ادعای جنجالی قالیباف درباره تاثیر انصرافش در نتیجه انتخابات!


گفتگو وحید یامین پور با محمد باقر قالیباف در برنامه جهان آرا (96/05/09)


+ 
1

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • بازیِ کثیف اتاق فکر حکومت با مردم!؟
  ماجرای خانم نامدار ی یک بار دیگر نشان داد که اتاق فکر حکومت چقدر توان برنامه ریزی دارد
  در خلال هفته های گذشته خبرهای خاصی را شنیدیم :
  شنیدیم احمدی مقدم منفصل خدمت شد فرمانده نیروی انتظامی و از روسا ی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز خود و دوستانش به جرم نفت فروشی منفصل شدند و الی آخر .

  برادران مداح به جرم رابطه و درز دادن اطلاعات آن شد
  میان برادر قالیباف و استاد موتور اصول گرا دعوا شد و پس پرده اختلافات فاحش برون زد
  ناطق نوری و ...ریزش کردند و تتلو سر از خاک اصول گرایی در آورد .
  خلاصه اختلاس و نفوذ و رابطه جنسی و ....فراوان بود و این همه یعنی تشت رسوایی و اتمام اصول گرایان از پشت بام به گونه ای افتاده که صدایش را کرهای عالم هم شنیدند اما اما اما ......ناگهان چند عکس و فیلمی کوتاه از خانم نامدار ی همه این اخبار مهم را تحت پوشش قرار داد و افکار عمومی بحث را بر سر چادر و حجاب خانم نامدار ی شروع و تند کردند .

  واقعا اخبار فرمانده سابق نیروی انتظامی مهم تر بود یا آزاده نامدار ی ؟
  واقعا اتفاقات جاسوسی و...مداحان بیشتر می ارزید یا آزاده نامدار ی ؟
  رسیدگی به تخلفات بزرگ در شهرداری تهران برای ملت بیشتر چیزی در بر داشت یا نوشابه سر میز آزاده خانم ؟
  اصلا آزاده نامدار ی کجای زندگی ما بود با چادر یا بی روسری ؟ چقدر اعمالش برای مملکت و آینده جوانان نقش آفرین بود ؟
  ولی در ایران مصیبت زده ما بیش از هر حساسیتی حساسیت جنسی می کند
  اگر یک انگلیسی بیست سال نفت ما و ثروت ما را ببرد کک کسی نمی گزد ولی اگر همین انگلیسی در کوچه پس کوچه دهاتی ناگهان لپ دختری 13 ساله را ببوسد فریاد وا غیرتها از هر گوشه بر می خیزد .باور کنید بازیمان داده اند در حد لالیگا.

 • انصافاً قالیباف راست میگه. اگه رئیسی به نفع قالیباف میکشید کنار، احتمالاً نتیجه، چیز دیگه ای میشد. ولی خوب این حرفا دیگه فایده ای نداره. من اگه جای اصولگراها بودم، چهار سال دیگه هم که روحانی و تبارش مملکت رو به فنا دادن، تو انتخابات شرکت نمی کردم تا دولت بعدی هم از خودشون باشه (طلبکاران پوچ اندیش) تا ببینیم اونوقت میخوان چه غلطی بکنن. اینجوری که نمیشه. دولت های هفتم و هشتم مملکتو به گند کشیدن، دولت های نهم و دهم، اصولی ها اومدن، باعث شدن تو هسته ای و نانو و بیو تکنولوژی و ... پیشرفت کنیم، بعد کار دوباره به اصلاحات رسید و همه چی به باد رفت. اگه دولت از خاتمی به روحانی رسیده بود، اونوقت روحانی با چی می خواست با دنیا مذاکره کنه. سرِ چی می خواست مذاکره کنه؟

 • دوست بزرگوار، در اینکه آقای قالیباف قشنگ حرف زد، حرفی نیست!

  اما، آیا شیوه ای که آقای قالیباف در مناظره ها در پیش گرفت درست بود؟ به نظر من، نه!

  اینکه ایشان مدام از پایبندی به اصول صحبت می کنند اما به اصول اخلاقی پایبند نیستند و در پرونده ی مالی شان خلل های وجود دارد و نشان می دهد ایشان به این اعتقاد دارند که هدف، وسیله را توجیه میکند. در حالی که آقای رئیسی چه از نظر اخلاقی و چه از نظر مالی پاک بودند و هستند. اینقدر پاک که حتی رقیب که از هیچ بی اخلاقی برای کنار زدن نمی گذشت نتوانست ایرادی از ایشان بگیرد و به ناچار به نبات نذری که در حرم امام رئوف پخش میشد متوسل شده بود!!!!

