سخنان جنجالی پناهیان ازپلمپ شدن حسینیه اش تاقطع سخنرانی


روایت حجت الاسلام علیرضا پناهیان از پلمپ شدن حسینیه و لغو سخنرانی هاش در دولت اصلاحات!


+ 
25

- 
1

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • مهمان 16/11/23 ساعت 18:08

  اخه مرد حسابیاینا رو چرا میذاری؟خود حاجی منع نکرده از این جور برش ها!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • نفس آقای پناهیان گرم!!! خیلی موافقم با جملۀ پایانی این ویدئو! «شماها انگشت کوچک استکبار جهانی هم نم یشوید ما آن را به لجن کشیدیم»- نوچه های مدعی و جیره خور کامنت نویس هم گوش بدن!!! حساب کار دستشون بیاد.. گُندَتون فسقل گُندَشونه!!! دیگه واسه دیدن شما ها که نانوسکوپ لازم داریم...!!!!!!

 • Shiautopia 16/11/24 ساعت 21:33

  یک گروه مذهبی فرهنگی سیاسی ساختیم که فعلا اعضاش کمه، اینجا میتونیم درباره مسائل مختلف اظهار نظر کنیم و اطلاعاتمونو بالا ببریم، با عضو شدنتون خوشحالمون میکنید، لینک گروه: https://telegram.me/joinchat/AqZXJj7d1aYcrpSNRjBQmA

 • درود بر تو یکی از یکی مسلمان واقعی درود بر پناهیان یکی از مسلمانان واقعی جامعه روحانیت درود بر حسن عباسی. درود بر احمدی نژاد درود بر سعید جلیلی. لعنت خدا بر خرسنجانی و خرتمی و خرحانی وطن فروش که انرژی هسته ای را بر باد. و عزت مسلمین و کشور را بر باد داد تا رای جمع کند. لعنت خدا بر اخلال طلبان ( اصلاح طلبان ) شیطان وسوسه گر

 • درود خدا بر تمامی پاکان و شیردلان روزگار.. سپاس از شما جناب کیانفر عزیز.

 • جناب یکی از یکی سلام علیکم. از حضرتعالی انتظار داشتم پس از تشکر از جناب کیانفر تذکری هر چند مختصر به جهت استفاده از ادبیات تهاجمی به ایشان بدهید. چرا که تأثیر سخنی که با آرامش و احترام گفته شود (هر چند سخنی لغو باشد)، به مراتب بیش تر از سخن حقی است که با فحاشی و تهاجم مطرح گردد. موافق نیستید؟؟؟

 • سلام علیکم جمیعاً. جناب کیانفر ادبیاتی که حضرتعالی در نظرات خود از آن استفاده می کنید، مناسب برای بحث سازنده نیست. در رابطه با افراد دیگری که به آن ها توهین کرده اید نظری ندارم اما حقیقتاً صحیح نیست به رئیس جمهور کنونی مملکت آشکارا توهین کنید. چرا که حدود 17 میلیون از هموطنان به ایشان رأی داده اند، درست یا غلط کاری نداریم. در هر صورت رأی داده اند. شما اگر قصد روشنگری دارید با استدلال های منطقی و در قالب جدال احسن با مخالفان وارد بحث شوید. طبیعی است اگر سخنان حضرتعالی منطقی باشد، قائلین به حق آن را خواهند پذیرفت. بعید است غیر قائل به حق، سراغ سایت روشنگری بیاید.
  در سوره مبارکه آل عمران، اگر اشتباه نکنم در آیه 159 خداوند متعال می فرماید:(( فَبِمَا رَحْمَةٍ مِنَ اللَّهِ لِنْتَ لَهُمْ وَلَوْ كُنْتَ فَظًّا غَلِيظَ الْقَلْبِ لَانْفَضُّوا مِنْ حَوْلِكَ...)) که یعنی (( پس به [بركت] رحمت الهى با آنان نرمخو [و پرمهر] شدى و اگر تندخو و سختدل بودى قطعا از پيرامون تو پراكنده مى ‏شدند)). پس بیایید به همدیگر احترام بگذاریم.

 • رضا 123 16/11/24 ساعت 22:24

  تشکر بابت سفارشات همیشه سازنده و مؤدبانه جنابعالی و تاکید شما بر حفظ وحدت.

  یا حق.

