تمسخر و توهین به احکام الهی توسط بازگیر تلوزیون و مجری!!!!


ابتدا خانم مینا وحید (بازیگر سریال بانوی عمارت) خطاب به مجری میگوید اگر من با شما دست بدهم چه مشکلی پیش میاد و سپس مجری با حالت تمسخرآمیز میگوید حرام است دیگر....

تا کی قرار نیست جلوشونو گرفت؟؟!!!!!


+ 
21

- 
16

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • سوسیالیزم اولیه+دیالکتیک هگلی+ماتریالیسم فوئر باخی+مارکسیسم = جهانی منهای خدا؛
  و امروز می‌بینیم که غرب دوباره به بازخوانی داروین رسیده و مکرر در اثبات او فیلم می‌سازد. کار از این هم فراتر رفت و شعار رسمی:
  خدا همان ذهن است (THE GOD IS MIND)
  و ذهن همان خداست (THE MIND IS GOD)
  را در «بایوتئولوژی» سر دادند.!!

 • با «امپریسم» ((Empirism)) و «پوزیتیویسم» (Positivism) به جان «غیب» افتادند؛
  مرحله‌ای که از «نالج»(Knowledge) -علم معنا- به «ساینس»(Science) -علم ماده و حس و تجربه- فروکاست شدند؛
  گفتند:
  هر آنچه به اثبات نرسد، حس نشود، تجربه نشود و نتوان آن را فورمولیزه کرد پس وجود ندارد؛
  لذا چون غیب حس ،و با دل‌های ملحد، تجربه نمی‌شد و آزمایش نمی‌شود و به فرمول‌های نیوتون و… اسیر نمی‌شود ،پس وجود ندارد؛
  امپریسم یا امپریزم = اصالت تجربه و حس؛
  پوزیتیویسم یا پوزیتیویزم = اثبات گرائی ؛

 • طرح ریزی راهبردی ابلیس یا دکترین ابلیس (تکبر و استکبار)از ازل بوده و شش هزار سال هم عبادت الله را کرد؛
  اما بعد خلقت حضرات آدم وحوا ، آشکار شد؛
  لذامبارزه با استکبار،از ازل بوده و همواره تا ابد به حیات خود ادامه خواهد داشت؛
  استکبار، در درون انسان‌ها و مناسبات عمومی نیز نهفته است.

 • #ابلیس،دررأس تفکر#لیبرال_دموکراسی_غربی؛
  #الحاد - #پاگانیسم – #مدرن_پاگانیسم؛
  #پورنوکراسی؛#حکوت_عریان_گرائی؛
  #اندیویدوالیسم - #ایندیویژوالیسم یا# فردگرایی؛
  #اصالت_لذت؛
  همه چیز#مباح؛
  حرام و مکروه کدام است؟
  اگرمن نامحرم با شمای مونث دراینجا باهم دست بدهیم چه اتفاقی می افتد؟

 • سامری مجری و شومن گوساله طلائی سامری وزنای دسته جمعی نجات یافتگان ازدست فرعونیان ،نوه حضرت یوسف پیامبربود؛
  پولس یک مجتهد یهودیت بود و مسیحیت پدر-پسر-روح القدس را رقم زد؛
  شمر،سرباز امام علی ، سردار امام حسن بود؛
  اما قاتل امام حسین شد؛
  اویک مجتهد بود،پاسخ تمام مسائل شرعی را بدون اشتباه می داد؛
  جعفر کذّاب فرزند امام معصوم بود؛
  جعفر بن علی معروف به جعفر کذاب، پسر حضرت امام هادی (ع) بود و در سال ۲۲۶ هجری قمری به دنیا آمد؛
  او مردی عیاش و نااهل و شرابخوار بود؛
  حضرت امام هادی (ع) درباره او فرمود:
  از فرزندم جعفر دوری کنید، نسبت او به من همچون نسبت کنعان به نوح (ع) است
  پروفسور استیون ویلیام هاوکینگ هم یک مجتهد دراخترفیزیک بود؛
  اما گفت:
  من خود به این نتیجه رسیده ام که پشت عالم هیچ غیب و خدایی نیست.!!!!
  زیدی درلباس روحانیت درجمهوری اسلامی برای دانشجویان اجتهاد کرد؛
  اگر دین باخواست مردم درتضاد قرار گرفت، دین بایستی کوتاه بیاید.!!!!
  به دکترین ابلیس / شیطان یا اسم مدرن آن لوسیفر مراجعه کنید.

