عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • مسئولیت پاسخ عملی و نظری به سئوالهای زیر بعهده ی کیست؟؟؟!!!
  ---
  در آستانه فرا رسیدن 39 فرخنده سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در ایران ، خدا پسندانه است مسئولان مؤمن به این انقلاب به بازخواست و پرسشگری از خویشتن خویش بنشینند و به مردم همیشه در صحنه ی وفادار به دین و انقلاب و نظام اسلامی در باره ی سئوالهای زیر خدا پسندانه پاسخ دهند.
  مسئولان محض رضای خدا توضیح دهند مردم در داراییهای خدا داده ی کشورخویش چه سهمی دارند؟؟؟!!!
  موارد هزینه کردن این سهم با کدام قوانین و کدام ضوابط و روشهای علمی و طی کدام برنامه های کار آمد علمی مدون انسان دوستانه در بودجه سالانه ی کشور طبقه بندی می شوند؟؟؟!!!
  سهم هر مورد چگونه تعیین می گردد؟؟؟!!!
  آیا در طبقه بندی موارد هزینه کردن بودجه ی سالانه ی کشور موردی بنام تامین و تضمین نیازهای حیاتی و ضروری معیشت مردم و تامین و تضمین بی دغدغه ی یک زندگی سالم همیشگی برای آنان وجود دارد؟؟؟!!!
  سهم این مورد از داراییهای کشور چند در صد است؟؟؟!!!
  این سهم در ج.ا.ا چگونه هزینه می شود؟؟؟!!!
  آیا از مردم در طول ده ها سال گذشته نسبت به سهم مذکور و چگونگی هزینه آن تا کنون هیچ نظر خواهی و آمار گیری شده است؟؟؟!!!
  نتایج این نظر خواهی چه مشروعیت قانونی دارد؟؟؟!!!
  موضع عملی و نظری دولتهای متعاقب و نظام در ج.ا.ا نسبت به نتایج آمار گیری در باره ی چگونگی هزینه کردن سهم مذکور در نظر مردم تا کنون چگونه بوده است؟؟؟!!!
  آیا دولتها و نظام در پاسخگویی عملی و نظری به سئوالهای فوق تعهد و مسئولیت قانونی و شرعی داشته اند؟؟؟!!!
  دولتها و نظام در زمینه ی مسئولیت پاسخگویی مذکور اگر تعهدی داشته اند در مقابل مردم کشور سالانه چگونه و با چه ضوابط و روشهای قانون مند و هدفمند به تعهد خود در مقابل پرسشگری و حق طلبی مردم عمل کرده اند؟؟؟!!!
  آیا می توان بگونه ای سازمان یافته و با آمار و ارقام دقیق انکار ناپذیر در باره ی سئوالهای فوق که هر یک صدها سئوال در درون خود دارد در محضر خداوند حسابگر حسابرس در قیامت پاسخهای رهایی بخش ارائه کرد؟؟؟!!!