رائفی پور | مشارکت در بلای معصوم


سخنرانی استاد رائفی پور - مشارکت در بلای معصوم(ظهر عاشورا) - 29 شهریور 1397


+ 
8

- 
0
ارسال در 2018/9/23 ساعت 10:14 2018-9-23 10:14:21
mohsen
توسط mohsen


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • زنهار اهداف سعادت بخش معصومان را وارونه جلوه دهیم!!!
  ---
  « وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ . فَرِحِينَ بِمَا آتَاهُمُ اللَّهُ مِنْ فَضْلِهِ وَيَسْتَبْشِرُونَ بِالَّذِينَ لَمْ يَلْحَقُوا بِهِمْ مِنْ خَلْفِهِمْ أَلَّا خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَلَا هُمْ يَحْزَنُونَ. يَسْتَبْشِرُونَ بِنِعْمَةٍ مِنَ اللَّهِ وَفَضْلٍ وَأَنَّ اللَّهَ لَا يُضِيعُ أَجْرَ الْمُؤْمِنِينَ . » ﴿ آیات۱۶۹ – ۱۷۱ سوره آل عمران﴾
  معصوم پس از مجاهدت در راه دین خدا و شهات در این راه یا فوت به بهشت برین ملحق می شود و آرزو می کند پیروان او با پیگیری هدف او که دفاع و جان نثاری در راه اعلای کلمة الله و دفاع از دین حق در مقابل تحریفگران بوده پس از به شهادت نائل گردیدن در بهشت امن خداوند به او ملحق بشوند.
  آیا این گونه وضعیت سعادتمندانه ی معصوم را بجای الگو سازی از آن برای پیروی و تأسی و رسیدن به سعادت ابدی می شود با تخیلات ذهن ناتوان بشر بلا نامید و قرنها برای این وضعیت ، بیجا و بیهوده به ماتم و عزا و گریه و زاری نشست و خود را با وارونه ساختن اهداف سعادت بخش نهضت اولیاء الله ، ولایت مدار و دوست این پیشوایان والا مقام معرفی نمود و خلق الله را با رفتارهایی که معصوم در حقیقت نخواسته قرنها با تامین خواست طاغوتان و دین فروشان سلطه جوی آزمند به بازیچه گرفت؟؟؟!!!
  با کدام دلیل خدا پسندانه ی قاطع انکار نا پذیر از قرآن و عقل عزاداری زیان بار با هزینه های کلان بی شمار روز مره ی بی بازده را بجای تاسی هدف مند عالمانه از اهداف الهی پیشوایان دین می توان بعنوان ولایت مداری و مودت در حق اهل بیت نزد خداوند به اثبات رساند؟؟؟!!!
  طاغوتان سلطه جو و دین فروشان آزمند برای ادامه سلطه و چپاول خود اهداف نهضت دینی انسان ساز معصومان را به عزا داری خواب کننده خلق الله مبدل ساختند تا آجیل این سلطه و چپاول با فرو رفتن مردم دین دار در این خواب شیطانی برای همیشه کوک بماند و این شیطان پرستان پلید چند روز دنیا خود را بی دغدغه و با غفلت از عذاب الهی ابدی در عیش و نوش بگذرانند.