برجام

برجام

برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، توافقی بین المللی بر سر برنامه هسته ای ایران است که در میان ایران و کشورهای گروه 1+5 (آمریکا، روسیه، چین، فرانسه، انگلیس و آلمان) در شهر وین صورت گرفت. (آمریکا، روسیه، چین، بریتانیا و فرانسه) و آلمان تشکیل شده و هدف آن هماهنگ کردن واکنش جهانی نسبت به برنامه‌های هسته‌ای ایران است. دلیل نامگذاری به صورت ۱+۵ حضور پنج عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد به همراه آلمان است و کار این گروه گرفتن تصمیم در مورد عملکرد هسته‌ای ایران می‌باشد.» اصطلاح «میانجیان بین‌المللی» مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب در سال۲۰۰۳ آغاز شد. د رآن زمان سه کشور انگلستان و فرانسه و آلمان، پیشنهاد ارایه شده از سوی کشورمان را بررسی کردند و نهایتاً طی سال ۲۰۰۶ میلادی، با پیوستن روسیه، آمریکا و چین، گروه ۱+۵ نیز تشکیل شد.

تی شرت لاکچری ۲۰۱۸

چند روز پس از خروج آمریکا از برجام در میان مردم آمدیم و تکه ای از تاریخ را به آنها دادیم تا نظرشان را درباره اتفاقات پیرامون برجام بگن، به راستی مردم موافق برجام بودن یا نه؟ الان چطور؟
mohsen
توسط mohsen

سخنان تکان دهنده دکتر عسگرخانی درباره آینده برجام

دکتر عسگرخانی در برنامه جهان آرا: اروپا نه قادر است و نه مایل به ادامه برجام و این مذاکرات را برای گذران وقت و تاثیرگذاری هرچه بیشتر تحریم ها بر ایران ادامه می دهد.
mohsen
توسط mohsen

پاسخ رهبری به حسن روحانی!

بیانات رهبر انقلاب در دیدار اخیر مسئولان نظام درباره مذاکرات هسته‌ای
mohsen
توسط mohsen

رحیم پور ازغدی : اینایی که تو خیابون میرقصیدن کجان؟ یه رقص دیگم به ما بدهکارید حالا

سخنرانی جنجالی #رحیم_پور_ازغدی در اکران مستند جنجالی #خوره
mohsen
توسط mohsen

برجام مُرد | پاسخ طوفانی دکتر عباسی به حامیان روحانی

برجام سقط جنین شد و مرده به دنیا آمد
mohsen
توسط mohsen

آقای روحانی میفهمی چی میگی؟ مزاحم رفته بیرون؟

کدخدای دیروز و موجود مزاحمِ امروز از #برجام خارج شد تا بیشتر برای آن ایجاد مزاحمت کند اروپا قادر به خنثی کردن استراتژی آمریکا علیه ایران،« #میهمانی_لک_لک» نخواهد بود
mohsen
توسط mohsen

افشاگری سید محمود نبویان از ظریف و روحانی!!!!!

حجت الاسلام سید محمود نبویان: ظریف یک بار هم متن برجام را نخوانده است/ منافع ملت را دست چه کسانی داده اند؟/ این مذاکره کنندگان باید عوض شوند.
mohsen
توسط mohsen

چه برجام امضا شد چه پاره شد سالارعقیلی پخش کردیم!چراخب؟

«خودتو بتکون!» | نظرات متفاوت مردم درباره خروج آمریکا از برجام
mohsen
توسط mohsen

رهبر انقلاب دید ولی بازم خیانت کردند

کلیپی بسیار زیبا از سخنان استاد عباسی درباره ی بیانات، نکات و تلنگرهای رهبر انقلاب به مسئولین کشور، نسبت به خلاص کردن مردم از جادوی پولی و مالی دشمن، و شکستن ارزش، آقایی و سروری دلار در زندگی و حیات اقتصادی مردم
mohsen
توسط mohsen

دوبله طنز | کاسبان تحریم ناراحتید !!

یک دوبله طنز دیگه در مورد برجام......
mohsen
توسط mohsen