  اینکه از اصول صحبت کنیم و خودمان به اصول پایبند نباشیم، هنر نیست. این بی اخلاقی ها در رقیب دیده شد و ما دوست نداشتیم به افراد بی اخلاق رای بدهیم و مسلما به ایشان رای نمیدادیم. حتی اگر برنده نباشیم.

  بهتر است یکبار برای همیشه روشن شود که ما به لیست رای نمی دهیم. ما نمی توانیم چشممان را روی بی لیاقتی ببندیم و به خاطر فرمایشات چند دقیقه ای و دیکتاتورگونه ی کسی به یک لیست نا آشنا و به یک کاندیدای نامناسب رای بدهیم.

  ما اصول را اینگونه شناختیم و به این شکل اصول گراییم و خداوند وعده داده اگر با حق بمانید حتی اگر اندک باشید برنده هستید.

  والسلام.

 • دوست عزیز من حرفای شما رو قبول دارم ولی هر جور هم حساب بکنی، قالیباف از روحانی خیلی بهتر بود.

 • فرمایشات دیکتاتور گونه؟ ظاهرا شما معنا ی دیکتاتوری را نفهمیدید.
  وقتی خاتمی میگوید به فلان لیست رای دهید و مردم هم به روی چشم میگذارند و رای می دهند اسمش دیکتاتوری است؟
  یا وقتی که یک شخص خود را مقابل نظر مردم قرار می دهد و بعد از ناکامی در تخریب روحانی و رییس جمهورشدنش آتش به اختیار اعلام میکند. و جیره خوارانش از هیج توهینی به منتخب مردم فروگذار نمی کنند؟
  حرفهایتان بوی گند تزویر و خودسانسوری برای

 • سلام خدمت دوست بزرگواری که به "فرمایشات دیکتاتورگونه" ایراد گرفتند و رهبر را به خاطر دستور به واجب الهی یعنی امر به معروف و نهی از منکر کردن، مواخذه کردند!

  دوست بزرگوار،

  بنده خیلی خوشحالم که رهبری دارم که به من می آموزد که با دقت در شناخت کاندیدای اصلح بکوشم و در نهایت هرآنکسی را که شایسته دیدم انتخاب کنم.
  شما می توانید همچنان چشمتان را روی گستاخی های جناب روحانی ببندید و از ایشان حمایت کنید. اما در اینکه ایشان توهین های بسیاری کردند به کسانی که به ایشان رای ندادند شکی نیست. لقب هایی که ایشان در این سالها نثار کردند به کنار، اینکه یک روز بعد از انتخابات 16 میلیون نفر را "خشونت طلب" خواندند بسیار عجیب بود.

  ایشان هرآنچه نباید را در این انتخابات گفتند و ما فقط با انتخاب اصلح به ایشان جواب دادیم و می مانیم در انتظار آینده.

  اما شما فکر میکنید اگر رهبر عزیزمان بفرمایند به شخص خاصی رای بدهیم، آیا مردم به آن شخص رای نمی دهند؟ چرا. ولایت مداران در این سرزمین مطابق فرمایش رهبرشان عمل می کنند. اما ایشان همیشه ما را به "تفکر" تشویق کردند نه انتخاب "کورکورانه" که "لیستی رای دادن" مصداق بارز آن است.

  خدا را شکر میکنم که چنین رهبری دارم.

  وقتی شخصی بدون لیاقت لازم در لیستی قرار میگیرد و حتی بعد از رای آوردن مورد انتقاد خودی ها هم قرار میگیرد یعنی کسی این وسط دیکتاتورگونه همه را مجبور به چنین انتخابی کرده.

  ما آتش به اختیار رهبریم. یادتان باشد امام صادق (ع) هم شاگردانی تربیت می کردند و گوشه و کنار می فرستادند تا تبلیغ دین کنند. ما اگر خدا بخواهد شاگردان رهبر فرزانه ایم.

  کاش بتوانیم.

  باقی بماند با وجدان شما.

