استعفای ظریف

استعفای ظریف

جواد ظریف استعفا داد! محمدجواد ظریف، وزیر امورخارجه دولت روحانی روز گذشته با انتشار پستی در صفحه رسمی اینستاگرامش خبر از ناتوانی از ادامه وزارت خود داد. پس از رد استعفا توسط روحانی، ظریف آمادگی خود برای ادامه وزارت را اعلام کرد و در مراسم استقبال از نخست‌وزیر ارمنستان حضور یافت !!!

بازی استعفای احساسی ظریف تمام شد و تنها نتیجه آن خوش خدمتی به جبهه شکست خورده‌ی عبری،عربی و غربی با به حاشیه بردن دیدار رهبری و بشار اسد پس از پیروزی در سوریه بود.

پیش بینی چند روز قبل رسایی از استعفای ظریف

بحث استعفای ظریف را تکذیب میکنند ولی بنده میدانم که چه خبر است وزرای مغرور و مدعی دولت روحانی یکی یکی در حال استعفا و فرار از نتیجه عملکردشان هستند در حالی که باید بمانند و محاکمه شوند
پیش بینی چند روز قبل رسایی از استعفای ظریف

سخنان تند حسن عباسی درباره گستاخی اروپا, اینستکس, حسن روحانی, ظریف و لاریجانی

حسن عباسی - ۱۶ بهمن ۹۷------- به ایالات متحده و فرعون ترامپ که برجام را پاره کرد و به ریش مسئولین دولت و مجلس ما خندید، و به اتحادیه اروپایی که می خواهد ایران را در پروژه نفت در برابر غذا قرار دهد می گویم: اشتباه شما این است که تصور می کنید ایران یعنی ظریف و روحانی و لاریجانی!
mohsen
توسط mohsen

واکنش رحیم پور ازغدی به اظهارات جنجالی ظریف

ظریف در گفتگو با هفته نامه #لو_پوئن: «ما چه موقع گفتیم که اسرائیل را نابود می‌کنیم؟ فقط یک نفر را پیدا کنید و به ما نشان دهید که این حرف را زده باشد. هیچ کس چنین حرفی نزده است.» خبرنگار : «رئیس جمهور سابق... محمود احمدی نژاد در سال ۲۰۰۷» ظریف: «نه، وی نیز چنین حرفی نزده است. وی حرف امام را...
mohsen
توسط mohsen

دروغ ظریف:چرا کیهان و صداسیما غرور ملی مردم را بالا نمی برند؟!

دروغ ظریف:چرا کیهان و صداسیما غرور ملی مردم را بالا نمیبره؟!

سخنرانی جنجالی روحانی انقلابی در مورد اظهارات ظریف و لایحه CFT

استاد پورآقایی: پالس های مثبت ظریف به آمریکا و اسرائیل چه هدفی دارد؟/ تعریف و تمجید اسرائیل و عربستان از جناب ظریف برای چیست؟/ تخریب قدرت نظامی در زمان برجام؟!/ تهدید و اتهام به نظام برای تصویب FATF و CFT ؟!
mohsen
توسط mohsen

بگم بگم 30 هزار میلیاردی ظریف!

محمد‌جواد ظریف وزیر امور خارجه در اظهاراتی جنجالی، مخالفان FATF را به پولشویی 30 هزار میلیاردی متهم کرد.
mohsen
توسط mohsen

حسن عباسی : آقای ترامپ و بولتون! طرف شما، ظریف با لبخندهایش نیست؛

نهضت حسینی جریان انقلاب اسلامی، سراسر جهان را گرفته و در روز عاشورا تا مقابل کاخ سفید را حسینیه کردند آقای ترامپ و بولتون! طرف شما، ظریف با لبخندهایش نیست؛ بلکه تربیت شدگان مکتب حسین(ع) هستند
mohsen
توسط mohsen

افشاگری سید محمود نبویان از ظریف و روحانی!!!

حجت الاسلام سید محمود نبویان: ظریف یک بار هم متن برجام را نخوانده است/ منافع ملت را دست چه کسانی داده اند؟/ این مذاکره کنندگان باید عوض شوند.
mohsen
توسط mohsen