عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • عجب!!!

 • به روح اهل بیت س قسم اگه با آرامش و بدون لج بازی و با منطق فطری بشر با نسل های خودمون صحبت کنیم یقین دارم این خباثت های امثال مسیح علی نژاد ملعون و شبکه های مجازی نمیتونه تا این حد از ما یارگیری کنه.مشکل ماها اینه که همه جا فقط میخایم حرف یطرفه بزنیم و از دیالوگ بدور هستیم.ایرانی جماعت در کنار این که مسلمون هستش عقبه فرهنگی گسترده ای از زمان باستان داره که اجازه لش بازی های غربی ها را نمیده ولی در کنار سم پاشی های مجازی و کیدهای شیطان های انسی نحوه نشون دادن اعتقاد مسلمون به نسل درگیر در انبوه اطلاعات خیلی مهمه.(منهای شبکه های فساد سازمان یافته که باید برخورد جدی و ویرانگری صورت بپذیره اکثر مردم و جوون ها با بدیهیات انقلاب اسلامی آشنا نیستن که اگه با پیام اسلام-انقلاب-امام و حضرت آقا آشنا بشن به صورت فطری پذیرای انسانیت و شرافت و کرامت حقیقی هستن)صبر و حوصله-سواد و آگاهی-استفاده از فضای مجازی-ممانعت از شعار زدگی در تبلیغات مذهبی راهگشای ما هستش.در آخر هم لعنت و نفرین بر سیاست بازان بی سیاست و کاسبان دنیا که سدی شدن در برابر سیاست مداران انقلاب اسلامی و آمیخته شدن حق و باطل که مانع رسیدن سخنان امثال رحیم پورها به گوش انسان ها و نسل های آزاده میشن.

 • نه عزیزم. خیال می کنی سیکاریها و الکلی ها از مضرات سیگار و الکل خبر ندارند؟ چرا خبر دارند. بیش از من و شما. اما علم داشتن با عقل داشتن فرق دارد. آنها عقل ندارند و دنبال لذت لحظه ای هستند. ولو احمقانه.
  و آیا خیال کرده ای این زنان نمی فهمند که یک روسری دو گرمی بسیار راحت تر و به صرفه تر از ساعتها آرایش و پوشیدن لباسهای تنگ و بدن نما است؟ چرا خوب می دانند. اما عمد دارند. چون دنبال لذت هستند. ولو احمقانه.

 • حرفت هم می تونه درست باشه و هم می تونه غلت باشه

 • دقت کن گفتم نسل جوون با گیر و بند تحکم به شما لبیک نمیگه حتی اگه اعتقادت درست باشه.منظور من نحوه ارتباط گیری با نسل فعلی و گفتگوی دو طرفه و چهره بچهره هستش.الان تهران گروهی از خانم های چادری و تحصیلکرده تیمی تشکیل دادن و در معابر اصلی با دختران و زنان بدحجاب سخن و گفتگو می کنند هم از روانشناسی مخاطب استفاده می کنند هم از سخنان مذهبی و منطق قرآنی.مشکل اکثر حزب اللهی ها اینه که نمیتونن با مخاطب عام و خاکستری جامعه ارتباط برقرار کنن.سریع میخان حرفشون را در ارتباط اول به مخاطب دیکته کنن یا اصلا وارد نمیشن فقط غر غر میکنن.واقعیت اینه که امثال مسیح پولی نژاد و منافقین داخلی و انجمن حجتیه ای ها و جریان شیرازی با صبر و حوصله و تکنیک های اقناع مخاطب میرن جلو ولی بعضی از انقلابی ها دنبال تحکم و اخم هستن.(به جا باد کردن رگ غیرت و ریختن به هم یخورده دنبال کسب علم امر به معروف و نهی از منکر باشیم نه فقط شعار وااسلاما سر بدیم)چه بخایم چه نخایم نسل های کنونی با مفاهیم اسلامی و شیعی فاصله گرفتن و تبلیغات ضد انقلاب هم تاثیر گذاشته تو این شرایط حتما باید ضد سیاست به هدف شوم صهیونیسم و بهاییت و جریان های انحرافی شیعه زد نه الکی جارو جنجال کرد(مثل دهه 70)یا منفعل شد(مثل شرایط کنونی)

 • متاسفانه این قدر بی حجابان بی حیا وفاسد و ولنگار و هرزه وبی حیا آنقدر وقیح شدند که به تقلید غرب به اباحی گری وهرزگی می پردازند. حجاب خون شهدای ماست. حجاب متانت است. حجاب مصونیت زن است. حجاب حفظ گوهر گرانبهای انسانیت است.
  بی حجاب ولنگار است
  بی حجاب هرزه است.
  بی حجاب فاسد وهرزه و پلید است.
  بی حجاب بدنش را به رایگان به بیگانه نمایش می دهد.
  بی حجاب یعنی حیوانیت رها شده

 • حرف های شما مخالف سخنان رهبری و توهین است.

 • سلام
  خییییییییییلی مسخره است.
  خانمه یه شال انداخته سرش که تموم موهاش پیداست
  اونوقت میگه : من شاید دوست نداشته باشم کسی موهام را ببینه.
  یا اون یکی دیگه ، روسریش از نیمه سرش هم عقب تره
  اونوقت میگه بابام از 5 سالگی روسری سرم کرده و گفته اینو سرت کن.