ترس حکومت عربستان از #ظهور امام زمان عجل الله تعالی فرجه!


تغییرِ نوشتارِ نامِ ایشان بر دیوار مسجدالنبی، به خاطر کلمه "حیّ" به معنای "زنده" !!


+ 
73

- 
6

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)

 • اللهم عجل لولیک الفرج
  و العا فیه و النصر
  و اجعلنه من خیر اعوانه و انصاره و شیعته
  و المستشهدین بین یدیه .

 • چرا جناح لیبرال با امام دوازدهم (عج) مشکل دارند؟
  چرا جناح لیبرال با امام حسین (ع) مشکل دارند؟
  چرا جناح لیبرال با اربعین حسینی مشکل دارند؟
  چرا جناح لیبرال، دلیل عدم پذیرش برخی مسائل را، پذیرش مسائل دیگر می‌دانند؟
  چرا جناح لیبرال از مفسدین اقتصادی دفاع می‌کند؟
  دفاع این نظام رسانه‌ای از مفسدین اقتصادی، بر اساس منافع اقتصادی است یا مبانی ایدئولوژیک؟
  چرا جناح لیبرال می خواهند، برخورد قضایی در مسائل اقتصادی را خنثی و بی‌اثر کنند؟
  چرا جناح لیبرال بخش اعظم فشارها رابه دستگاه قضا،می آورند؟
  چرا جناح لیبرال سلبریتی ها را به‌عنوان الگو معرفی می‌کنند؟
  چرا در سبک زندگی کاپیتالیستی یا لیبرالیستی، محکومیت قضایی چیز بدی نیست ،بلکه فرد قهرمان است؟
  چرا در اقتصاد لیبرالیستی، پونزی قمارباز که حتی در دادگاه محکوم شده ،یک اسطوره است؟
  چرا جریان لیبرال فقط قصد تطهیر دوره اصلاحات را ندارد بلکه قصد تطهیر دوره قبل از انقلاب را نیز دارد؟
  قبول دارید که فساد، علاوه بر جنبه اقتصادی، تبعات دیگری نیز به دنبال دارد؟

 • وهابیان و آل سعودی ها باید بدونن بااین بچه بازیا نمیتونن این اتفاق عظیم رو نادیده بگیرن و منکرش بشن
  چرا که این اتفاق از زمان پیامبر و حتی قبل‌از اون نوید داده میشده
  و وقوعش حتمیه

 • یاوه بود .
  اولا : در مورد آخرالزمان هیچ آیه ای در قرآن وجود ندارد و مبنای شیعیان و بسیاری از اهل سنت در آخرالزمان و ظهور منجی از نسل پیامبر احادیث است . به همین دلیل اقلیتی از اهل سنت اصلا به آخرالزمان و ظهور منجی اعتقاد ندارند و آن را رد کرده اند .
  ثانيا : این که ادیان پیشین و حتی ادیان غیر الهی هم به آخرالزمان اعتقاد دارند لزوما نمی تواند به معنای درستی و واقعیت داشتن آن باشد . اعتقاد به آخر الزمان در ابتدا در دین زرتشت وجود داشته و از طریق آن وارد دین یهود شد . به نظر میرسد که اعتقاد به آخرالزمان در بین مسلمانان چه شیعه چه حتی اکثریت اهل سنت از طریق دین یهود وارد اسلام شده است .
  اما موضع من به عنوان یک مسلمان تجدید نظرطلب در مورد آخرالزمان و ظهور منجی از نسل پیامبر ندانم گرايانه و شک گرايانه است . از یک طرف در ادیان غیر الهی هم اعتقاد به آخرالزمان و پیروزی نیکی بر شر وجود دارد اما از طرفی در قرآن به عنوان وحی الهی چنین مقوله ای و بحث از آخرالزمان اصلا نیامده است و در اسلام این مقوله مستند به احادیث است که امکان جعل و تحریف این حدیث وجود دارد . بنابراین حدیث اعتبار قرآن را ندارد