 • با سلام مجدد حضور محترم شما، حقیقتاً با دعوت شما به جهت ورود به جدال احسن موافقم اما با نظر به مورد مذکور از جانب عزیزتان مِن باب «بعید بودن ورود کاربران قائل به غیر حق در سایت روشنگری»!!! متأسفانه در نظر بنده چندان اعتبار منطقی ندارد!
  در باب چگونگی گفتار و نوشتار برادر عزیز جناب «کیانفر» که تنها به اظهار عقاید خویش در آن قالب نسبتاً تند پرداخته اند، اظهار نظری ندارم، چراکه یکی از ویژگی های این سایت موفق، امکان آزادی بیان در زمینۀ باورها و نظرات شخصی کاربران در حوزه های متعدد است! ایشان نظر خود را ولو با ادبیات تند در نسبت با محتوای ویدئوی مربوطه و یا مسائل و مصائب کلان حاکم بر جامعه عنوان کرده اند! که از نظر بنده جای اینگونه خرده گیری لااقل از جانب بنده نیست... اما شما هم به همراه بسیاری کاربران دیگر قطعاً شاهد هتاکی ها و اتهامات بی اساس و مغرضانه تؤام با فحاشی تنی از کاربران (از نظر شما قائل به حق!) در تهاجم به نظر دیگر کاربران چون خود من بوده و هستید! که کوچکترین نشانه ای از جدال «احسن» را هم بر نمی تابند!!! در شرایطی که مغرضان در هتاکی ها و آلوده سازی ها زبان عنان گسیخته ای دارند، چگونه است که غلظت عقیدۀ کاربر حق جویی چون جناب کیانفر را زیر سؤال می برید؟!!!

 • دوست عزیز، بنده گفتم بعید است غیر قائل به حق سراغ روشنگری بیاید. نگفتم قطعاً غیر حق جویان نمی آیند. ثانیاً تصدیق بفرمایید داشتن لحن تهاجمی از سوی هر شخصی، غیر از آنکه عده ای را بر علیه او تحریک کند که بلافاصله با او به مخالفت برخیزند، دستاورد دیگری ندارد که اگر داشت در سوره آل عمران توصیه به نرم خویی را نمی دیدیم. در رابطه با این که افرادی در این سایت در انتشار نظرات خود زبان عنان گسیخته ای دارند، با حضرتعالی موافقم از این جهت، حقیر نیز به هنگام رؤیت نظرات حاوی توهین و تهاجم، به نویسنده نظر تذکر داده ام. و خوب است که تذکر داده شود چرا که خداوند متعال نیز در قرآن می فرماید :((وَذَكِّرْ فَإِنَّ الذِّكْرَى تَنْفَعُ الْمُؤْمِنِينَ)) که یعنی :((و پند ده كه مؤمنان را پند سود بخشد)). اما اگر قرار است پاسخ بدی با بدی داده شود، که دیگر نمی شود در پی اصلاح بود، می شود؟؟؟

 • ضمن احترام ویژه ای که برای اتکال شما به حق که نشانۀ بارز آن نیز همین دعوت به شکیبایی و آرامش در گفتار است قائل هستم، می بایست جهت دفاع از روش به ظاهر مُصرانۀ خود نکته ای بیفزایم؛
  حقیقتاً من در روابط اجتماعی در جامعه به شکل حضوری، بر سیاق مورد دعوت حضرتعالی که همان روش اسلام عزیز است استوارم، و به هیچ وجه طالب اصرار بر تثبیت حقانیت موضع «خود» نیستم به چند دلیل:
  یکی آنکه عموماً عامل اصلی جدال در مواجهه با اشخاص معاند با حق که در پی اثبات موضع خویش از باب انتفاعات دنیوی و شخصی هستند، از حیث موضوع، متوجه مسائل شخصی است و نه مسائل کلان مملکتی!
  همچنین در روابط دو جانبۀ حضوری تعداد افراد و اشخاص ناظر به قضاوت نهایتاً در یک مجموعه از آشنایان خلاصه می شود!
  نتیجه: در فضای سایبر و در سایتی چون روشنگری، به دلیل ابراز آشکار انواع جدل حول مسائل ریشه ای و کلان مربوط به یکایک مردم این سرزمین و شاید که تحت نظر فضولانی از دیگر ممالک است، کاربرانی که شهامت درج نظر خود را ذیل کامنت نویسی دارند می بایست توان اثبات حقانیت نظر خود را در برابر اذهان عمومی مترصد، داشته باشند! چرا که جدال سایبری نوعی جهت دهی اذهان عمومی به حقیقت و یا کذب است! و از آنجا که پاسخ بی ادبی هم با ادب است تا مادام به فهم از سوی مخاطب ، فلذا خاموشی در پاسخ به بلاهت ها و یا غرض ها در چنین فضایی و حول چنین مسائل مهمی شایسته نیست! پس چاره ای نیست جز آنکه از اثبات حق کوتاه نیائیم ولو با تندی و اصرار بر حق!
  (هنوز داغداریمان به خون حسین (ع) تازه است؛ اصرار بر إعمال حق همان بود که حسین (ع) شمشیر کشید بر باطل!) تیغ زبان هم کاری است ... اما قطعاً زیر بار منطق!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • تحلیل ها و استدلال های حضرتعالی منطقی است. کاملاً موافقم که تیغ زبان کاری است، کاملاً موافقم که هر صاحب نظری باید توان اثبات حقانیت نظر خود را داشته باشد. اما حضرتعالی به سؤالی که بنده پیش تر مطرح کردم ( تأثیر سخنی که با آرامش و احترام گفته شود (هر چند سخنی لغو باشد)، به مراتب بیش تر از سخن حقی است که با فحاشی و تهاجم مطرح گردد. موافق نیستید؟؟؟) هنوز پاسخ نداده اید.
  بعلاوه، به اعتقاد حقیر فحاشی و تهاجم از جانب یک فرد، بیانگر ناتوانی وی در بحث منطقی است چرا که تا زمانی که ادله و استدلال های منطقی محکم وجود دارند، فحاشی به چه کار آید؟؟؟
  حضرتعالی در نظر خود این مسأله را بیان کرده اید که (( پاسخ بی ادبی هم با ادب است تا مادام به فهم از سوی مخاطب)). لذا بهتر است در پاسخ به بی ادبی، با ادب باشیم ( چرا که لقمان را گفتند: ادب از که آموختی؟ گفت: از بی ادبان، هر آنچه از ایشان در نظرم ناپسند آمد، از آن پرهیز کردم) که تأثیر آن به مراتب بیش تر از بی ادبی است و انشاالله که بی ادب خواهد فهمید. مؤید و منصور باشید انشاالله

