ترس حکومت عربستان از #ظهور امام زمان عجل الله تعالی فرجه!


تغییرِ نوشتارِ نامِ ایشان بر دیوار مسجدالنبی، به خاطر کلمه "حیّ" به معنای "زنده" !!


+ 
64

- 
4

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • چراغی را که ایزد برفروزد
  هرآنکس پوف کند ریشش بسوزد

  ظهور اتفاق می افتد
  امام زمان خواهد آمد
  و این حقیقتیست که بزودی با اتحاد شیعیان و اهل سنت گریبان وهابیان نجس العین را خواهد گرفت

 • علمدار جان؛
  سلام علیکم؛
  امام زمان ،آمده دربین ماست،اما،ازنظرها غایب ؛
  ومنتظر ترازما ،جهت فرمان ظهور؛
  فرق زیادی ست بین کسی که آمده و کسی که خواهد آمد؛
  ماجراهای حضور امام زمان (عج) را که بصورت عینی برای مردم عادی امام (عج) را رؤیت نموده اند،دنبال بفرمائید.

 • سلام حاجی(اینکه میگم حاجی حدس به یقین دارم)
  در اینکه امام زمان آمده شکی نیست،اصلا نرفته بود که بیاد
  وکاملا سخنتون رو تأیید میکنم
  منظور من از خواهد آمد همان ظهور آخرالزمانی وعده داده شده است که ان شالله محقق شده و بینی شیاطین رو به خاک خواهد مالید
  وقتی ظهور محقق شد همگان خواهند فهمید که برترین و بالاترین قدرتها و علوم در مقابل ایشان ذره ای محسوب نمیشه
  به امید اون روز
  اللهم عجل لولیک الفرج

 • اخرین خیانت نوبخت و دولت نکبت در بودجه سال 98 واگذاری پرداخت یارانه ها به استانداران وفرمانداریها و بخشداریها و ده یارها وباز شدن مجموعه های بسیار رانت خواری وفساد اجتماعی در جای جای کشور فکر کنید در یک ده پسر دهیار دختر یک خانواده فقیر را بخواهد وبه او ندهند یارانه قطع حالا بدو تو دولت بی لیاقت دنبال فریاد رس یا تو شهر ها دارو دسته بازی و باند بازیهای سیاسی خدا لعنت کنه این دولت فاسد و مروج فساد را

 • با سلام.
  فوق العاده بود.
  خودتان را برای نبرد آخرالزمان آماده کنید.

 • انها خلیفه حساب نمی شوند و غاصبان حق امیر المومنین علی بن ابی طالب علیه السلام هستند. لعنت خدا بر عمر و ابوبکر و عثمان و امثالهم.

 • مهمان 19/1/7 ساعت 18:53 پیوند ثابت
  شما مطمئن هستید پیرو اسلام شیعه انگلیسی ویا شیعه امریکائی نیستید؟
  پشتیبانی کنندگان هر دو شیعه استکبار جهانی، یعنی لیبرالیسم ناشی از برجام وستفالی در اروپای بعدازجنگ های مذهبی 30ساله بین کاتولیک وپروتستان(اصول گرا و اصلاح طلب)درمسیحیت است.

 • ضمنا پشتیبانی کنندگان داعشی ها ،و سلفی ها ،و وهابی ها،و بهائیت هم همینطوره

 • انشا ء الله حضرت محمد المهدی حی عجل الله تعالی فرجه الشریف به اذن پروردگار قادر متعال ظهور خواهند فرمود درمکه معظمه کنار خانه خداوند یکتا وجهان را پر از عدل و داد و قسط خواهند نمود.

 • یا حی و یا قیوم عجل فی فرج مولانا المهدی القائم(علیه السلام)

 • سلام علیکم حرف تا عمل خیلی فاصلست انشاالله وقتی امام زمان ع خودشونو نشون بدند مشخص میشه کی دشمن کی دوست الله اعلم واس ما فرقی نداره لب تر کنند جهاد میکنیم...

