حاج محمود کریمی | می میرم برای صدات


می میرم برای صدات (شور)
به مناسبت وفات حضرت زینب (س)


+ 
4

- 
2

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • گوز تو دهن خمینی هندی زاده بکنند که رید تو اوضاع کشور

 • أَفَرَأَيْتَ مَنِ اتَّخَذَ إِلَٰهَهُ هَوَاهُ ........(سوره جاثیه 23)
  أَ رَأَيْتَ مَنِ اتَّخَذَ إِلهَهُ هَواهُ ............. (سوره فرقان آیه43)
  ...... إِنْ هُمْ إِلاَّ کالاْءَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ سَبِیلاً(سوره فرقان 44)
  ..............اولئک کالانعام بَلْ هُمْ أَضل..............(سوره اعراف 179)
  وَقَالُوا مَا هِيَ إِلَّا حَيَاتُنَا الدُّنْيَا نَمُوتُ وَنَحْيَا وَمَا يُهْلِكُنَا إِلَّا الدَّهْرُ وَمَا لَهُمْ بِذَلِكَ مِنْ عِلْمٍ إِنْ هُمْ إِلَّا يَظُنُّونَ ﴿الجاثیه- ۲۴﴾

 • چرا مدعیان تشیع روز به روز مظلومیت این مذهب را افزایش می دهند؟؟؟!!!
  ---
  اصرار پیوسته و لجاجت و خود سری بر تحمیل همیشگی مراسم ومناسک و شعایر ساخته و پرداخته ی ذهن بشر جایز الخطا که به حقایق کامل جزئیات هیچ چیزی آگاهی واحاطه ی کامل ندارد بنام دین و مذهب که هیچ دلیل قطعی الصدور برای آنها در قرآن و عقل نیامده و هرگز جزو سنت و سیرت مشهور همیشگی پیامبر (ص) و امامان (ع) از اهل بیت مطهر آن حضرت در صدر اسلام نبوده است و بجز زیانهای کلان روز مره هیچ بازده مثبت و سازنده ی با دوام محسوس برای پیشرفت جنبه های مختلف زندگی جوامع اسلامی ندارند بنفع چه طرفهایی می انجامد؟؟؟!!
  چگونه می شود از این ساخته و پرداخته های ناقص ذهن بشر تبلیغ سودمند برای ترویج دین و مذهب و جذب مردم به این ارزشها و به پیامبر و اهل بیت انجام داد و به تعداد پیوستگان به مذهب تشیع افزود؟؟؟!!!
  چگونه می شود با افزوده های من در آوردی ذهن بی نهایت محدود و قاصر بشر که با داده های اعتقادی قرآن واصول استدلال عقلی هیچ همگنی و هماهنگی ندارند مذهب اهل بیت را در روح و جان و عقل و وجود مسلمانان و بویژه شیعیان اهل بیت بگونه ای تزلزل ناپذیر ترسیخ و تثبیت نمود؟؟؟!!!
  چرا و بنفع کدام طرفهایی و برای تحقق چه اهدافی باید مذهب مظلوم اهل بیت همیشه از راه در آمیخته شدن با من در آوردیهای تخیلات ذهن بشر نزد مسلمانان و خرد گرایان جهان بدنام و منفور شود؟؟؟!!!
  آنان چه طرفهایی هستند که با قران ستیزی و دشمنی با عقل بر تثبیت و ترسیخ این بدنامی و منفوریت علیه مذهب مظلوم اهل بیت با ترویج روز افزون من در آوردیها پیوسته اصرار می ورزند؟؟؟!!!

 • چگونه می شود از این ساخته و پرداخته های ناقص ذهن بشر تبلیغ سودمند برای ترویج دین و مذهب و جذب مردم به این ارزشها و به پیامبر و اهل بیت انجام داد و به تعداد پیوستگان به مذهب تشیع افزود؟؟؟!!!


  پاسخ
  همانگونه اعراب جاهلی هم عینا مثل شما مدعی بودند که کل قرآن اختراع شاعری به نام محمد است و خلاف عقل است ولی دین خدا راه خود را در دلها گشود.