 • جناب «والعاقبة للمتقین»
  در جائی که مخاطب مُجدّانه عزم به تخریب تأثیر حقیقت از سوی طرف مقابل را بر اذهان دارد و از هر گونه انحطاط اخلاقی نظیر اتهام و افترا، توهین و تحقیر و ابزاری چون فحاشی و بی ادبی برای نیل به هدف پوشاندن حق و اثبات باطل سود جسته و فروگذار نیست، می توان به سادگی دریافت که آگاهی در او به قدر کفایت و برای سوء إعمال دشمنی با حق، وجود دارد لیکن به هدف دشمنی با حق قصد راندن حریف حقگو را از میدان دارد (در مواردی از کامنت ها طرح ترغیب به ترک نظردهی بنده در این سایت را شاهد بوده ایم) و همانگونه که چندی پیش در یکی از کامنت ها گفته بودم «کسی را که خواب است می توان بیدار کرد اما کسی را که خود را به خواب زده هرگز!» مصداق چنین انسان نماهایی است! کسانی که هرچه در قالب بد ابراز می دارند در هنگام مخاطره بر آبرویشان آن را حاشا می کنند و هر قالبی از نیکی و حقانیت حریفان یافته اند به نام و نشان خود مدعی می شوند و جالب تر آنکه صاحب موضع آن حقیقت را به دزدی مطلب و تقلب آن از خود متهم هم می کنند!!!!!
  جناب «والعاقبة للمتقین»! موضع شما در قبال چنین دشمنی که به دلیل دخالت عمد از جانبش سراپا نافهمی ابراز می دارد، چیست؟! آیا چنین می پسندید که چشم ببنیدید و خود را با این خیال که «او در غفلت غیر عمدی است» آرام کرده و با ادب و طمأنینه خود را سیبل اهانت ها و اتهامات آنان کرده، بدون درنظر داشتن تنهایی حق ، ترک میدان جهاد کنید؟! فراموش نکنید که سخن نرم در اذهان و دل های بی طرف ولو آلوده به غفلت (غیر عمد) اثر می کند...
  همانگونه که گفتم پاسخ مؤدبانه در قبال بی ادبی تا مادام به فهم از سوی مخاطب یا امید به انجام آن در او، جایز است!!! و شرمنده ام که این مطلب را عنوان می کنم اما آیا تمامی آنان که ناظر بر جدال هستند «لقمان حکیم» اند؟
  اگر در جدالی که صرفاً به هدف اثبات حقانیت حق در امور کلان و مؤثر بر جوامع بشری حال و آینده برپاست، فقط یک نفر پیرو کوتاهی و تقصیر جانبدار حقیقت به انحراف شیطان بپیوندد، عاقبت داعیه دار حق در آخرتش چه خواهد بود؟ در این صورت من خود را نمی بخشم چگونه از حضرت حق بخواهم اینگونه کند؟ لذا با استعانت از همان نام نیکی که شما در کاربریتان از این سایت گزیده اید «طریق پرهیز گرفته و به خوشی دشمن عزلت خواهم گزید»... والسلام.

 • شیر مادر حلالت یکی از یکی زنده باد اشداء علی الکفار رحماء بینکم را خوب به جا می آوری در جایی که کفار از درون مملکت را دریده اند آدم های آدم نه آدم های حیوان ناطق که بر اساس میل و هوا و هوس حرکت میکنند کم یاب و کیمیاست در میان ما و مسلمین و جهان طبق قرآن اکثرهم لا تعقلون اکثرهم لا یفقهون اکثرهم لا یعقلون است آیا می شود به رای مردم احترام گذاشت بنی صدر هم 90 درصد رای داشت نه مثل این خائن روحانی وطن فروش مملکت در اوج قدرت بود ولی بنی صدر در موضع ضعیف بودن کشور کوتاه می آمد امام خمینی برکنارش کرد حال ما امر به معروف و نهی از منکر می کنیم این شیاطین به گفتن اراجیف روی آورده اند درود بر حسن عباسی درود بر مسلمان واقعی نه شیاطین در جلد اسلام درود بر یزید شناسان زمان حسین شناس بودن به قمه زنی نیست به روضه نیست حسین بن علی فرمود من برای امر به معروف و نهی از منکر خروج کردم و در سختی های بی سابقه قرار گرفت در تحریم آب هم کوتاه نیامد در مقابل 30 هزار نفر و کل جهان اسلام آن زمان کوتاه نیامد آن وقت ما در مقابل یزید زمان کوتاه بیاییم معاویه هم‌ همین فریدون( روحانی ) است که مثل موریانه آرمان های اسلام را می جود

