تک خوانی سحر محمدی در اپرای سعدی!


نمایش نامه عروسکی اپرای سعدی که از ماه ها پیش جنجال رسانه ای را در کشور ایجاد کرده بود به دلیل خوانندگی زنان در این نمایش نامه مجوز اجرایش در شیراز لغو گردید اما بعد از اظهار نظر های تهیه کننده این نمایش نامه مبنی بر اینکه تک خوانی زن ندارند و همچنین حمایت وزارت ارشاد از اجرای این نمایش نامه در تهران از ششم اردیبهشت در فضای آزاد و بدون هیچ گونه محدودیتی در حال برگزاری است و سحر محمدی خواننده ای که در لندن کشف حجاب کرد در این نمایش نامه به تک خوانی می پردازد.

این فیلم تنها گوشه ای از خوانندگی این خواننده ممنوع الفعالیت در نمایش نامه اپرای سعدی است.


+ 
211

- 
43

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • موزیکتون رو از بی بی سی دزدیدید؟!!!

 • سلام
  خوب مثلا که چی ؟ گناهه ؟؟ پس چرا تو فیلم های تلویزیونتون زنهای بی حجاب نشون می دید ؟ آیا صدای زن ایرانی تحریک آمیزه ؟ یا پاهای لخت زنای فرنگی ؟؟
  چقدر بهل و نادانی ...
  ای خدا ...

 • سینای عزیز ما اسلام رو نشناختیم .وخودمان رو نساختیم .که زیبایی زن نامحرم رو جایز میدونیم.این اول انحراف باید به عقب برگشت .باید ببینیم در زمان شاه مردم مارو با چه چیزهایی بازی میدادن .یه عدهای توی کاواره ها و مشروب فروشی بودند. یک عده ای هم توی روستاهاومناطق محروم داشتن با نداری می ساختن . کیا انقلاب کردن کیا جنگ تحمیلی رو اداره کردن .یک عده دارن مارو می برن به زمان جاهلیت این اعمال و رفتار در 1450 سال پیش هم پیامبر رو آزار میداد. "سخن زیاد مجال کم " ولی از گذشته درس بگیریم.

 • پس اگه ایرادی نداره به ناموست بگو لخت بیاد بیرون

 • ملت که دارن لخت میان بیرون شما نمیزارین فردا اعلام کنن لخت بیایین مطمئن باش خیلیا این کارو میکنن

 • عزیزم بحث تحریک کنندگی نیست
  اینکه در جمهوری اسلامی اجازه کار خلاف اسلام داده شده جای تاسف داره
  من که به شخصه انشالله درحال دق کردن هستم از دست آقایون

 • وای خدا
  چقدر صدای این خانم زیباست.
  این صدا واقعا آسمانیه...
  خیلی اتفاقی آهنگ گلرخ ایشون رو شنیدم و تازه متوجه وجود چنین خواننده ای شدم.
  چقدر کوچک و حقیرند انسانهایی که این همه هنر و زیبایی رو نمیتونن درک کنند، چسبیدن به جنسیت و زن بودنش.
  یاد مادربزرگ بی سوادم افتادم، که هر وقت سخنرانی دکتر الهی قمشه ای رو گوش میکردم، اون مدام در مورد کله کچلش حرف میزد...

 • .... 15/6/6 ساعت 16:11

  فیلم تک خوانی ی ک زن رو گذاشتید؟؟
  بهترنبود فقط نقدی ازاین قبیل عملکردها گذاسته بشه؟

 • پیشنهاد می کنم ببینید کلیپ رو بعد متهم کنید به گذاشتن فیلم تک خوانی یک زن! فقط در حدی بود که روشنگری متهم به کذب و دروغ نشه. همین!

 • من قبول دارم رخصت فعالیت به هر کس و ناکسی در عرصۀ هنر و البته در هر قالبی از هنر جایز نیست! خصوصاً اینکه من به شدت به هنر و نه تنها هنر که هر آنچه عرصۀ فعالیت باشه از نوع بومی اون یعنی هنر اسلامی ایرانی معتقدم، چی می شد مثلاً چنین محتوایی در قالب پاک دکلمۀ زیبا با صدای خانم ایرانی به جای اپرا با صدای ایرانی نماها اجرا می شد؟! ما مجبور نیستیم از انحطاط غرب لذت ببریم! اپرا ایرانی نیست و نمی شه! صدای زن در لطافت و ظرافت باید به گوش برسه، این هنجره درانی ها برازندۀ زن غربی و ایرانی نماهای غرب زده است... البته یه حسنی داره که وقتی در ایران برگزار می شه می تونیم کسانی رو که ظاهر ایرونی و مسلک و ذائقۀ غربی دارن رو راحت بشناسیم! حتی بین هنرمندان آشنا!!

 • ببخشید ، حنجره

 • فکر کنم اگر فیلم شهدا رو میذاشتن انقدر بازدید نداشت تا فیلم یک زن لااوبالی.
  یکم خجالت بکشید.قابل توجه کسانی که به این چیز ها گوش میدهند.
  صدای نامحرم حرامه،اینو که ماشاءالله همتون میدونید.
  از روشنگری هم انتقاد میکنم که چرا این فیلم رو در بخش پر بازدید ها قرار داده است.واقعا" متاسفم.
  اگر فیلمی در قالب نقد این عمل زشت قرار داده شده بود،جای تشکر داشت.

 • البته میتونید نگاه کنید ولی هنگام پخش کردن صدای زن،صدا رو قطع کنید

 • زن لااوبالی.....؟؟؟!!!
  واقعا بعد از دید یک دقیقه فیلم به این نتیجه رسیدی
  زن لااوبالی
  دوست عزیز
  شاید زود قضاوت می کنی
  شاید من یک غرب زده ام
  شاید تو در دنیا من زندگی نمی کنی
  شاید هم همه در دنیا تو زندگی نمی کنند
  بالاخره حتی غرب زده های بدبخت هم نیاز به یه لحظه برای نمایش استعدادشون دارند
  این نمیشه که به هر کسی بگی در خواب غفلت هست
  مطمئن باش اون هم این به تو میگه از دید خودش
  زیبایی خلقت به تظاد ها هم هست
  اگر قرار باشه در یک باغ فقط یک نوع گل باشه هرچه قدر هم که خوش بو زیبا باشه دل آدمو میزنه
  دیر یا زود
  داعش از جایی شروع میشه که همه میگن حق با اوناست
  بهتره دفعه بعد به یک انسان دیگه مثل یک گل نگاه کنی که فقط از بو و شکلش خوشت نمیاد
  ولی میدونی خالق اون بهتره از تو میدونسته حکمت وجودش چیه

 • کیارش دوست عزیز شما هم از اون ور افتادی ها! نه به اون شوری شور، نه به این بی نمکی! شما هم به قضاوت تک بعدی نشستی که تمام استعداد یک زن رو در عرضه ی او می بینی!!!!!!!!!! بعد هم قیاس گل و خواصش با آدم و شأن آدما اصلاً صحیح نیست!! نگاهت داروینیه! درسته که خداوند خالق گل همان خداوند خالق انسان هست ولی هدفش از آفرینش گل با هدفش از آفرینش زن خیلی خیلی فرق داره ها!!! اگه نگاهت به زن مثل نگاهت به گله که به عرض پوزش؛ فااااااااااتحه......... . اسلام دین محدودیت و اسارت که نیست عزیز! دین کرامت و بزرگ شدنه. کمال این خانم قطعاً در استعدادهای بیشتری نهفته. من معتقدم چرا باید اینگونه از استعدادمون استفاده کنیم که منتج به از بین رفتن حرمتمون بشه؟ لابد با نحوه ی استفاده از استعدادمون حرمت دیگران رو نادیده گرفتیم!!!!!!!!!! بهش فکر کن! ما آدما برای زندگی اجتماعی، احترام متقابل و کردار نیک نسبت به هم متولد می شیم، نه برای عرض اندام و لِه کردن حقوق دیگران و اهانت به دین و مذهب و تقدسات و خدای نکرده نگاه سودجویانه از جنس مخالف ولو به قدر بوئیدن گل!!!!!!!!!!!!

 • 5x 16/4/4 ساعت 20:39

  گمشو باوووووو.حالت خوب نیستاااااااا.این طرز تفکرت عین دوران جاهلیت اعرابه

 • ینی میخوان (پشت پرده یی ها)کمکم و به قول معروف نرم، بیانو تک خوانی زن ها رو رواج بدند ...کسی هس بتونه جلوش رو بگیره و جایی سر وصدا کنه ؟ ما حامیشیما.برو یا علی ...اگه میتونی قیامی کن اگه این پیامو دیدی ..یا حسین ع.....وعده ما جلو وزارت ارشاد

 • منظور از تدبیر و امید تورهای کویر گردی بود ؟؟؟ خوانندگی زنان بود ؟ مناظر زیبا در خیابان بود ؟ خانه عفاف ( خانه فحشا ) با تور کویر بود ، که دختر و پسرها در تاریکی کویر پشت بلندی ها زنا کنند ؟

 • بعضی ها به دولت پیشنهاد می دن ، برای آرامش فضای سیاسی و آسانی در مذاکرات ، با شیب ملایم جوانها را وارد گود بی بند و باری کنید همانطور که بی سر و صدا نرم افزار های اندرویدی را در دستان کودکانتان قرار دادیم

 • در مقابل ظلمهایی که به شهدا میشود این مسائل اصلا اصلا اصلا اصلا صلا و هزاران اصلا قابل طرح و بیان نیست.

 • متاسفانه برای دکان بعضی ها باید از صدای زیبای انسان ها محروم باشیم. آقا تحریک می شی گوش نده ایمانت ضعیفه ضعیف. اگر اینجور که می فرمایید دین اسلام اجباری هست و من و دیگران نیز اجبارن بهمون تحمیل کردن قبول کردیم و حالا که قبول کردیم به زور ، می تونن سوارمون بشن هر جور خواستن بهمون تحمیل کنن حرفاشون رو حالا کاش خودشون عمل می کردن حرفای خودشون رو. خدایا من چه گناهی کردم توی این جبر جغرافیا به دنیا اومدم؟.

 • ضمنا به شهدا چه ظلمی شده؟ مگر نمی رفتن جنگ اسلام از بین می رفت؟
  شهدا رفتن برای حفظ وطن و زن و بچشون نه برای حفظ از دین اسلام.....
  به شهدا می گفتن اگر تیر خوردین نگین ای بابام ای بابام بگین یا حسین.....
  اسلام دفاع کردن نمی خواد اگر دین خدا باشه...
  فکر می کنم دین اسلام رو خیلی زمینی در نظر بگیریم باید ازشم دفاع کنیم از بین نره....

