا و دین را با کلامشان تکذیب میکنند و یا با دراوردن حجابشان و یا خوردن مال حرام . ببینید این چقدر الاغ است که در مورد قران که از شدت بزرگی و عظمت میتوان فقط گوشه ای از ان را درک کرد اینطور نظر میدهد . چرا مسئولان قضایی این مردک را در طویله نمیبندند تا علفش را بخورد و ازارش به مردم نرسد .

 • چه جالب اولش میاد حرف بزند خودش را حزب اللهی معرفی میکند میگوید ما! حزب اللهی ها
  انگار یادش رفته قرآن 1400 سال پیش دستشان را رو کرده و به مسلمانان یاد داده و آن چی هست؟ اینکه هر وقت یه مرد آخوند یا ریش دار دیدی که خودش را مذهبی جا زد یا هروقت یه زن چادری دیدی یادت باشه اینا دو دسته ان یکی مومن و دومی منافق که اکثر منافق هستند یعنی در این قالب آمده که ضربه بزنه
  حالا جناب آقا میری همان اول که آمدی رصد شدی و از فیلتر رد شدی معلوم شد منافقی خودت را جای حزب اللهی ها جا نزن اگر هم میخوای بزن ولی تیغ ات برش نداره برای کسی که تقوا داره و مومن هست خداوند در قرآن میفرماید که عمرا کسی بتواند خدا و مومنان را فریب دهد حالا هر چی میخوای تقلا کن و دست و پا بزن فقط خودتو هدر میدی که ایشالله بری به درک کنار باقی منافقین

 • صبرکنید کارش به انکار آخرت نکشد البته به نوعی باید براش دعا کنید.دشمن ازاین دلقک ها زیاد برای زدن دین اسلام استفاده می کند.کسانی که به حرفهای بی سروته این دلقک کوش می دهند آگاه باشند بیان دارد اما متاسفانه عقل ندارد...

 • Ilia02 98/5/24 ساعت 15:30

  Ghd

 • حصنی 98/5/24 ساعت 15:17

  همون خدایی که تو این دنیا حروم کرده، تو اون دنیا آزاد گذاشته. اصل، بندگیه. درضمن در بهشت تکلیف نیست. یعنی حلال و حرومی وجود نداره.
  ای خدا چیکار کنیم از دست اینا؟

 • میمون هرچی زشت تره،ادااطواراش بیشتره.معلومه ته آقامیری داره میسوزه که اینجوردست وپامیزنه.فقط بزن ته تو تو تشت آب یخ.هرچند، فایده برات نداره.توازحیوانات هم گمراه تری،بل هم اضل.

 • چه نفهمیه!!... صد رحمت به اون الاغه نمی فهمه سرش را انداخته پایین علفش را می خوره...

