عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • خدا حفظشون کنه

 • با شادی و رقص این چندتا جوون کاری ندارم
  جونه و دلش خوش
  اما دلخوری و ناراحتیم از اینه که چرا باید اینقدر قوانین رو شل و بی مصرف بکنیم که چندتا سرباز در گروه موزیک یک پادگان بنوازن و برقصن و فیلم خودشون رو پخش کنن

  ما با این لباس شهید دادیم خون دادیم جون دادیم تا مملکت در آسایش و شادی باشه بهتر بود حرمت این لباس مقدس حفظ بشه

 • دوست عزیز کسی منکر قداست این لباس عزیز نیست-چرا همه چیزو با هم قاطی میکنیم-حالا سرباز وطن یک کاری کرده که شاد باشه قتل که نکرده-همین سرباز هست که ماها داریم شبها راحت میخوابیم....والله همین سربازها بودند تو حادثه 31 تیر اهواز سینه رو جلوی گلوله سپر کردند-الان هم اگه دشمن غلطی کنه همین سربازها هستند که پوزه شو به خاک میمالن-یکم دیدمون و عوض کنیم...

 • اتفاقا حق با محمد علمدار است. خیال کرده اید رزمندگان ما در جبهه که از اینکارها نمی کردند شاد نبودند؟
  خیال کرده اید بعثی ها که اسرای ما را وادار به رقصیدن می کردند می خواستند آنها را شاد کنند؟
  ایدا و کلا.

  وقتی جان آن شادی ها مومنانه و سلحشورانه با این شادی های خندوانه ای و رقاصی ها عوض شد مطمئن باشید روزی که پای کارزار و میدان به وسط بیاید دیگر این سرباز
  سربازی نخواهد کرد. اگر این شادی ها ارزشی داشت که سربازان اسراییلی که شادترین سربازان دنیا بودند از حزب اللهی که شادیشان در عزاداری و زیارت عاشورا است آن طور مفتضاحانه شکست نمی خوردند.

 • اخرین خیانت نوبخت و دولت نکبت در بودجه سال 98 واگذاری پرداخت یارانه ها به استانداران وفرمانداریها و بخشداریها و ده یارها وباز شدن مجموعه های بسیار رانت خواری وفساد اجتماعی در جای جای کشور فکر کنید در یک ده پسر دهیار دختر یک خانواده فقیر را بخواهد وبه او ندهند یارانه قطع حالا بدو تو دولت بی لیاقت دنبال فریاد رس یا تو شهر ها دارو دسته بازی و باند بازیهای سیاسی خدا لعنت کنه این دولت فاسد و مروج فساد را

 • چه ربطی به رقص اینا داشت فقط بلدید فحش بدید

 • بعد میگن چرا آمریکا حمله نمیکنه بدبخت خبر نداره چخبره

 • دیوونن خخ

 • درود بر سربازان دلاور اسلام و ایران
  انشا الله به زودی در مراسم رسمی و واقعی برای نابودی اسرائیل سرود پیروزی بنوازند .


 • اسلام اساسا تعریفی متفاوت از شادی دارد. به نظر اسلام
  نشانه شادی کارهایی برای کسب رضای خدا است نظیر روزه یا اطعام فقرا و یا
  صله ارحام. حقیقت هم این است که احساس شادمانی که انسان بعد از انجام
  کارهای خیر دارد واقعی و پایدار است. حال آنکه آنچه در دنیا شادی نام
  گرفته در اسراف و غفلت و لهو لعب است. در هزلیات است. در خنده های زودگذر
  و پوچ و بی معنی. اگر کسی واقعا شادی را می خواهد سری به اقوام پیر و
  سالمندش بزند یا گاهی سراغ بچه های معلول برود یا به خانه سالمندان و
  قدری به آنها محبت کند. تخم محبت را بکارید و شادی را به دل دیگران هدیه
  کنید تا خودشان معنای حقیقی شادی را درک کنید. اما با نشستن پای خندوانه
  کسی شاد نمی شود جز برای چند لحظه. آنهم از سر غفلت

 • علی 19/1/12 ساعت 20:00

  خیلی هم عاااااااااااااااااااااااالی دل مردمو شاد کردن دم شون گرم .

 • اشکال نداره، نیت خاصی که نداشتن. خشک مقدسی خوب نیست

 • عزیزم کل شریعت و احکام آن همان چیزی است که شما خشکه مقدسی می نامید. رسما بفرمایید از کجا خیس مقدسی شما تمام می شود و قرار است به حلال و حرام الهی عمل کنید و اسم آن را خشکه مقدسی نگذارید؟

 • الان با رقص اینا کسی تحریک جنسی شده یا آهنگش خیلی محرکه
  خشکه بازی بسه دیگه جواب نمیده

 • رقص در هر نوعش حرام است الا رقص زن برای شوهرش. هیچ ربطی هم به وجود تحریک جنسی ندارد و رسم و رسومات هم باشد حرمتش تغییر نمی کند.
  حالا شما وقیحانه می خواهید به آنچه در رساله های مراجع به عنوان احکام شرع نوشته اند دهن کجی کنید و اسمش را خشکه بازی بگذارید به خودتان مربوط است.
  به خدا هم بگویید دیدیم احکام شریعت تو خشکه بازی است ولش کردیم.