 • م 15/12/17 ساعت 23:26

  کجای قران نوشته شنیدن صدای زن گناهه؟ پس بزرگترین گناهکار تاریخ اسلام حضرت زینبه که خیلی ها صداشو شنیدن و گناه کردن !!!!
  ای کاش هان طور که در قران آمده لعلهم تعقلون ، کمی اندیشه میکردیم !

 • سما 15/12/18 ساعت 00:21

  اولا. دقبقا تو قرآن نوشته. آیاتی که از حجاب میگه ، از حجاب رفتاری هم صحبت میکنه که زنان نباید طوری صحبت کنن که دلهای ناپاک را جذب خود کنه؛ مصداق بارزش، همین آوازه خوانی هس! اول اطلاعات کسب کن در این زمینه، بعد نظر بده.
  ثانیا . قیاس مع الفارق نکن لطفا. حضرت زینب کجا آواز خونده که ایشون رو مثال میاری؟؟؟؟ ینی کوته فکری تا این حد که نتونی بین لحن صحبت حضرت زینت به هنگام خطبه خواندن و آواز یه زن که مفسده ایجاد میکنه، تفاوت بگذاری.

 • سما 15/12/18 ساعت 00:52

  تا الان که دولت بحساب تدبیر و امید، درباره فرهنگ و دین اسلام، بی تدبیری نشون داده !
  خدا عاقبت همه رو ختم بخیر کنه

 • دوتافیلم اختلاس هم میذاشتین دق کن از اختلاسها از خودفروشی زنان ودختران باکره مملکت نه هنرمندی دخترایرانی

 • خیلی هم خوب میخونه احسنت واقعا آدم چقدر باید ذهنش خراب باشه که با این اشعار اونم با این لحن تحریک بشه من آدم اینقد. منحرف هم داریم

 • دس وردارید، بیشتر ازین خودتون رو مرامتون رو مذهبتون رو بین مردم منفور نکنید!

 • ضمناً شما چه دزدهایی هستید که تیتراژ اول بی بی سی رو جعل میکیند!!

 • متاسفم که میان این همه جهل دارم زندگی میکنم....این صدای آسمانی رو تحریک آمیز میدونید....توصیه میکنم کمی کتاب بخوانید....همون کتابهای علوم تجربی رو هم بخونید کافیه

 • جناب والی!
  بنده برای جنابعالی متأسفم که از جهل خودت در غفلتی و از سر ادعای عقل، به خودت اجازه می دهی صدای یک مخلوق خاکی ناچیز رو که اتفاقاً تنها منطبق بر ظرفیت درکی خودت بوده «آسمانی» عنوان کنی . البته که هر آنچه از قابلیت برای هر مخلوقی در حیطۀ زیبایی و دلنشینی بالفعل می شه همه و همه در زمرۀ عطایای خداوندی است! امّــــــــــــــا! در ارزیابی «آسمانی» ها اولاً می بایست در تعالی از کوتاه و بلند، تعابیر «آسمانی» را در رعایت شأن بلندی مرتبۀ آن ها در نظر گرفت! ثانیاً در قیاس هم می بایست سنخیت هر آنچه مورد قیاس واقع می شود را رعایت کرد! که شما از فرط نا آگاهی از هر دو مورد دیگران را به مطالعه! فرا خوانده ای!!!!!!!!!
  شما صدای مخلوقی را که تنها زیبایی آن برگرفته از «فنوتیپ» و ویژگی قابل وراثت (علوم تجربی!) است در قیاس و ترادف با نظره های آسمانی که در حقیقیت شامل امور وحیانی الهی است و تنها به خواص بشری در طول تاریخ اعطا شده قرار داده ای ! آیا این جهل نیست؟
  همچنین ندانسته ای که مقولۀ تحریک آمیزی از این حیث که کاربرد نابه جا از یک قابلیت فیزیکی صورت بگیرد امری بدیهی است! بنده معتقدم آنچه با فرهنگ برآمده از کنه ذائقۀ الهی انسان ها به فراخور فرهنگ بومی و عقیدتی ایشان نباشد می تواند اثار سوئی بر روان و جسم ایشان داشته باسد! و از این حیث که اُپرا یک ساز و کار بیگانه در هنر اسلامی-ایرانی است و با ذائقۀ عالی پرور ایرانیان مؤمن به عوالم الهی که خودشان از دیرباز واجد فرهنگ موسیقایی غنی و پر باری در کاربرد اصوات و نت ها داشته اند، چندان پذیرفته نیست و این شاید که به سبب عدم تقارن و تناسب ابدی فرهنگ ملل مختلف زمین است(که شاید در نوع خود زیبا باشد) اما در جائیکه ملتی یا حاکمیتی در پی إعمال به زور تغییر ذائقۀ ملت و حکومتی دیگر باشد این نه تنها به معنای عرضۀ لذائذ آسمانی نیست بلکه به معنای استعمار فرهنگی است!
  شما که مطالعات زیاد داری باید بدانی که بسیاری از لذائذ تجربی برگرفته از عالم مادّه لزوماً انسان تحت اثرش را به سوی ملکوت و آسمان رهنمون نمیشود!!! و تنها برای کسی که به همان لحاظ ژنوتیپ و فنوتیپ حاصل از آن، با چنین سازو کارهایی بیگانه است و برای تعالی و اقناع خویش نیازمند تعالی از بنیان ها و ریشه های فرهنگی بومی خویش است، این دست هنرها! کاملاً بی هنری است!!!
  در باب اینکه عامل مرتکب به عرضۀ این هنر بیگانه یک خانم است از سوی دیگر حاکی از عناد بیشتر بیگانگان با شیوۀ عقیده و فرهنگ اسلامی-ایرانی ماست!!! و این قابل کتمان نیست! توصیه می کنم برای آشنایی با موضع بنده در مورد آخر به کامنت (یکی از یکی 94/3/16 ساعت 16:45 و 94/3/17 ساعت 23:13) هم رجوع کنید.


