مستند قوم برتر (فروکاست موسی نبی در کالبدی حیوانی!)


یکی از مسائلی که در معادلات سیاسی اقتصادی و به تبع آن فرهنگی جهان امروز حائز اهمیت است دور شدن یهودیان صهیونیست از آمریکا و نزدیک شدن به قدرت چین است.آنان قصد دارند جهت آماده سازی اذهان عمومی نسبت به ارزش ها و اهداف خود با استفاده از پوشش فرهنگ شرقی مفاهیم مورد نظر خود را القا کنند که در این راه از سه ترفند انبوه سازی اطلاعات(massinformation) ،حذف اطلاعات(missinformation) و تحریف اطلاعات(disinformation) بهره میگیرند.
در این انیمیشن پوی پاندا با اتکا به قوم پانداها با ساختار های موجود میجنگد و نهایتا به مقام خدایی می رسد و اذن زنده کردن موجودات و تصرف در جهان را می یابد!.
چه توجیهی دارد که دو شرکت بزرگ اینتل و اچ پی که تا به امروز پرچمدار فرهنگ لیبرال بوده اند در یک تغییر موضع ناگهانی به تبلیغ فرهنگ شرق روی آورده اند؟
آیا این رسانه ها قصد دارند با ساخت جبهه ای جدید در مبارزه ی فرهنگی به متعلقات ایمان از جهتی ضربه بزنند که جبهه ی مومنین جهان فکرش را هم نمیکنند؟
آیا سم پاشی دنیای پاک کودکان عملی انسانی و مشروع است؟
آدرس سایت:
www.altareqmedia.org
********************************
سامانه پیام کوتاه:
50002206334


+ 
0

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز
  من از طرف گروه فرهنگی مذهبی جنگ اراده ها از شما یک خواهشی دارم میتوانیم از مطالب شما دوست عزیز استفاده بکنیم و در سایتمون قرار بدیم؟
  آدرس تلگرامی من : @hadyamini
  آدرس جیمیل: hossin00075@gmail.com

 • سلام علیکم.
  هدف ما از ساخت این فیلم های کوتاه، اطلاع رسانی است؛ پس، لطفا تا می توانید نشر دهید.
  با تشکر از جنابعالی