 • جناب "والعاقبه للمتقین" حتی اگر 80 میلیون هم به روحانی رای میدادند نمیتوانست و نمیتواند خیانتها و دروغهایی بارز ایشان و دولتش را (که بعضا مورد نقد رهبر صبورمان هم قرار گرفته اند) توجیه کند. تاکیدات حضرتعالی بر رعایت ارزشهای اخلاقی اسلام عزیز بسیار عالی و متین و مورد قبول است ولی لطفا سعی نکنید از آن بعنوان پوششی برای توجیه خائنین به دین و نظام اسلامی استفاده کنید. یادتان نرود که با این که خداوند تبارک و تعالی مسلمین را دعوت به نرمش و خوشرفتاری حتی با دشمنان میکند ولی فریاد مظلوم بر ظالم خائن را روا محسوب میفرماید. امام خامنه ای هم در مورد جنایتکارهائی مثل آمریکا و انگلیس بسیار تند صحبت میکند. فکر نمیکنم زیاد اشکال داشته باشد که ما افراد عادی ولی دلسوز اسلام و نظام اسلامی با لحنی تند از مقاماتی که از اعتماد رای دهندگان سو استفاده کرده و در برابر شیطانهائی چون آمریکا، انگلیس و فرانسه سر تعظیم فرود آورده و حتی با عوامل رژیم صهیونیست سالیان پیش تن به مذاکره داده و و و و..... یاد کنیم. اتفاقا خیلی هم طبیعی و موجه و حتی بنظر بنده مقدس است.

 • روحانی کافر در موضع اوج قدرت قدرتی که احمدی نژاد آورده بود حاصل خون شهدا بود کوتاه آمد. درود بر احمدی نژاد قدرتمند و قدرت گرای اسلام گرا قدرت احمدی نژاد الان مثل شده چون روحانی خائن آن را بر فنا داد ولی باز نقطه ای قدرت هم وجود دارد مدیون احمدی نژاد است خرابی شهر و روستا ها در زمان آن خاتمی انگل یادتان رفته حقوق پنجاه هزار تک تومانی یادتان رفته روستاییان تا کمر در گل بودند در زمان خاتمی انگل یادتان رفته نوکر بی برو و برگرد شیطان بزرگ آمریکا بودن یادتان رفته فقط ارزانی آن زمان یادتان مانده پنیر 800 تومان شد 2800 فقط نهایت 3/5 برابر گران شده ولی حقوق ها به 30 برابر رسید چشم کور نمی بیند حقوق در سال 84 50هزار حقوق کارگر در سال 92 1500000هزار در پایان دولت واقعی دولت احمدی نژاد بزرگراه و آزاد راه ها در سال 84 کمتر از دو هزار کیلومتر در فاصله بین 1304 تا 1384 ولی طی 8 سال احمدی نژاد و اوج تحریم بالای 20000 هزار کیلومتر پل های هوایی داخل شهر همدان بین سال های 1304 تا 1384 یک پل هوایی خرابه از سال 1388 تا 1392 9 پل هوایی و زیر گذر ساخته شد درود بر احمدی نژاد راه آهن تهران به همدان و سنندج و کرمانشاه با سرعت پیش آمد از وقتی روحانی آمده معطل و 10 درصد پایانی را تمام نمی کند هر چه احمدی نژاد تا 90 درصد ساخته یا 80 درصد را هم‌روحانی به پایان می برد و بر نام خود می زند تنها کار روحانی وطن فروش این است که خرجام خرجام کند آیا می دانید برجام یعنی چه یعنی برنامه جامع هسته ای ولی آن برنامه جامع گفتن حماقت محض است خریت جامع هسته ای لعنت بر کافران لعنت بر سگ و شیطان لعنت بر روحانی وطن فروش که حاصل زحمات احمدی نژاد را بر فنا داد تا دمش را برای دجال یا همان گرگ یا همان روباه یا شیطان بزرگ آمریکای لعین تکان دهد

 • مجری های نان به نرخ روز خور تلویزیون هم اکثرا پشتوانه را از هر که بگیرند طرف اویند تا از دولت اخلال طلبان مفت بخورند درود بر پناهیان حق گو درود بر حسن عباسی درود بر رجایی

 • با سلام و درود به همۀ هموطنان، انقلابیون و بسیجیان عزیز ایرانمان.
  از الطاف شما جناب «محمد بن فرخ بن موسی بن رجب بن جعفر بن محمد حسن خان» ممنونم. در پناه حق مؤید باشید...