 • http://avazenegah.com/team/%D8%B3%D8%AD%D8%B1-%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF%DB%8C/

  http://iranianfrance.com/tag/%D8%B3%D8%AD%D8%B1-%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF%DB%8C/

  اجرای موسیقی کلاسیک ایران با حضور سحر محمدی در شهر لیون

  اجرای موسیقی کلاسیک با حضور هنرمندان ایرانی در دو تاریخ 7 و 8 آوریل 2017 در اپرای شهر لیون برگزار خواهد شد. در این دو اجرا سحر محمدی (آواز) در تاریخ 7 آوریل ساعت...

  http://www.mowjmusic.ir/UI/Home/ShowNews.aspx?ID=4365

  https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Sahar_mohammadi.jpg

  Description
  English: Sahar mohammadi vocalist
  Date 15 July 2017
  Source Own work
  Author Parisaka14

  https://commons.wikimedia.org/wiki/User:Parisaka14


  http://www.lerepublicain.net/alerte-a-la-bombe-aux-carmes_75370/

  https://www.irantunez.com/artist/sahar-mohammadi

  https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%D8%AD%D8%B1_%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF%DB%8C


 • www.instagram.com/p/BZIlxiFnixE

  saharmohammadimusic.
  شروع تدريس سحر محمدي در آموزشگاه موسيقي سينا جهان آبادي از تَرم پاييز ،يكشنبه ها ،ادرس :
  خيابان سعادت أباد،نرسيده به ميدان كاج بين خيابان هجدهم و شانزدهم پلاك ٤٥واحد ١٠ @sahar_mohammadi1367
  @jahanabadi.music.institute
  #saharmohammadi
  #سحرمحمدي


  www.instagram.com/p/BHWqnnhjwWM

  khabarmusic.
  ✅ آغاز کلاس های #آواز " #سحرمحمدی "
  *ویژه بانوان*
  تهران-خ ولیعصر-بالاتر از میدان ونک-نبش کوچه نگار-برج نگار-طبقه 9-واحد2
  جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید
  02188641429
  02188641431
  ✅ @Akhbar_Musighi_Sonati


 • alighamsariاز صداى زنان خوش نوا كه پرده نشينشان كرده غافل نشويم...

  www.instagram.com/p/BYiFar3gm3I/?taken-by=alighamsari

  نگرانم كه شبى در پى من گم بشوى
  چون مه آلودترين قسمت روياى توام
  تو نوازنده ى يك قطعه ى غمگينى و من
  مثل يك نت نگران شب اجراى توام
  همه جا هستم و در حال تماشاى تو ام
  من تماشاگر نامرئى دنياى توام
  #معصومه_مهرعلى #پريسا_واعظى
  #راحله_برزگرى #پروين_نمازى #سارا_حميدى #حوروش_خليلى #افسانه_رثايى سپيده_رئيس_السادات# #سيما_بينا
  #مريم_ابراهيم_پور #هانا_كامكار #صبا_كامكار #نجمه_تجدد #مهسا_وحدت #مرجان_وحدت #سلماز_بدرى #زهره_قلى_پور #سارنگ_سيفى_زاده
  #هاله_سيفى_زاده #بهرخ_شورورزى #سحر_محمدى #مهديه_محمدخانى #هانيه_قلى_بيكيان #سحر_زيبايى #مژده_بهرامى
  و همه ى عزيزانى كه كوتاهى ام در نوشتن نامشان را مى بخشند...
  @halehseyfizadeh


 • خودتان فیلم ها را ببینید و زیرنویس ها را بخوانید و تف و لعنت بفرستید به تشکیلات ارشاد که شده آلت دست بهاییان و مفسدین فی الارض و مجری برنامه های رقاصه ها و آوازه خوانها و مطربهای فاسق:

  www.instagram.com/p/BWpItgCgD8M

  www.instagram.com/p/BXkZ0UVgPLv

  www.instagram.com/p/BXlFwibA1Ay


 • تشکیلات ارشاد در زمان صالحی امیری به حدی از ولنگاری فرهنگی و تساهل با افراد بزهکار و معاند اسلام و تروریسهای فرهنگی رسیده که باید خواهان بازگشت علی جنتی و حتی مهاجرانی شد !

  مجید درخشانی بعنوان دستخوش برای ادامه راه پلید کشاندن زنان آوازه خوان فاسد و تامین امکانات دوره گردی زنان مطرب هفت قلم آرایش کرده با هدف فراهم کردن زمینه کشف حجاب و رقاصی آنها مجوز منع برگزاری کنسرت را از ارشاد دریافت کرد.