 • ما باید به اسرائیل حمله کنیم وپایگاه عین الاسد عراق را نابود کنیم کاخ سلطنتی عربستان را نابود کنیم و حکومت الهی را مستقر کنیم از رهبر ایران حمایت کنیم

 • یاوه بود .
  اولا : در مورد آخرالزمان هیچ آیه ای در قرآن وجود ندارد و مبنای شیعیان و بسیاری از اهل سنت در آخرالزمان و ظهور منجی از نسل پیامبر احادیث است . به همین دلیل اقلیتی از اهل سنت اصلا به آخرالزمان و ظهور منجی اعتقاد ندارند و آن را رد کرده اند .
  ثانيا : این که ادیان پیشین و حتی ادیان غیر الهی هم به آخرالزمان اعتقاد دارند لزوما نمی تواند به معنای درستی و واقعیت داشتن آن باشد . اعتقاد به آخر الزمان در ابتدا در دین زرتشت وجود داشته و از طریق آن وارد دین یهود شد . به نظر میرسد که اعتقاد به آخرالزمان در بین مسلمانان چه شیعه چه حتی اکثریت اهل سنت از طریق دین یهود وارد اسلام شده است .
  اما موضع من به عنوان یک مسلمان تجدید نظرطلب در مورد آخرالزمان و ظهور منجی از نسل پیامبر ندانم گرايانه و شک گرايانه است . از یک طرف در ادیان غیر الهی هم اعتقاد به آخرالزمان و پیروزی نیکی بر شر وجود دارد اما از طرفی در قرآن به عنوان وحی الهی چنین مقوله ای و بحث از آخرالزمان اصلا نیامده است و در اسلام این مقوله مستند به احادیث است که امکان جعل و تحریف این حدیث وجود دارد . بنابراین حدیث اعتبار قرآن را ندارد

  ثالثا: صرف نظر از اصل آخرالزمان و ظهور منجی که بنده در آن شک داشته و نمی توانم به طور قطع اظهار نظر کنم در مورد منجی شیعیان یعنی امام دوازدهم شیعه باید بگویم که به طور قطع به لحاظ تاریخی چنین کسی وجود نداشته و موهوم و اسطوره ای است . پس از مرگ امام یازدهم شیعه ، شیعیان وارد دوران حیرت و سردرگمی شده و با قطع امامت نمی دانستند که چه کنند . شیعیان به یازده فرقه تقسیم شده و بعضی حتی سنی شدند .بعضی پیرو امامت جعفر برادر امام عسکری معروف به جعفر کتاب شدند . بعضی دیگر گفتند امام عسکری زنده می شود و بعضی نیز معتقد بودند حسن عسکری یک فرزند دارد که مخفی است.
  در این بین نواب اربعه کسانی بودند که اعتقاد داشتند امام حسن عسکری یک فرزند پنهان دارد . آنها در شبکه خمس و زکات بگیر کسانی را گذاشتند که این اعتقاد را داشتند. البته نواب اربعه این کار را نه از سر سودجویی بلکه بیشتر نجات شیعه از این سردرگمی و به سامان رساندن فکری شیعیان کردند و نیتشان به اصطلاح خیر بود .
  آنها خود را نایب این امام دروغین و موهوم معرفی کردند تا این که در زمان نایب سوم همه شیعیان به این منجی و امام خیالی که وجود خارجی نداشت معتقد شدند .با گذشت چند دهه چون عمر انسان محدود است و از طرفی عده ای دیگر از این شیعیان ممکن بود شک کنند نایب چهارم با توجه به اینکه به هدفشان که همان نجات شیعه از بحران فکری و سردرگمی پس از مرگ امام حسن عسکری بود رسیده بودند تصمیم گرفت این بازی را تمام کند . به همین دلیل بحث غیبت کبری را به میان کشید و اعلام کرد امام زمان برای همیشه تا زمان آخرالزمان که ظهور کرده و شیعیان را نجات می دهد غایب می شود .

 • وهابیان و آل سعودی ها باید بدونن بااین بچه بازیا نمیتونن این اتفاق عظیم رو نادیده بگیرن و منکرش بشن
  چرا که این اتفاق از زمان پیامبر و حتی قبل‌از اون نوید داده میشده
  و وقوعش حتمیه