 • این رو از گفته ی فائزه هاشمی که ادّعا کرده بود بعضی از علماء گفتن دست دادن با نامحرم عیب نداره و اسلام باید به روز بشه برداشت کرده...
  مسلمان نیستید ایرانی هم نیستید!! ... زنان و دخترانی که شریف و با اصالت بودند پیش از اسلام هم حجاب داشتن و محرم و نامحرم حالیشون بود و روابط جنسی غیر از ازدواج نداشتن
  نگاه کنید به نقش بانوان در سنگ نگاره های تخت جمشید و عکسهای زنان و دختران متدیّن به قوانین آئین زرتشتی
  این خانم هم نمیدونم پدر و برادر و شوهر داره یا نه که اینجوری خودش رو به نامحرم عرضه میکنه ... یا اینکه اگر داره اونها هم مثل خودش روشنفکرنما هستن
  متأسفانه حیا و غیرت در بخشی از جامعه ما رخت بربسته و بعضی از این بازیگران هم اصلاً اسلام رو قبول ندارن و معتقد به تناسخ یا آتئیسم و داروینیسم و از این قبیل شدن و یا اینکه بهایی و تثلیثی اند که این چیزا براشون مهّم نیست

 • مهمان 97/11/22 ساعت 19:25

  اما مثل مورد سایر بازیگران باید گفت که همین بدحجابی انهاست که در دام این شایعان می افتند ودر تتیجه مردم را به نظام و مسئولین بی اعتماد می کنند و چه گناهی از این بدتر .
  پس انجا که مولا علی می فرماید بزرگترین گناه آن گناهی است که آن را کوچک بشماری یکی از مصادیقش همین بدحجابی ها است که برخی ان را ناچیز می شمارند. البته بدحجابی عوارض بسیار زیادتری هم دارد مثل اماده سازی و فراهم کردن محیط برای بی حجابی نسل های بعد از این نسل ، مساله ای که بروز آن را کاملا در طی گذر نسل ها ی بعد از انقلاب شاهده می کنیم ودر نتیجه با ایجاد بدحجابی در نسلهای بعد ، زنا و شرابخواری و روزه خواری نیز علنا و آشکارا پا بعرصه وجود می گذارد پوسته جز دین اسلام نمی ماند و در اینجاست که حسین فاطمه را باید برای این یزیدیان داخل کشور ، سر برید تا اسلام دوباره زنده شود و برای نسلهای بعد ، مدافعان حرم باید در درون همین کشور اسلامی سر بریده شوند تا اسلام زنده بماند
  بدحجابی ریشه در اسراف و تجمل گرایی نیز دارد آن هم زمان فعلی که اقتصاد از مهمترین علل وابستگی ما به دشمنان میشود و در نتیجه عدم استقلال و ذلت ما را به همراه دارد .

 • مهمان 97/11/22 ساعت 19:02

  اولا از کجا معلوم این صداها مال خانم وحید و این مجری که روی کلیپ گذاشتند ، است ؟؟
  مثل مورد خانمی که عکسش شبیه بهاره رهنما بود و روی اون صدا پخش کرده بودند و معلوم نبود عکس و صدا مربوط به هم بود یا نه
  اقای محسن mohsen منافقی که مرتب این نوع کلیپ ها را
  می فرستی ، از خدا بترس.