  این پیرمرد مطرب عیاش که بعد از راه اندازی گروه پتیاره های ماه بانو و افتضاح کنسرت لندن در شب شهادت فاطمه زهرا و کشف حجاب آن دختران معلوم الحال و انتشار کلیپ های شنیع از آنها در فضای مجازی توانست با حمایتهای ارشاد تدبیر و امید دستگاه قضا را دور بزند و علاوه بر تورهای انگلیس و کانادا با زنان بی حجاب خواننده در تابستان و پاییز و زمستان سال قبل همین شب عیدی که گذشت مجددا با سیما بینا خواننده زن زمان طاغوت در ارمنستان کنسرت بگذاردر سالهای اخیر فعالترین عنصر نامطلوب فرهنگی و اشاعه فحشا و اباحه گری در عرصه موسیقی بوده است و حتی در زمان ممنوعیت کار لحظه ای از واردآوردن تخریب های تروریستی بر پیکر و حیثیت شئون اسلامی نظام کوتاهی نکرده است.


  www.instagram.com/p/BRQtPH7D93y

  majid_derakhshanii#majid_derakhshani #consert #noroz96 #tar #sima_bina #iravan

  March 5  کنسرت موهن مجید درخشانی و شاهو عندلیبی و گروه عندلیب با زنان بی حجاب و تکخوان که پاییز ۱۳۹۵ در شهر اتاوای کانادا برگزار و با کمال وقاحت و بی پرواییاز بی بی سی فارسی پخش شد

  www.youtube.com/watch?v=2PknQR6HMmY

  www.youtube.com/watch?v=WVB1itlmPlI  www.instagram.com/p/BVeEUiihy69

  اواي ايران زمين
  كنسرت بزرگ گروه عندليب به سرپرستي
  شاهو عندليبي
  اجراي بداهه نوازي با همراهي استاد مجيد درخشاني
  شاهو عندليبي ني
  پدرام خاورزميني تمبك
  گروه نوازي موسيقي اصيل ايراني ، كردي و گيلكي
  با خوانندگان :
  شاهو عندليبي گلرخ امينيان محمد كمالي
  كانادا تورنتو ٢٩ و ٣٠ جولاي فستيوال تيرگان ٢٠١٧
  هنرمندان:
  شاهو عندليبي ني
  كوروش بابايي كمانچه
  سمانه زعفراني تار
  ساناز نخجواني قانون
  رضا منبع چي تارباس
  پدرام خاورزميني تمبك
  زهره شهبازي دف
  گلمهر دوانلو همخوان
  گلنار قزوينيان همخوان
  مهناز راد
  سوسن سالك
  پرستو حسيني
  مهسا بيگدلو
  محمد كمالي
  پوريا خورشيدي
  مصطفي نصرتي

  July 19


  ممنوعیت برگزاری کنسرت‌های مجید درخشانی در شهرستان‌ها برداشته شد

  www.ilna.ir/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%86%DA%AF-%D9%87%D9%86%D8%B1-6/503248-%D9%85%D9%85%D9%86%D9%88%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%B3%D8%B1%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D8%B4%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%B4%D8%AF


  مجید درخشانی: مشکل برگزاری کنسرت هایم حل شده

  www.manoto.news/news/r87wk6/news27504  افاضات شنیع مطرب فاسق مجید درخشانی و عنتر این نالوطی شاهو عندلیبی در جمع بهاییان و مخالفین نظام در خارج

  www.youtube.com/watch?v=UfWKmoidBI0

  www.youtube.com/watch?v=dFnr1y3_lgY


 • گفت و گوی سحر محمدی - خواننده با بخش فارسی خبرگذاری آلمان :

  در مصاحبه ای گفتم من اگر مخالفتی با هر موضوعی دارم باید حرفم را از طریق هنرم بزنم .

  برای مثال اگر با حجاب اجباری مخالف هستم , در عکس هایی که در فضای مجازی از خودم منتشر می کنم , با پوشیدن لباسهایی که جلب توجه می کند , حتمن سر و گردن و یک گوشم را به نشانه اعتراض بیرون می گزارم .

  آخرین پروژه اعتراضی من غمنومه فریدون است که با همکاری پیمان قدیمی تهیه شد . خوش بختانه استاد علیزاده نیز با سفارش هایی که با چند واسطه مختلف نزدش بردم , آهنگ سازی آن را برای همدردی با ظلمی که به من و امثال من در ایران می رود پذیرفت . هوادارانی هم در وزارت ارشاد داشتیم که به مجوز گرفتن اثر کمک کردند . هر کس این داستان را گوش کند یاد زورگویی های نظام به زندانیان سیاسی و مردم و حق کشی های دستگاه قضایی و اختناق هنری حکمفرما بر خراسان رضوی می کند .

  هنر من این است که با آواز و رقص و موسیقی مخالفت خود را با خودگامگی و سرکوب آقایان مقابله کنم . در این مسیر از همه امکانات تصویری و صوتی و انتشار فیلم در ماهواره و اینترنت هم کمک می گیرم تا صدای اعتراضم به جهانیان برسد .

