ویژه نامه دهه فجر انقلاب اسلامی

ویژه نامه دهه فجر انقلاب اسلامی

روز دوازدهم بهمن: در روز ۱۲ بهمن بزرگترین استقبال در تهران برگزار شد؛ بطوری که طول جمعیت استقبال کننده از آيت‌الله خمینی به ۳۳ کیلومتر رسیده بود. در ساعت ۹:۲۷ دقیقه بامداد روز دوازدهم بهمن هواپیمای حامل آيت‌الله خمينی در میان تدابیر شدید امنیتی در فرودگاه مهرآباد برزمین نشست. او پس از ورود به فرودگاه و ایراد سخنرانی طبق برنامه‌ای که از قبل تنظیم شده بود عازم قبرستان بهشت زهرا(س) شد و در میان استقبال گسترده مردم تهران در ساعت یک بعد از ظهر وارد قطعه ۱۷ که مدفن شهدای انقلاب بود شد و سخنرانی خود را ایراد نمود.

روز بیست و دوم بهمن: در این روز به ترتیب زندان اوین، ساواک، سلطنت آباد، مجلسین سنا و شورای ملی، شهربانی، ژاندارمری و ساختمان زندان کمیته مشترک به تصرف مردم در آمد.[۹] در تسخیر شهربانی سپهبد رحیمی فرماندار نظامی تهران به دست انقلابیون مسلح افتاد. پادگان باغشاه و دانشکده افسری، دبیرستان نظام، زندان جمشیدیه، پادگان عشرت آباد و پادگان عباس آباد یکی پس از دیگری تسلیم شدند و آخرین مرکزی که به تصرف درآمد رادیو و تلویزیون بود.[۱۰]

خوشگذرانی شاهدخت ایرانی با اموال مردم ایران

این کلیپ گوشه ای از زندگی دختران ربع پهلوی‌در امریکا است . نور پهلوی یا همان در گفتار سلطنت طلب ها پرنسس یا شاهدخت ایرانی که نه تنها فارسی بلد نیست و از سیاست به دور میباشد بلکه همراه دوستان یهودی خود همیشه در حال خوشگذرانی و تفریح است آن هم با پولهای به تاراج رفته مردم ایران ! جالب تر اینکه همین...
توسط hamie_velayat

خوشگذرانی شاهدخت ایرانی با اموال مردم ایران

مرگ مشکوک علیرضا پهلوی !

پرده برداری از مرگ مشکوک علیرضا #پهلوی فرزند محمدرضاشاه پهلوی که توسط رضا پهلوی کنار گذاشته شد.
توسط hamie_velayat

مرگ مشکوک علیرضا پهلوی !

محمدرضا پهلوی در حال انجام مراسم حج

محمدرضا پهلوی در حال انجام مراسم حج ✖️اما طرفداراش آریایی هستن و‌عرب نمیپرستن!
محمدرضا پهلوی در حال انجام مراسم حج

از عجیب ترین شکنجه ساواک چه میدانید؟

عزت شاهی: شش ماه با چشمان بسته روی تخت بسته شده بودم و در هر 24 ساعت یکبار اجازه دستشویی رفتن داشتم!
از عجیب ترین شکنجه ساواک چه میدانید؟

به سلامتی اعلی حضرت همایون شاهنشاه همگی هورااا !! مگه برنامه خاله شادونه‌ست؟

به سلامتی اعلی حضرت همایون شاهنشاه آریا مهر بزرگ ارتش داران همگی: هورااااااااا هوراااااااااا هوراااااااا مگه برنامه خاله شادونه‌ست؟
به سلامتی اعلی حضرت همایون شاهنشاه همگی هورااا  !! مگه برنامه خاله شادونه‌ست؟

افشاگری از بزرگترین اختلاسگر و دزد تاریخ ایران!!

واقعا چجوری روشون میشه باز در مورد ایران حرف بزنن اینا؟!
mohsen
توسط mohsen

مستند طراحی سوخته

گزارشی از عملیات گسترده روانی با هدف نرسیدن انقلاب اسلامی ایران به ۴۰ سالگی اسماعیل بخشي که بود و چرا به دروغ ادعای شکنجه کرد؟! توطئه ای که از کاخ سفید تدارک دیده شد ولی نقش بر آب شد!!
mohsen
توسط mohsen