اگر رهبر انقلاب وارد نمیشدند فیلم قلاده های طلا اصلا پخش نمیشد!


ابوالقاسم طالبی(کارگردان فیلم قلاده های طلا): حضرت آقا اگر وارد نمیشدند اصلا فیلم پخش نمیشد!


+ 
24

- 
2

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • ناظر کور نیست و جامعه را میبیند که اسمش اسلامیست اما نمایی از اسلام دارد و مسئولین فساد پروری میکنند و جامعه را به فساد میکشند و در چنین حالی اخرین امید مردم برای اصلاح امور رهبریست و اگر رهبری هم نتواند پس کی ؟؟؟ این نظر شخصی نیست و حرف مردم است و بسیاری از مسئولین وانمود میکنند که همه تصمیمات با نظر رهبریست و این دوگانگی باعث سردرگمی و تضعیف رهبری میشود و باید اصولی حل شود نه با توهین و تحقیر و ناسزا . بدترین دشمنان رهبری همانهایی هستند که دفاع بد میکنند و دوستان رهبری کسانی هستند که وافعیت ها را برای اصلاح میگویند .

 • واقعیت این است که دموکراسی و رای مردم دست رهبری را بسته است. وقتی رهبری هر قدر به سران قوا به طور علنی دستور می دهد و آنها گوش نمی کنند معنیش چیست؟ معنیش این است که رهبری با رای مردم بشدت تضعیف شده و دیگر حرفش نفوذی ندارد. همه می دانند رجال سیاسی با کمک خارجی ها و سلطه رسانه ای چقدر راحت این مردم بیشعور را فریب می دهند. در این حالت کار به صلح امام حسن علیه السلام می شود. همان چیزی که خود رهبری در ترجمه خود بر کتاب صلح امام حسن علیه السلام نام آن را پرشگوهترین نرمش قهرمانه تاریخ نامید.

  آری. نتیخه خیانت دسته جمعی اکثریت قریب به اتفاق مسوولان و رای خائنانه و شرم آور مردم به آنان همین است. نرم قهرمانانه در مورد همه چیز.
  به جای باز خواس از رهبری از مردم ملعون و پست فطرت ایران بازخواست کنید که اهل کوفه را روسفید کردند.

 • امان ازپروپاگاندا،که غیرانقلابی های مسلمان لیبرالیسم زده برای بدست گرفتن قدرت براحتی ازآن استفاده می کنند.

 • کاش رهبری در مسائل بسیار مهم جامعه مانند دزدی مسئولین و فساد و فحشا هم همینطور قاطعانه وارد میشد و نبود مملکت در این حالی که هست .

 • وقتی برای پخش یک فیلم رهبری اینهمه باید هزینه دهد به نظرتان هزینه کارهای بزرگتر چقدر خواهد بود؟ آن همه دستورات به مسوولان برای مبارزه با اشرافی گری و فساد کجا است؟
  باید پذیرفت که مسوولان راه خودشان را می روند و توجهی به رهبری ندارند.

 • ناظر کور چگونه میتواند قضاوت کند

 • بجاش کلمبوس و صدتا فیلم مستهجن و مزخرف میزارن تا چش و گوش جوان و نوجوان ایرانی به هرزگی و دیوثی باز بشه
  نه به خدا و دین و ایمان