  تجربه اجراهای پر سر و صدای گروه ماه بانو و حمایت مسیح علی نژاد و بزرگترین فعالان حقوق زنان نشان داد تلاش و سرسختی ما قادر است زنان را به هدف خود که آزادی بی قید و شرط است نزدیک کند .

  www.youtube.com/watch?v=iat03tajUVQ

  www.youtube.com/watch?v=v0kLT6fV08Q

  www.facebook.com/mahbanooband

  www.navaarts.co.uk/events/SpringMahbanoo020315.html

  www.instagram.com/mahbanooband

  www.youtube.com/user/MahBanooBand/videos

  www.instagram.com/sahar_mohammadi1367

  www.instagram.com/saharmohammadimusic


 • سحر محمدی عفریته بدکاره و سلیطه رقاصه دست پرورده کانونهای پتیاره بهاییت و صهیونیسم بعد از خوانندگی در گروه شیطانی ماه بانو و ساخت و پخش کلیپ های شنیع ماهواره ای و انتشار زیرزمینی آثار غیرمجاز موسیقی و کشف حجاب در داخل و خارج از کشور و هتک حرمت عزای اهل بیت عصمت و طهارت با توطئه بی بی سی فارسی و شبکه ضاله من و تو بعنوان مانکن عامل اشاعه فحشا و منکر و اباحه وارد عرصه تبلیغات و مدلینگ شد!!!!!!!!!!!!!

  www.instagram.com/p/BX7K1xhnjoq

  www.instagram.com/p/BYF6QPFATCJ

  sahar_mohammadi1367ساقي قشنگم❤️❤️❤️
  sahar_mohammadi1367@sogand_sediighi ❤️عزيز دلي شما مهربونمممم • با تدبیر ولنگاری ارشاد و امید نفوذیهای حراست فشل این وزارتخانه
  نیوشا بریمانی نوازنده کمانچه آلبومهای گوگوش در ایران کنسرت میدهد!!!!!!!!!!!!!!!!

  www.instagram.com/p/BYTTbpgHA06


 • مطرب فاسق مجید درخشانی گروه پتیاره های ماه بانو را احیا میکند
  این بار با همراهی شیوا الله وردی بهایی و عوامل نفوذی در فرهنگسراها و ارشاد

  www.instagram.com/p/BWIbi4xHl3j

  در آدرس فوق سری عکسها را دنبال کنید تا ببینید آیین رونمایی بهانه است و در عمل دارند ماه بانو را تبلیغ میکنند تا دوباره کلیپ تبلیغ مطربی و بدحجابی بیرون بدهند و هتک حرمت اهل بیت را در دستور کار بگذارند

  نازنین غنی زاده که بعد از حضور در دادگاه مثل باقی اعضای گروه کشف حجاب و کنسرتهای خارجی را ادامه داد و عکسهای بیناموسی هایش را در شبکه های مجازی منتشر کرد حالا سگ بازی را هم به هنرهایش اضافه کرده و بابت دستخوش مجوز کسرت گرفته

  www.instagram.com/p/BXiax9Jn2RX

  سوابق کامل ولنگاریهای آشکار او در راه اباحه گری در این صفحه آمده است :

  www.instagram.com/nazanin_ghanizadeh

 • پلیس امنیت و اماکن و ارشاد مرده اند که بپرسند دهه اول محرم چه وقت تبلیغ آوازه خوانی و مطربی و رقاصی است که عوامل هرزه و خودفروخته صهیونیست و بهایی و مروجین فساد و فحشا و پیاده نظام اباحه گری و شکستن حرمت مقدسات و هتاکان اهل بیت با بی حیایی و بی شرمی درست این زمان را برای تبلیغات در نظر گرفته اند!!!!!!!!؟؟؟؟؟!!!


 • کارهای چندش آور تبلیغاتی برای یک هنرمندنمای دوزاری بدسابقه در دهه عزاداری محرم چه معنا دارد؟؟
  جز تکرار شکستن حرمت فاطمیه با کنسرت لندن و کشف حجاب کثیفشان است این پدر سوخته بازی ها؟؟

  www.instagram.com/p/BZdNiI-j2Vz

  saharmohammadimusic.
  بخوان! با لهجه‌ات حسّی عجیب و مشترک دارم

  فضا را یک‌نفس پُر کن به هم نگذار لب‌ها را... #سحرمحمدي
  #آواز
  #saharmohammadi
  #موسيقي
  طراح عكس : ادمين


 • سوابق این بدکاره های ملعون را در سلسله فیلم های مستند ذیل و مقالات و گزارشهای امت حزب الله دنبال کنید تا معلوم شود چه کاسه ها زیر این نیم کاسه گندیده است

  www.youtube.com/watch?v=oAhVJ-hAoY8

  www.youtube.com/watch?v=29v_QqTWQGQ

  www.youtube.com/watch?v=6zE0K3YPySI

  www.youtube.com/watch?v=Cr66VvyalDY

  www.youtube.com/watch?v=j7x_RxBy-WU

  www.youtube.com/watch?v=Dnrn0ry52Rs

  www.youtube.com/watch?v=VgKkQMPmrQI

  www.youtube.com/watch?v=HzVJniRYgLs

  www.youtube.com/watch?v=bl4MxyZzj0Y

  www.youtube.com/channel/UChgJj5uCX7yKqXXLTu17jQw/videos

  http://shohadayeiran.com/fa/news/117780/

  http://shohadayeiran.com/fa/news/117495/

  http://shohadayeiran.com/fa/news/131045/

  http://shohadayeiran.com/fa/news/107132/

  http://shohadayeiran.com/fa/news/78112/

  http://shohadayeiran.com/fa/news/69502/

  http://shohadayeiran.com/fa/news/69574/

  http://shohadayeiran.com/fa/news/68789/

  http://shohadayeiran.com/fa/news/66748/

  http://shohadayeiran.com/fa/news/66247/

  www.youtube.com/watch?v=iat03tajUVQ

  www.youtube.com/channel/UCHQRCN3GjEv-Q0MZAuuy-0Q/videos


 • در سایه بی مسولیتی نهادهای ناظر فرهنگی و انتظامی امنیتی و غفلت دستگاه قضایی
  همان مزدوران نانجیبی که سه سال پیش مقارن شب شهادت ام الائمه همراه نامردان
  مطرب گروه تال در لندن برای اربابان خود در بی بی سی فارسی زدند و خواندند و
  رقصیدند و حجاب از سر گرفتند امسال در شب تاسوعای حسینی با وقاحت تمام و
  از روی عناد با اسلام و اهل بیت فضای مجازی را به تعفن عکس و آواز یزیدیشان
  آلوده کردند!!!!!!!!!!!!!!

