سعید قاسمی : من تفکرات روحانی رو آسفالت کردم!!


افشاگری طوفانی سردار سعید قاسمی از انحرافات حسن روحانی!


+ 
12

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • روحانی تفکرعثمانی و معاویه ای دارد. کلامش و رفتارش کاملا قبل و در حین انتخابات 96 این را نشان داد. بسیار موجود خطرناکیست. کسی است که دنبال برگرداندن امریکا و استعمار جدید به کشور است و برای رسیدن به هدف منحرفش دست یازیدن به هر روشی را توجیه می کند کما این که در این چند سال دیدیم و خواهیم دید. حجت شرعی و امام هم ندارد. رهای رهاست. این جور افراد به خاطر ظاهر الصلاح بودنشان بسیار خطرناکند و از بدن شیعه ناشی از خنجری که این تفکر تا دسته از پشت وارد کرده اند هنوز خون می چکد و تا ظهور حضرت (عج) خواهد چکید.

 • زنده باشی سردار

 • البته قبلش مردم تفکرات امثال تو رو آسفالت کردن تو انتخابات!!!
  ابو بریز همونجات که میسوزه کفتار مفت خور.
  راستی قرار بود سر یه قضیه ای ریشتو بتراشی.چی شد زیر حرفت زدی بی ریشه !!؟

 • مردم تو انتخابات دهن خودشون رو آسفالت کردن.
  تو چقدر بیشعوری که به کسانی که زمان جنگ جونشون رو کف دست گرفتن و از خاک و مال و ناموس وطن دفاع کردن، توهین می کنی و فحش میدی.
  احمقِ بی سواد، برو و بیشتر از این تربیتِ خانوادگی کثیف خودت رو نمایان نکن که حال ملتِ آگاه از جاهلایی مثل تو بهم می خوره.

 • شما اگر حرف درست و حسابی داری و استدلال می توانی بکنی چرا فحش می دهی؟! ایشان از ابتدا در خط مقدم دفاع از کشور (برای آن هایی که هی وطن وطن می کنند) جانش را در معرض خطر اتداخته و هزینه داده است و اهل فقط شعار نبوده و اهل شعور و عمل هم بوده است. و اگر هم می توانی به ایشان و مانند ایشان توهین کنی باز از صدقه سر خود همین جوانمردان است که امنیتی که داری مال آن هاست. الان هم حالت ایشان مثل آن مادر است که بچه ای که برایش خون دل خورده و امثال همت ها جان داده اند را می بیند افراد نااهل دارند بربادش می دهند. حتی نمی توانید جوش و خروش این غیوران زنده دل را ببینید؟ البته از شما و مانند شما تعجبی ندارد. از این دشنام ها و اهانت ها هر چه می توانید بدهید که بزرگانتان در طول تاریخ برایتان به میراث گذاشته اند و روش و سیره آن ها در برابر اهل حق همیشه همین بوده است.

 • درود بر سردار سرافراز رشید اسلام وانقلاب جناب حاج سعید قاسمی که مردی متفکر دانشمند بصیر و دلسوز وآگاه به زمان و آمربه معروف وناهی ازمنکر است. کفتارمفت خور خودتی مزدور هرزه بی تربیت. بی یشه پلید و سکولار منحرف .به یه آمربه معروف وناهی ازمنکر توهین می کنی؟؟؟؟؟؟؟ مردم در انتخبات فریب حرافی و جنگ روانی ودروفپغهای روحانی را خوردند. مگر مردم بنی صدر را هم انتخاب نکردند. ؟؟؟؟ انشاءالله آینده ازآن حزب الله می باشد و تفکرات لیبرالی و سکولاری وغرب گرایانه منحرف روبه افول ونابودی است چراکه این تفکرالان به اوج انحطاط وقهقرا رسیده چون مبنای آن دروغ و تهمت و جنگ روانی و فرافکنی وجو سازی می باشد. واکنون شورای شهر تهران ومشهدنمونه بارز این تفکر سکولار هستند که با فریب و نیرنگ به قدرت رسیدند و اصلاً کاری به عدالت و خدمت ندارند وهدفشان انتقام جویی و رانت و قدرت طلبی و پرکردن جیب وبه قول معروف طعمه می باشد.


 • www.instagram.com/p/BZamj7lA-5d

  alighamsariاينجا ، امروز ، اتاقِ كارم است. هرچه سخت كوش تر مى شوم ، كار ، مفهوم خط كشى شده اش را برايم بيشتر از دست مى دهد. امواج با دست هايى پر مى آيند و با شانه هايى سنگين مى روند.
  و مى دانم در نظر خيلى ها گناه بزرگى است نواختن و خلق موسيقى در اين روزهاى عزادارى.
  اما انگار گناه هم در اين اتاقِ كار ، ثواب دارد.
  مازندران ، در پرده ى بيداد

 • خداوند همه مریضان اسلام را شفای جسمی و روحی دهد.

 • ضمن عرض ادب و احترام به حضور سردار
  ولی همان اویل دهه 80 دکتر عباسی اخطار داده
  http://roshangari.ir/video/32699
  این دو بزرگوار هر دو در یک جبهه هستند

 • روحانی به جز ذلت و غرب گرایی و گرانی وفقر وبیکاری وبی خانمانی و تعطیلی کارخانه ها و باندبازی و زد وبند ثمری برای ملت نداشت. امیداست روحانی و تفکر غرب گرایانه حامیانش برای همیشه به زباله دان تاریخ برود چون این تفکر برخلاف مردم هست وتفکری منفعت طلب وقدرت طلب وباندبباز وسیاسی کار ونیرنگ باز و عثمانی صفت بوده واصلاح طلبان جز بدنامی چیزی در کارنامه خود ندارند جز ننگ و فقر وبیکاری و.............

 • عیسی 96/7/13 ساعت 21:25

  وطن فروشان در حال تهیه طرح افزایش اختیارات ریاست جمهوری و ضعیف کردن جایگاه مقام معظم رهبری هستند؛ یکی از این کارها این است که از این به بعد رئیس جمهور با رای مردم انتخاب نشود و تا جایی که بعضی ها صلاح بدانند رئیس باشد. خدا کند این دوره هم به خیر بگذرد نقشه های زیادی در سر خائنان به ملت و رهبر عزیزمان گنجانده شده که فقط خدا می تواند آنها را نقش بر آب کند.
  ابوموسی اشعری ها در فکر نصب معاویه و عزل امام علی (ع) هستند.
  یا حق به امید خودت