برخورد با فساد به سبک حسن روحانی


سال۹۲: نام مفسدان باید بر سر زبان‌ها باشد
سال۹۵: فساد را بزرگ نکنید! جار نزنید!


+ 
4

- 
1

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • ملت قهرمان ایران حیف نیست با این همه شهدا و روحیه ی جهاد و شهادت طلبی و منابع انسانی و نخبه گان فرواوان و دانشمندان جوان و منابع زمینی و زیرزمینی زیاد آنوقت کسی رئیس جمهور باشد که قدر این نعمت ها را نداند و سعی در وابستگی ایران داشته باشد.

 • پس بفرمائید :
  طبق عادت همیشگی تان باز شهدا ، و امام شهیدان و همه ی چیز های خوب را به نفغ سلیقه ی خود مصادره ی کرده و منتقدان و مخالفان خودتان را یزیدی ، جاسوس ، بی برنامه معرفی کنید.....
  مگر رییس‌جمهوره قبلی چه گلی به سر اختلاس ها و فیشهای نجومی دوره ی خود زد که او را با روحانی مقایسه میکنید و ابراز تأسف نیز میکنید؟!
  شاید با روحانی موافق نباشید ، اما رای مردم خلاف این را گفته و جایی برای ابراز سلیقه فردی بجای نمی ماند.
  وسلام.

 • سلام علیکم جمیعاً. جناب رضا 123 خیلی وقته می خوام یه سؤال از شما بپرسم و اون اینکه یعنی چی که شما میگی فلان چیز و فلان کس رو به نفع خودتون مصادره کردید؟؟ جدی میخوام بدونم. بعدش هم آقای روحانی تو کلیپ میگه مفسد باید اسمش گفته بشه. پس چرا هر مفسده ای مربوط به خودشون میشه اسمی از طرف آورده نمیشه و بر فرض محال اگر هم اسم بیارن میگن، م.ه ، اما وقتی رحیمی، معاون اول رئیس جمهور سابق یه خطایی کرد فوری همه جا جو سازی کردن علیه اون بابا؟؟؟ اگه فساد بده ، واسه همه باید بد باشه و رویکرد دولت و رسانه ها هم نسبت به فساد و مفسد باید یه جور باشه. علناً اعلام شد که بابا این آقای حسین فریدون( برادر آقای روحانی) با لابی قدرتمندی که داره رئیس بانک رفاه رو آورد روی کار، همون کسی که بعد از اون همه اختلاس در کمال پررویی و وقاحت گفت حقم رو برداشتم.آقای روحانی اگه میخواد با فساد مبارزه کنه( که علی الظاهر نمیخواد ) اولش بیاد با برادر خودش مبارزه کنه و حسین فریدون رو از دولت بندازه بیرون. نه این که بیاد براش یه پست سازمانی جدید تعریف کنه. آقای نوبخت هم که در مورد صفدر خان حسینی که خدا تومن از جیب بیت المال برای خودش حقوق و وام و مزایا و امثالهم برداشته بود( و دخترش هم در کمال وقاحت گفت سهم خودمون رو از سفره انقلاب برداشتیم) گفت: صفدر خان از گنجینه های انقلابه. روزی نیست که تو دولت این آقای روحانی یه فساد مالی رو نشه. همین که میان میگن فلان شخص مفسد از گنجینه های انقلابه و میگن اختلاس نیست بدهی معوقه است و ... این یعنی عادی کردن فساد. این یعنی ترویج فساد. این یعنی برداشته شدن رعب گناه. برای این که به شما ثابت بشه حیف و میل بیت المال در کدوم دولت بیشتر بوده، بهتره یه سری به وزارتخانه ها بزنید و از کسانی که هم در دولت قبلی و هم در دولت فعلی کارمند اونجا هستند ، بپرسید که حقوق و مزایا در دولت قبلی چطور بوده و الان چطوره؟؟؟. طبیعتاً باید برید سراغ کارمندان رده های پایین تر. چون به لطف دولت اعتدال همه مدیران رده بالا در دولت فعلی، روی کار آمده اند. این افراد چطوری می خوان تو اون دنیا جواب اون هموطنی رو بدن که تو مناطق محرومه و شناسنامه نداره و موقع خواب ، سر گشنه زمین میگذاره و یه سرپناه هم واسه خودش نداره . در پایان خاطر نشان می کنم رئیس جمهوری که با 50/7 آرا روی کار آمده ، هیچوقت نمی تونه در جامعه تحول ایجاد کنه. چون بصورت بالقوه 49/3 مردم باهاش همسو نیستند( حالا بگذریم از کسانی که اصلاً رای نمیدن که اگه اونا رو هم حساب کنیم این عدد خیلی بیشتره). شاید اگه جریان مقابل در انتخابات ، ائتلاف می کردند الان رئیس جمهور یه شخص دیگه بود!!!!رئیس جمهوری که روی کارمیاد حداقل باید 60 یا 70 درصد آرا رو داشته باشه که بشه گفت ملت با این بابا همسو هستند. عذر میخوام اگه پر حرفی کردم.