 • دوستان و عزیزان گرامی
  ما که با هم دعوا نداریم مهم حرف و حرکات رهبر است که فعلا از دولت حمایت میکند
  ما بایدفقط روشنگری کنیم که این دولت سربازی خوبی برای رهبر نیست نه اینکه به آن فش بدهیم اگر مردم بفهمند چه بلایی سرشان آمده حتما تغییر موضع می دهند ولی با اهانت و فش چیزی درست نمی شود

 • ضمن سلام مجدد و ویژه به شما «حسین» عزیز؛
  البته که دشنام در انجام و پیشبرد هیچ امری کارگر نیست، اما فکر نمی کنید بیش از آنچه دشمن در قبال فوران دلخوری مردم عزیز وطن، ابراز ناراحتی کنند، خود شما هموطنان عزیز با اشارۀ پی در پی به چند تأکید کلامی نه چندان زیبا (آن هم پراکنده) ، اثر بیشتری بر اشاعه و رنگ و لعاب آن در قالب دشنام و فحش می گذارید؟! همانگونه که گفتم حامی دشنام گویی نیستم اما اگر حرفی «ناسزا» شد آنوقت خُرده بگیرید! چگونه است که در دولت مقتدر و البته متواضع دکتر احمدی نژاد هر چه ناسزا بود روا داشتند!!! و کمتر کسی به حمایت از حقانیت های آن دولت گرامی همت داشت؟ حال در جائیکه هر آنچه گفته می شود سزا که حتی کم از سزای این خائنین است همه به ادب و سکوت دعوت می شوند؟! این علامت نفاق بین ما شایسته نیست! برای توضیح بیشتر به کامنت جسارت بنده به جناب محترم «والعاقبة للمتقین» مراجعه کنید.. البته از مشارکت شما در تحکیم اخلاق سپاسگزارم..

 • به قول رهبربزرگوارمان این ها یا خائن به این ملتند یا ساده لوح که باز هم مثل رهبری با نگاه خوشبینانه به آن نگاه میکنیم که اینها افراد ساده لوحی هستند که با روشنگری و افزایش بصیرت مردم از انها عبور خواهیم کرد انشاالله
  اگر در راه روشنگری این افراد ساده لوح خائن یک فرد از افراد جامعه
  قبول کرد که قبول کرد اگر قبول نکرد قرار نیست که حتما باید به آن به قبولانیم وظیفه ی خودمان را انجام داده یم همین کافیست قرار نیست به آن شخصی که قبول نکرد نا سزا یا فش یا دعوا یا تهمت بزنیم که
  اکثر ملت ما با حق هستند و حقیقت را می دانند که حق و حقیقت ولایت فقیه و رهبری است و باید پشت سر او حرکت نماییم

 • سلام علیکم جمیعاً. جناب حسین 123405 خداوند اموات شما را قرین رحمت کند. آنچه حضرتعالی در نظر خود اظهار داشته اید مبتنی بر جذب حداکثری و دفع حداقلی است، که بسیار نیکو و پسندیده است. بنده نیز بارها و بارها مطرح کرده ام که ناسزا گویی و فحاشی مغایر با این نظریه (جذب حداکثری و دفع حداقلی) است اما در جایی که دیدم جناب یکی از یکی توصیه های حقیر مبنی بر رعایت ادب را از مصادیق علامت های نفاق معرفی کردند، لاجرم سکوت اختیار کردم. کی شعر تر انگیزد خاطر که حزین باشد/یک نکته ازین معنی گفتیم و همین باشد

 • با سلام ! من دو پرسش از جناب والعاقبة للمتقین دارم. اولاً نمونه ای از ناسزا گویی بنده را که صرفاً رویکرد خودبینی داشته را با ذکر منبع کامنت حقیر بر من متذکر شوید! (این حق را بر خود واجب می دانم که از آنچه به حقیقت نیت آن را نداشته ام اگر هم مرتکب شده ام پوزش بطلبم! کما اینکه در گذشته این کار را کرده ام! و در صورتی غیر از آن از خود دفاع کنم... ) دوماً لطف می کنید منبع مورد «نفاق» را نیز متذکر شوید... چون فی الحال احتمالی مبنی بر اینکه روی سخنم از این باب به شما بوده باشد برایم وجود ندارد! لازم است مرور کنم جهت اصلاح خود!!! منتظرم..

