فیلمی از دستگیری مردان زن نما در مسیر پیاده روی زائرین اربعین در خوزستان!!!!


دیروز سرنشینان خودروی پرایدی که در محور اهواز_سوسنگرد حوالی آرامستان سیدهادی در حال حرکت بودند توسط نیروی انتظامی دستگیر شدند.


+ 
5

- 
4

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • ali.ma 18/10/20 ساعت 21:51

  سلام ، امیدوارم که من اشتباه کرده باشم ولی ، باید منتظر اینگونه مسائل از این دست باشیم ، مطمئن باشید ، که مزدوران کثیفی هستند که قصد و نیتی بجز تیره کردن روابط بین دو ملت ندارند .

 • کاملا درست می فرمائید

  ملت ایران و ملت عراق
  دو ملت دوست و برادر که در تاریخ 1000 سال گذشته بیشترین شهید!! را برای هم دیگه به بهشت فرستادند.

 • تو که شعور نداری بفهمی حزب بعث تمام شد و رفت. اما برود با انگلیسی های مو بور و چشم آبیت حال کن که 9 میلیون ایرانی را کشتند و حکومتشان هم سیصد سال است که تغییر نکرده است.
  حکایت توی منافق حکایت همان کسی است که زمان رسول الله صلی الله علیه و آله می خواست با یادآوری جنگ بعاث در ایام جاهلیت مجددا بین مسلمانان قبیله های اوس و خزرج جنگ راه بیندازد. خدا می گوید"
  و اعتصموا بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا و اذکروا نعمت الله علیکم اذ کنتم اعداء فألف بین قلوبکم فأصبحتم بنعمته اخوانا و کنتم علی شفا حفره من النار فأنقذکم منها کذلک یبین الله لکم آیاته لعلکم تهتدون- آل عمران 103
  چنگ بزنید به ریسمان الهی همه با هم و فردی نیست بلکه جمعی است و وظیفه عمومی است و متفرق و از هم جدا نباشید. و یادآور بشوید نعمت خدایی که برای شما داده است که اگر شما با هم دشمن بود پس خدا خداوند بین دل های شما الفت و نزدیکی برقرار کرد در حدی که همه تان به وسیله نعمت الهی برادر بشوید. د شما در لبه افتادن به چاله جهنم حفره آتش بودید که از آن حفره خداوند انقاذ کرد و بیرون آورد . اینچنین خدا بیان می کند برای شما آیات خودش را شاید که هدایت بشوید

  بسوزید ای حرامزادگان از دیدن برادری شیعیان ایران و عراقی.