 • ازماست که بر ماست.
  وقتی یه مشت بی فرهنگ اراذل واوباش ولیبرال را بردیم تو فرهنگ وسینما و هنر وصدا وسیما وبا پول بیت المال این هرزه ها بزرگ شدند معلوم است که اینها به دنبال هوس وهرزگی وبی بند وباری بروند واسلام ناب رابه تمسخربگیرند اینها حیا وعفت را قی کردند.
  چون به قول معروف سر سفره یه انسان بزرگ تربیت نشدند.
  باید این علفهای هرز را از مزرعه اسلام دور انداخت.

 • مهمان 97/10/24 ساعت 19:39

  باسلام
  متاسفانه ولنگاری فرهنگی، توسط دستهای پنهان در رسانه ملی در تلاش است تا طبع فرهنگی مردم جامعه را تغییر دهد، و سلبریتی های سینما و تلویزیون نمونه بارز آن است. قطعا تابو شکنی باعث فروپاشی نظام اخلاقی جامعه خواهد شد.

 • ناظر 97/10/24 ساعت 14:17

  انهایی که مخالف دست دادن زن و مرد هستند در حقیقت کلام خدا و قران و پیامبر و ائمه را میگویند و تاکید میکنند اما انهایی که دست دادن را تائید میکنند کلامشان وسوسه های شیطان است که ناحق را حق جلوه میدهند .

 • مشکل شما متحجرین این است که فکر می کنید ما در قرون وسطی و هزارسال پیش زندگی می کنیم وبه مقتضیات زمان و مکان اصلا توجهی ندارید . اگر بنا به حرام بودن باشد که مطابق رساله های علمیه هزار سال پیش مال عهد بوق زن اصلا نباید با مردان جز در مواقع اضطراری و مثلا خرید حرف بزند . و یا به قول بعضی از فقهای آن زمان ببخشید قصد توهین به زنان را ندارم اما از نظر بعضی از آن آقايان آن دوران صدای زنان عورت محسوب می شود !!!!!

  اما درمورد دست دادن زن ومرد نامحرم آیت الله عظمی محمد ابراهیم جناتی از مراجع تقلید دست دادن زن و مرد نامحرم در مراسم رسمی را اگر به قصد لذت نباشد را بدون اشکال و حلال می دانند .
  بنابراین اتفاقا حلال بودن دست دادن زن ومرد در مراسم رسمی و بدون قصد لذت وگناه تا حدی مستند شرعی و فقهی هم دارد و بنا بر فتوای یکی از مراجع تقلید اشکالی ندارد .
  اما متحجرین و متعصبان که شرایط زمانی و مکانی را در نظر نمی گیرند می خواهند تا آنجا که بتوانند بساط تحجر و ارتجاع را پهن کنند . به عنوان نمونه :
  سید احمد خاتمی جایی گفته بود زنان نباید مسابقات شنا و کشتی مردان نامحرم را به دلیل برهنه بودن این مردان از تلویزیون نگاه کنند و اشکال دارد . یعنی این ارتجاع و تحجر شما طالبان و داعشی مسلکان متحجر ما را کشته است !!
  بهتر نیست که اصلا زنان برای جلوگیری از اختلاط با مردان به اشتغال نپردازند و دانشگاه ها هم پسرانه و دخترانه شوند ؟ تا مبادا دانشجویان پسر یا دختر صدای اساتید از جنس مخالفشان را نشوند و با دانشجویان جنس مخالف اختلاطی صورت نگیرد ؟!
  همین طور بهتر نیست اکثریت مسابقات زنان مثل ورزش های رزمی چون در مقابل نامحرم زنان حرکات ورزشی انجام می دهند به کل تعطیل شود ؟ بهتر نیست ؟