  www.instagram.com/p/BZoRi2njxwR

  saharmohammadimusic.
  نمی رنـــجم اگـــر بـــاور نداری عشق نابم را

  که عاشق از عیار افتاده در این عصر عیّاری
  #سحرمحمدي
  #محمدعلي_بهمني
  جهت دانلود اهنگ به صورت كامل به تلگرام ما مراجعه كنيد ادرس در بيوگرافي پيج قرار دارد :
  Telegram.me/saharmohammadifans
  #saharmohammadi
  #آواز

  hassan.vkh آوایت بهشتی است وبیش از حد به شما علاقه دارم ولی آدم احمق زیاد است در این چند روزه عزاداری پست نذارید

 • ازاین که با استفاده از این مستند باعث شناخت بیشتر مردم در مورد این بانوی هنرمند شدید بسیار متشکرم.
  وچه خوش گفتند قدیمیها که عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد.
  انشاالله اگر با همین روش جلو برید ما شاهد خبر های خوش از نابودی ظلم و دزد در ایران خواهیم بود.
  به امید روزهای خوش و خالی از غم و اندوه

 • سحر محمدی رقاصه و آوازه خوان جریان ساز ولنگاری که سابقه ننگین کشف حجاب و اجرای کنسرت در شب شهادت ام الائمه در لندن را در کارنامه دارد
  در حالی که رقص و آواز شرم آورش در بارگاه شیوخ و سلاطین عرب در مراکش و حضور ننگین او در جشنواره گوساله پرستان هندی جرقه سونامی صدور زنان رقاصه و مطرب به محافل فساد و فحشای بین المللی را زد
  بعد از برگزاری تورهای دور دنیا و ضبط کنسرت های زننده و شنیع به همراه مردان مطرب فاسق و زنان نیمه برهنه برای شبکه های ماهواره ای معاند مانند بی بی سی و من و تو
  مقارن ایام ارتحال جانسوز فرزند زهرای مرضیه امام خمینی قدس سره الشریف ، به دعوت مرکز ملی هنرهای تجسمی و رادیو فرانسه دیگر بار با نی نوازی مطرب زن باره مهدی تیموری در جمع خوانندگان و نوازندگان ارمنستان و سنگال و مراکش و رقاصان آفریقایی از کنگو در مسابقات بازی های آبی این کشور به عنوان تنها زن شرکت کننده ، با تک خوانی و رقاصی جدیدش به اجرای دو کنسرت میپردازد !!!!!!!!!

  www.domaine-saint-cloud.fr/Actualites/CONCERTS-ET-JEUX-D-EAU-2018

  عدم نظارت مقامات ارشاد و سهل انگاری ناظران امنیتی و انتظامی و چشم پوشی نابخشودنی محاکم قضایی از فعالیتهای غیرمجاز و نامتعارف و خلاف شرع به اصطلاح هنری برون مرزی ، تا جایی رسیده که گروهی خودفروخته معلوم الحال هر ساله جسارت بورزند و با گذرنامه ایرانی در قبال مشتی دلار کثیف موسیقی فاخر ایرانی را با صداهای مبتذل بلوز و رپ و محلی و رگی در مجالس عیش و عشرت همنشین کنند و مهم تر از آن با کارگردانی هسته های ملحد بهایی و ضد انقلاب خارج نشین پی در پی شئونات اسلامی را با وقاحت تمام نقض نموده و مایه هتک حرمت ایام عزای اهل بیت و توهین به مقدسات شوند !!!!!!!

  www.youtube.com/channel/UChgJj5uCX7yKqXXLTu17jQw

  www.youtube.com/channel/UCyFqTVdHmOW8g51pyGvKChg

  www.youtube.com/user/MahBanooBand

  www.youtube.com/channel/UCHQRCN3GjEv-Q0MZAuuy-0Q

  www.youtube.com/channel/UCfjD9w8_VULc8yMlb_jNmCw

  www.instagram.com/saharmohammadimusic

  www.instagram.com/sahar_banno

  www.instagram.com/sahar_mohammadi1367

  از آنجا که عرفان کاذبی که در این مجموعه فعالیتهای زیرپوستی تبلیغ میشود تحت نام جستجوی حقیقت و تحقق وحی و مشخصا به بهانه واهی تساوی زن و مرد و نیاز به جنبش احیای حقوق از طریق ساختارشکنی ، زن مسلمان و پویا را مطابق یک مانیفست نفوذی و مخرب صهیونیستی شیطانی از کانون مقدس خانواده و وظایف فطری و الهی مادری به ورطه خودنمایی و دریدگی و اضمحلال شخصیتی میکشاند تا نهایتا از او تفاله ای منفعل در حد موجودی پست و کاباره ای به شکل یک کالای متعفن و بی خاصیت بسازد که به ابزاری تبلیغاتی برای سیاه نمایی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی بدل شده ؛ مقابله جدی و آنی برای کوبیدن سر این افعی کشنده بر آحاد مسلمین واجب است !!!!!!!!!!!

