ترامپ : برج های دوقلو را یک بمب نابود کرد نه برخورد هواپیما
.ترامپ : برج های دوقلو را یک بمب نابود کرد نه برخورد هواپیما

افشای صوت باورنکردنی از رئیس جمهور آمریکا مردم جهان را دوباره به ساختگی بودن حادثه#یازده_سپتامبر مطمئن کرد. .
.
در روزهای نزدیک به سالگرد انفجار برج های دوقلو مصاحبه دونالد ترامپ و شبکه 9news که دقیقا چند روز بعد از انفجار انجام شده بود همه را شگفت زده کرد. .
.
#ترامپ که آن زمان جز گزینه های مطرح ریاست جمهوری و از بیزنس من های #نیویورکمحسوب می شد در این مصاحبه تلفنی اعلام می کند که امکان ندارد که این برج ها فقط به خاطر برخورد #هواپیما منفجر و فرو ریخته باشند. .
.
ترامپ تصریح می کند که حتما باید بمب هایی هم زمان منفجر شده باشند تا این اتفاق بیافتد. و در نهایت تعجب می گوید من خودم ساختمان را از اول ساخت دیده ام و مثل یک صخره سخت بود. .
.
این سخن از آن جهت مهم است که مقامات رسمی آمریکا در این ۱۷ سال فقط ادعا کردند که هواپیما توسط چند نفر با وسائل تیز مثل تیغ موکت بری دزدیده شده و سپس به برج ها برخورد کرده???? و هرگز کسی حرفی از مواد منفجره نزد.
.

نکته جالب این مصاحبه این است که مجری برنامه خود سخن ترامپ را تایید می کند و می گوید واقعا چطور در چند ثانیه #انفجار به سرعت به همه جا سرایت کرد!!!

مطالب بیشتر در :
kharej2025.com
bidaridaroon.ir


+ 
6

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
  • ظاهر 18/9/15 ساعت 15:12

    ترامپ حرف جدیدی نزده و از همان اول ساختگی بودن ماجرا مشخص بود و همان زمان دوربین ها انفجارهایی را در بدنه برجها ثبت کردند . همه دنیا میدانستند اما بنا بر مصالحشان خودشان را به نادانی زدند .

  • این حرام زاده ها به مردم خودشون هم رحم نمی کنن و حاضر برای رسیدن به هدف های کثیفشون مردم خودشون رو هم بکشن.