 • تاکی باید دین و مذهب را در مسلخ من در آوردیهای دین زدا قربانی کرد؟؟؟!!!
  ---
  با این گونه مداحان سخن باف قرآن گریز عقل ستیز تحت لوای مقدس نظام اسلامی ، با من در آوردیهای ساخته و پرداخته ی ذهن معیوب این مداحان که بنام دین و مذهب به خورد مردم می دهند چگونه می شود از اسلام توحیدی ناب محمدی و علوی و از قرآن کریم و از مذهب مظلوم تشیع با قرآن و عقل دفاع کرد؟؟؟!!!
  در سایه ی نظام مقدس اسلامی ، میدان دادن به این جفا کاران علیه دین و مذهب که هر روز خیال بافیهای خود را بنام دین و مذهب افزایش می دهند ظلم بزرگ در حق مذهب مظلوم اهل بیت و گناه کبیره ی نابخشودنی نیست؟؟؟!!!
  چگونه می توان تهمت خرافه پروری را ، با انبوه روز افزون من در آوردیهای دین فروشان و دشمنان و جاهلان و مغرضان پیرو شیطان ، از دین اسلام و مذهب اهل بیت پیامبر زدود؟؟؟!!!
  غیرت دینی و مذهبی ما در سایه نظام مقدس اسلامی با سکوت و مدارای سطوح مختلف دین شناسان قزآن شناس تا کی می خواهد اجازه دهد مذهب فقهی مترقی مظلوم اهل بیت پیامبر ، در زمینه اعتقادات بازیچه ی من در آوردیهای دین فروشان از خدا بی خبر دنیا پرست پیرو شیطان بماند و انگ مذهب عوام زده و عوام فریب و خرافه پرور را روی پیشانی خود داشته باشد؟؟؟!!!

 • تو همان وهابی هستی که از اساس اعتقاد تشیع به امامت را در کامنتهای متعدد کوبیده ای و اصلا امام زمان را هم انکار می کنی. پس لازم نکرده است الان برای مکتب اهل بیت اشک تمساح بریزی.

  اهل بیت اط نظر تو عایشه و حفظه و پدرانشان و خال المومنین معاویه هستند.

  هر چیزی را هم که ابن تیمه انکار کند خرافه می نامی.
  گس چرا خود قرآن را خرافه نمی نامی؟

  خدا هم از نظر شما خودش مشرک است. خدایی که حتی دستور به سجده به بشر
  داد. خدایی که گفت پشت جای پای ابراهیم سجده کنید. اتخذوا من مقام
  ابراهیم مصلی.

  آنجا که به عیسی علیه السلام می گوید :"«و اذ تخلق من الطین کهیئه الطیر
  باذنی فــــتنفخ فیها فتکون طیرا باذنی و تبری الأکمه و الأ برص باذنی و
  اذ تخرج الموتی باذنی...» (سوره مائده/ آیه 110)، «و هنگامی که به اذن
  من، از گل چیزی همانند پرنده می ساختی و در آن می دمیدی و به اذن من
  پرنده ای می شد، و کور مادرزاد و مبتلای به پیسی را به اذن من شفا می
  دادی، و مردگان را به اذن من زنده می کردی..»

  همه چیز به اذن خدا است حتی نفس کشیدن من و شما و تایپ کردن این کلمات.
  منتهی کفاری مثل وهابیت خدا را چیزی جدای از انسان و مخلوقات فرض کرده
  اند و خیال می کنند اراده انسان مساوی نفی اراده خدا است!
  آری. خدا است که شفا می دهد و ابرهاهیم علیه السلام می فرماید وإذا مرضت
  فهو يشفين (الشعراء ٨٠)
  اما همین خدا می گوید "عسل شفا می دهد. و به زنبور عسل وحی می کند که ثمّ
  کلی من کلّ الثّمرات فاسلکی سبل ربّک ذللا یخرج من بطونها شراب مختلف
  الوانه فیه شفاء للنّاس (سوره نحل آیه 69)
  آیا شفا دادن عسل غیر از شفا دادن خدا است؟

  خدا است که آرامش و سکینه نازل می کند هُوَ الَّذى اَنزَلَ السَّکینَةَ
  فى قُلوبِ المُؤمِنینَ (سوره فتح آیه 4)
  اما همین خدا است که به بنی اسراییل می گوید تابوت سکینه که حاوی ماترک
  موسی و هارون - که قرنها قبل مرده اند- است مایه آرامش شما است!
  وَ قالَ لَهُمْ نَبِيُّهُمْ إِنَّ آيَةَ مُلْکِهِ أَنْ يَأْتِيَکُمُ
  التَّابُوتُ فيهِ سَکينَةٌ مِنْ رَبِّکُمْ وَ بَقِيَّةٌ مِمَّا تَرَکَ
  آلُ مُوسي‏ وَ آلُ هارُونَ تَحْمِلُهُ الْمَلائِکَةُ إِنَّ في‏ ذلِکَ
  لَآيَةً لَکُمْ إِنْ کُنْتُمْ مُؤْمِنينَ248
  (سوره بقره آیه 248)

  خلاصه اینکه درد شما چیز دیگری است. اینکه خدا را یک جسمی فرض کرده اید
  که اگر به او اراده ای منسوب شود از مخلوقاتش سلب اراده شده و برعکس!

