رائفی پور - تاثیرات جالب صدقه دادن برای سلامتی امام زمان - نبینی ضرر کردی


بسم الله الرحمن الرحیم - سلام خواهران و برادران گرامی ، این مطالبی که در زیر می بینید اگر عمل کردید و اثراتش را متوجه نشدید بر تایپ کننده این مطالب که خودم باشم لعنت بفرستید .

1 - هر روز برای سلامتی امام زمان صدقه بدهید کم بدهید ولی هر روز بدهید ، اگر ((( در همان سال اول صدقه دادن ))) از جهت مادی یا معنوی و یا هر دو ، تاثیری متوجه نشدید بر من لعنت بفرستید ، اگر هر روز یک بار هم صدقه بدهید کمترین مقدار هم باشد اثراتش را دارد - همه کارهای خیر مستحبی که انجام می دهید ثوابش را هدیه به امام زمان کنید مثل صلوات فرستادن ، قرآن خواندن ، زیارت معصومین و شهدا ، زیارت قبور مومنین ، کمک کردن به دیگران و ... .

2 - هر روز هدیه به امام زمان حداقل چند صلوات بفرستید و زیر لب با امام زمان درد دل کنید و از مشکلاتتان و ... بگویید به عزت خدا قسم متوجه صحبتهای شما میشود اگر این کار را هر روز تکرار کردید و هیچ تاثیری برایتان نداشت بر تایپ کننده این مطالب لعنت بفرستید .

3 - همه شهدا عزیز هستند و اولیاء خدا هستند به قبور شهدا بروید و با شهیدی رفیق بشوید و درد دلهایتان را سر قبرش بگویید و این کار را تکرار کنید ، باور کنید شما را به خدا نزدیکتر میکنه و اگر مصلحت باشه حاجتتان برآورده میشه.

منبع کلیپ : http://masaf.ir


+ 
0

- 
0
ارسال در 1396/2/28 ساعت 10:35 2017-5-18 10:35:07

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر