کلیپ - استاد رائفی پور / حقوق بی بشر


استاد رائفی پور حقوق بی بشر
aparat.com/masaf.ir
bidaridaroon.ir


+ 
17

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • عجب داغیشد داغ یمن ، حرف حقیه حرفی ندارم ولی نمی دونم چی کار کنم

 • با این مردم نفهم خائن ... بالاخره چه خواهد شد ؟!

 • هر کس که کارای دولت یزیدی حسن روحانی رو افشاگری کنه من غلامشم. هر کی میخواد باشه. بله ظریف تلفن زد گفت کشتی حامل کمک‌های مردمی برگرده چون جان کری دستور داده،. ای وای به حال کسایی که به دولت یزیدی حسن روحانی رای دادن.

 • تو واقعا مشکل داری یه بار هم میخوای حرفای استاد رو تایید کنی بیراهه میری
  منظور استاد از یزید و شمر و حرمله ؛ امریکا، اسراییل و سعودی هاست.

 • یعنی ظریف و حسن روحانی یزیدی نیستن؟ وای بر تو. چند ماهه که میوه نمیشه بخریم، قیمت همه چی بالا رفته بدون منطق،. از دید من هر کس از ته دل از ظریف و حسن روحانی و دار و دسته اش متنفر نباشه، اونه که مشکل داره. درضمن من هنوزم میگم راعفی پور عامل مثبت نیست، هر چی هست مثبت نیست،. یکم عاقل باش، بی منطق.

 • ببین .... خودتی

 • مهمان 18/10/12 ساعت 15:37

  روحانی و ظریف از معاویه و یزید بدتر هستند.

  معاویه که معاویه بود اقلا اینقدر غیرت عربی و ملی داشت که وقتی فهمید رومیان به مرز شام حمله کرده اند به آنها نوشت ای سگ رومی از شام خارج شو والا والله با علی صلح می کنم و تو را چنان از زمین بیرون می کشم که زردک را از زمین خیسیده بیرون می کشند. با همین پیام رومیها فورا عقب نشینی کردند.
  اما وزیر دولت روحانی یعنی ظریف می رود با آمریکا درد دل می کند و می گوید اگر شما به ما کمک نکنید اصولگراها در ایران رای می آورند!!
  پس روحانی و ظریف از معاویه بدتر هستند.

  روحانی و ظریف از یزید هم بدتر هستند. چرا که وقتی اهل بیت علیهم السلام را بر یزید وارد کردند همسر یزید سر برهنه و سراسیمه به مجلس پرسد اما یزید اینقدر غیرت داشت که فورا پرید و با عبایش سر زنش را پوشاند. اما این جماعت بدتر از یزید سر زنان ما یعنی نوامیش ملت خودشان و نه دشمنانشان را برهنه کردند.

  خون روحانی و ظریف و لاریجانی مباح است. بلکه اگر مسلمانی دستش به آنها برسد و بتواند آنها را به درک واصل کند اما کوتاهی کند یقینا مسلمان نیست.