 • جناب یکی از یکی سلام علیکم. وقت بخیر. دوست عزیز بنده هیچگاه نگفته ام که حضرتعالی فحاشی یا ناسزاگویی داشته اید. اگر نظرات مربوط به همین کلیپ را از ابتدا مرور کنید، خواهید دید تذکر بنده به جناب جمشید کیانفر بود و از حضرتعالی خواستم که پس از تشکر از ایشان، تذکری به جهت استفاده از ادبیات تهاجمی به ایشان بدهید که همین امر باعث ایجاد مباحثه ای میان حقیر و حضرتعالی شد که بنده بدان راغب نبودم. در هر صورت
  حضرتعالی در نظر خودتان مربوط به همین کلیپ در 95/9/6 ساعت 17:17 و در پاسخ به جناب حسین 123405 در پاسخ به دعوت شدن به ادب فرموده اید:(( این علامت نفاق بین ما شایسته نیست))، بنده پنداشتم، حقیر را نیز مخاطب قرار داده اید. مؤید و منصور باشید انشاالله

 • حقیقتاً علی رغم آنکه من و عقایدم سیبل فحاشی و ناسزاگویی از سوی برخی کاربران در این سایت بوده، برایم جای سؤال است که چرا از جانب دوستان گرامی ای چون شما و حسین، هجمه ای از خُرده گیری ها حول مسئلۀ فحاشی نسبت به بنده روا شد ! فی الحال امیدوارم منظور حقیر را از کامنت پاسخ به حسین عزیز دریافته باشید. نفاق از این جهت عنوان شد که با تکرار کاربرد واژۀ فحاش در پاسخ یا خطابه های دوستانی که در عقاید در قرابت با من هستند به بنده نه تنها تأیید اتهام دیگر کاربران به اینجانب قلمداد می شود بلکه باعث ایجاد فاصله هم خواهد بود... شاید بهتر می بود که من هم به جای واژۀ «نفاق» از «فصال مفاهمه» استفاده می کردم!!!
  ممنون از پاسختان. توفیق یارتان

 • دوست عزیز و گرامی Shiautopia
  بهتر نیست گروهی که ساخته اید در برنامه سروش باشه تا تلگرام
  چون که تمام مالکان شبکه های پیام رسان خارجی یا صهیونیستی هستند یا وابسطه به آن
  چرا از نرم افزار های ملی خودمان مثل سروش استفاده نمی کنید

 • جهنم برای شیاطین ساخته شده تا خدعه ها یا همان آتش را که خود ساخته اند بسوزاند با مشتبه کردن امر و گرگ در لباس میش شدن نمی توانند مسلمین را خر کنند دعای خیر پشتت باشد محمد بن فرخ بن موسی بن رجب بن جعفر بن محمد حسن خان کسی در خدمات دکتر احمدی نژاد شکی ندارد هر کس خدمات مرد بزرگی چون احمدی نژاد را قبول نکند یا احمق است یا روباه حیله گر یا چشم دلش کور است درود بر تو و درود بر یکی از یکی
  درود بر احمدی نژاد درود بر حسن عباسی درود بر جلیلی

 • درود بر تو جناب عبدالوهاب درود بر مسلمانان واقعی درود بر احمدی نژاد و حسن عباسی و درود بر سعید جلیلی خدمتگذار اسلام و کشور و جهان مظلومان بیداری اسلامی در زمان قدرت احمدی نژاد رخ داد و در زمان روحانی کافر داعش عراق را ویرانه کرد و بیداری اسلامی کمرنگ شد و به یمن حمله شد و اسرائیل و دجال آمریکا پر رو شد درود بر تو جناب معصومی و جناب محمد بن فرخ