 • دوست گرامی دیکتاتوری معنای واضحی دارد از بین بردن آزادی تفکر یعنی کاری که خاتمی و همکیشان کردند و می کنند با پروپاگاندای اصلاح طلبی و هجمه بی امان و مظلوم نمایی کاذب از جریان اصلاحات و اینکه رهبری در سال 92 یک جمله طلایی داشتند ولی شما و سایر هم اندیشانتان هرگز نشنیدید ایشان در سال 92 فرمودند "نظر من به هیچ یک از آقایان نیست" و این یعنی ایجاد زمینه برای تفکر وانتخاب آزاد و البته به تبع آن رشد اجتماع اما امان از فرو بردن سر در برف.
  روزی با یکی دوستان اصلاحاتی صحبت می کردم و قسمتی از بیانات رهبری را برای ایشان گفتم ایشان برگشت گفت من اصلا صحبتهای ایشان را تا امروز نشنیده ام و نمی شنوم بعد در جواب این سوال که پس از کجا تشخیص می دهید صحیح یا غلط است گفت معلوم است دیگر.اما این تفکر از کجا می آید از بمباران اطلاعاتی منابع سانسورچی و جهت دار اصلاحات.
  دیکتاتور یعنی کسی قدرت اندیشیدن را باطل کند با هر روش ممکن به ویژه با راه انداختن فضای غبار آلود جهت نشنیدن صدای متفاوت

 • ببین دوست عزیز؛ ما اگه از تاریخ و گذشته درس نگیریم دیگه نمی تونیم به اهدافمون برسیم. بعد از انتخابات 92 روزی نبود که رسانه های اصولگرا بخاطر عدم کناره گیری جلیلی به نفع قالیباف جبهه پایداری رو سرزنش نکنن، درحالیکه انتخابات مجلس شورای اسلامی نشون داد این وحدت های صوری و کناره گیری های حزب گرایانه دیگه جواب نمیده، چراکه آحاد ملت اعم از قشر ضعیف و متوسط بدنبال افرادی هستن که به طور ملموس و واقعی براشون کار کنن و به فکر رفع مشکلاتشون باشن. نیاز به توضیح نیست که رفع فقر و تبعیض، گسترش عدالت و اداره کشور با رعایت مساوات از اهداف جمهوری اسلامی است، که به عقیده من این نگاه در شخصیت رئیسی بیش از قالیباف دیده میشه.
  شما صحنه تبلیغات ریاست جمهوری رو نگاه کن.. اکثر حامیان حجة الاسلام رئیسی از طبقه ضعیف جامعه بودن، درصورتیکه جمعیت اطراف دکتر قالیباف اغلب از قشر متوسط! نه اینکه مطالبات این طیف اهمیت نداره، اما از نظر نزدیکی به اهداف بنیادی انقلاب، اولویت با طبقه کم برخوردار هست و باتوجه به اشراف حداکثری رئیسی به قضایای کلان کشور مناسب تر از قالیباف ی هست که از لحاظ جامع نگری در سطح نازلتری هست. اینو باتوجه به سوابق هر دو عزیز میگم.
  اینکه سردار نازنین انقلاب این تصور براش بوجود اومده که در نظرسنجی ها جلوتر از آقای رئیسی بوده چیزی جز القاء اطرافیان انقلابی اما نا آگاه نیست.. 2، 3 روز مانده به انتخابات توی هر سایت و کانال و شبکه اجتماعی که می رفتیم خود سینه چاکان روحانی از تثبیت رای قالیباف و روحانی، و در عوض سبد رای رو به رشد رئیسی میگفتن و به کل قطع امید کرده بودن.. بماند که همه میدونن 7 میلیون تعرفه روستاها و 5 میلیون رای باطله غیر ماخوذه متعلق به کیست!
  بنابراین گفتن این حرف که اگر رئیسی به نفع قالییباف کناره گیری میکرد نتیجه عوض میشد، نه از لحاظ آمار و منطق قابل پذیرشه و نه حتی قابل تایید، چراکه اصولا تحقیقی در اینمورد صورت نگرفته که این ادعا رو ثابت کنه.
  تا زمانی هم که نائب امام زمان توصیه به شرکت در انتخابات میکنن موظف به انجام تکلیفیم، حال نتیجه هر چه که باشه.. شاید در آستانه ظهور حجت خدا(عج) لازمه صبر و پختگی مؤمنین به حدی برسه که بتونن همچون مولای مظلومشون 25 سال خار در چشم و استخوان در گلو به غنی سازی بیش از پیش خود و جامعه بپردازن تا روز موعود!

 • دوست عزیز و انقلابی من؛ سلام بر شما.