 • سلام.
  دوست عزیز هر اندیشه‌ای و هر فرهنگی دلایل و استدلال های خودش رو داره. منظور شما از مقتضیات چیست؟ اینکه فرهنگی رایج بشه در یک زمانی مثلا دست دادن زن و مرد آیا فقه اسلامی باید به تمامی این‌ها توجه کند و خودش را با آن ها هماهنگ کند؟ خیر اینگونه فقه اصلاحگر نخواهد بود. بله در مواردی باید هماهنگی صورت بگیرد نه همه موارد.
  برادر گرامی، فقیه اگر حکمی می‌دهد از هزار مسئله گذشته که این کار را می‌کند. اینگونه نیست تا یک فقیهی حکمی داد شما بگویید این مستند شرعی دارد و... بحث علمیست نمی‌شود گفت که چون فلان فقیه این حکم را نداده پس متحجر است. شما در مسئله فتوی می‌خواهید بگویید این حکم را خدا داده، مسئله کمی نیست که همینطور سلیقه‌ای عمل کنیم. مگر اینکه استحسان را از منایع برداشت شرعی بدانید مانند اهل تسنن. سید احمد خاتمی نماینده تام الاختیار اسلام نیست اولا. ثانیا با توجه به شناختی که از ایشان هست، ایشان حکم شرعی را گفتند.
  دوست عزیز هر چیزی که برای ما عجیب و غریب است از تقابل دو حالت شکل می‌گیرد. به نظر شما اشتغال زنان، دانشگاه مختلط و مسابقات ورزشی زنان امری معمولی و بدیهی است اما اینها می‌تواند برای فرد دیگری معمولی نباشد. پس بهتر است بجای عنوان گذاشتن روی یکدیگر به مبانی فکری افراد انتقاد کنیم آن هم به طور علمی نه با فرافکنی و... اگر دلیلی داشتید خوشحال می‌شویم که بدانیم.
  موفق باشد.

 • مهمان 97/10/25 ساعت 06:18

  اینهایی که آیت الله العظمی شدند را از کدام قوطی عطاری در آوردی؟
  خیال کرده ای ما نمی دانیم فردا به همین حسن آقامیری هم آیت الله العظمی خواهید گفت؟
  خیال کرده اید نمی داانیم صد سال است در حال فرستادن طلبه نفوذی به حوزه ها هستید تا در آینده مرجعی بتراشید که خلاف مسلمات قطعی اسلام فتوا بدهد؟

  جایی که قرآن صریحا می گوید زنان حتی به مردان چشم هم ندوزند - بر عکس- حالا اجازه دهد زن و مرد دست بدهند؟ بگذریم از دهها ر وایت که وعده عذاب داده برای زن و مردی که مصافحه کند (دست بدهند).

  صد رحمت به همان سید محمد علی باب. او سگش به شما لیبرالها می ارزید.
  باب آنقدر شجاعت و شرافت داشت که صریحا بگوید با اسلام مخالف است و دین تازه ای را آورده است.

  اما شما زنازادگان رسما هر کاری دلتان می خواهد می کنید و می گویید اسلام است!
  حکایت همان بی‌بی تمیز خالدار داستان شیخ بهایی در نان و حلوا که وضویش هیچ جوری باطل نمی شد!

  البته حساب توی یهودی جدا است. پولس هم که یک یهودی مثل تو بود تظاهر به مسیحی شدن کرد و رفت شریعت را از مسیحیت حذف کرد. پطرس او را منافق و دشمن نامید اما صدایش به حایی نرسید. چون مردم دین پولسی را دوست داشتند!!

 • درود بر شما
  آن مرجع تقلیدی که فتوا داده در مراسم و مهمانی های رسمی اگر مفسده ای در پی نداشته باشد باز هم نه در همه جا و در هر مکانی زن و مرد نامحرم می توانند دست بدهند آیت الله عظمی محمد ابراهیم جناتی می باشد .
  چه خوب است دیگران مثل شما و این مرجع تقلید مقتضیات زمان و مکان را در فتواهای شرعی در نظر بگیرند .
  البته خود ایشان هم در کتاب خودشان اجتهاد در زمان و مکان را که به آرای متفاوتی در مراجع تقلید نوانديش مثل ایشان و آیت الله صانعی یا مرحوم صادقی تهرانی منجر شده است مبتنی بر اصول و مبانی خاصی می دانند نه صرف شایع بودن اموری و اعمالی به عنوان مشهورات و مقبولات زمانه .
  چرا که اگر مشهورات و مقبولات زمانه را صرفا در نظر بگیرم عمل شنیع هم جنس گرایی نه فقط در غرب که در سراسر جهان در حال تبدیل شدن به امری طبیعی است . کلیساهای مذهب پروتستان هم به عنوان مذهب مولود مدرنیته که خودش را به طور کامل در مدرنیته منحل کرده است هم جنس گرایان را در خانه خدا عقد می کنند !