 • با سلام.
  در مورد سوال اولتان ، خودتان میدانید منظور چی و کی هست...
  کسانی که ادعا میکنند که فقط خودشان توانایی درک خدا و امام حسین و شهدا و حسنات رو دارند و مخالفانشان را نیز به همین دلیل درخواب و ظلمت میدانند...
  کسانی که آنقدر ذهن و فکر و درکشان محدود است که یقین دارند ، خدا فقط خاص آنهاست وحرف های خود را نیز پیشاپیش خدایی میدانند..
  به شما میگویم : تا وقتی تفکر بنده یا شما این است که من باید مخالفان و منتقدان خود را بکشم ، خبری از پیشرفت اخروی و دنیوی در کار نیست.
  وقتی که خود با منتقدان چنین میکنیم ...نباید از کسی انتظار انتقاد پذیری داشته باشیم.
  در مورد مسائل بعدی شما که شایعه و واقعیت با نسبت 9 به 1 بود نیز فقط میتوان گفت :
  خلاف کار ، خلاف کار است.......
  و بهتر است بدانید که قوه ی قضائیه عزیز نوک پیکان مبارزه با این مسائل «البته اگر شایعات بین عوام نباشند» میباشد و بعد دولت...
  دولت نیز ، برعکس نظر شما رسانه ای در اختیار ندارد.....کلیپ ها و موضع گیری های یکطرفه صدا وسیما و همین سایت مثال خوبی بر این ادعاست.
  و اما مسئله مطرح شده ی سوم در نظرتان :
  با عرض معذرت ، این موارد مطرحی اصلا شایسته جواب نمی باشد..
  وقتی بنده میگویم مشکل بعضی فقط سلیقه شان است ، و به کشور و اختلاس و حقوق و ... کاری ندارند یعنی همین!
  مشکل ما این جاست که با اینکه به انتخابات بعدی نزدیک میشویم ، اما هنوز در حال و حوای مناظره های قبلی هستیم.....
  قانون را نیز فقط زمانی میخواهیم که با سلیقه مان مغایرت نداشته باشد....
  یادمان میرود که رهبری از انتخابات قبل بعنوان حماسه ی سیاسی یاد کرده...
  یادمان میرود که رای روحانی از رای همه ی اعضای دیگر ، روی هم رفته بیشتر بود...
  یادمان رفته که نامزد محبوب شما ، حتی به اندازه امیر مهدی ژوله در خندوانه رای نیاورد..
  یادمان میرود ، توهین و ضربه زنی سلیقه ای به رییس‌جمهور و ادعای ضعیف بودن رای آن ، ضربه به کل نظام است ....
  یادمان میرود ، احترام به نظر دیگران ، قانون صریح اساسی ، تاییدات رهبری ، و......
  بقول امام خمینی ره :
  ما این درد ها را کجا ببریم؟! بکجا بگوئیم ؟!
  تا وقتی در شرع و فرهنگ و قانون و .. مثل موارد مطرح شده سلیقه ای برخورد میکنیم ، وضعیت همین آش است و همین کاسه.
  و سلام.

