فیلم همجنس بازی در سینمای ایران!!!!!!!


فیلمی که از وزارت فرهنگ مجوز دارد!، به کارگردانی شهرام مکری


+ 
35

- 
10

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • ع. د. 18/3/12 ساعت 09:55

  خيلي سخته كه آدم قبول كنه رئيس جمهور، وزير ارشاد فعلي و اسبق اين مملكت تو حوزه درس خوانده باشن و همچين فيلم‌هايي ساخته بشه و به عنوان نماينده‌ي سينماي جمهوري اسلامي ايران، در جشواره‌هاي خارجي، شركت كنه. نماينده‌هاي مجلس هم كه در مقابل همچنين چيزي يك سوال خشك و خالي هم نمي‌كنن.

 • قبولش هیچ سخت نیست چون سکولارند! شما اگر به عمق مفهوم و معنای سکولاریسم توجه کنید کاملا متوجه می شوید این افراد سکولارند یعنی ممکن است روحانی بوده و دروس حوزوی هم خوانده باشند یا قاری قرآن و نماز شب خوان و مدام در حال ذکر یا روزه یا همه اش در حج و زیارت اماکن مقدسه و...ولی سکولار باشند چون اعتقادی به اقامه احکام اجتماعی دین در جامعه ندارند. یعنی کاری ندارند این احکام پیاده بشود یا نشود یا رعایت بشود یا نشود. همجنس باز با مومن برایشان یکیست به هر دو کمک می کنند و تدارکاتچی هستند و برایش مومن و کافر بودن فرد مهم نیست برایشان آن فرد شهروند است و باید بهشان برسند (البته و اتفاقا و معمولا به غیر مومن بیش تر می رسند). لذا اصلا برایش مهم نیست چنین فیلمی چرا ساخته شده است وی به محتوا کاری ندارد به این کار دارد که چند تا فیلم در سال ساخته شد و در کجا معرفی شد. وزیر ارشاد سکولار مسلمان اینجوریست که وقتی می خواهد برود سینما نگاه می کند آن فیلم برای خانواده اش بدآموزی نداشته باشد! چرا چون دینداری برایش یک مساله شخصیست و چون اهل نماز و.. است نگاه می کند به این که این فیلم به دینداری شخصیش صدمه ای نزند و اگر فیلمی که خودش مجوزش را داده است مستهجن بود خیلی ساده چون با عقاید شخصیش نمی خواند نمی رودآن را ببیند و خانواده اش را نمی برد. اما برایش مهم نیست اگر دیگری برود چون عقیده شخصی آن فرد است و لذا محترم و باید به عقیده و نگاه آن فرد احترام گذاشت و برای همان نگاه و عقیده فیلم ساخت چون وزیر ارشاد ضامن بهشت و جهنم آن شخص نیست وی فقط تدارکاتچیست و امکانات و ...می دهد و بستر برای تولید فیلم و...ایجاد می کند اصلا نه عقاید سازنده و کارگردان و نه محتوای سناریو و..و نه اثری که بر مخاطب می گذارد برایش مهم نیست. این اعلی حضرت یک سکولار است. بدانید ولی با پسوند اسلامی!

 • يعني واقعا چي بگه آدم

 • وقتی لیبرالها ... در مسند قدرت قرار بگیرند انتظار خیلی بدتر از اینها را داشته باشید .

 • مگر لیبرال ها درحال حاضر برمسندقدرت نیستند؟
  دست کم بیست ویک سال است دولت ها دردست جریان سیاسی لیبرال است ؛
  وحسابی دربدنه دولت کادرسازی کرده اند؛
  تمام مشکلات فرهنگی،سیاسی،اقتصادی ،ناشی ازآن است که سازکارهای لیبرالی را این جریان سیاسی لیبرال درکشور اجراکرده است.

 • قضاوت عکس هترپیشه های ما بخاطر عکس با سگ نیست واینکه اونا دنبال خانواده هستند که هر دو ان چیزی نیست که میبینیم اولا در مورد کلمه سلبریتی که معنای عامیانش افراد معروف ومشهوره که اگر به انگلیسی سرچ وتحقیق کنید میبینید سلبریتی در خارج شامل خیلیها میشه مثل هنرپیشه ها و ورزشکاران سیاستمدارها و دانشمندان را شامل میشه البته بیشتر شامل همجنس بازان زن ومرد فاحشه ها ادم هایی که روابط غیر متعارف دارند وکلا در هر فسادی که نو اوری کنند وارد این لیست میشوند ونهایتا هنرپیشهای هالیوود از لحاظ جنسی روابط ازاد دارند .گاهی هم بخاطر حاشیه باهم زندگی ازاد و بچه دار هم میشوند با توجه به فضای بد سینمای ایران که جوانان پاک وارد این عرصه شده و به خاطر تهیه کنندگان مشکل دار مجبور به بازی فیلمهای با سناریوهای انتخابی تهیه کننده یا کارگردان میشوند و به خاطر جوانی واجبار تبدیل به موجوداتی میشوند که میبینید برای سگشان مراسم وسوگواری وقبر چند میلیونی خرج میکنند و عکس یادگاری انسان دوستانه را با مردم زلزله زده میگیرند همیشه اماده دفاع از غربگراها ولیبرالها یک قدم جلوترند بعد برای چند دلار گران شدن ویزا پشیمانم پشیمانم راه می اندازند ودر صف اول منتقدین شیخ حسن مینشینند برای شهادت مدافعین امنیت کر ولال میشوند و وقتی جلوی دوربین خارجی قرار میگیرند مانند فاحشه ها با وقاحت به کشورشان خیانت میکنند شرایط مناسب باشد حمایت میکنند وگرنه باز هم کرو لال میشوند