  پس با این مبنای صرف مشهورات و مقبولات این مراجع تقلید با احکام جدید و متفاوت و بعضا عجیب که بر مبنای مقتضیات زمان و مکان البته با اصول و مبانی خاصی این فتواها را می دهند لابد باید فتوای حلیت و حلال بودن هم جنس گرایی یا شراب خواری و سایر این منکرات صریح بعضا قرآنی را بدهند در صورتی که می دانیم چنین نیست و یک مرجع تقلید هر قدر نوانديش مثل همین آیت الله عظمی جناتی چنین فتواهایی را ندادند و هرگز هم نمی توانند بدهند .

 • گفته ی این مرجع اگر واقعاً وجود خارجی داشته باشه و اگر واقعاً همچنین فتوایی داده مثل این میمونه که بگی در شرایطی ماچ تو لبی با نامحرم عیبی نداره اگر مفسده نداشته باشه.. جناب لیبرال زناء اقسامی داره که یکیش زنای دست و لمس کردنه؛ و ممکن نیست کسی با نامحرمی دست بده و حالت جنسی به اون دست نده مگر اینکه مریض خنثی باشه
  پای دیگر مراجع را در این موضوع وسط نکش

 • غربزده های ضد دین و شهوت پرست و بی غیرت که علاقه عجیبی دارند تا بیگانه و غیر را به داخل نوامیس و کشور خود راه دهند و دنبال دین میلی و خودکفا در همه چیز که معمولا مجتهد جامع الشرایط به دنیا آمده اند همین حرف ها را می زنند.

 • دوست عزیز
  اولا اسلام نگفته که صدای زن عورته! گفته با ناز و عشوه حرف نزنه!

  دوم خودت هم گفتی یکی از مراجع گفته . بقیه شون چی ( حدود 90 نفر)؟

  سوم الان که دانشگاه ها مختلط هست و مشکلی پیش نیومده. کارمندان و پزشکان و اساتیدو کلی ورزشکار خانم داریم.

  حالا چی شده حرف یه آدم تازه به دوران رسیده شده سند و بنابراین کل اسلام و مسلمین باید کن فیکون بشن

 • بهلول 97/10/24 ساعت 14:06

  پس تکلیف غیرت چی میشه این وسط؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • مهمان 97/10/24 ساعت 11:22

  این مسئولین بی شرف مقصرند که اینطور فاحشه ها رو راه میدن به صدا و سیمایی که داره مثلا اسلام و تبیلغ میکنه
  صدا و سیما جای سگ ها و خوک ها شده

 • رمضان 97/10/24 ساعت 12:33

  دست که بد نیست با این تفکرات شما خیلی چیزای بهتر میتونید به هم بدید مثله ... بماند علی برکت ا... شیطان

 • خاک بر سر مسئولینی که به این خانم از خود راضی تازه به دوران رسیده مقرور پاسخ دندان شکن به خاطر اظهار نظر بی شرمانه درباره یکی از احکام اصلی قرآن و دین مقدس اسلام نمی دهند. چه طور می شه وقتی یک سیلبریتی دیگر درباه یک دارو نظر می ده، در جا تمام مسئولین مربوطه به او بخاطر اظهار نظر غیر کارشناسانه تذکر می دهند ( که این کار بسیار خوب بود و باید این موضع گیری اتفاق می افتاد) اما امروز شاهد هستیم یک خانمی که با بازی معمولی در یکی دو فیلم مقرو شده و فکر می کنه هیچ کس به گرد پاش نمی رسه در خصوص احکام دین نظر می دهه و به همراه مجری بی سواد به تمسخر یکی از احکام دین می پردازه هیچ یک از مسئولین مربوطه پاسخ نمی ده ؟ ای وای بر مسئولین بی تفاوت که نان اسلام و انقلاب را می خورند ولی ارزنی برای اصول اسلامی و انقلابی ارزش قائل نیستند. اینها آیا همان خانئنین نیستند؟ به مسولین مربوطه اخطار می دهم اگر زودتر با این چنین موضاعاتی برخورد نکنند مردم خود به میدان می آیند و با مسئولین بی تفاوت برخورد می کنند.