  مطالبی رو که مطرح کردید، به واقع قبول دارم اما فاصله تفکر روحانی و رئیسی از هم خیلی زیاد بود و متأسفانه ملت ما به این حد از آگاهی نرسیدند که بتونن از روحانی به سمت رئیسی جهش کنند. وقتی میگم به نظر من بهتر بود آقای رئیسی به نفع آقای قالیباف کناره گیری کنه، بر این اساس میگم که احتمالاً همه کسانی که به آقای رئیسی رأی دادند، در صورت کناره گیری آقای رئیسی به نفع آقای قالیباف، حاضر می شدن به آقای قالیباف هم رأی بدن، ولی عکس مطلب درست نبود. یعنی همه هواداران آقای قالیباف، حاضر نبودند به آقای رئیسی رأی بدن. خیلی از افراد هم بودند که بین روحانی و قالیباف دو به شک بودند. مردم از آقای قالیباف شناخت بیشتری داشتند تا آقای رئیسی. به خاطر همین هم بود که وقتی دولتی ها اتهامی علیه آقای قالیباف مطرح می کردند، مردم ساکن تهران، چون شاهد مدیریت قدرتمند و توانمند آقای قالیباف در عرصه شهرداری تهران بودند، اهمیتی نمی دادند. بعلاوه، در صورت انتخاب شدن آقای قالیباف، آقای رئیسی و همفکران ایشون، می تونستن خیلی راحت روی آقای قالیباف تأثیرگذار باشن تا ایشون به فکر قشر محروم جامعه هم باشند؛ ولی آیا افراد صالح می تونن روی روحانی و تفکرش اثر گذار باشن؟؟ عمراً. چرا ؟ چون شاعر می فرماید:

  پرتو نیکان نگیرد هر که بنیادش بد است / تربیت نا اهل را چون گردکان بر گنبد است

 • دوست گرامی سلام من رو هم بپذیرید
  شاید از نظر برخی طرح این مباحث در شرایط فعلی بی فایده باشه، اما چه کنیم که بزرگان اصولگرا یا بهتر بگم پیشکسوتان انقلاب و انقلابیگری طبق سنت دیرینه پرونده این موضوعات رو میبندن تا انتخابات بعدی! و ناچارا و البته بدون اشکال هست که در رده های پایین خودمون اینگونه نکات مهم رو پیگیری و در موردش صحبت کنیم.
  - راجع به فاصله روحانی تا حجة الاسلام رئیسی میتونم بگم چنین تفاوت آشکاری بین رفسنجانی/خاتمی، خاتمی/احمدی نژاد و نهایتا احمدی نژاد/روحانی در انتخابات های گذشته وجود داشته و اتفاقا تجربه میگه هر وقت فشار اقتصادی بر مردم زیاد میشه بی معطلی گزینه ای رو انتخاب میکنن که تفاوت صد و هشتاد درجه ای با رئیس جمهور مستقر داشته باشه!
  - با نظر شما در مورد انتقال تمام آراء رئیسی به قالیباف موافقم، منتها در مورد میزان آشنایی مردم با نامزدها انتخاب خاتمی برای مردمی که شناختی ازش نداشتن هم یک استثناست، حتی احمدی نژاد هم تقریبا فقط برای تهرانی ها شناخته شده بود.
  - راجع به رای پایتخت نشین ها هم اتفاقا همه کارشناسان معتقد بوده و هستن که طیف مهم و تعیین کننده ی این دوره از انتخابات روستاییان هستن. به روایت وزارت کشور واجدین شرایط شرکت در انتخابات در روستاهای کشور 18 میلیون نفر بودن که با پیشبینی مشارکت 90 درصدی این قشر(کف رو 90 درصد گرفتن) 16 میلیون میتونستن رای بدن که حتی با نگاه به ماهیت انتخاب اونهایی که تعرفه بهشون رسید کاملا روشنه انتخاب مابقی هم رئیسی بوده، که در واقع رای تهران رو کاملا بی اثر میکرد..
  - ولی فکر می کنم ما هم بجای برگشت به عقب و عدم توجه به تجربیاتی که از چند دوره برگزاری انتخابات بدست آوردیم، باید مثل خود دکتر قالیباف که معتقده با این وحدتی که بوجود اومد ما یک قدم به جلو برداشتیم، بهتره نسبت به دستاوردهای تجربی خودمون تشکیک نکنیم و دوباره به بحث قدیمی "اصلح-صالح مقبول" برنگردیم. نتیجه انتخابات 84 پیش روی ماست. اونموقع به تصور خودمون اصلح رو انتخاب کردیم نسبت به کاندیدای رای آور که دکتر قالیباف بود.
  به نظر من نکته اصلی اینه که ما به وعده های الهی ایمان و اعتماد کامل داشته باشیم و حقیقتا به تکلیفمون برای انتخاب بهترین فرد عمل کنیم، اونموقع طبق سنت الهی نصرت خدا شامل حالمون میشه. منتها قصوری که ما رو به اینجا رسونده اینه که همونطور که اول هم گفتم ما فقط در فصل انتخابات برای شناساندن اصلح دست بکار میشیم و در بقیه ایام سال سرمون به کار و زندگی خودمون گرمه و فارغ از فعالیت دینی و سیاسی هستیم..

