نماهنگ پابوس امام رضا با صدای امیر تتلو


نماهنگ پابوس امام رضا با صدای امیر تتلو


+ 
1

- 
1
ارسال در 1396/2/28 ساعت 12:01 2017-5-18 12:01:06
امید
توسط امید


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • اولا" عمو تتل بدون مجوز هم می خونه,بعدشم اون یه پاش اونور آبه یه پاش این ور آب می تونست به راحتی بره ومثل شاهین وپوتک واسه دشمنان ملتش پارس کنه ولی اون اونقدر مرده که حتی با اون همه به زندان رفتن ها باز هم برمی گشت, شما مدعیان اعتدال جز تهجر وافراط چیزی حالی تون نیست.آنکه می نوشد شراب تا شود لا یعقل و مست وخراب چون شود از عقل و حیرت بی خبر بس شرف دارد ,شرف دارد به شیخ حیله گری که با یدونه کلید 80 میلیون رو بدبخت کرد , مملکت رو رکود وفساد برداشته .

 • خب شما هم می رید به اسرائیل,آمریکا,عربها ... دیگه گلم , شما ها در برابر کدخدا هیزی و لودگی می کنید که دوستون بداره ولی آقا گرگه همشش شما گوسفندا رو پخ پخ.تتلو یه مرده یه مرد.

 • هنر رییسی صداقتشه که گفت مرزبندی سیاسی نداره به دین و مذهب و گرایش و سلیقه سیاسی کاری نداره فقط کافیه کارت ملی ایرانی باشه. بهشون توجه میکنه و صداشونو می شنوه.
  هنر رییسی اینه که همه اونو رییس خودشون می دونن.

 • سلام خدمت همه عزیزان. حتما در ذهن خیلی از شما این سؤال ایجاد شده که چرا خادم الرضا(ع) سید ابراهیم رئیسی به دیدن امیر تتلو رفتند. زمانیکه حرم امام رضا(ع) را می ساختند شیخ بهایی قصد داشتند دری بسازند که فقط آدمهای خوب بتوانند ازش رد بشوند ولی امام رضا(ع) به خواب ایشان آمدند و مخالفت کردند و فرمودند "همه ی مردم می توانند مرا زیارت کنند,چه بیگناه باشند,چه گناهکار". این حرکت خادم الرضا(ع) هم مصداق سخن امام رضا(ع) می باشد. امیدوارم بنده حقیر را به خاطر طولانی شدن نوشته ام ببخشید و انشاءا... در انتخابات پیش رو فرد اصلح را برگزینید. یاعلی

 • ممنون از مطلبی که به اشتراک گذاشته؛ جالب بود.
  فقط یه نکته کوچولو: آقای رئیسی به دیدار تتلو نرفت، تتلو به دیدار رئیسی رفت. بین این دو تا خیلی فرق هست.

 • خوب نمی فهمن بی شعورن شعور ندارن فکر کردن همه مثل خودشونن که بیوفتن دنبال آمریکا بخندن و هیزی کنن و یه مملکت رو به فنا بدن که آقا گرگه بیا مکا گوسفندا رو نکش آخرشم که آقای ترامپ اومد دهن روحانی ودارو دسته رو السرویس

 • ج.م 96/2/29 ساعت 10:39

  ددر جواب کسانی میگن چرا آسید ابراهیم رییسی با اقای تتلو دیدار گردند
  آیا اگر کسی قبلا خطا کرده باشد دیگر حق نفس کشیدن هم ندارد و نظام اسلامی باید او را برای همیشه طرد کند؟
  1 خانم الهام چرخنده بازیگر معروفی بود عکسهای خاصی هم در دوران قبلی بازیگری خود داشت.
  او پس از مدتی تحولی در زندگی وی شکل گرفت و با سرکردن چادر در جهت فضایل دینی تلاش کرد. وی سال 93 به دیدار رهبر معظم انقلاب رفت.
  آیا خانم الهام چرخنده به واسطه گذشته اش نبایستی اجازه ملاقات با رهبر انقلاب می یافت؟
  2 خانم پروانه معصومی در فضای قبل از انقلاب در فیلم های فارسی آنچنانی بازی کرده و حضور داشت.
  معصومی با وقوع انقلاب دچار تحول شد و تلاش کرد در فیلمهای بسیاری در جهت اعتلای اخلاق اسلامی گام بردارد. وی در تیرماه 1389 به ملاقات رهبری رفت.
  آیا خانم پروانه معصومی به واسطه گذشته اش نبایستی اجازه ملاقات با رهبر انقلاب می یافت؟
  3 امیرحسین مقصودلو (تتلو) پیش از سال 92 موسیقی و تحرکاتی خلاف شئونات دینی داشت و حتی تصاویر پیش از سال 92 از وی وجود دارد که بسیار نامناسب است.
  وی در سال 92 بعد از یک اتفاق مهم، توبه نامه ای منتشر و از اجرای هرگونه موسیقی و آواز خلاف شئونات پرهیز کرد و دیگر در هیچ محفل خلاف شئونات دینی شرکت نکرد. و تلاش های بسیاری در جهت ترویج حجاب اسلامی، اقامه نماز داشته و اجراهای بسیاری در مورد امام رضا(ع)، شهدای مدافع حرم، شهدای هسته ای و.. داشته است.
  آیا تتلو به واسطه گذشته اش نبایستی اجازه ملاقات با آقای رئیسی را می یافت؟

 • تتلو یک نفر......... نه تو صداوسیما بوده نه سریالی بازی کرده کاملا معلومه کی میماله ... الان کاملا ازادی بیان حضرات مشخصه باید ده ها تبلیغ و مناظره و کتاب نوشته میشد تا ریشه بی ریشه این حضرات معلوم شه که از طرفدار و لیدر و وزیر به دیدار تتلو و رئیسی واکنش نشون دادن .این ازادی بیان این حضرات

 • moon 96/3/27 ساعت 11:59

  قشنگ بود

 • moon 96/3/27 ساعت 11:59

  قشنگ بود