  ثالثا: صرف نظر از اصل آخرالزمان و ظهور منجی که بنده در آن شک داشته و نمی توانم به طور قطع اظهار نظر کنم در مورد منجی شیعیان یعنی امام دوازدهم شیعه باید بگویم که به طور قطع به لحاظ تاریخی چنین کسی وجود نداشته و موهوم و اسطوره ای است . پس از مرگ امام یازدهم شیعه ، شیعیان وارد دوران حیرت و سردرگمی شده و با قطع امامت نمی دانستند که چه کنند . شیعیان به یازده فرقه تقسیم شده و بعضی حتی سنی شدند .بعضی پیرو امامت جعفر برادر امام عسکری معروف به جعفر کتاب شدند . بعضی دیگر گفتند امام عسکری زنده می شود و بعضی نیز معتقد بودند حسن عسکری یک فرزند دارد که مخفی است.
  در این بین نواب اربعه کسانی بودند که اعتقاد داشتند امام حسن عسکری یک فرزند پنهان دارد . آنها در شبکه خمس و زکات بگیر کسانی را گذاشتند که این اعتقاد را داشتند. البته نواب اربعه این کار را نه از سر سودجویی بلکه بیشتر نجات شیعه از این سردرگمی و به سامان رساندن فکری شیعیان کردند و نیتشان به اصطلاح خیر بود .
  آنها خود را نایب این امام دروغین و موهوم معرفی کردند تا این که در زمان نایب سوم همه شیعیان به این منجی و امام خیالی که وجود خارجی نداشت معتقد شدند .با گذشت چند دهه چون عمر انسان محدود است و از طرفی عده ای دیگر از این شیعیان ممکن بود شک کنند نایب چهارم با توجه به اینکه به هدفشان که همان نجات شیعه از بحران فکری و سردرگمی پس از مرگ امام حسن عسکری بود رسیده بودند تصمیم گرفت این بازی را تمام کند . به همین دلیل بحث غیبت کبری را به میان کشید و اعلام کرد امام زمان برای همیشه تا زمان آخرالزمان که ظهور کرده و شیعیان را نجات می دهد غایب می شود .

 • مهمان 97/11/10 ساعت 08:11

  اولا شاید یهودیان زبور فراموش کرده اند. ما فراموش نکرده ایم!

  و لقد كتبنا في الزبور من بعد الذكر ان الارض يرثها عبادي الصالحون سوره انبياء - آيه 105
  و سوگند كه هر آينه، پس از نوشتن در ذكر، در زبور نگاشتيم كه البته بندگان شايسته من زمين را به ارث خواهند برد.

  و نرید ان نمن على الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمة و نجعلهم الوارثین- قصص 5
  ما مى‏خواهيم بر مستضعفان زمين منّت نهيم و آنان را پيشوايان و وارثان روى زمين قرار دهيم

  پس حتما آخر الزمانی هست و حتما حکومت جهانی مستضعفان و صالحان تشکیل خواهد شد. و چه بسیار روایات که اصحاب پیامبر از خئود رسول الله پرسیدند که این حگومت چه وقت است و حاکم او کیست که البته چون به ضرر شما است قطعا تمایلی به دیدن آن همه روایات ندارید.

  تو می خواهی به دساور اربابان صهونیستند همه دنیا باور کنند که پیروزی هم در نهایت مال لیبرالیسم و سکولاریسم و در یک کلام لوسیفر عزیز شما است ( بگذریم که حتی آن نظریه فوکویاما هم خودش نوعی اعتقاد به آخر الزمان بود!)


  ثانیا: نه تنها در دین زرتشت بلکه جهت اطلاع شما در سایر ادیان هم وجود دارد. هندوها به آواتار دهم ویشنو اعتقاد دارند و بوداییها به بودای پنجم . و اتفاقا همین مساله نشانه می دهد که حقیقت مشترکی بوده است که همه انسانها به آن باور دارند و همه انبیا حتی آنها که امروز نام و تغلیماتشان هم بکلی فراموش شده است اما این نکته را به یادگار گذاشتند که انسان بدانید سر انجام حق بر باطل پیروز است..

