سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

سردار «قاسم سلیمانی» به شهادت رسید؛ کسی که ۴۰ سال لباس رزم بر تن داشت. او زاده ۲۰ اسفند ۱۳۳۵ در روستای کوچک «قنات‌ملک» در شهرستان «رابر» از استان کرمان بود. سلیمانی پیش از انقلاب پیمانکار سازمان آب بود و سال ۱۳۵۵ به انقلابیون مسلمان پیوست.
او پس از انقلاب عضو سپاه شد و با حمله عراق به ایران، آموزش گردان‌هایی را در کرمان برعهده داشت. رفتن او به سوسنگرد به‌عنوان فرمانده يک گروهان، آغاز حضور او در جبهه‌های جنگ علیه عراق شد. او یکی از مهم‌ترین فرمانده‌های سپاه در جنگ بود و در عملیات‌های مهمی چون فتح فاو نقش داشته است. سلیمانی فرماندهی «لشکر ۴۱ ثارالله» را بر عهده داشت؛ لشکری که خود از بنیان‌گذاران آن بود. این لشکر در عملیات‌های مهمی نقش‌آفرینی داشت؛ در آزادسازی شهرهای خرمشهر، مهران، شوش و غیره.
با پایان جنگ، او با «لشکر ۴۱ ثارالله» به کرمان بازگشت و مسئول مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر در مرز شرقی شد. سال ۱۳۷۶ هم‌زمان با اوج‌گیری قدرت طالبان در افغانستان، سلیمانی به فرماندهی نیروی قدس سپاه منصوب شد. درگیری با نیروهای تندرو در افغانستان و عراق، سلیمانی را به یک چهره معروف تبدیل کرد.
مبارزه او با نیروهای «داعش» در عراق و سوریه باعث شد تا سلیمانی تبدیل به چهره‌‌ای جهانی شود. او همیشه از نظر آمریکا یک خطر به حساب می‌آمد و این را هم بارها به صورت علنی گفته بودند. ترور سردار قاسم سلیمانی توسط نیروهای آمریکا، در ۱۳ دی‌ماه امسال و در خاک عراق انجام شد. روحش شاد و یادش گرامی باد.

حملات موشکی برق آسای نیروی هوافضای سپاه پاسداران به پایگاه هوایی عین‌الاسد آمریکا در عراق

عملیات غرورآفرین هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با نام "عملیات شهید سلیمانی" و رمز عملیات "یا زهرا(س)" ، در بامداد سه شنبه 18 دی ماه 1398 با شلیک ده ها موشک بالستیک هوافضای سپاه به سمت پایگاه هوایی "عین الاسد" آمریکا در بغداد (بزرگترین و مهم ترین پایگاه...
بنکدار
توسط بنکدار

رجزخوانی دیدنی حاج محمود کریمی و مردم خطاب به دولت آمریکا

آمریکا! تو شروع کردی ولی ما تموم میکنیم
mohsen
توسط mohsen

اولین فیلم از جانباختگان حادثه ازدحام جمعیت کرمان

متاسفانه به دلیل ازدحام بیش از حد جمعیت، چندین نفر در مراسم تشییع جان خود را از دست دادند.
mohsen
توسط mohsen

اولین فیلم از جانباختگان حادثه ازدحام جمعیت کرمان

حسن عباسی: ترامپ خریت یزید را تکرار کرد

#شکست_راهبرد_یزیدی در یادواره شهیدان مهدی علی‌محمدی و فتوحی زمان: ۱۳ دی ۹۸ مکان: یزد،اردکان
mohsen
توسط mohsen

سید رضا نریمانی | نمیشه باورم ، خبرهایی که میشنوم

ویژه برنامه به مناسبت شهادت #حاج_قاسم_سلیمانی شور ( به سبک منم باید برم ) نمیشه باورم ، خبرهایی که میشنوم چطور قبول کنم ، که بی علم شده حرم
mohsen
توسط mohsen

حاج میثم مطیعی | بیایید یتیما، برا گریه زاری

بیایید یتیما، برا گریه زاری قراری نمونده برا بی قراری مداحی حاج میثم مطیعی در تشییع سردار بزرگ و پرافتخار اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی دوشنبه ۹۸/۱۰/۱۶ تهران، دانشگاه تهران
mohsen
توسط mohsen

سه فوريت طرح ضد امريكايي در مجلس با فريادهاي ضد امريكايي تصویب شد

براساس اين طرح، همه فرماندهان و عاملان پنتاگون تروريست شناخته شدند ۲۰۰ميليون يورو از صندوق توسعه براي اين قانون در نظر گرفته شد فقها و حقوق‌دانان شورای نگهبان برای بررسی طرح سه فوریتی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی حضور پیدا کردند.
mohsen
توسط mohsen

حجت‌الاسلام قاسمیان: شهادت سردار سلیمانی حادثه نبود

حاج قاسم یک دیپلمات حرفه ای بود، اما میز مذاکره ابزار و اسلحه اش بود، نه ابزار وادادگی.. در ماجرای #هسته‌ای، مخالف متن صریح قرآن عمل کردیم. در اتفاقات گذشته در مقابل شان سکوت کردیم، روی #حاج_قاسم که قبلا جرأت زدن وی را نداشتند، تست زدند.
mohsen
توسط mohsen

قاسمیان: کسانی که در انتقام سخت تردید ایجاد می‌کنند، باید تودهنی بخورند

حجت‌الاسلام #قاسمیان: کسانی که در ماجرای #انتقام_سخت تردید ایجاد می‌کنند، باید تودهنی بخورند و با آنها برخورد #قضایی شود مسئولین درک کنند که تشییع باشکوه پیکر #حاج_قاسم بعنوان نماد #مقاومت، نشان داد که مردم مقاومت می خواهند.
mohsen
توسط mohsen

سیدرضا نریمانی | خداروشکر هیشکی نبود ، انگشترت رو ببره

ویژه برنامه به مناسبت شهادت #حاج_قاسم_سلیمانی #زمینه دستاتو میبینم ، افتاده توو صحرا آروم خوابیدی ، رو دامن زهرا خداروشکر هیشکی نبود ، انگشترت رو ببره ...
mohsen
توسط mohsen