 • سلام علیکم جمیعاً. بنده هیچگاه چنین تفکری نداشته، ندارم و نخواهم داشت که باید منتقدان خود را بکشم. در رابطه با مسائلی هم که در نظر خود گفته ام، به طور دقیق بفرمایید منظورتان کدام شایعه است؟؟؟؟ اختلاس هایی که مطرح کرده ام، همگی با ادله ثابت شده اند و این قبول که شما می فرمایید نوک پیکان باید به سمت قوه قضاییه باشد اما فشار همه جانبه دولت و صاحبان قدرت و ثروت بر قوه قضاییه را هم نباید نادیده گرفت. سخنگوی دستگاه قضا در چندین مورد به صراحت اشاره کرده که فشارهای زیادی از سوی عده ای خاص بر قوه قضاییه وارد می شود. اما آیا شما با کسی که برداشت های کلان و غیر متعارف از بیت المال داشته و دختر وی در کمال وقاحت اظهار می دارد که سهم خود را از سفره انقلاب برداشته ایم، موافقید؟؟؟؟؟ آیا حضرتعالی سخن صریح قاضی سراج در رابطه با دست داشتن حسین فریدون (برادر آقای روحانی) در انتصاب رئیس بانک رفاه را نشنیده اید؟؟؟؟؟ به نظر شما آقای روحانی نباید برادر خود را در اولین اقدام جدی علیه مفسد، از سمت خود برکنار می کرد؟؟؟؟ آیا عدم برکنار شدن ایشان ، این تصور را به ذهن راه نمی دهد که آقای روحانی قصد مبارزه با فساد را ندارد؟؟؟ بعلاوه مگر نه این است که در کشور همه قوا باید در حل مسائل و مشکلات به یکدیگر کمک کنند؟؟؟ حضرتعالی که فرموده اید دولت، رسانه ای در اختیار ندارد. باید گفت رسانه که فقط محدود به صدا و سیما نیست. مگر مطبوعات رسانه نیستند؟؟؟؟ از زمان روی کار آمدن دولت اعتدال ، بودجه روزنامه هایی مثل آرمان و اعتماد و امثالهم افزایش یافته و در مقابل، بودجه روزنامه های دیگر ( منظورم تنها کیهان و اطلاعات و غیره نیست) ، حتی روزنامه های ورزشی هم کاهش یافته است. و اما صدا و سیما. اگر شما معتقدید صدا و سیما همسو با دولت نیست، پس چرا در مورد آقازاده ای که دستگیر شد، همواره گفتند: م.ه اما در مورد معاون اول رئیس جمهور سابق، نگفتند: م.ر یا در مورد دکتر حسن عباسی نگفتند: ح.ع ؟؟؟؟ البته از صدا و سیما هم نمی شود گلایه کرد چرا که دولت بودجه صدا و سیما را نیز به شدت کاهش داده. به همین جهت است که در این روز ها شاهد آن هستیم که تلویزیون بیش از پیش به فعالیت در حوزه تبلیغات می پردازد. بازگشت مجریان پرحاشیه به تلویزیون نیز اثبات دیگری بر این مدعاست که صدا و سیما غیرهمسو با دولت نیست.
  دوست عزیز ،بنده باز هم بر این مسأله تأکید دارم که خودتان سری به وزارتخانه ها بزنید و جویای حقوق و مزایای کارمندان در دولت فعلی و قبلی شوید، البته از کارمندانی که پیش تر گفتم تحقیق کنید.
  منظور حضرتعالی را هم از این جملات نمی فهمم : (( یادمان رفته که نامزد محبوب شما ، حتی به اندازه امیر مهدی ژوله در خندوانه رای نیاورد..)). بنده هیچگاه نه از کاندیدایی خاص حمایت کرده ام و نه به کاندیدایی خاص ابراز علاقه کرده ام و از این حرف های شما تعجب می کنم. اما تصدیق بفرمایید با 50/7 درصد، نمی شود. می شود؟؟؟؟ بدتر آن که همان 50/7 درصد را نیز وامدار گروه ، افراد و عده ای خاص باشی. در این خصوص سخنان بعد از انتخابات رئیس جمهور موجود است که در آن سخنان صراحتاً به حمایت های رئیس دولت اصلاحات و حاج آقا اشاره و از آن ها تشکر کردند.
  ما هیچگاه قصد توهین و ضربه زدن به رئیس جمهور را نداشته ایم ، نداریم و نخواهیم داشت. اما تصدیق بفرمایید دولت اعتدال با این وعده روی کار آمد که مشکلات اقتصادی مردم را رفع کند. اما پس از گذشت نزدیک چهار سال از عمر دولت، آیا مشکلات اقتصادی مردم رفع شده است؟؟؟؟ مشکل مسکن، مشکل بالا رفتن سن ازدواج، مشکل بیکاری، مشکل رکود بی سابقه و امثالهم، رفع شده است؟؟؟؟؟
  بنده همواره به نظرات دیگران احترام گذاشته و دیگران را نیز به رعایت احترام به نظرات دیگران دعوت کرده ام و قصد هیچ انگاشتن رأی مردم را هم نداشته ام. اما تصدیق بفرمایید، فی المثل دولتی که با 70 درصد آرای مردم روی کار بیاید به مراتب قوی تر از دولتی خواهد بود که با 50/7 آرا روی کار آمده و تعداد افرادی هم که اختلاف سلیقه و حتی در مواردی اختلاف عقیده با آن دارند، بسیار است. بنده هیچگاه با شرع و فرهنگ و قانون سلیقه ای برخورد نکرده ام، سعی حقیر در برخورد منطقی با استدلال های عقلی بوده است. در پایان مجدداً بر حفظ وحدت تأکید می کنم. مؤید و منصور باشید انشاالله.

