روحانی، فروشنده بدهکاری است که خود را ناگزیر از فروش منافع ملی کشورش می‌داندحسین شریعتمداری: ورود دولت به مذاکرات حقیرانه و دور از شأن مردم و نظام ایران اسلامی بود.
در حالی که تیم مذاکره‌کننده به مأموریت می‌رفت، اعلام کردند که خزانه خالی است و آن دیگری گفت؛ آمریکا با یک بمب می‌تواند تمامی تأسیسات نظامی ما را از بین ببرد. در این حالت طبیعی است که رادیو فرانسه با وقاحت آمیخته به خوشحالی بگوید؛ «روحانی، فروشنده بدهکاری است که خود را ناگزیر از فروش منافع ملی کشورش می‌داند»! و توصیه کند که «هرچه در انجام توافق صبر بیشتری داشته باشیم وضعیت این فروشنده دشوارتر و در نتیجه قیمت فروش پائین‌تر خواهد آمد».


+ 
2

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • رضا 123 16/10/24 ساعت 14:22

  واقعا متاسم بابت این تحلیل غلط.....
  قبل از این صحبت های قدیری ابیانه را گوش دادم...وبا اینکه قبل از مشاهده مخالف بودم ، دیدم درست میگوید ، اما این آقای شریعتمداری حتی معنی لغات را نیز نمیداند...
  جنگ نیابتی؟!
  گفته اند * در سال 2009 به بعد آمریگا به کسی مستقیم حمله نکرده و نمیکند *
  این درست است!
  این آقا از تاریخ پنج ، شش سال اخیر بی اطلاع است؟
  یا بی اطلاع اند و یا .....
  برجام خسارت محض بود ؟!
  امام حسین را نیز مصادره فرمودید؟!
  هر کسی دم از مقاومت و ورود داعش بزند ، شریعتمداری حق ندارد بزند...
  شهید همدانی خوب ایشان را تعریف کرده برای ما ...
  خوب فاتحه این شخص را خوانده.
  وسلام.

 • عزیز جان، ای کاش یاد بگیریم بر حسب مخالفت با عقاید اصولی و کلی یک شخص، بی غرض حرف حقی رو که از زبان او ولو با عدم اعتقاد قلبی اش یا بر حسب مصلحت و یا فریب و... جاری می شه خوب گوش بدیم و بپذیریم. چنانچه نمی دونی بدون که امریکا خودش هم به نیابت از کشورهایی که مصلحت نیست نام ببرم از زمان دولت مرحوم دکتر مصدق با ایران وارد جنگ شد! جنگ مضامین مختلفی داره. حتی جنگ سختی که پس از انقلاب به واسطۀ عراق به ما تحمیل شد از سوی امریکا بر ما آشکار شد اما حلقه های بالایی عامل و محرک که خود امریکا رو هم با ما به دشمنی علنی وادار کرده هنوز در کشور ما مسکوته!!! مثلاً یکیش همون پیر استعمار(انگلیس خبیث). ثانیاً هدف از جنگ نیابتی تحلیل بردن قوای مخاطب جنگی و در نهایت ورود به عرصۀ جنگ سخت البته با صرفۀ اقتصادی برای خودشونه.... کیه که ندونه امریکا یا اروپا به دلیل نداشتن پایه های عقیدتی الهی قوی، نیروهای انسانی خودش رو مفت اتلاف نمی کنه... هر وقت نفوذ از در و دیوار و روزن این مملکت(فرهنگ و اقتصاد و نژاد و دین و..) براش صرفه رو فراهم کنه البته که حمله می کنه! اون هم چه حمله ای... با خاک یکی شیم کلاً... 6 سال اخیر صدقه سر عملکرد خالصانۀ دولت نهم و دهم نسبتاً ملی-مذهبیِ تقریباً درست-درمون ایران بود که امریکا نرم نرمک ناچار به رخنه و عملیات موریانه وارش شد... تا چه کنیم زین پس...

 • رضا 123 16/10/24 ساعت 21:51

  دوست عزیز..
  بنده نمیگوییم جنگی نیس و همه خوش و خرمیم و شیطان بزرگ بغل باز کرده برای ما ...
  بلکه..
  من هم جنگ نیابتی ، نرم ، و حتی نظامیه آمریکا علیه ما و کینه ی این شیطان بزرگ را قبول دارم..و نیازی به توضیحات چندین سطره شما نیست.
  اما ایشان «شریعتمداری» میگویند امریکا از 9 به بعد به کسی حمله مستقیم نکرده و نمیکند!
  این درست است؟!
  آیا نیاز است لیست کنم حمله های آمریکا را ؟؟؟
  لطفا دوستان یک سرچ ساده کنند.
  تحلیل و حرف ها درست و مستند اگر بر هر زبان جاری شوند ، درست و حق اند ...
  اما این ها تحلیل درست بودند؟؟؟
  موریانه درست است ولی تحلیل غلط است....این همه ی حرف بنده است.

 • فکر می کنم کلامم وضوح کافی برای اثبات حقانیت حرفم نداشت. منظورم این بود که اقتدار دولت احمدی نژاد باعث شد غرب ناچار به اقدام نرم تری بشه! دولت احمدی نژاد هزینه های غرب رو برای درگیری با ایران بالا برد و این خوب بود. وگر نه در سایر دول ایران پس از انقلاب ظن حقیر این است که غرب حاکمیت پررنگ تری داشته ..

 • با سلام خدمت همه. اگر کمی منصف باشیم میشه گفت ، یکی از یکی داره درست میگه.

 • رضا 123 16/10/26 ساعت 16:52

  باشه .. منصف.
  انصاف یعنی نشر و ارائه و حمایت از تحلیل غلط....
  انصاف یعنی تحلیل بر اساس کلماتی که معنایشان را نمیدانیم..
  انصاف یعنی تکفیر کردن دولت و ملت ، و شیطان و خبیث خطاب کردنشان...
  انصاف یعنی تفرقه ...
  انصاف یعنی مصادره و تفسیر به رای امام حسین و شهدا و امام خمینی و خامنه‌ای....
  انصاف یعنی فحاشی.
  اگر انصاف این است ، بنده منصف نیستم.

  والعاقبة للمتقین..ونه فحاشین.

 • با سلام خدمت رضا123. دوست عزیز البته که معنی انصاف این چیزایی که شما گفتی نیست، ولی قبول کن نسبت دادن این همه ضعف و نقص هم منصفانه نیست، مغرضانه است. نمی دونم نسبت به این چیزایی که نوشتی من رو مخاطب قرار دادی!!!!!! یا منظورت شخص دیگه ای بوده؟؟؟؟ چون من که تا حالا هیچ کدوم از این کارهایی رو که گفتی، نکردم. مثلاً من کی فحش دادم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • رضا 123 16/10/26 ساعت 19:52

  سلام ....البته که منظورم به شما نبود..خودتان میدانید منظورم چه کسی ست...
  بنده به شخصه همیشه از نظراتتان استفاده کردم.
  موفق و سر بلند باشید.