افشاگری سردار سعیدقاسمی از توطئه دولتی ها!


کسانی که در فتنه 88 حضور فعال داشتند و امروز مولتی میلیاردر های دولت هستند، برای تغییر در نظام برنامه دارند!


+ 
42

- 
9

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • حسین 18/6/11 ساعت 12:19

  سلام.لطفا این فیلم رو کاملش رو بگذارید

 • چه فایده. چرا فکر می کنید مردمی به روحانی رای دادند این چیزها را نمی دانستند؟ چرا می دانستند و اتفاقا عمدا رای دادند تا نظام تضعیف و نابود شود.
  بابا مردم به چه زبانی بگویند که آزادی جنسی می خواهند؟ ساحل برهنه ها را می خواهند؟ ازدواج همجنس باز می خواهند.
  انقلاب جز با سرکوب یا اخراج حداقل 20 میلیون ایرانی باقی نخواهد ماند.
  از فیدل کاسترو یاد بگیرید که شش ماه به ضد انقلاب کوبا مهلت داد از کشورش خارج شوند. نتیجه هم آرامش طولانی مدت بدون کمترین خونریزی در کوبا بود.

 • روش اسلام این نیست. آن هایی که به آن ها مردم می گویید و دنبال فساد و...هستند بخش کوچکی از مردم ایران هستند. باقی 20 میلیون که خیلیها اتفاقا جوان هم هستند و از باطن دشمن مطلع نیستند قابل تغییرند و تغییر خواهند کرد البته با هزینه ای سنگین به کشور و با شهادت بهترین ها ولی تغییر خواهند کرد و توبه خواهند کرد و این مسیر تضمین شده است و رسیدن به هدف قطعیست. در این مسیر همه امتحان باید شوند و هر کسی ادعایی داشته باید باطنش معلوم شود و عده ای می مانند و عده ای خارج می شوند واین فلسفه خلقت انسان است.


 • مردم خوب می دانند دارند به چه کسی رای می دهند.
  خیال کرده ای آنها که به روحانی و لیست امید رای دادند این چیزها را نمی دانستند؟
  اتفاقا چون این چیزها را می دانستند و برای آنکه ایران را به آنتالیا
  تبدیل کنند بود که به این افراد رای دادند.

  شما باید بفهمید که غربال اتفاق افتاده و الان قشر خاکستری تقریبا وجود ندارد.
  یک گروه از مردم ایران مسلمانند و یک گروه کافر.
  البته در گذشته مسلمانان در انتخابات شرکت می کردند و کافران انتاخابات
  را تحریم می کردند.
  جالا بر عکس شده.
  برای همین دایم کافران رای می آورند.

  پس خودتان را گول نزنید.
  جنگ خونین بر سر بقای اسلام در ایران قطعی است.
  فقط هنوز تاریخش مشخص نشده.


 • مردم به روحانی رای ندادند بلکه اشرار و کسانی که که اهل هر نوع مفاسد اجتماعی و اخلاقی هستند به روحانی رای دادندچون می دادند که روحانی به دنبال پیاده کردن خط فحشا گری در ایران است آدم سالم و باشرف به روحانی رای نمی دهد. ولی خدایی بالای سر است و می بیندکه روحانی چیکار می کند اینجا خط خمینی است شوخی نیست کسی فکرش را می کرد هاشمی به درک واصل شود به امید خدا روحانی هم به درد هاشمی دچار می شود . فقط کافیف سید علی دست به آسمان بلند کند و از خدا بخواهد.

 • الان اکثریت مردم همین اشرار هستند. درشت شبیه ایام قبل از طوفان نوح علیه السلام

 • خدا به حق این ماه عزیز روحانی رانابود کند به خدا شاه هم به اندازه روحانی به ایران خیانت نکرد اون موقع راه همان بود ولی روحانی و ظریف بعد 40 سال و این همه هزینه ،به دنبال براندازی هستند.

 • خشم انقلابی در راه است .
  مولتی میلیاردها منتظر باشند.
  کاخ هایتان را ویران میکنیم.

 • مصی 18/6/13 ساعت 06:56

  این کسکشا همشون یه کرباسن راست و چپ نداره خدا شاه رو رحمت کنه

 • آخر شاه حریر آمریکایی بود!
  همین رحمتی که برای ستمگر فرستادی تو را در تمام گناهان و جنایات او شریک کرد.

 • چه زود ارز تک نرخی جهانگیری ارتقا یافت ایا 100 تومان ارزش انرا داشت که به ملت ثابت شود که ارز جهانگیری هم دروغ بود بنظر میرسد بین نامه ارسالی خائنین برای مذاکره بی قید وشرط ((یا همان خط شکنان وطن فروشان)) و التهابات عمدی اقتصاد و بازار ارز وسکه و طلا که کاملا درانحصارو مدیریت دولت است ونا ارامی مدیریت شده عناصر ضد انقلاب در مطالبات بحق مردمی- سو مدیریت دیده نمیشودچراکه سو مدیریت پوششی است برای پنهان کردن عمدی بودن - زیرا این مدیران فعلی توانایی انرا دارند که در مدت چندسال ملیاردها ثروت جمع اوری کنند وهر کدام دهها شرکت را در ان واحد اداره کنند این شرایط فعلی بیشتر شبیه یک دسیسه و کودتای نرم داخلی با همکاری امریکا و خرید زمان اثر گذاری توطئه توسط مذاکرات اروپایی علیه نظام اسلامی و بنظر میرسد که مجریان انهم در پشت شعار وحدت پنهان شده و مشغول تیشه به ریشه زدن هستند تا به نتیجه دلخواه که همان ادامه مذاکرات ایران فروشی ولی ایندفعه با خواست و رضایت مردم برسند شما تمام نا ارامی های چند ماه اخیر را مرور کنید در تمامی انها از گفته ها ونظرات بی دلیل رئیس دولت و وزرا و بعد پس گرفتن گفته ها شروع شده و بدون استثنا به اغتشاش کشیده شده مردم محترم ایران عزیز وحدت خوبست و امری حیاتی ولی مراقب نفوذی ها باشید مبادا در این وحدت از پشت خنجر بخوریم دشمن روبروی ماست اما نفوذی ها پشت سر ما پنهان شده اند پس نگاهمان فقط به روبرو نباشد و داخل غافل نشویم یادمان باشد ایران توانست در کابینه اسرائیل نفوذ کند تا شناسایی همه نفوذی های اسراییل مراقب باشیم وبا هرکس با شعار وحدت جلو امد متحد نشویم ودر دام مصلحت اندیشی ساختگی رانت خوارها اقا زاده ها خود فروخته های سیاسی نیفتیم مواظب جهت دهی وحدت در راستای خواست نفوذی ها باشیم در ایران اسلامی فقط یک ریسمان برای وحدت وجود دارد نه حزب نه جناح نه قوم وقبیله نه نژاد نه مذهب نه روسای قوا نه مقامات که در این سالها دیدیم که هر کدام اینها به تنهایی جز نفاق و جدایی چیزی برایمان نداشت دیدیم در این سالها هروقت از ولایت دور شدیم ضربه خوردیم هر وقت از ولایت دور شدیم با حرف زیبا فریب خوردیم تمام مشکلات که در گیر ان هستیم برای دور شدن از خط ولایت است پس تنها ریسمان وحدت ایران عزیز ولایت فقیه است به هر بهانه هر قدم از خدا دور شویم یک قدم به شیطان نزدیک میشویم این اجبار افرینش است

 • http://binazirportal.rozblog.com
  بی نظیر پورتال