  چیزی هم به نام مسلمان تجدید نظر طلب وجود خارجی ندارد. تو هم کافر مطلق هستی.
  مسلمان یا مسلمان است و به نبوت محمد و وحی و قرآن اعتقاد یا ندارد. اینکه اعتقاد دارم اما می خواهم تجدید نظر کنم فقط این معنی را می دهد که از اساس وحجی در کمار نبوده و است و اختراع بشری به نام محمد بوده است و حالا هم لابد قابل تغییر است.
  لهذا همه تجدید نظرطلبان (!) بدون استنثن سرانجام کارشان به انکار وحی و قرآن کشید.


  ثالثا: ای کاش در در زمان متوکل و معتمد عباسی تشریف داشتی و همین نکات را به آنها یادآوری می کردی تا آن خلفا در اوج مشکلات داخلی و خارجی آنهمه برای کشاندن امام هادی و امام عسکری علیهما السلام خرج نکنند و آنهمه قابله و نگهبان و جاسوس نگذارند! و حتی کنیز امام حسن عسگری را یکسال بعد از شهادت ایشان در زندان نگه ندارند!

  مهم نیست که تو چه اعتقادی داری. ( که اساسا اعتقادی به هیچ چیز نداری مگر آنکه به نفع اسراییل باشد) ، مهم این است که بر خلاف ادعای تو آنقدر روایات فراوان در شیعه و سنی در مورد نام امام زمان و فرزند حسن عسکری وجود دارد که اگر تمام عمرتان را صرف انکار بکنید باز هم راه به جایی نخواهید برد.
  https://www.adyannet.com/fa/news/13248


  و جالب اینکه خود خلفای عباسی به این مساله یقین داشتند. نه تنها آنها بلکه همین الان و همین امروز خود اربابان ایلومینات تو به او یقین دارند.
  شاید اتفاقا بزرگترین دلیل برای قطعی بودن امام حی و غایب تلاش بی نظیر همه شما برای انکار او است!
  والا چه نیازی بود این همه تلاش کنید وجودش را انکار کنید؟

  و غیبت طولانی موعود را هم نایب چهارم اختراع نکرد! بلکه وجود غیبت طولانی برای امام آخر از زمان خود رسول الله تا به آن حد قطعی بود که حتی وقتی کیسانیه گفتند محمد حنیفه مهدی است ، اعلام کردند نمرده و به غیبت رفته است! اسماعیلیه هم اعتقاد را برای اسماعیل فرزند امام صادق علیهما السلام داشتند و حتی کسانی که به اعتراف خود تو امام حسن عغسکری را همان امام غایب آخر نامیدند و سایر فرقه و همه اینها مدتها قبل از آن بود که اصلا نایب چهارم به نیابت برسد!
  و این یعنی آنکه مساله غیبت تا به آن حد قطعی بود که همه منتظر بودند امام آخری بیاید که به غیبت طولانی برود.


  و در نهایت اینکه این خواست خدا و خود امام زمان است که شما برای مبارزه با او این همه تلاش کنید.
  چون اگر این تلاشهای شما نبود شیعیان داشتند زندگی خودشان را می کردند و دنبال مطالعه و یاد گیری مباحث مهدوی نمی افتادند. اگر به خاطر شما نبود الان من نمی توانستم این حرفها را بنویسم و دیگران بخوانند!

  هر چه می خواهی زحمت بکش و هر کاری می خواهی بکن آقای اسراییلی کثیف. که داری دقیقا در پازل مهدی بازی می کنی و خودت هم نمی دانی!
  مهدی خواهد و پشت هر سنگی که قایم شوی فریاد می زند ای مومن بیا و این یهودی را بکش.
  من هم با افتخار تو را به جهنم خواهنم فرستاد.