 • با سلام خدمت شما دوست گرامی ...
  طبق معمول با کلیت نظر حضرت عالی موافقم...
  اما چند نکته :
  اول : مقصود بنده از کشتن ، خون ریزی نبود ...
  به استعاره اشاره به سرکوب و انتقاد ناپذیری عموم و نه فقط شخص شما کردم.
  دوم : تعریف شایعه ...
  چیزی است که درستی و یا نادرستی آن در ابهام است...و ما حق نسبت دادن این دست موارد را ، مگر وقتی که ثابت شده ، آن هم با رعایت قانون و ادب ، نداریم و چه بهتر است بجای بیان نظرات شخصی همگی مطیع قانون و دستگاه قضا باشیم.
  سوم : رسانه ....
  یعنی شما صدا و سیما و روزنامه های چند ده هزار تیراژی را در کنار دو سه روز نامه ی کم تیراژ و هفته نامه قرار میدهید و مقایسه میکنید؟!
  کم شدن بودجه‌ ی صدا و سیما درست است ...
  اما شما از کجا به مقدار دقیق بودجه ی کیهان و ... و در مقابل ، اعتماد و ... دست پیدا کرده اید ؟! منبعتان را بگویید....البته اگر یکی از همین ها نیستند!
  در مورد مجریان پر حاشیه دیگر حرفی نمیزنم....
  همین بس که یکی از دلایل روی آوردن مردم به ماهواره ، کنار گذاشتن و خاک خوردن همین مجری های پر تجربه و استاد است.
  چهارم : من تعجب کردم که میگویید از کس خاصی حمایت نکرده اید !
  خود شما نبودید که در زیر تیتر # تلاش برای دستاورد تراشی # با بنده و کاربری لاله نام درگیر بحث در مورد حقانیت جلیلی بوده ید....؟؟؟
  پیشنهاد میکنم سری به تیتر و کلیپ زده و نظراتتان را بازخوانی کنید..
  این مسائل حمایت شما اظهر من الشمس است...
  به هزار و یک دلیل موجه که خودتان هم میدانید.
  پنجم : جواب درصد های شما را نیز در نظر قبلی داده ام ... مراجعه کنید خوب است.
  با این موضوع که دولت در عمل به وعده ها ضعیف بوده ، کاملا موافقم....نباید قول میداد از اول..
  اما حال و روز مشکلات ذکر شده را هیچ کدام از نامزدها نمیتوانست حل کند....آنها نیز کم وعده و وعید ندادند البته.
  شما هم موید و منصور باشید همچنین...
  یا علی.

 • با سلام مجدد خدمت رضا 123. لازمه که به چندتا نکته اشاره کنم .
  یک این که بنده برای آقای دکتر جلیلی احترام قائلم چون ایشون در جبهه های نبرد حق علیه باطل شرکت کردند و از خاک و مال و ناموس کشور در مقابل دشمن، دفاع کردند. پس بنده نه تنها برای ایشون که برای همه جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس، احترام ویژه ای قائلم و هر کدومشون رو هم از نزدیک ببینم ازش تشکر می کنم و دستش رو می بوسم.
  دوم این که دوست عزیز در کلیپی که عنوان کردید، آیا بنده از آقای دکتر جلیلی به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری دفاع کردم؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهشاً یک بار دیگه سری به کلیپ مذکور بزنید و ببینید بنده دقیقاً چی نوشتم. شما تو اون کلیپ گفتین مذاکرات فرمالیته، من در پاسخ به حضرتعالی گفتم :(( زمان آقای دکتر جلیلی دشمن به تعهد خودش یعنی گام به گام بودن (Step by Step) روند اجرای مذاکرات پایبند نبود. طرف ایرانی هم کوتاه نمی آمد،مذاکرات به نتیجه نمی رسید)). بنده از حقانیت آقای دکتر جلیلی دفاع نکردم، بلکه از حقانیت سیاست اتخاذ شده در آن زمان،دفاع کردم. سیاست اتخاذی در آن زمان هم این بود که، یک قدم ما برداریم، یه قدم طرف غربی. اگر اونها حاضر به برداشتن قدمی نشدند ما هم نباید قدمی برداریم. وگرنه همین اتفاقی می افتاد که اکنون می بینیم.
  نکته سوم این که ادبیات شما در مورد مقایسه آقای دکتر جلیلی و امیر مهدی ژوله اصلاً درست نبود و قیاس انجام گرفته نیز قیاس مع الفارغ بود چرا که نه تنها دو شخص یاد شده، افرادی بسیار متفاوت با یکدیگرند بلکه سیستم رأی گیری مشابهی هم نداشته اند.
  نکته چهارم در رابطه با روی آوردن مردم به ماهواره است. کسی که طالب حق نیست براش فرقی نمی کنه این مجری برنامه داشته باشه یا اون مجری، در هرصورت مخاطب برنامه های شبکه های ماهواره ای است. اثبات این مدعا تعداد مخاطبان برنامه های همین مجریان پرحاشیه( حالا خورشید و اکسیر و امثالهم) است که اگر تحقیق کنید میبینید چندان زیاد نیست.
  نکته آخر در مورد کلام آخرتان است. در این رابطه باید گفت، آقای روحانی کسی بود که بیش از همه وعده داد و بیش از همه شعار داد. نمی توان گفت هیچ کدام از نامزدها نمی توانستند مشکلات را حل کنند تنها در مورد آقای روحانی از قبل میشد با قاطعیت گفت که نمی تونه مشکلات رو حل کنه. چون همونطور که قبلاً هم گفتم ، کسی که زیاد وعده میده و زیاد شعار میده ، فقط در حد حرف زدن قدرت داره، کار که برسه به عمل کردن، می مونه. در هر صورت خدا آخر عاقبت این ملت رو ختم به خیر کنه انشاالله.