 • مهمان 16/12/18 ساعت 23:35

  بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام دوست گرامی
  بنی صدر هم بسیار بسیار کار کرد
  اولین کاری که کرد در بدو انقلاب !
  بسیاری از مردم را خانه دار کرد که هنوز اگر اینجور محاسبه کنیم یقینا با تفکر شما بنی صدر وسط بهشت است!
  اما مشکل اینجاست که او مشکلش با اصل ولایت بود !و بعدهم با خود امام ره
  و احمدی نژاد هم همین مشکل را داشت و دارد و هیچ شکی نباید در این داشته باشید!
  چون یقینا دوست گرامی شما از کور باطنها محاسبه خواهی شد !!!!
  درضمن شما را به نوشته های جدیدجناب ری شهری در مورد ناگفته های رهبری با شخص ایشان در مورد احمدی نژاد جلب میکنم که استاد مرقوم داشته اند که در اواخر دولت احمدی نژاد آقا طوری شده بوده که احمدی نژاد را با پیامهای استاد آگاه می کردند و خود استاد پیام رسان آقا شده بودند تا احمدی نژاد را بیدار کنند !
  اما استاد می فرمایند که این اتفاق صورت نگرفت !
  دوست گرامی ما مشکلمان این هست که وزنه و ترازویی که بچه های خودی و حزب الهی در دست گرفته اند!از وزنه خود دشمن بدتر است !
  از سکولارها بد تر دارند حرکت میکنند جناب بصیر !!!!
  چون احمدی نژاد روباه در غالب یک حزب الهی و با نام امام زمان عج پشت به ولایت کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  و خود این موضوع هزاران بدتر از این هست که دشمن یا لیبرالهای کت و شلواری یا سکولارها حرکت نمایند و بزنند!!
  این فهمی که دوستان ندارند از پیام آخر رهبری فرزانه انقلاب در مورد این که فرمایش داشتند شخصی پیش ما امد!!
  آنقدر تلخ هست این موضوع که حتی رهبری نامش را به زبان جاری نکردند!!!
  درضمن دوست گرامی ،این را بدانید احمدی نژاد و احمدی نژادیها اگر رهبری فرزانه چشم فتنه جدید را در 8 دقیقه سخنرانی قبل از درس خارج کور نکرده بود که داشت توسط احمدی نژاد راه می افتاد درکشور!!!الان جناب احمدی نژادتون یک کودتای خیلی زیبا درکل کشور رقم فرموده بودند که الحمدالله خودآقا هم دراون سخنرانی اشاره کردند بنده بیشتر از همه مطلع هستم !!!!اطلاعات بیشتری دست ما هست !!!!!!!
  در ضمن بنده خدا،می شه بفرمائید با کاری که احمدی نژاد که البته بعد زد زیرش که تبلیغ انتخاباتی صورت نمی داده !!؟!انجام می داد!
  چی را دنبال میکرد ؟!!
  از کجا هزینه ها و بودجه ها داشت تامین میشد!
  یاران و مردم را چگونه داشت به شهرستانها و با چه وسائلی می برد!؟!!
  و به طور کلی برعلیه و خلاف قانون اساسی کشور در موردتبلیغات زود هنگام انتخاباتی داشت حرکت می کرد !؟!!
  و برعلیه مدافعین حرم در مشهد سخنرانی کرد که روزنامه کیهان یک مقاله جانانه نوشت و بهش گفت تو علنی داری مخالفت بر سیاست خارجی رهبری و نظام اسلامی میکنی !؟!!!
  و در ضمن دوست عزیز مگر این نبود که رهبری گرامی و فرزانه انقلاب ،در بهمن 1394 و خرداد 1395 در حرم مطهر امام ره فرمودند تبلیغ انتخاباتی زود هنگام خلاف قانون ساسیت و همه باید جلوگیری کنند ؟!!!
  در همین حین بود که آقا فرمودند ما مطلع هستیم !!برای همین فرمودند خبرداریم !!!!
  و تمام شعارهایی که داده میشد برای دولت بهار شون بود که مطابقت فرموده اند جناب احمدی نژاد با بهار عربی کشورهای عربی !!!!
  و در همین مدت کوتاه که گذشت ،جناب احمدی نژاد یک ماه بود که باعث فضای خبری در فضای رسانه ای کشور شد در مورد دیدارش بارهبری و باز مثل همیشه کتمان کرد تا رسائی و چند نفر دیگه اعلام کردند تا خود رهبری متاسفانه اعلام کردند شخصی آمد پیش ما و ما به ایشان پیشنهاد دادیم که شرکت نکنند!!!!!
  یک ماه مردم را در رسانه های مجازی کشور با هم درگیر کرد !
  و بعد هم که آقا فرمودند ،آمد گفت بنده رفته بودم !
  مانند همیشه دروغ گفت و درابتدا اعلام نکرد که خدایی ناکرده جو جامعه دچار التهاب نشود و امنیت جامعه را برهم نزنند!!!
  الحمدالله که از فضای مجازی کشور خبر دارید !؟!!
  درهمین یک نکته که عرض در مورد اون تبلیغات زود هنگام ایشان هزارتا خلاف غیر قانونی انجام داد که هیچ کس به ایشان چیزی نگفت !
  یک ،عدم ولایت پذیری !
  دو،تشویش اذهان عمومی !
  سه ،عدم قبول داشتن مر قانون اساسی و شورای نگهبان !
  چهار،بی حرمتی به خواست ولی مسلمین و رهبری حکومت اسلام !
  پنج ،تجمع بدون اجازه دستگاه اجرایی و امنیتی کشور!
  شش ،تبلیغ انتخاباتی زود هنگام !
  دوست گرامی ،چیزی که هست این مسائل را به راحتی عبور می کنید و خود را عقل کل فرض می کنید و جزی نگری میکنید !
  اما در سیستم ولایت پذیری این طورنیست !
  همه چیز باید درست اجرا شود!
  یکی دیگر از کارهای قبیح همین جناب احمدی نژاد چه بود؟!
  وقتی که رهبری بزرگوار انقلاب در همان درس خارج سخن فرمودند!
  احمدی نژاد بعد از چند روز یک نامه به دفتر ایشان نوشته و گفته بود که بنده در انتخابات شرکت نمی کنم !!!
  خود این حرکت از هرلحاظی که فکر کنید بدتر و توهین آمیز تر هست !
  و این ها را شما به حساب نیاوردی دوست گرامی !
  حتی اگر ماهی 50 میلیون هم به مردم بدهد و هزاران کیلومتر جاده بسازد!
  دوزار ارزش ندارد وقتی که برخلاف رهبری و قانون حرکت میکند!
  والسلام علی عبادالله الصالحین ...
  اللهم عجل لولیک الفرج

 • با سلام با اجازه یک دعا به دعاهای آخر بیانات حضرتعالی (میهمان گرامی) اضافه میکنم: لعنت خدا بر منافق. آمین