 • البته آقای سید ابراهیم رئیسی ازهرنظر شایسته وبهترین گزینه بود واگرباچشم باز وبدون توجه به شایعات مردم می توانستن انتخاب کنن بهترین گزینه بود برای مبارزه بافقروفساد وتبعیض. چون ایشان خود پاک دست ومتقی وکاردان و لایق وباتجربه ودلسوزبودند. وآقای قالیباف هم مدیری توانا ولایق هستند که درشهرداری تهران بزرگ خدمات بسیار ارزشمندی برای مردم تهران انجام دادند که تا ابد ازیاد مردم نمی رود. وواقعاً سشهر تهران را از نظر عمرانی متحول کردند وبایدبه ایشان دست مریزاد وآفرین ومرحبا گفت وگزینه سوم هم آقای میرسلیم بودند که واقعاً مردی سلیم بونپدند. واین 3 نفر لیاقت داشتند به عنوان رئیس جمهور ایران اسلامی انتخاب شوند که اگر هرکدام انتخاب می شدند واقعاً به درد ملت می خوردند. ومشکلات را بر طرف می کردند. خوب باید افسوس خورد که چرا این افراد شایسته ولایق انتخاب نشدند.وامیدواریم خداوند کمک کند دیگه ما فریب لفاظیها رانخوریم.

 • البته آقای سید ابراهیم رئیسی ازهرنظر شایسته وبهترین گزینه بود واگرباچشم باز وبدون توجه به شایعات مردم می توانستن انتخاب کنن بهترین گزینه بود برای مبارزه بافقروفساد وتبعیض. چون ایشان خود پاک دست ومتقی وکاردان و لایق وباتجربه ودلسوزبودند. وآقای قالیباف هم مدیری توانا ولایق هستند که درشهرداری تهران بزرگ خدمات بسیار ارزشمندی برای مردم تهران انجام دادند که تا ابد ازیاد مردم نمی رود. وواقعاً شهر تهران را از نظر عمرانی متحول کردند وبایدبه ایشان دست مریزاد وآفرین ومرحبا گفت وگزینه سوم هم آقای میرسلیم بودند که واقعاً مردی سلیم بودند. واین 3 نفر لیاقت داشتند به عنوان رئیس جمهور ایران اسلامی انتخاب شوند که اگر هرکدام انتخاب می شدند واقعاً به درد ملت می خوردند. ومشکلات را بر طرف می کردند. خوب باید افسوس خورد که چرا این افراد شایسته ولایق انتخاب نشدند.وامیدواریم خداوند کمک کند دیگه ما فریب لفاظیها رانخوریم.

 • جناب ج.م!

  جنستون جور شد!
  بفرمایید...
  اینم طلحه و زبیرِ شما در آن واحد.

 • اللّهُمَّ اشْفِ كُلَّ مَرِیضٍ

 • آمین یا رب العالمین!

  و مخصوصا تعجیل برای بیماران گمنام ..
  ((( :

 • ج.م 17/8/4 ساعت 10:58

  سلام علیکم تبریک به مناسبت میلاد امام رضا علیه السلام
  مخصوصا برادر عزیز وگرامی اقا رضا123
  جای طلبکار وبدهکار عوض نشه
  شما به خاطر یه حرف من که بنده قصد جسارت نداشتم ومنظوروقصدم توهین به شما نبود اینطور ناراحت شدین
  بعد وقتی بنده و امثال بنده محترمانه بااحترام تمام در میان همفکران شما برجام روحانی را نقد میکنیم چیزی جز فحش هرزه لرزاندن اجدادمان در گور و.....نثارمان نمیشود بعد بنده ومنتقدان به دولت ؛امثال بنده باید چقدر ناراحت بشوند؟حاج میثم مطیعی باید چقدر ناراحت بشود وقتی اینهمه هجمه توهین از طرف جناح و همفکران شما بود

  برادر رضا123 برای شما سوءتفاهمی پیش اومده بنده هیچ وقت شما وامثال شما را اموی و یزیدی و... نخواندم همانطوری که خودم را از72تن نخواندم
  اصلا بنده کی باشم بخوام بنده خدا رو تحقیر کنم یا خودمو ببرم بالا
  حرف بنده این بود تاریخ در حال تکرار شدنه
  همون طوری که برای اسلام وپیامبر(ص)و ولایت حضرت علی (ع) عمارهاو یاسرها سلمان ها و.... در مقابل خوارجین ومعاویه ها شمرها وزبیروطلحه هاو...بودند
  برای انقلاب هم هست برای نظام مقدس جمهوری اسلامی هم هست
  همونطوری که عمار ویاسر مفید بودند در روبه رو معاویه ویزیدیان برای اسلام مضر
  از کجا معلوم ما مردم کوفه نشیم؟مایی که با هر دعایی که برای امام زمان(عج) میکنیم یعنی داریم دعوت نامشونو امضا میکنیم از کجا معلوم مسلم کشی نکنیم؟زیر قولمون نزنیم.شرمنده اهل بیت(ع) وشهدا نشیم؟!