 • ن.خ 16/11/8 ساعت 18:59

  کاش همه ی مردم میفهمیدن. اما حیف

 • سلام آقا رضا جان دوست عزیز و گرامی
  من منظورم هر کسی که می خواهد باشه فرقی بین احمدی نژاد و رو حانی نداره
  ما همون قدرهم ازکارهای احمدی نژاد که به نظام ضربه زده انتقاد داریم مثل یازده روز خانه شینی احمدی نژاد تا بگو مگوی های او و رئیس مجلس و ... و هرکسی که بخواهد حرکتی در ضد صحبتهای امام خمینی و ولایت فقیه عمل کند باز هم انتقاد داریم
  ولی یادمان نرود که درست است بیشترین رآی را آقای روحانی اورده ولی این بدین منظور نیست که او هر کاری که می کند درست است
  در تاریخ داریم که منذر بن جارود فرماندار امام علی (ع) در منطقه اصطخر(حوالی فارس) بوده است بعد از مدتی به او گزارش می رسد که اموال بیت المال را بین خویشان خود تقسیم می کند یا اینکه در تاریخ خودمان بنی صدر، مهاجرانی و کشمیری و مجلس ششم ی های وجود داشته باشند که بازبا رآی بالای ملت بالا امده اند که افرادی دغل باز و ریا کار بودند
  ما باید حواسمان جمع باشد که کسی خطا نکند
  ما حالا صحیفه ی امام را داریم که راه درست اسلام و شاخص ما برای تشخیص افراد را به ما نشان می دهد هرکسی که طبق آن عمل کرد انقلابی و اسلامی است و هر کسی که مخاقف اون عمل کرد انسان ساده لو حی است که به درد ریاست نمی خورد البته اگر مثل بنی صدر خائن در نیاید
  حالا کجای آقای رو حانی دارد خط امام را به ما نشان می دهد
  ایستدگی در مقابل استکبار یا عدالت خواهی یا ریسیدگی به محرو مان و مستضعفان یا پشت سر رهبری حرکت کردن یاوعده های دروغ ندادن یا فرهنگ انقلابی و اسلامی را ترویج کردن یا اقتصاد رااسلامی کردن یا اهمیت دادن به پیشرفت ایران بروید معیشتشان را ببینید که چقذر با گفته های امام خمینی فرق دارد مسول باید احساس مستضعفان را درک کند

 • احسنت...
  کاملا موافقم.
  فقط یک نکته :
  خط امام را بنده و شما تعیین نمیکنیم...که فتوای خارج شدن دیگران از آن را صادر کنیم.
  از این گذشته.....
  از خط امام بالاتر و بهتر «که خط راستین امام هم در جهت آن است» نص صریح قرآن که کلام خداوند است ، میباشد.
  انشاالله در جهت آن باشیم..

 • سلام عزیزان
  دوستان گرامی لطفا بصیرتتان را افزایش دهید
  بصیرت سیاسی که ما میگوییم یعنی این که بفهمیم که چه کسی دارد ما را به کجا می برد، به کجا دعوت میکند، به کجا می کشاند. آیا به سمت اهداف اسلامی داریم حرکت میکنیم؟ به سمت تدین روزافزون جامعه داریم حرکت میکنیم؟ یا آنچنانکه دشمن مایل است، به سمت بی مبالاتی بیشترحرکت میکنیم، به سمت دلباختگی بیشتر به اقطاب مخالف دین داریم حرکت میکنیم. آن بصیرت سیاسی،این است
  سیاست یعنی نگاه به حرکت عمومی جامعه که کدام طرف داریم میرویم؛ آیا به سمت هدفها داریم حرکت میکنیم یا زاویه گرفته ایم و داریم از هدفها دور میشویم؟ معنای واقعی سیاست این است. آنوقت در خلال این نگاه، تکلیف آدمها و اشخاص و گروهها و احزاب و جریانها روشن میشود که آیا داریم به سمت عدالت اجتماعی میرویم؟ آیا داریم به سمت استقلال واقعی دینی میرویم؟ آیا داریم به سمت ایجادتمدن اسامی میرویم، یا داریم به سمت وابستگی به غرب و وابستگی به آمریکا و تحت تأثیر قرار گرفتن نسبت به بافته ها و یافته های بی مغزغربیها حرکت میکنیم؟ این خیلی مسئله ّ ی مهمی است که سبک زندگی ما، ما را به کدام طرف دارد میکشاند؛ این نگاه، نگاه سیاسی است که میبینید ازفرهنگ سرچشمه میگیرد؛ بنابراین در دل فرهنگ، سیاست هم هست

