اسلام یا فرهنگ غرب ؟


با سلام در این کلیپ به فرهنگ غرب و نتیجه ی این فرهنگ در برخی جوامع در دوران کنونی پرداخته شده است.
پیشاپیش به خاطر برخی مطالب +18 و دور از شأن جامعه مان عذرخواهی می کنیم.

(ضمنا" اطلاعات موجود در ویدیو صرفا" جهت پی بردن به راه و روش اشتباه فرهنگ غرب میباشد )
ممنون از همراهیتان


+ 
27

- 
1

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • شما بیجا کرده اید که این تصاویر مبتذل را به بهانه روشنگری پخش می کنید. کار شما مصداق بارز اشاعه فحشا است.

 • سلام اولا" عکس های مبتذلی که جنابعالی می فرمائید (در بخش زوفیلیا )به صورت تار نشان داده شده اند دوما" اگر منظورتان نظرات افرادی است که جمع آوری شده اند صرفا" به این جهت بوده که افراد امکان کتمان را نداشته باشند سوما" اگر بیشتر مخاطبان از نظر شما پیروی می کنند و فایده ای ندارد و فرد به جای اینکه به وضعیت اسفناک غرب توجه و از آن خوداری کند به سمت و سوی دیگری میرود به اطلاع برسانید و بی زحمت اطلاع دهید که در کدام قسمت ها عکس مبتذل بدون سانسور مشاهده نمودید
  چهارما" علامت +18 برای چنین مواقعی می باشد
  پنجما" اگر شما راهکار دیگری برای ارائه ی این اطلاعات به گونه ای که برای افراد امکان رد و کتمان از بین برود را با ما در میان بگذارید.
  با تشکر

 • شما گمان کرده اید اینکه بگویید در غرب فلان و بهمان فساد جنسی وجود دارد به معنای حمله به غرب است؟
  خیر. غرب الان قدرت مسلط دنیا است و ملت ما نسبت به غربیها احساس حقارت می کند.
  پس نشان دادن این کارها نه تنها مایه تخریب غرب نیست که در عوض از این فسادها قبح زدایی می کند. یعنی مردم وقتی ببینید که کشورهایی که پیشرفته محسوب می شوند چنین کارهایی را انجام می دهند پس به طور طبیعی نتیجه می گیرند که اینکارها زیاد هم بد نیست!
  و این متاسفانه همان تصوری است که الان در جامعه ایجاد شده است.

  اما راه حلش چیست؟ اینکه به این منجلاب دامن نزنیم. اینکه از اساس به آنچه غرب پیشرفت می نامد و مظاهر مدرنیته محسوب می کند حمله کنیم. اینکه به مردم حال کنیم پیشرفت ساختمانها و ماشینها به معنای پیشرفت انسانها نیست. بلکه به معنای بردگی انسان برای ماشین است. و اینکه امروز ابزارها هستند که انسان را کنترل می کنند. وقتی توانستید اساس آنچه پیشرفت نامیده اند را زیر سوال ببرید آن وقت است که بدون آنکه نیازی به نمایش این صحنه ها باشد، مردم خود به خود هر آنچه مظاهر غرب محسوب می شود را منفور می دانند.

  شما به جای این صحنه های مستهجن تصاویر بی خانمان ها و فقرا و کسانی که به خاطر عقب افتادن قسط هایشان خودکشی کرده اند را نشان دهید تا خود به خود نفرت از غرب ایجاد شود و نفرت از سرمایه داری شکل بگیرد. و یا در مورد اپیدمی سرطان در اروپا بنویسید. و یا اگر هم قصد دارید از فساد جنسی بگویید فقط در قالب نوشتاری اینکار را انجام دهید آنهم با رعایت حیا و در مورد مثلا تجاوز به محارم و یا آدمخواری بنویسید.

 • سلام اولا" در تولید این کلیپ به این دلیل بود تا مردم به این جمله ای که فرمودید پیشرفت ربطی به خود انسان ها ندارد پی ببرند و در کلیپی که اطلاعات این چنینی درباره ی غرب نوشته میشود می تواند نشانگر این مسئله باشد که در فرهنگ غرب شرف و عزت و غیرت خودشان را فقط برای چند لحظه لذت فدا می کنند البته این کلیپی که جنابعالی فرمودید در آینده انشاالله خواهیم ساخت ولی اینکه فردی به خاطر پیشرفت در ماشین آلات به این پی ببرد که این فرهنگ فرهنگ خوبی است و ذات خود وفرهنگ ایرانی و اسلامی که غیرت و شرف حرف اول را در آن میزنند به نظرتان بسیار کم نیست و اینکه کدام قسمت از کلیپ هست که عکس مبتذل در آن وجود دارد به ما بگوئید اگر نظر خیلی از افراد مانند شما باشد آن بخش را حذف نمائیم و اینکه نظرات کاربران و برخی از عکس های مربوط به زوفیلیا البته با تار کردن آن پخش شد و یا آمار های این چنینی فقط به خاطر این بود فردی نگوید که تفریحی این کار را کرده بلکه بتواند به این نتیجه برسد غربی که این همه از جامعه ی آن تعریف می کنند جنون جنسی فرد به حدی رسیده که به اعضای خانواده خود هم رحم نمیکند.
  ممنون از همراهیتان

 • شما اگر می خواهید صحنه را بگذارید چرا تار می کنید؟ و اگر می خواهید کسی نبیند چرا می گذارید؟
  آیا می خواهید ثابت کنید که غربیها با حیوانات رابطه جنسی دارد و همه بتوانند آن را مجسم کنند؟
  بگذریم.

  ضمنا الان دارند در من و تو و جاهای مشابه می گویند اگر همجنس بازی یا طلاق چیز بدی بود آمارش در کشورهای پیشرفته اینقدر بالا نبود!
  پس ما باید اول کاری کنیم که مردم با یک چیز ملموس مثلا نشان دادن فقر بفهمند که پیشرفت در غرب یک سراب است.
  آن وقت می توان گفت ضمنا اینها نون جنسی هم دارند.

 • سلام اولا" خوب اینکه شما می فرمائید پیشرفت در غرب بله کلیپی در این باره در حال ساخت میباشد ولی به دلیل زمان طولانی جهت تدوین ابتدا ویدیو های این چنینی را میسازیم و دوما" ممنون از اینکه اقدامات من و تو را رصد و به گوش ما رساندید اگر اطلاعات بیشتری در این باره در دست شماست آنرا با ما در میان بگذارید تا از آنها علیه دشمن استفاده نمائیم.

 • ممنون

 • عالیه دنبال کنیداین موضوع مهم واستراتژیک را