انبیاء شبیه امام مهدی (عج)


بخشی از خطبه های نماز جمعه24 اسفندماه شهرستان ساوه درباره انبیاء شبیه امام مهدی (عج)
https://t.me/saveh_adineh


+ 
1

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • سئوالهایی که دین شناسان از پاسخ علمی به آنها گریزان اند
  ---
  تا کی بی پروا وبی هراس از خشم خداوند قهار و بی هیچ دلیل از قرآن و عقل می خواهیم افسار زبان سرخ خود را برای بافتن تخیلات بی پایه ی خود با تکیه به منقولات غیر قرآنی مخدوش به جعل و ناهمگن و ناهماهنگ با قرآن و عقل بی توجه به پیامدهای شوم ، آزاد رها کنیم و بزرگان دین و بندگان مقرب را بازیچه ی تخیلات خویش قرار دهیم؟؟؟!!!
  تا کی با خود خدا پنداری و با جرئت و جسارت وصف ناپذیر می خواهیم اندیشه های حقیقت گریز تهی از دلیل منطقی و اثبات ناپذیر ذهن بی نهایت محدود خود را برای تزریق به اذهان مردم متدین نا آگاه پاک دل بعنوان دین و مذهب بجای علم لا یتناهای خداوند که بنام دین اسلام در قرآن تجلی یافته جایگزین کنیم؟؟؟!!!
  آیا یک جهان عذاب الهی علیه تحریفگران در طول دورانهای گوناگون تاریخ بشریت برای ما بعنوان درس عبرت کافی نیست که از نسبت دادن من در آوردیها ومنقولات جعلی متضاد با قرآن وعقل و تحریف گر و گمراه کننده به دین و مذهب پرهیز کنیم؟؟؟!!!
  با چه دلیل از قرآن و عقل منقولات مخدوش به جعل و ناهمگن و ناهماهنگ با قرآن را ظالمانه مایه ی تبلیغ برای شخصیت بندگان مقرب قرار می دهیم و خیال می کنیم با این منقولات غیر قابل اثبات می شود مردم خرد گرا را به سوی این بندگان جذب کرد.؟؟؟!!!
  سرمایه های کلان جور واجور روز مره ای که به پای این گونه تبلیغ هزینه کرده و پیوسته هزینه می کنیم چه بازده مثبت سازنده ی محسوس با دوام خرد پذیر قابل اثباتی برای پیشرفت زندگی مادی و معنوی و اخلاقی جوامع اسلامی تاکنون داشته است که بتوان بنام اسلام به این بازده با ارقام و آمار و نمونه های محسوس و ملموس چشم گیر بالید و افتخار کرد؟؟؟!!!
  آیا این رویه ی تبلیغ خرد ستیز از دین و مذهب آن روی سکه ی تبلیغات منحرف تکفیری داعشی بنام دین و مذهب نیست که به بد نامی وننک برای دین و مذهب تبدیل گردیده است؟؟؟!!!
  تاکی می خواهیم با زبان افسار گسیخته خود و با خیال پردازی ، دین و مذهب را به پای من در آوردیها و منقولات غیر قرآنی خرد کریز اثبات نا پذیر مظلومانه قربانی کنیم و دین و مذهب را با اعتقادات فاقد پایگاه قرآنی و عقلی ، غیر قابل درک و منفور سازیم؟؟؟!!!
  کدام دلیل از قرآن و عقل و با چه ابزارهایی راستی و درستی تبلیغی را که دلیل محسوس قابل اثبات ندارد تا کنون تایید کرده است؟؟؟!!!
  در ضمن چنین تبلیغی را چگونه و با کدام منطق علمی استوار برای پیشرفت احکام واعتقادات دین و مذهب می توان به کار گرفت؟؟؟!!!
  آیا به کار گیری چنین تبلیغ سست پایه ای دین و مذهب را در معرض تمسخر خرد گرایان قرار نمی دهد و دین داران را در زمینه ی دفاع از دین و مذهب خلع سلاح نمی کند؟؟؟!!!
  به کار گیری این گونه تبلیغ نشانه ی ناتوانی و سر در گمی بشر در دفاع از ساخته و پرداخته های ذهن ناتوان خود او است که به دین و مذهب افزوده و در دین اصیل قابل اثبات الهی از هیچ پایه و ریشه ی استوار قرآنی و عقلی برخوردار نیست.
  در ضمن شباهت انبیا با امام مهدی را با نبود هیچ وسیله ی دست رسی عینی محسوس به امام بجز با منقولات غیر قرآنی ناهمگن و ناهماهنگ با شناختهای فرهنگ دین داری قرآنی که بعلت این ناهمگنی و ناهماهنگی به جعل مخدوش اند با چه دلیل منطقی دیگری از قرآن و عقل می توان به اثبات رساند؟؟؟!!!
  با شبهات بی جواب فوق از آنچه که بی دلیل قاطع در این زمینه های نامحسوس بعنوان اعتقاد دینی و مذهبی به مردم عرضه می شوند چگونه در محضر خداوند فریب ناپذیر که به تمام حقایق جهان هستی آگاه است می توان دفاع کرد؟؟؟!!!