 • بوی کفر و توهین به قرآن از سخنانش میآید چون میگوید(شراباً طهوراً نوشیدنی پاکیزه) اینها را قدیمی ها ساختند!!
  دقیقاً همان تهمت های اسلام ستیزان را تکرار کرد که هر چیزی در دنیا حرام است در بهشت حلال است!!!
  این آقامیری بیسواد اصلاً قرآن نخوانده؛ در قرآن از این مزخرفات که گفت نیست..
  در قرآن غلمان(نوجوانان) خدمتکاران بهشتیان هستند نه اینکه از آنها بهره وری جنسی کنند!! مگر شما دوست داری که خدمتکاران بهشتی پیر و زشت باشند که از آن ایراد میگیری؟!
  تو اگر آخوندی یه آیه قرآن و یک حدیث که ثابت شده از اهل البیت(علیهم السلام)بیآور که غلمان برای استفاده جنسی همجنسبازی است(نعوذبالله ) که هرگز نمیتوانی بیآوری
  در قرآن حور العین همسر بهشتیان است در سراپردهایی که دست کسی پیش از شوهرانشان به آنها نرسیده و فقط به ناز به شوهرانشان می نگرند و مبتذل نیست مثل فاحشه خونه ذهن آقامیری..
  و شرابی که در بهشت است هم مثل شراب الکلی دنیوی ذهن آقامیری نیست
  خدای کائنات در قرآن سوره واقعه درباره نوشیدنی های بهشتی فرموده:
  لَّا يُصَدَّعُونَ عَنْهَا وَلَا يُنزِفُونَ ﴿١٩﴾
  که از نوشیدنش نه سردرد گیرند، و نه مست و بی خرد شوند
  و در سوره الصافات فرموده:
  يُطَافُ عَلَيْهِم بِكَأْسٍ مِّن مَّعِينٍ ﴿٤٥﴾ بَيْضَاءَ لَذَّةٍ لِّلشَّارِبِينَ ﴿٤٦﴾ لَا فِيهَا غَوْلٌ وَلَا هُمْ عَنْهَا يُنزَفُونَ ﴿٤٧﴾
  در حالی که بر تخت هایی روبه روی یکدیگر [تکیه زده اند،] (۴۴) جامی از نوشیدنی زلال و پاک گرداگردشان می گردانند، (۴۵) [نوشیدنی] سپید [و درخشنده] و لذت بخش برای نوشندگان، (۴۶) نه در آن مایه فساد [جسم و عقل] است، و نه از آن مست و بیهوش می شوند،
  و در سوره الطور فرموده:
  ،مُتَّكِئِينَ عَلَىٰ سُرُرٍ مَّصْفُوفَةٍ ۖ وَزَوَّجْنَاهُم بِحُورٍ عِينٍ ﴿٢٠﴾
  [این] در حالی [است] که بر تخت هایی ردیف و به هم پیوسته تکیه می زنند و حورالعین را به همسری آنان در می آوریم.
  و در سوره الرحمن فرموده:
  حُورٌ مَّقْصُورَاتٌ فِي الْخِيَامِ ﴿٧٢﴾ فَبِأَيِّ آلَاءِ رَبِّكُمَا تُكَذِّبَانِ ﴿٧٣﴾ لَمْ يَطْمِثْهُنَّ إِنسٌ قَبْلَهُمْ وَلَا جَانٌّ ﴿٧٤﴾
  حوریانی که در سراپرده ها مستورند. (۷۲) پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟ (۷۳) پیش از همسران بهشتی شان دست هیچ انس و جنّی به آنان نرسیده است.
  و در سوره الطور فرموده:
  يَتَنَازَعُونَ فِيهَا كَأْسًا لَّا لَغْوٌ فِيهَا وَلَا تَأْثِيمٌ ﴿٢٣﴾ وَيَطُوفُ عَلَيْهِمْ غِلْمَانٌ لَّهُمْ كَأَنَّهُمْ لُؤْلُؤٌ مَّكْنُونٌ ﴿٢٤﴾
  آنان در بهشت، جام های [پر از شراب طهور را] که نه در آن [پس از نوشیدنش، زمینه] بیهوده گویی و نه [خوردنش] گناه است، از دست یکدیگر می گیرند. (۲۳)
  و [همواره برای پذیرایی از آنان] نوجوانانی پیرامونشان می گردند که گویا مرواریدی نهفته در صدف هستند.
  در قرآن، بهشت هم لذّات مادّی دارد و هم لذّات معنوی و بالاترین لذّات هم خشنودی خدا و همنشینی با اولیاء إلهی است که در قرآن هم ذکر شده و کدام انسان عاقلی را پیدا میکنی که از این نعمات دائمی بدش بیآید؟!
  حالا تو اگر قرآن را ساخته قدیمی ها میدانی نه کلام خدای کائنات و پس از فهمیدن حق بودنش مُنکرش شدی و بهشت قرآن را نمیخواهی پس برو به جهنّم
  یک عاقل آنجا نبود که به دهنش بزند که در کجای قرآن و کلام اهل البیت(علیهم السلام) آمده هر چیزی در دنیا حرام است در بهشت حلال است؟
  و از کجا میگویی قدیمی ها همه قدکوتاه بودند و زنان دومتری کجای قرآن و کلام اهل البیت(علیهم السلام)آمده؟
  و کجا گفتند یه درختی تکونش میدی حورعین ازش میریزه؟!!
  همش مزخرف گفت و یک مرد دانای عاقلی آنجا نبود که به دهنش بزند

 • تو این عصر و زمونه اگر عاقبت بخیر شیم، خیلیه.
  بسا نام نیکوی پنجاه سال / که یک نام زشتش کند پایمال

 • باید همواره از خداوند بخواهیم که خودش و پیغمبر فرستاده اش و حجّتش را به ما بشناساند و قلبمان را بر دینش ثابت نگه دارد
  و باید با دیدن و شنیدن شبهات خودمان را نبازیم و به دنبال جواب برویم تا به حقیقت ماجرا علم یابیم

 • ???

 • iiii