  www.youtube.com/watch?v=iat03tajUVQ

  www.youtube.com/watch?v=Dnrn0ry52Rs

  www.youtube.com/watch?v=oAhVJ-hAoY8

  www.youtube.com/watch?v=HzVJniRYgLs

  www.youtube.com/watch?v=maIUGG0hOn8

  www.youtube.com/watch?v=Cr66VvyalDY

  www.youtube.com/watch?v=6zE0K3YPySI

  www.youtube.com/watch?v=5xDYgYidECM

  www.youtube.com/watch?v=KpTWdtgTumY

  www.aljarida24.ma/p/culturel/152547

  www.alayam24.com/articles-23781.html

  www.goud.ma/%D8%A7%D9%84%D8%AD%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%D9%84%D8%AB%D9%88%D8%B1%D9%8A-%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%8A%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%8A-%D9%87%D8%A7%D8%AC%D9%85-%D9%81%D9%86%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D8%A7%D9%8A%D8%B1%D8%A7-218564/

  http://samaaknews.com/72128/%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B2%D9%86%D8%8C-%D8%AD%D8%B1%D8%A7%D8%AC-%D8%A2%D8%A8%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%86/

  http://ehavadar.com/fa/news-details/28021/%D8%AE%D9%88%D8%B4-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%AA%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B2%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%AD%DA%A9%D8%A7%D9%85-%D8%B9%D8%B1%D8%A8!-%7C-%C2%AB%D8%B3%D8%AD%D8%B1-%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF%DB%8C%C2%BB%D8%A7%D8%B2-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%C2%AB%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D9%88%C2%BB-/

  https://persiansolidarity.com/2016/01/26/%D8%A8%D8%A7-%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF-%D8%AA%D8%A8%D8%B1%D8%A6%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%87%D8%9B-%D8%B3%D8%AD%D8%B1-%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF%DB%8C-%D9%87%D9%85%DA%86%D9%86/

  https://www.hra-news.org/tag/%D8%B3%D8%AD%D8%B1-%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF%DB%8C

 • خیلی عالی

 • مهمان 18/11/11 ساعت 22:57

  خدا رو شکر که سعدی خودش جواب خوبی به شما داده:
  دانی چه گفت مرا آن بلبل سحری

  تو خود چه آدمیی کز عشق بی خبری

  اشتر به شعر عرب در حالتست و طرب

  گر ذوق نیست ترا کژ طبع جانوری

  وَ عِندَ هُبوبِ النّاشراتِ عَلَی الحِمی

  تَمیلُ غُصونُ البانِ لا الحَجَرُ الصَّلدُ

  بذکرش هر چه بینی در خروش است

  دلی داند درین معنی که گوش است

  نه بلبل بر گلش تسبیح خوانیست

  که هر خاری به تسبیحش زبانیست

  واقعا که کژ طبع جانورید

 • آه ای زاهد خمش کن چند چند
  پند کم ده زانکه بس سخت است پند
  سخت تر شد بند من از پند تو
  عشق را نشناخت دانشمند تو

  (برای این همه جهالت متاسفم)

 • این خانم محمدی عجب صدایی داره خدا حفظش کنه به شما هم خدا عقل بده البته فکر کنم به اونی که این بحث های بیخود را راه انداخته یکم زیادی عقل داده فعلا که یک عده را سر گرم این موضوعات کرده اند تا دوستانشان با خیال راحت دزدی کنند ولی این صدا را اگر نشنوی ولذت نبری گناه کردی

 • اینها مشکلشان فقط خداست . با خدا دشمنند و نسبت به خدا کینه دارند و خوردن مال حرام و امید نداشتن به اخرت دلیل دیگری برای گناه است . از خدا نمیترسند و رفیقند با شیطان . گناه را میشناسند اما به خاطر عداوت با خدا دوست دارند گناه کنند . همه گناهان را توجیه میکنند و دلیل و برهان برایش میاورند تا دیگران را هم مانند خودشان جهنمی کنند و (بقول روحانی دوست ندارند کسی به زور به بهشت برود) اما دوست دارند راه جهنم را هموار کنند . نصیحت برای این حرامخواران دشمن خدا فایده ای ندارد مگر با زور بتوان جلوی اینها را گرفت .اینکه این اراذل و اوباش وارد جهنم بشوند مهم نیست بلکه مهم این است که اینها مملکت را به کثافت میکشند و مومنین دوست ندارند هر جایی که پا میگذارند تپاله و پهن ریخته باشد و مرتب باید مواظب باشند تا پایشان روی این کثافت ها نرود و نجس نشود و متاسفانه دولت و مجلس و مدیران و خیلی از مردم در این تپاله ها و نجاست ها افتاده اند و کثافت از سر و رویشان بالا میرود اما خودشان را به خ ...... زده اند . اینها به خدا و اخرت اعتقاد ندارند و یا اعتقادشان بسیار ضعیف است ولی روزی بالاخره جهنم را خواهند دید .

 • شیما 19/2/11 ساعت 16:19

  خدا نسل همه تنگ نظران و کوته فکرانی که با افکار داعشی شان زندگی را به کام مردم ایران در این 40 سال تلخ و سیاه کردند و اجازه نفس کشیدن را ندادند از جمله شما از ریشه بسوزاند که هیچ گناهی بدتر از مردم آزاری و تهمت و دروغ بستن به دیگران که کار هر روز شماست نیست.