  برای انقلاب هم همینطور دیدیم سرنوشت خیلی از افرادی که عمق انقلاب را درک نکردندولی از امام وانقلاب دم زدند ولی خون به دل حضرت امام(ره) وحضرت آقا(حفظه الله) کردند
  شهیددیالمه:انقلاب هر زمان موجی میزند و یک مشت زباله را می‌اندازد بیرون.

  بنده چند بار گفتم بنده مدافع احمدی نژاد نیستم تا یه انتقادی از روحانی میکنیم احمدی نژاد را چکش بر سر ما میکوبید
  ولی سوالم این است:
  در جلسه منافقین بعد از دیدار ظریف در فرانسه.جالبه مریم رجوی توی سخنرانیش میاد میگه ما 88تونستیم کارایی به وسیله اهرم های داخلی بکنیم سال96هم کاری کردیم که جای جلاد و شهید عوض شد(دهه 60).یه مقام آمرییکایی هم میگه ایران نباید جشن40سالگیشو ببینه باید از اهرم های داخلی که با ولایت فقیه و سپاه پاسداران مشکل دارنداستفاده کنیم
  http://www.yjc.ir/fa/news/6150186/%D8%B5%D8%AD%D8%A8%D8%AA%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D8%B1%D8%AC%D9%88%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%81%D8%AA%D9%86%D9%87-%DB%B8%DB%B8-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85
  به نظرتون این اهرم ها در جناح افساد طلب بیشتر نیستند!؟نظرات و فکر منافقین به کدام جناح بیشتر نزدیکه؟سخنان رییس جمهور در جهت سخنان رجوی نبود؟
  این انقلاب چیز ارزشمندیه بیدی هم نیست که با باد های 78/88/98بلرزه خون شهدا پای نهال این انقلاب ریخته خون دل ها خورده شده


  حضرت آقا(حفظه الله):
  رسم شده از امام و نظام و انقلاب دم بزنند ولی با کسی که اصل_نظام را نشانه گرفته همکاری کنند
  برای من تقسیمات اصولگرایی و اصلاح طلبی مطرح نیست و به این اسمها اهمیت نمی دهم و فقط محتوا برایم مهم است.
  فتنه برای من قضیه مهمی است. ...من روی مسئله‌ی فتنه حسّاسم. . . . گفتند «انتخابات بهانه است، اصل نظام نشانه است»؛ دیگر از این صریح‌تر؟ آیا این شعار داده شد یا نه؟ خب اگر این شعار داده شده، تبرّی از این شعار، آن روز هم لازم بود و باید میکردند که نکردند، حالا هم یک عدّه‌ای از آنها حمایت بکنند، آن‌وقت دم از امام و طرف‌داری از امام و طرف‌داری از نظام و طرف‌داری از انقلاب هم بزنند! این نمیشود، این قابل قبول نیست. این پدیده‌ی بسیار بدی است، پدیده‌ی زشتی است، این پدیده را ما اصلاً نمی‌پسندیم.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
  http://roshangari.ir/video/48111
  حضرت آقا(حفظه الله): نهال جمهوری اسلامی امروز تبدیل شده به یک درخت تناور! مگر میتوانند بِکَنند؟
  خواستند نظام جمهوری اسلامی را ساقط كنند امّا یکی یکی در حسرت اين آرزو به گور رفتند!

  حضرت آقا(حفظه الله):
  ما در مقابل تهدید، تهدید می کنیم!
  هرکسی فکر تجاوز به جمهوری اسلامی ایران در مخیله‌اش خطور کند، باید خود را آماده دریافت سیلی‌های محکم و مشت‎های پولادین کند!
  هم آمريكا بداند، هم دست‌نشاندگانش بدانند، هم سگ نگهبانش رژيم صهيونيستى در اين منطقه بداند؛ پاسخ ملت ايران به هرگونه تعرضى، هرگونه تجاوزى، بلكه هر گونه تهديدى، پاسخى خواهد بود كه از درون، آنها را از هم خواهد پاشيد و متلاشى خواهد كرد.