 • با سلام حضور محترم شما «حسین»! خدا قوت
  اگر کامنت های این حقیر را پیگیر بوده باشید با خط سیر عقیدۀ من آشنا هستید، کامنت «رضا123» بیشتر روی انتقاد به من را داشت که در پاسخ به شما و نه تنها به شما ، که به دیگران هم در ظاهر رو به ایشان از من خرده می گیرد! تا من مستقیماً به جدال وارد شوم!!! بعد هم با ابراز اکراه در پاسخ به من بر مواضع عقیدتی_سلیقه ای خودش در حمایت از دولت اصرار کند! (نوعی دعوت به جنگ لفظی!) که خوب قاعدتاً به لحاظ «عدم سلامت جدال های قبلی» و اینکه معتقدم این شکل کاربرد کلیدواژه ها توسط «رضا123» محرکی است به هدف یک سرکوب بیمارگونه برای حذف روش روشنگری بنده و امثال من از این سایت! و تحمیل سلیقۀ سیاسی خودشان و .. فلذا ترجیح بنده این است که روشنگری را در مورد ایشان به دوستان پر حوصله تر واگذار کنم.
  هرچند تخلیط برخی «مفاهیم ارزشی» با ابراز اینگونه «حمایت از کاستی ها و نقصان » از جانب «رضا123»کاری بس عبث در همراه کردن کاربران است اما همچنان در قالب جدل تکرار می شود!!!!!! که صادقانه بگویم، کاملاً آگاهانه و به عزم تقابل و درگیری انجام می شود...
  در نهایت هم اگر چه پس از روشنگری دوستان دیگر مثل شما«حسین» یا «والعاقبة للمتقین» که منتج به احقاق حق می شود، با وجود تظاهر به پذیرش و همراهی در جانبداری از حق، باز در جای دیگر مواضع خود را مصراً دارد... پس از آنجاکه شناخت من از ایشان منطبق با آنچه گفتم است، معتقد هستم ورود به جدال یا گفتگو با او حکم«آب در هاون کوبیدن را دارد» زیرا امثال ایشان «خواب نیستند بلکه خود را به خواب زده اند پس هرگز تا خود مصلحت نبینند بیدار نخواهند شد» !!! مهر مؤید حرف من وجود کلیپ ها و و یدئوهای روشنگری است که دیدن و شنیدن آن ها خود وضوح کامل را دارد مگر در برخی موارد که به کمک دوستان تبیین می شود! پس دیگر این همه جدال طلبی از سوی «رضا123» و دیگر دوستانشان برای چیست؟ دفاع از سلیقۀ خودشان یا حق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • عزیز برادر ...
  خیلی خودتان را دست بالا گرفته اید....شما دچار توهم توطئه هستید...خیلی خنده دار است...
  تصور میکنید بنده ، تمامی وقت و فکر خود را روی پاسخ به طومار های بی ثمر شما گذاشته ام ! خدا شاهد و گواه است در نظرات زیر این کلیپ اصلا به شخص شما فکر هم نکردم...باورم نمیشود این توضیحات را میدهم ...... بخودتان نگیرید.....! ( : ( :
  شما ، ید طولایی در تحویل حرفای مردم بخودشان دارید.....فی المثل :
  * مصادره * بنده رابخودم تحویل میدهید ، آب در هاون کوبیدن ، * سلیقه * را نیز ، و ......
  شما حتی با دروغ نسبت دادن سعی در خدشه وارد کردن به نظرات بنده را داشتید که خودتان نیز آن را قبول کرده اید.
  اسم کاربری بنده را چهار بار در نظرتان تکرار کردید ، بعد به بنده انگ سلیقه ای برخورد کردن میزنید....!
  شما خودتان را در گفته های خودتان محکوم میکنید ! !
  چه نیاز است به جواب و جدل دیگران ؟!
  اگر با بنده مشکل دارید ، هیچ عیبی ندارد...!
  راحت باشید......
  بیش از پیش خودتان را به همه بشناسانید.
  بنده اصلا برایم اهمیت ندارد.
  یا حق.