 • یعنی عقیدتی اونجا تشخیص نداده بعد تو تشخیص میدی؟

 • جوک می گویی؟ عقیدتی فقط یک بخش تشریفاتی است. فقط برای آنکه گاهی چند تا کلاس بگذارند!

 • شما که ادعا مومن بودن داری پس حتما به گوشت خورده که پیامبر فرموده حتی اگر برادر دینتان را در حال زنا دیدن آبرو اورا میریزید پس در مورد احکام دهن کجی نکن دوست عزیز عیسی دین خودش موسی دین خودش اینا که تو قبر تو نمیزارن
  برو به اعمال دینی و نماز شبت برس

 • اولا آن حدیث اگر هم درست باشد مال گناه مخفیانه است. نه گناه علنی و جمعی! کسی یک جایی یواشکی گناه کرد و تو هم دیدی کتمان کن. شاید بعدا توبه کند.
  اما کسی که قبح گناه آنقدر برایش ریخته که علنا گناه می کند که دیگران را هم تشویق به گناه کند دیگر جایی برای حمایت از او نیست!

  ثاثانیا عیسی و موسی علیه السلام هم دینشان یکی بود و هر دو اجرای دستور خدا و مبارزه با فساد و اجرای امر به معروف و نهی از منکر.
  آن عیسی و موسی که شما برای شما گناه تحویز کرده اند همین آقامیری ها هستند.

  ثالثا: یکی از سوالات جهان آخرات دقیقا در مورد تکلیف فرد نسبت به جامعه است. کسی که نسبت به گناه جامعه بی تفاوت باشد مسلمان نیست. و با سر به جهنم می رود. ضمنا جامعه قبر تیست. گکشتی است که هر جایش را کسی سوراخ کند همه را غرذق رده است. فساد که آمد دامن خانواده من را هم خواهد گرفت.


  ما دست شما را خوانده ایم پولسهای کثیف.

 • اینقدر خندیدم از شبکه خبر پخش شد که دلم درد گرفت .خیلی وقت بود اینطور نخندیده بودم .

 • من از این سایت حالم بهم میخوره. انگار فقط شماها مومن هستین و میرین بهشت دست از قضاوت تو هرکاری بردارین همیشه حق به جانب هستین همیشه نظر درست نظر شماهاست اه اه اه تف به این جامعه که شماها خودتون رو کردین همه کارش. *************** یه جمله رو یه جایی خوندم و الان دیگه برام یقین شده خطرناک ترین خطر برای یک مسلمان یه مسلمون دیگس************

 • سلام
  شادی سالم= سلامتی + عدم پشیمانی

 • خدای شما به همه رقاصه ها و مطرب ها و عوامل فساد عمر می دهد! تا خوب گناه کنند و مستقیم بروند جهنم. خود شیطان که تا روز وقت معلوم زنده است.

 • جوونن یعنی هیچ کس جوونی نمیکنه.عجیبه همه ماازاین جنگولک بایا داشتیم یادیدیم فقط کمی شوخیو مسخره بازی کردن خداحفظشون کنه.کی گفته باید همه چیزو تفسیر کرد.

 • جوونی کردن= آلودگی و گناه. این است تعریف شما از جوونی کردن.

  در جوانی پاک ماندن شیوه پیغمبریست
  ورنه هر گبری به پیری می شود پرهیزکار

 • واقعا دمشون گرم . این نشون میده این سربازا که انقد زیر فشار و بی پولی و دوری از خانوادن ولی خودشون دل خودشونو شاد کردن شمایی که میگین از نظر احکام و عرف و شرع درست نیست .همه چی کشور و اعمالتون اوکی فقط زورتون به اینامیرسه؟

 • اتفاقا زورمان باید به آنهایی برسد که مراکز نظامی و ادگان ها را که زمانی مرکز آموزش دینی و سلحشوری بود را تبدیل به جایی کرده اند که باید به طور اجباری واکسن هپاتیت در آن تزریق کنند!
  اما اینکه حالا زورمان به آنها نمی رسد دلیل نمی شود که کار زشت این سربازان را تقبیح نکنیم. ضمنا فقر و فشار هم مطلقا دلیلی برای اینکارها نیست.