 • چرا شما سکولارها وغرب زده ها وبه اصطلاح منورالفکرهای دروغکی اینقدر آقای احمدی نژاد که یک رئیس جمهور محبوب ومردمی وساده زیست وتوانا وزبر دست وانقلابی ومکتبی ومتدین واز جنس مردم بود را تخریب می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟ چرابه 24 میلیون رأی ملت توهین می کنید؟ شما نمی خواهد دلتان برای ولایت بسوزد اگر دلتان برای ولایت می سوخت که با جورج سوروس و جاسوسان سازمان سیا و موصاد وغیره ملاقات نمی کردید؟ اگر دلسور نظام هستید که فتنه 88 را برپا نمی کردید؟ و این همه به اقتصاد وحیثیت کشور لطمه نمی زدید؟ شما ژست دروغکی دفاع از ولایت گرفتی؟ اما هم ئپیاله های شما به عکس حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه حمله وآن راجلوی چشمتان پاره کرده واهانت کردند؟ و هم حزبی های شما شعارمرگ بر اصل ولایت فقیه سر دادند. شما می خواهی احمدی نژاد رابا این همه خدماتش بکوبی؟ احمدی نژاد درقلب مردم هست اگه راست میگین بیایید باخودش تو تلویزیون مناظره کن. ببینم تو حامی ولایتی یا اون؟ دست از مردم فریبی ونیرنگ وکلک ودروغ سازی ونفاق ودورویی و غوغا سالاری وهوچی گری وموج سواری بردارید تا کی می خواهید به وجدان خودتان هم دروغ بگویید با چه قیمتی؟ الان تمام کارخانه ها تعطیله تمام پروژه ها تعطیله تمام جوانها بیکارن شما اگه دلسوزی بیا یه راه حلی برای بیکاری پروژه ها وکارخانه ها ومشکل مسکن واشتغال بکن نه اینکه هی مدام پشت سرمردم غیبت ودروغ وشایعه وجنگ روانی وهمه اش تقصیر رابه گردن دیگران بیندازی بگویی نمیدونم خزانه راخالی کردن وازاین حرفهای پوچ . اگربه خداوند وروز حساب اعتقادی ندارید لا اقل آزاده باشید.

 • خدا را شکر که خداوند تبارک و تعالی اندکی از پشت پرده ها را آشکار ساخت ( به مصلحت خودش) باشد که اندکی پند گیریم. اما چه سخت است سرکوب نفس و قبول حقی که خلاف تحلیل ها و برداشت های ماست

 • آقای پناهیان که یه دانشمند روشنگروانقلابی ودلسوز ومخلص ومردمی هستند چرا اصلاح طلبان دروغگو وسازشکار و هوچی وهرهری مذهب ولیبرال مسلک و طرفداران استکبار با این دانشمند الهی اینگونه برخورد کردند؟؟؟؟؟؟ چرا اصلاح طلبان دروغگو به دروغ شعارآزادی مخالف می دهند؟ اما درعمل برعکس رفتارمی کنند. این اصلاح طلبان ادمهایی هستند طرفدارظالم ودشمن مظلوم. فسادگر وآشوبگر وخودخواه . ریاست طلب که حاضرند برای ریاست ومقام دست به هرخیانتی بزنند. اینها مرد شعارند ودرعمل لنگ و بدون عمل. موج سوارند ومردم را فریب می دهند اهل فتنه وغبارآلود کردن فضا هستند. هرگز دلشان برای فقیران وبیکاران نمی سوزد. اینها فقط دنیا طلبانی هستند که دنبال دنیا ومطامع دنیوی هستند. خانه هایشان مشخص هست . دفاع از فاسدمی کنند اما بامؤمنین میانه خوبی ندارند؟

 • خدا هدایتشون کنه .......
  خدا چشم بصیرت مردم رو باز کنه باز دوره ی بعدی بهشون رأی ندن

 • حضرت حجت الاسلام والمسلمین پناهیان از ذخایر ارزشمند عالم اسلام وعالمی متفکر ودلسوز وخطیبی توانا وروشنفکر وانقلابی ومتعهد ودانا وفیلسفوفی نظریه پرداز و پر تلاش وجوانگرا وانقلابی است. وباید ایشان را روی چشمهایمان بگزاریم و قدر این گوهر گرانبها وپرمایه وقیمتی را بدانیم. تنها کسانی از ایشان خوششان نمی آید که هم پیاله شیاطین هستند وشکمهایشان از حرام پر شده باشد

 • جناب پناهیان عزیز خیلی دوستت دارم بخدا خیلی مردی. خیلی قیمتی هستی. کاش یه سفر اربعین بتونم درکنارتون بیام کربلا ایشالا. خیلی دوستت دارم پناهیان عزیزم وبا دشمنانت هم خیلی دشمن هستم.

 • فردی روحانی معمم ادعا میکند ازدواج موقت در اسلام نبوده است و یک بدعت است و اززمان پادشاهان
  صفوی در ایران زیاد مطرح شده لطف نمایید جواب دهید

 • به خدا همه ی عالم و آدم فهمیدن سؤال شما رو. چقدر دیگه می خوای تکرار کنی؟؟