 • صدا وسیما نباید اجازه بدهد این افراد حقیر وپست رشد کنند وبزرگ شوند

 • نحوه حرف زدنش و لحنش و این که سعی می کند کلمات را به نحو خاصی ادا کند به خصوص وقتی می گوید "آزاد شده است" خیلی جالب است و صدا را توی گلویش بم می کند و مثل یک ایدئولوگ اظهار نظر می کند و مخاطبین را از یک حقیقت که ایشان می داند مطلع می کند . مرا یاد بچه کوچولو هایی می اندازد که جلو بزرگ ترهایشان ادای بزرگ ترها و دانایان را در می آورند و می خواهند بگویند ما همقد شماییم ما را تحویل بگیرید و کوچک نشمارید. خداوند ما را عاقبت بخیر کند و قبل از این که تقوا پیدا کنیم در بین عده ای معروف نکند. دیگه آب دارد سربالا می رود و از این حرفها و بدترش را باید انتظار داشت.

 • مهمان 97/10/24 ساعت 07:46

  این "مگر چی میشه؟ " یعنی اینکه بگذار من گناه کنم اگر خدا راست می گوید بیاید من را عذاب کند و سوسک کند!
  و این یعنی رسما به مبارزه طلبیدن خدا. عین پشه ای که برود جلوی هواپیما بایستد و بگوید تو را به مبارزه می طلبم!
  خدا هم جواب می دهد برو گناهت را بکن. تو از اصحاب آتشی.

  قل تمتّع بکفرک قلیلاً إنّک من أصحب النار (سوره زمر آیه 8)

 • مخاطب 97/10/23 ساعت 19:31

  به نظرم باید خانه سینما رو آدمای انقلابی بگردونن تا اینجور آدما دور ورندارن

 • و باز داستان حاشیه سازی سلبریتی هنرمند(شما بخون سلبریدی هنرگند)
  من موندم اینا با چه رویی بدون تحصیل و تحقیق دهنشونو مثل حمار باز میکنن

  خب چه اشکالی داره خانم وحید یه بوس و بغل هم برو دیگه تو خفا که صد در صد هست خیلی هم مثل زن زائو داری زور میزنی علنیش کنی خب بکن دیگه


  واقعا به کجا داریم میریم

 • سلام.
  حالا چه اصراری داره که حتما جلوی دوربین دست بدهد؟
  حتما بعدش هم یکی میاد میگه روبوسی هم آزاد کردن.
  به کجا داریم میریم ما؟

 • مهمان 97/10/23 ساعت 22:47

  هر دم از این سینما فاحشه ای میرسد فاحشه تر از فاحشه ای میرسد

 • ناظر 97/10/23 ساعت 11:33

  خانم وحید امثال تو خیلی کوچکتر از انند که قوانین و حلال و حرام خدا را بشناسند . دو تا فیلم بازی کردی فکر میکنی فقیه شده ای . بله واقعا برای افرادی مثل تو که در فضایی رشد کرده اند که از خدا و دین به دور است چه توقعی میتوان داشت .

 • مهمان 97/10/24 ساعت 11:09

  صدا وسیما سکوی پرش فاحشه ها به سینما هست وقتی لقمه ناپاک روحانی از حلقش رفت پایین میشه این که در این لجن کده هرهفته خبر مقابله با خدا میرسه خبری هم نشده این دیگه قیمت مرغ نیست که مردم دم نزنند یه دفعه دیدی تو خیابون گرفتن تو اون شوهر بی غیرتت رو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