 • در موارد بسیاری نیازی به گفتمان با شما نمی بینم اما در یک مورد باید بگویم این شما نیستید که در توهم « تصاحب واژه نامۀ زبان فارسی » به سر می برید؟ مگر لغات و واژگان در انحصار مالکیت شخصی شما هستند که کاربرد آن ها توسط دیگر پارسیان ، تقلب یا دزدی یا ... باشد! ضمناً تمامی کاربرانی که از ابتدای ورود من به سایت، خط سیر نظرات مرا دنبال کرده اند با ادبیات من از هر حیث آشنا هستند و تقدم و تأخر کامنت ها هم کاملاً هویداست! لذا این «تقدم و تأخر» در اظهار نظریات، لا اقل برای مترصدین ویژه اثبات کرده که چه کسی در نحوۀ استفاده از واژگان از چه کسی الگوپذیر بوده! که البته من شخصاً این گونه تفکری را شایستۀ یک گفتمان سالم نمی دانم!!!
  آیا از خودتان نپرسیده اید چه دلیلی برای «خصومت شخصی» با شما می تواند وجود داشته باشد؟ ! که چنین اتهامی به من روا می دارید!!
  من از شما به عنوان نمونه ای از یک عده با عقیده هایی کمابیش مشابه، فقط و فقط ناامید هستم و همانگونه که گفتم ادامۀ این جدال های عقیدتی- یا «به قول شما» سلیقه ای را در این شیوه صحیح نمی دانم... در ضمن جایی نظیر این سایت در فضای سایبر، محل مناسبی برای عرضه اندام ، خودنمایی و عقده گشایی نیست که کسی بخواهد از آن در جهت چنین مسائلی سوء استفاده کند یا اثبات نا حق داشته باشد! پس اتهام دوم شما در عین ناروایی به بنده، ناکام است! چراکه شناساندن من در جایی که کسی من را نمیشناسد چگونه ممکن است؟!!!
  به هر حال بهتر است درک خود را از عملکرد خودمان تعمیق کرده و با طرح جدال بی مورد و تعدی به حقوق دیگر کاربران محترم از حیث «صرف زمان» و نیز «کاستن از امتیاز هدف اصلی سایت روشنگری» به این گفتگوهای بی نتیجه پایان دهیم! در اعمال نظر همگی حقوق یکسان داریم و اگر کسی پرسش یا مخالفتی دارد با طرح آن «روشن» شود إنشاءاللّه.. «اگر متهم به دزدی یا تقلب نیستم؛ یا حق!!!»

 • ضمناً در کامنت مورخ 1395/8/16 ساعت 23 در پاسخ به «والعاقبة للمتقین» تأیید کردید که درمورد اول که گفته بودید:«طبق عادت همیشگی تان باز شهدا ، و امام شهیدان و همه ی چیز های خوب را به نفغ سلیقه ی خود مصادره ی کرده و منتقدان و مخالفان خودتان را یزیدی ، جاسوس ، بی برنامه معرفی کنید.....منظورتان چی و کی هست! -رضا123: «در مورد سوال اولتان ، خودتان میدانید منظور چی و کی هست..»
  خوب من در کامنت هایم از شمر و یزید مثال زده بودم، یا در جدالی دیگر با خود شما «رضا123»، از پیروی شیوۀ امام حسین (ع) دفاع کرده و منظورم را از باب «کشتن » تبیین کرده بودم!!! پس گویا این شما هستید که دچار مشکلات شخصی با کاربرانی چون من هستید!!!

 • بباف
  ( : ( : ( ;

 • جهت روشنگری برخی کاربران عزیز در مواردی که در این سایت مِن باب تقابل ها ذیل رویکرد ویژه ای می گنجد، اشاره میکنم:
  دو واژه در صورت استفاده علیه شما به موازات معنای خاص خودش، حامل مفهومی هشداردهنده نیز هست!!
  1-«توهم» 2-«بافتن». این دو واژه به منظور مخدوش کردن عقیده هایی که در آستانۀ اثبات حق واقعند به حریفان یا به ظن خودشان مخالفان حزب اصلاح طلب ، اتلاق می کنند: «برچسب زنی و اتهام»...
  این بود تجربه ای مکرر!!!