  اگر در سلسله نظرات به شما جسارتی شده اقا رضا حلالیت میطلبم
  اللهم اهدنا الصراط المستقیم
  ربنا لاتزغ قلوبنا بعد اذهدیتنا
  التماس دعا
  یاعلی ع

 • با عرض سلام و صبح بخیر خدمت شما دوست گرامی...

  سَرتان سلامت..
  اختیار دارید.

  قصدِ حقیر هم در اینجا ، فقط مزاح و شوخی بود.
  امیدوارم که مکدر نشده باشید.
  یاحق.

 • توهم زده ای شهردار سردار قالی باف
  قالیباف اگر واقعا فکر می‌کند اختلاف کمی میان آرا وی و روحانی بوده پس چرا کنار رفت؟ قالیباف به خاطر ترس از باخت از صحنه انتخابات کنار رفت. قالیباف رای اکثریت اصولگرایان را به همراه نداشت و در میان همفکرانش هم از جایگاه محکمی برخوردار نیست.

  ایشان به دلیل مشورت‌های اشتباهی که در زمان انتخابات از سوی مشاوران خود می‌گرفت و ناشی‌گری‌هایی که در مناظرات انجام داد همان میزان رای و پایگاهی را که داشت هم از دست داد. قالیباف برای اینکه شکست دیگری را متحمل نشود و شان منزلتی که دارد زیر سوال نرود از ادامه رقابت‌ها انصراف داد. به نظرم اکنون نیز طرح اینگونه مباحث صحیح نباشد.

  با توجه به شناختی که ما از قالیباف داریم به نظر نمی‌رسد که برای انصراف یا بدون خواست قبلی پا به عرصه انتخابات گذاشته باشد. قالیباف هیچ حرف جدید و مثبتی را برای گفتن در مناظرات نداشت. قالیباف حتی توان بحث کارشناسی را هم نداشت و سعی کرد فقط حریف را تخریب کند. مردم نیز با انتخابی که کردند نشان دادند که به رشد سیاسی رسیده‌اند و تحت تاثیر اینگونه مسائل قرار نمی گیرند.

  قالیباف در انتخابات اخیر همانند یک فرد کاملا پوپولیست ظاهر شد، او سعی کرد تا از هر راهی که می‌تواند رای مردم را به سمت خود جذب کند،‌غافل از اینکه مردم ما دیگر عوام نیستند!

 • امیدوارم این رشد سیاسی همراه با رشد دینی باشد.
  این را جدی عرض میکنم.

  هر زمان انتخابی میکنم در درونم غوغاییست که انتخاب درست صورت گرفته است یا خیر، چون هر انتخاب اشتباه، ما را چندین قدم از صحت انتخاب نهایی دور میکند.

  اگر این انتخاب ها موجب شود در آخرالزمان بین سپاه حق و باطل به سمت حق گرایش پیدا کنیم، پس درست انتخاب کرده ایم. اما اگر به سمت باطل گرایش پیدا کنیم وای بر ما.

  دوستان، من شاید علمی بسیار اندک داشته باشم اما فکر میکنم امام زمانمان به پیروی از پیامبر (ص) و سایر امامان و معصومین (ع) به حفظ حریم زن و مرد بسیار حساسند. وقتی میبینم بعد از انتخابات زن و مرد به خیابان میریزند و با آن وضعی که میبینیم کنار هم (عذر میخواهم) میرقصند، تنم می لرزد. میگویم اگر (آنطور که ادعا میکنیم) این حرم، قرار است حریم امام زمان باشد، پس ایشان حق دارند که نیایند.

  وقتی میشنوم امام با ساکنان شهر ری خواهند جنگید، می ترسم از اینکه در چه مسیری داریم قدم بر میداریم.

  فقط امیدوارم بهشت و جهنم مردم برای مسئولین کشور اسلامی مان مهم باشد نه اینکه بگویند بگذارید مردم هرکار دوست دارند بکنند!

  همین.

 • مردم با انتخابی که کردند، نشان دادند بیشعوری را حد و مرزی نیست. اگر خاویر کرمنت می توانست، بر کتاب "بیشعوری" خود، فصلی اضافه می کرد با عنوان "اندر احوالات هواداران حسن فریدون" .

  دوست بزرگوارم، گمانم شما تصور کرده اید آن فرد هفتاد ساله ای که محاسن بلندِ رنگ شده داشت و عمامه ی سفید به سر داشت، محمد باقر قالیباف بوده ((:

  نه عزیز. او حسن روحانی (فریدون) بود که تخریب می کرد و توان بحث کارشناسی را نداشت. قالیباف آن کسی بود که از همه جوان تر بود و آخوند نبود و شهردار تهران بزرگ، که مدیریت آن، کم از رئیس جمهور بودن ندارد.

