بدتر و پست تر از یزید چه کسی هست؟


بدتر و پست تر از یزید چه کسی هست؟


+ 
40

- 
6
ارسال در 2019/1/12 ساعت 02:22 2019-1-12 02:22:27
YoSoFeFATeMe
توسط YoSoFeFATeMe


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)

 • ما و یزید همه در یک سطحیم .
  او مردان بی غیرت زمان ما را نداشت و ما هم بی ادعایی و اذعان به گنه کاری اورا نداریم و خودمان را درنمک هزاران توجیه می خوابانیم که دوره ما و حکومت ما منشا تمام گناهان ماست و گر نه ما بی تقصیریم.


 • یزید هم در زمان ما بود شوهر دار و بی شوهر بزایش فرق نداشت چون زنان شوهردار در زمان یزید حتما صاحب و شوهر غیرتمند داشته اند بدبخت حیف در زمان ما بدنیا نیامد تا این یکی مشکلش هم حل شود. از فضائل بودن در دوره اخر الزمان همین هاست که ما داریم و ان بیچاره ها محروم بودند .
  خداوند اخر وعاقبت همه ما اخر الزمانی ها را با این همه ارفاق و ازادی ختم بخیر کند.


 • وقتی قبح بی حجابی و بد حجابی در جامعه ای کم بشود و زنان شروع به بزک کردن خود در جلوی مردان شوند معلوم است زن شوهردار و بی شوهر ندارد چون همه شان بی صاحب هستند.

 • از یزید بدتر و پست تر هاشمی و خاتمی و روحانی و جهانگیری و ظریف هستند.

 • به نظرمن از یزید پستر خاندان هاشمی روحانی ضریف نوبخت لاریجانی و..... انها از یزید پستر هستن بخاطر اینکه مردمی که این حرامزادها را به قدرت رساندن حطا به مردم هم خیانت کردن خدا لعنت شون کنه

 • اخرین خیانت نوبخت و دولت نکبت در بودجه سال 98 واگذاری پرداخت یارانه ها به استانداران وفرمانداریها و بخشداریها و ده یارها وباز شدن مجموعه های بسیار رانت خواری وفساد اجتماعی در جای جای کشور فکر کنید در یک ده پسر دهیار دختر یک خانواده فقیر را بخواهد وبه او ندهند یارانه قطع حالا بدو تو دولت بی لیاقت دنبال فریاد رس یا تو شهر ها دارو دسته بازی و باند بازیهای سیاسی خدا لعنت کنه این دولت فاسد و مروج فساد را

 • دارم به یزید امیدوار میشم ولی..... سگ تو روحش،
  استاد دولت با پول ربا سفره های مردم رو فاسد کرد و مردم هم همون چیزی هستن که از اون میخورن،