 • با سلام خدمت همه همراهان گرامی...
  لازم است در مورد نظرات خود ، چند نکته را ذکر کنم....
  ببخشید که اگر تکرار مکررات کرده و بر بدیهیات پا فشاری می کنم.
  بنده هیچ وقت از یکی از دو حزب ، اصول گرا و اصلاح طلب ، حمایت نکرده و نمیکنم...
  چون باور بنده بر این است هیچ کدام از آنها موفق نبوده و هر دو در عمل ضعیف ظاهر شده اند....
  و در هیچ کجا اسمی از این دو نبرده ام.
  بنده نمیدانم با بعضی افراد به چه زبان باید حرف زد....
  هرچه بنده انکار میکنم ، توضیح واضحات میدهم ، دوستانه و وحدت نگر برخورد میکنم ، بحث را شخصی نمیکنم..قبول نمیکنند..
  همانطور که بیان کردم ، اهمیتی ندارد.
  دنیای جالبی شده !
  حمایت از رییس‌جمهور جمهور قانونی کشور ، به معنای خیانت و پایمال کردن خون شهدا میباشد ....!
  هر کس دم از وحدت و یکی کردن حرف بزند ، فتنه گر است..!
  هر کس حرف از بدور از سلیقه ای برخورد کردن و شخصی نکردن بزند ، سلیقه ای برخورد کرده !!!
  هر کس خود را مطیع قانون بداند ، بی بصیرت و کور است...!
  یکی از دوستان ، اینجا حرف خوبی زدند..
  خدا آخر و عاقبت همه مان را ختم به خیر کند...
  یا علی.

 • سلام دوستان عزیزان رضا و یکی از یکی
  بهتر نیست ما حول محور های اسلام، انقلاب، جمهوری اسلامی،ولایت فقیه متحد باشیم بنظر من همه چیز روشن است که کی کجا دارد اشتباه می کند
  الحمدالله رهبری داریم عالم،دانشمند ، مدیر،سیاست مداری بسیارقدرتمند که راه و خط اسلام ، شهدا و انقلاب را به ما نشان می دهد ما باید طبق حرفهای ایشان عمل کنیم ونباید به هم دیگر ناسزا بگوییم
  هرچند که در سیاست مداران ما کسانی هستند که حرف رهبری را قبول ندارندکه حتما حرکات و رفتارشان به شکست ختم خواهد شد
  هر چه زودتر انشاالله
  ما باید تحمل حرف مخالف را از رهبری یاد بگیریم دیری نخواهد پایید که حق از ناحق مشخص خواهد شد. البته با روشنگری و افزایش بصیرت و صبر
  وملت خواهد فهمید که راه درست را باید چگونه انتخاب کند
  انشاالله

 • احسنت.....با صد در صد نظر و دیدگاه حضرت عالی موافقم........
  موفق باشید.

 • ببخشید چرا از نظر شما هرکس با احمدی نژاد ماخلفه و اصولگرا نیست رو ضد انقلاب میدونید؟

 • (سؤال تکراری ، تکرار جواب... )
  در پاسخ سؤال شما: در مورد نظر شما می توان احتمالی را صرفاً از جانب عده ای معدود در جامعه ، مفروض داشت! اما تعمیم نظرتان به همه خصوصاً از باب موارد فوق الذکر کاملاً خطاست!!!!!!!
  در جایی که شما این نظر را طرح کرده اید اصلاً نام و نشانی از آقای دکتر «احمدی نژاد» یا حزب ویژه ای مثلاً «اصول گرا » به میان نیامده..!
  ضمن این که صفت «ضد انقلاب» بر کسی اتلاق می شود که بر طریق عمل ، مانع و یا علیه «پیروان انقلاب اسلامی ایران» رفتار و تلاش دارند!!

 • ببخشید ولی شما چرا همه طرفداران جبهه پایداری رو طرفدار احمدی نژاد می دونید؟ ما احمدی نژاد رو فقط بهتر از حسن روحانی و خاتمی می دونیم نه اینکه مثل اصلاح طلب ها به یادش تا قیامت پارچه سبز ببندیم و تو خیابون بزن و بکوب راه بیاندازیم. احمدی نژاد هرکی بود رفت مثل اینکه شما تا کم میارید احمدی نژاد رو که ثابت کرده بنده خدا هم نیست چه رسد به پیرو رهبری رو میکشید وسط ربطش میدید به ما آقا جان جبهه پایداری 8 سال که نه حدود 6 سال از احمدی نژاد حمایت کرد چون با مرحوم رفسنجانی و میرحسین موسوی مشکل داشتند. همین الان هم اگر رئیسی و میر سلیم و هیچ کس دیگری در صحنه نبود شک نکن با تمام قوا از قالیباف حمایت می کرد. قالیباف اگر نبود احتمالا 15 میلیون رای سفید می داشتیم!!!

 • کت شلوار و پاپیون به این بابا بیشتر میاد تا لباس رسول الله

 • fatemeh 17/7/2 ساعت 12:20

  Dolat mardan chera ta hala yadeshon nabodeh khedmat konan
  nemididan moazalat gamee ra bikari
  fesad mali
  Vazee gamee
  chera kari nakrdan