 • راه راست رسیدن سالم به اصول خداپسندانه ی نیازهای حیاتی کجا است؟
  ---
  سرشت و عقل بشر به او فی البداهه حکم می کنند که برگزیدن هر چیزی برای بهره جویی بهینه از آن یا نبود راهنمای آگاه به تمامی حقایق جزئیات آن چیز ناگزیر بشر را در این بهره جویی به خطا وتحمل زیانخای گوناگون دچار می سازد.
  باور به ضرورت داشتن راهنمای خطا ناپذیر برای بهره جویی بهینه از هر چیزی در عقل و سرشت بشر از بدو آفرینش نهادینه شده و زوال ناپذیر است.
  بر مبنای همین باور برخاسته از سرشت و عقل است که بشر از بدو آگاهی به چگونگی رساندن افکار و اندیشه های خود با رمز و اشاره و نقش و نگارش میلیونها و سیله ی راهنمایی از رمز و اشاره و نقش و نگارش برای چگونگی استفاده از چیزهای ساخته ی دست و اندیشه ی خود تاکنون برای بهره وری بهینه هم نوعان خود از این ساخته ها به جای گذاشته است.
  چون تجربه تاکنون برای بشر ثابت کرده که توان دست رسی به تمام حقایق جزئیات هیچ یک از اشیاء جهان آفرینش را نداشته است بدین علت او با عقل خود به ضرورت تحول زمانی در اندیشه ها و فراورده های عینی و مفهومی این اندیشه ها برای دست رسی به بهترین نتایج بهره وری از این فراورده ها باور کرده و بنا بر این همیشه به مرور زمان به ضرورت ایجاد تغییر و تحول در فراورده های عینی و مفهومی اندیشه های خود روی آورده است.
  جنبه ی عینی فرآورده های اندیشه های بشر همواره به پیشرفتهای قابل بهره برداری ناکامل رسیده است ولی علی رغم درک پیشرفته ی او به وجود نظم و سازماندهی و ضابطه مندی و قانون مندی هماهنگ در چیزهای در دست رس خود هرگز بتنهایی نتوانسته به راز وجود آفریننده ی یکتا برای این سازمان یافتگی هماهنگ بدرستی پی ببرد.
  این ناتوانی مطلق تغییر ناپذیر ، که در وجود آفریده ی عاقل و سایر آفریده ها نهادینه است و او را بعلت ظرفیتهای بی نهایت محدود خود ، که او را از تغییر به سوی تکامل مطلوب ، بعلت همه ی محدودیتهای آشکار و نهانی که دارد ، برای آگاهی بی خدشه به راز وجود باز می دارد ، بر راز وجود که دانا و حکیم مطلق است ایجاب کرده بنفع همه جانبه ی آفریده ی عاقل ، که از اراده آزاد برخوردار است ، برای جلو گیری از گمراهی همه جانبه ی او با آموزه های بی خدشه ی سرشت نشین اثبات پذیر از احکام و اعتقادات با وحی یکسان به همه ی پیامبران به او خود نمایی کند و در سطح درک محدود این آفریده بی هیچ گونه نیاز ضروری و حیاتی به دادن آگاهی بیشتر خود را معرفی نماید.
  زیاده خواهیهای آفریدگان عاقل خطا پذیر برای رسیدن بی تلاش به آگاهیها و نیازهای غیر ضروی و غیر حیاتی علی رغم وجود هشدارها و بایدهای و نبایدهای وحیانی از جانب آفریننده در کتابهای تحریف نشده ی وحی آسمانی به این آفریدگان ، همواره آنان را در منجلاب ترفندها و نیرنگهای پیچیده ی شیادان فرصت طلب دین فروش شیطان پرست فرو برده و در پیچ و خمهای تاریک این منجلاب اسیر و گمراه کرده است.
  شناختهای سرشت نشین رسا و گویای فرهنگ دین داری قرانی تنها وحی آسمانی تحریف ناپذیر در دست رس آفریدگان عاقل خطا پذیر است که می تواند با کمک عقل آنان را از این منجلاب رهایی بخشد.
  غلطیدن آگاهانه ی آفریدگان عاقل خطا پذیر در این منجلاب پر پیچ و خم با من در آوردیهای ساخته و پرداخته ی تخیلات هم نوعان خود که در تضاد و تعارض آشکار انکار ناپذیر با قرآن و عقل اند بجز افزایش گمراهی و افزایش خشم خداوند و گناه های کبیره نابخشودنی و مجازاتهای ابدی پایان ناپذیر در آخرت بازده دیگری ندارد.