  و چه بدبخت مردمانی هستیم ما که یک مشت پیر و پاتال خائن را بر مسند امور گمارده ایم.

 • مردمی که تا دیروز انقلابی و فهیم بودن حالا شدن بی شعور!!
  مردم بی شعور نیستند.فقط به این سخن امام خمینی یکم فکر کردن و بعد رای دادن:
  اما خمینی در نامه ای به شاه نوشت:

  "یا از فساد مسئولین آگاهید و سکوت کردید،
  یا از وضعیت بیخبرید که در هردوصورت بی‌کفایتید!!!

 • ملتی که سرانه ی مطالعه اش، هر پنجاه و پنج سال حدود دو دقیقه باشد، تنها کاری که بلد نیست، فکر کردن است. پس خودت را گول نزن عزیز

 • عجب! احتمالا اگه سرانه مطالعه ایرانیا اندازه نروژ و فنلاند و آلمان بود رئیسی رای میاورد بعدشم قالیباف و میرسلیم!
  بالاترین سرانه مطالعه مربوط به کشورهاییه که واقعا نظر مردم مهمترین فاکتوره نه این نظام مسخره من دراوردی که وسط جنگ قدرت دولت و بیت,مردم بیچاره, لِه میشن.

 • درود بر سید ابراهیم بت شکن . مرد پاک دست ومخلص وشجاع وانقلابی و صبور. سلام بر دکتر قالیباف که باسیدابراهیم رئیسی یکی ومتحد شد انشاءالله هرکجا هستند خداوند تبارک وتعالی نگهدارآنان باد. سلام ودرود بر حضرت آیت الله علم الهدی امام جمعه محترم مشهد. مردی مبارز مکتبی متدین انقلابی و شجاع و حق گو که همواره با فساد مبارزه می کنند.

 • راست میگه به نظر من هم اگر رئیسی میرفت کنار قالیباف میموند بهتر بود

 • مهمان 18/11/26 ساعت 17:54

  باید به هوش نداشته اصولگرایان آفرین گفت. اصولگرایانی که قهرمان خود را قالیباف قرار داده اند!
  و شاهکارهای قالیباف را فراموش کرده اند:
  1- حمایت از برجام و اجتناب ناپذیر نامیدن آن.
  2- توزیع فقر نامیدن عدالت و ادعای اینکه اول برویم پیشرفت کنیم تا بعدها
  عدالت را هم درست کنیم! که رهبری قاطعانه آن را رد کرد.
  3- تخریب مسجد و تبدیل آن به دخمه و قربانی کردن آن در مقابل تئاتر شهر.
  4- تبدیل سطل های زباله به پلاستیک قبل از فتنه 88 باوجود هشدارهای
  نهادهای امنیتی و اطلاعاتی مبنی بر خطر آتش زدن این سطلها.
  5- اعلام بی سند حضور سه میلیون نفر در شورش روز 25 خرداد 88 در حالی که
  ششصد هزار نفر در بالاترین حالت بیشتر نبودند. آنهم در حالی که شهرداری
  ابدا وظیفه ای برای اعلام تعداد تظاهر کنندگان ندارد.
  6- خرید واگن های مترو از چین در حالی که واگن سازان داخلی برای تامین
  نیاز متروی تهران اعلام آمادگی کرده بودند.
  7-نقش بانک شهر در حوادث ارزی و سکه ساله 90.
  8- فروش بی سابقه تراکم برای گران کردن مسکن و به شکست کشاندن مسکن مهر.
  9- استفاده از عوارض مردم در تهران در نمایش تبلغاتی کمک به زوار اربعین
  بدون هر نوع مجوز رسمی از شورای شهر.
  10- تبدیل فرهنگسراهای به مراکز فساد و تئاتر و هنر معلوم الحال در حالی
  که قبل در زمان شهردار قبلی به تالار عقد و ازدواج تبدیل شده بودند.
  و بسیار موارد دیگر.
  می دانم اصولگرایان حاضر به اعتراف به این چیزها نیستند.

 • مهمان 18/11/26 ساعت 18:06


  قالیباف اتفاقا با هوشمندی و بدجنسی هر چه تمامتر کنار کشید چون دید
  مینینگ هایش نه در میت و نه کیفیت قابل مقایسه با رییسی نیست. س کنار
  کشید تا اگر رییسی رای بیاورد مدعی شود که به هاطر من رای آوردی باید سهم
  من را بدهی! و اگر هم رای نمی آورد - که نیاورد- مدعی شود اگر من مانده
  بودم رای می آوردم!
  به هر حال بهتر از ماندن و شکست خوردن برای بار سوم بود!