 • مهمان 97/11/10 ساعت 05:49

  اين ليبرال کثيف همه جا هست وهمش مزخرفو چرت وپرت ميگه..ميدونستم چقد نجسي.حالا بااين حرفات که ارزش خوندنم ندارن بيشتر تر فهميدم چقد اشغالي وخدا زدتت که انقد ياوه ميگي..حيف از اسم محمد که رو توئه.ولي از همون صاحب اسمت ميخوام که هدايتت کنه

 • مهمان 97/10/18 ساعت 14:20

  ما باید به اسرائیل حمله کنیم وپایگاه عین الاسد عراق را نابود کنیم کاخ سلطنتی عربستان را نابود کنیم و حکومت الهی را مستقر کنیم از رهبر ایران حمایت کنیم

 • سلام علیکم حرف تا عمل خیلی فاصلست انشاالله وقتی امام زمان ع خودشونو نشون بدند مشخص میشه کی دشمن کی دوست الله اعلم واس ما فرقی نداره لب تر کنند جهاد میکنیم...

 • یا حی و یا قیوم عجل فی فرج مولانا المهدی القائم(علیه السلام)

 • انشا ء الله حضرت محمد المهدی حی عجل الله تعالی فرجه الشریف به اذن پروردگار قادر متعال ظهور خواهند فرمود درمکه معظمه کنار خانه خداوند یکتا وجهان را پر از عدل و داد و قسط خواهند نمود.

 • مهمان 97/10/17 ساعت 18:53

  انها خلیفه حساب نمی شوند و غاصبان حق امیر المومنین علی بن ابی طالب علیه السلام هستند. لعنت خدا بر عمر و ابوبکر و عثمان و امثالهم.

 • مهمان 19/1/7 ساعت 18:53 پیوند ثابت
  شما مطمئن هستید پیرو اسلام شیعه انگلیسی ویا شیعه امریکائی نیستید؟
  پشتیبانی کنندگان هر دو شیعه استکبار جهانی، یعنی لیبرالیسم ناشی از برجام وستفالی در اروپای بعدازجنگ های مذهبی 30ساله بین کاتولیک وپروتستان(اصول گرا و اصلاح طلب)درمسیحیت است.

 • ضمنا پشتیبانی کنندگان داعشی ها ،و سلفی ها ،و وهابی ها،و بهائیت هم همینطوره

 • با سلام.
  فوق العاده بود.
  خودتان را برای نبرد آخرالزمان آماده کنید.

 • چراغی را که ایزد برفروزد
  هرآنکس پوف کند ریشش بسوزد

  ظهور اتفاق می افتد
  امام زمان خواهد آمد
  و این حقیقتیست که بزودی با اتحاد شیعیان و اهل سنت گریبان وهابیان نجس العین را خواهد گرفت

 • علمدار جان؛
  سلام علیکم؛
  امام زمان ،آمده دربین ماست،اما،ازنظرها غایب ؛
  ومنتظر ترازما ،جهت فرمان ظهور؛
  فرق زیادی ست بین کسی که آمده و کسی که خواهد آمد؛
  ماجراهای حضور امام زمان (عج) را که بصورت عینی برای مردم عادی امام (عج) را رؤیت نموده اند،دنبال بفرمائید.

 • مهمان 97/10/22 ساعت 20:02

  اخرین خیانت نوبخت و دولت نکبت در بودجه سال 98 واگذاری پرداخت یارانه ها به استانداران وفرمانداریها و بخشداریها و ده یارها وباز شدن مجموعه های بسیار رانت خواری وفساد اجتماعی در جای جای کشور فکر کنید در یک ده پسر دهیار دختر یک خانواده فقیر را بخواهد وبه او ندهند یارانه قطع حالا بدو تو دولت بی لیاقت دنبال فریاد رس یا تو شهر ها دارو دسته بازی و باند بازیهای سیاسی خدا لعنت کنه این دولت فاسد و مروج فساد را

 • سلام حاجی(اینکه میگم حاجی حدس به یقین دارم)
  در اینکه امام زمان آمده شکی نیست،اصلا نرفته بود که بیاد
  وکاملا سخنتون رو تأیید میکنم
  منظور من از خواهد آمد همان ظهور آخرالزمانی وعده داده شده است که ان شالله محقق شده و بینی شیاطین رو به خاک خواهد مالید
  وقتی ظهور محقق شد همگان خواهند فهمید که برترین و بالاترین قدرتها و علوم در مقابل ایشان ذره ای محسوب نمیشه
  به امید اون روز
  اللهم عجل لولیک الفرج