 • باز سر و کله منحوس مبلغ وهاییت پیدا شد که با قیافه ای حق به جانب و بدون کوچکترین دلیل و استدلال و صرفا با ژست حق به جانب و طلبکار به لجن پراکنی اقدام کرد.


  تبلیغ غیر قابل اثبات برای شخص و شیء نادیده و ناشنیده و نامحسوس و بی
  نظیر حسی در کجای قرآن و با کدام دلیل عقلی انکار ناپذیر قابل اثبات و
  پذیرفته شده است؟

  دقیقا همانطور که تو مدعی ایمان هستی و نه خدا را دیده ای و نه فرشتگان
  را و نه بهشت و جهنم و و نه کیفیت معاد را و می گویی به آن ایمان آورده
  ای!
  و پذیرفتی که شهاب سنگها بر سر اجنه فرود می آیند. (فاتبعه شعاب ثاقب)
  بر

  تو قبول کردی که اصحاب کهف بتوانند سیصد سال بدون آب و غذا زنده بمانند و
  قبول کردی که اگر یونس توبه نمی کرد تا قیامت در شکم ماهی زنده می ماند!
  ( لولا ان کان من المسبحين للبث في بطنه إلى یوم یبعثون. صادفات 143 و
  144)
  اما زندگی طولانی انسان آنهم نه بدون آب و غذا و نه در شکم نهنگ را دروغ
  و غیر عاقلانه خواندی!

  یا خواندی که سوره قدر را را اما فکر نکردی الان قرار است تنزل الملائکه
  والروح بر چه کسی انجام شود؟
  یا خواندی یوم ندعوا کلّ أُناس بإمامهم اما فکر نکردی که الان چه کسی امام تو است!
  و یا خواندی که و یوم نبعث من کلّ أُمّة شهیدًا و خواندی که فَكَيْفَ
  إِذا جِئْنا مِنْ كُلِّ أُمَّةٍ بِشَهِيدٍ اما فکر نکردی چه کسی قرار است
  شاهد اعمال امت باشد آنها را ببند.
  همانطور که عیسی مسیح علیه السلام می دید. وَ أُنَبِّئُكُمْ بِما
  تَأْكُلُونَ وَ ما تَدَّخِرُونَ في بُيُوتِكُمْ إِنَّ في ذلِكَ لَآيَةً
  لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ مُؤْمِنينَ آل عمران 49 و 50.


  درد تو چیز دیگری است جناب وهابی.
  -

 • احسنت......

 • این بنده ناخلف خدای متعال مشکل ش قرآن و مذهب نیست؛
  بلکه مشکل ش تثلیث مصر باستان فرعونی ست ؛
  و خوشبینانه اش اینست که خودش نمی داند،و مستضف فکری ست.