 • سلام دوستان.
  اون 5 نفر لطفا بیان دلیلشون رو بگویند که چرا منفی داده اند؟
  چون نظر آن 5 نفر هم محترم هست.
  البته سایت یه مشکلی داره.
  اینکه میشه مثبت منفی ها رو چند بار داد.

 • خطاب به مهمان مخالف رقص
  این قدر به کوری شما خشکه مقدسان می زنیم و می رقصیم حتی زنانمان که شما را به زباله دانی بیاندازیم .

 • عزیز من خشکه مقدسی نیست. رقصیدن مردان از نظر شرعی حرام است. خانمها هم برای شوهرانشان می توانند برقصند. حلال کردن و حرام کردن موضوعی به خاطر حکمتیست و چون خیر ما یا ضرر ما در آن بوده حلال یا حرام شده است. خداوند و شرع بیکار نبوده که به اصطلاح روی میلش چیزی را حلال کند یا حرام! اینجا مساله لجبازی نیست. با خداوند که نمی شود لجبازی کرد چون دودش توی چشم خودمان می رود و به جای اینکه امثال بنده به زباله دان !تاریخ برویم خدای ناکرده جناب عالی بعد از 120 سال وفات کرده و وارد جهنم می شوید آن هم به خاطر لجبازی یا شهوت. حهنم رفتن را هم من نمی گویم نتیجه عمل شما جهنم است. مثل کسی که سیم برق را بگیرد درجا خشک می شود. نتیجه کار خودش است. قوانین الهی که به نفع بشر و مخلوق است را رعایت کنیم تا گرفتار نشویم.

 • خطاب به مهمانی دیگر
  اولا : آن خدایی که به خاطر یک رقص ساده بنده اش را جهنمی می کند راستش باید در خدایی اش شک کرد که خداست یا یک ارباب سادیسمی وحشی
  ثانیا: شاید یک عده می خواهند جهنمی شوند به شما چه مربوط ؟

 • حرف تو دقیقا همان حرف کسی است که می گوید روزه ای که با یک آب خوردن باطل می می شود ارزشی ندارد!
  یا اصلا جان یک انسان هم که با گلوله کوچک گرفته شود ارزشی ندارد!

  شما گناه را کوچک می شمارید چون بزرگترین قدرت هستی را که نافرمانی کرده اید، بزرگ نمی دانید!
  آری. شما گناه را کوچک می شمارید و بزرگترین گناهان هم گناهی است که گناهکار آن را بی اهمیت بشمارد!

  شما خیال کرده اید خدا با گناه شما آسیب می بیند که مثلا در جهنم می خواهد انتقام بگیرد پس اگر گناه کوجک باشد لابد اهمیتی ندارد!
  اما دارید اشتباه می کنید.
  خود شما دارید با خود آتش می برید. همه گناهانی که ما مرتکب می شویم آتشی است که با خودمان می بریم. والا خدا اگر همه دنیا هم کافر شوند هرگز به دامن گبرایش ننشینند گردی.
  و از همه بدتر گناهی که علنی است و صاحبش بر آن اصرار دارد. یعنی آنکه رسما می خواهد بگوید خدا من تو را به مبارزه می طلبم! اگر می توانی جلویم را بگیر!
  خدا هم می گوید
  تمتع بکفرک قلیلا انک من اصحاب النار- سوره زمر آیه 8
  از كفرت مدت كمي بهره بگير كه از دوزخياني

 • اما اینکه نوشتی به ما چه ، نشان می دهد که خبر نداری که اسلام دین فردی نیست و مسلمان نسبت به تمام جامعه اش مسوول است.
  معلوم شد که حتی نمی دانی در اسلام - و همان شریعت موسی و عیسی که به شما یاد داده اند موسی به دین خود عیسی به دین خود- نهی از منکر واجب است. هر چند مدعیان پیروی از موسی و عیسی دیگر عمل نمی کنند.

  درست است من را در قبر تو نمی گذارند اما از من می پرسند که چرا در مقابل مروجان فساد در جامعه ساکت بودی؟ چرا وقی خرمت احکام الهی را شکستند ساکت شدی؟ و به من خواهند گفت این نشان می دهد که تو دروغ می گویی که خدا را دوست داری.
  و وقتی جامعه به فساد رفت من و خانواده ام هم در امان نخواهیم ماند. کسی که جای خودش را سوراخ کرد همه اهل کشتی را با هم غرق کرد.

  و وقتی هم عذاب آمد بر همه می آید. کمترین نتیجه ترک نهی از منکر وضع فعلی است. ازبین رفت ایمان. از بینن رفتن برکت و الان هم مسلط شدن ظالمان و مافیای روشنفکران و تکنوکراتهای بیرحم . و البته اگر باز هم نهی از منکر نکنیم باز هم بدتر خواهد شد.