خیانت آشکار ابتکار در حق ایران!!


سخنان روشنگرانه جبرائیلی در مورد خانم ابتکار


+ 
26

- 
3
ارسال در 2018/12/2 ساعت 13:43 2018-12-2 13:43:23
mohsen
توسط mohsen


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • ما که نفهمیدیم این کلیپ اصلا مربوط به چیست ؟ همین طور یک کلیپ نامفهوم را برای دشمنی با دولت و اصلاح طلبان می گذارید هرچه باد بادا باد .

 • چطور نفهمیدید؟
  احتیاج زیادی به توضیح نداره ولی اگه می خواید بفهمید میتونید کلیپ کامل رو از همین سایت ببینید.
  ...

 • خانم ابتکار و اصلاح طلبان مریکایی وغرب گرا وسکولار ولیبرال مایه ننگ این کشور بزرگ هستند.

 • نه تقصیر این زنیکه هست نه تقصیر اون مرتیکه، تقصیر کشوری ست که معیار بر سرکار آمدنش درصد جانبازی، درصد چه میدونم شهادت، چندتا عکس یادگاری تو جبهه داشتن، تو انقلاب چندتا عکس با امام داشتن،...هست. مثلا" همین زنیکه پف کرده چه گوهی خورده جز بالا رفتن از دیوار سفارت همون آمریکایی که اتفاقا" همین الآن توله های همین زن تو همون آمریکایی هست که اون زمان از نظر اینا شیطان بزرگ بود. مگر امام نفرمودند که معیار حال فعلی افراد هست!!!!؟؟؟ بر اساس همین حرف امروز صادق زیبا کلام، همین زن پف کرده، شیخ روحانی،.... خیلی وقت پیش از اینا باید جلو توپ لت و پار میشدن.

 • درود برشما

 • ناظر 18/12/2 ساعت 14:44

  درباره این بدبخت خوباخته حرامخوار چه میتوان گفت . درباره این زن جهنمی چه میتوان گفت . تنها چیزی که از اسلام دارد همین چادر است که احتمالا چادر هم وسیله معاش و سوءاسنفاده هایش است . حضرت علی از شدت تاثر از دست امثال روحانی و ابتکار و فائزه و دولتیهای فاسد و مجلسیهای فاسد زمان خودش سر در چاه گریه میکرد . چون دور و برش پر شده بود از ادمهای بی حیای حرامخوار مثل امروز .

 • جآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآنم به فدای دل رنجور علی، واقعا چه خون دلها خورد علی از دست این مردم مزور، ریاکار، دروغگو و منافق

 • الهی آمین حالا دیگه اصلاح طلبا اینقدر پر رو شدند که آشکارا در روزنامه هاشون مینویسند پیروزی لیبرالها دموکراتها...

 • این که چیزی نیست در مقابل سالها خیانت لیبرال ها و اصلاح طلبان توی این مملکت
  خدایا شر لیبرال ها،اصلاح طلبان،بی دین ها،ضد دین ها،اونایی که مثلا ذخیره نظامن،اونایی که چادر باعث گردن درد و ...شون شده،اونایی که جلوی رهبر مظلوم علنی و غیر علنی وایستادن،اونایی که خون به دل بچه حزب الهی ها و بچه انقلابی ها کردن و ...... از سر این ملت و این مملکت کم کن
  حالا یا با اصلاح و به راه آوردنشون و توبه،یا با نابودی و مرگ و نیستی شون

 • با به قول شما مبنی برکنده شدن شر لیبرال ها و اصلاح طلبان چیزی عاید شما به اصطلاح حزب اللهی ها نخواهد شد . اتفاقا نظام می خواهد اصلاح طلبان باشند تا به عنوان یک ضربه گیر و ابزار در مقابل جریان اپوزيسيون و برانداز نظام از آنها برای حفظ نظام و جلوگیری از گسترش ضد انقلاب و اپوزيسيون برانداز استفاده کند .
  مظلوم تر از اصلاح طلبان در بین نیروهای وابسته و طرفدار نظام وجود ندارند . از یک سو مورد هجوم جماعت حزب اللهی و ارزشی نظام با عناوین خائن و وابسته و مزدور قرار دارند و از سوی دیگر مورد هجوم نیروهای اپوزيسيون و مخالف نظام یا به قول شما ضد انقلاب قرار دارند که اصلاح طلبان را فریبکارانی می دادند که بخشی از مردم و ملت را با وعده اصلاح نظام فریب می دهند و در جهت بقا و طولانی شدن آن عملا تلاش میکنند و نمی گذارند بخش بیشتری از ملت ایران برانداز شوند .
  بنابراین آلترناتيو و جایگزین اصلاح طلبان به خصوص با توجه به واقعيت ناکارآمدی های گسترده نظام چیزی جز براندازان نیستند و گمان نمی کنم که جماعت حزب اللهی و مخالف اصلاح طلبان علی رغم دشمنی با آنان این جماعت برانداز و به قول خودشان ضد انقلاب را بر اصلاح طلبان ترجیح بدهند .

 • اگر واقعا نظام به اصلاح طلبان به چشم ضربه گیر نگاه می کند خیلی خر است.
  چون هیچ آدم عاقلی به لانه مار تکیه نمی کند.
  آری. آقایان
  می گویند اصلاح ‌طلبان را اگر دو تیره حساب کنیم، یک بخش بدخیم دارند، یک
  بخش خوش‌خیم!! خیر. اصلاح طلبان دو تیره دارند. جمهوری خواهان و مشروطه
  خواهان. جمهوری خواهان معتقد به سرنگونی نظام و ایجاد یک حاکمیت لاییک به
  طور رسمی هستند. اما مشروطه خواهان مغتقدند اشکالی ندارد جمهوری اسلامی و
  حتی ولی فقیه بر سر کار باشد اما عملا در حد یک پادشاه مشروطه و صوری
  باشد اما در عمل کشور به صورت سکولار اداره شد. شما به خطا قشر
  جمهوریخواه را بدخیم و قشرذ مشروطه خواه را خوش خیم نامیده اند در حالی
  که هر دو دشمن خونی با اصل حاکمیت اسلامی هستند. اتفاقا مشروطه خواهان
  مزور تر و خطرناک ترند.